|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novosti
9.12.2008 16:09:09   
Blueberry
Vrtnica79 glede vremena za Maribor si ga lahko spremeniš tam, ko piše Letališče E. Rusjana MB. To je vreme za Maribor.user posted image  Pa mislim da prav kaže.user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novosti
9.12.2008 16:09:59   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A jaz sem pa zrak? user posted image


Se opravičujem, da sem vas spregledala. Res so linki sedaj slabo vodni. Hvala za info.
Glede vremena - smo že pisali pa jim očitno ni mar.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novosti
9.12.2008 16:13:08   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

To je merjeno v postelji user posted image


ma stara moja, v moji postelji je krepko čez 40 user posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novosti
9.12.2008 16:14:25   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Tiincy

Vrtnica79 glede vremena za Maribor si ga lahko spremeniš tam, ko piše Letališče E. Rusjana MB. To je vreme za Maribor.user posted image  Pa mislim da prav kaže.user posted image


Hvala, a nisi mogla prej povedatuser posted image .



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novosti
9.12.2008 16:15:41   
Blueberry
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79
Hvala, a nisi mogla prej povedatuser posted image .

Pred 1 uro sem komaj vidla.user posted image user posted image  Tak, zdaj pa se res morem it dalje učit.user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novosti
9.12.2008 16:45:48   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Ja, pa tole z vremenom že skoraj eno leto kaže za MB temp. ob 8 uri je 15 stopinj. A to ne gre javit tja od kot vam pošiljajo podatke da je napakauser posted image


Kakšno vreme? Pri meni nič ne kaže. Očitno je megla. user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novosti
9.12.2008 16:46:59   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A jaz sem pa zrak? user posted image


Se opravičujem, da sem vas spregledala. Res so linki sedaj slabo vodni. Hvala za info.
Glede vremena - smo že pisali pa jim očitno ni mar.


Aha.

Pa še eno je s prve strani:

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Bom se kar k Vrtnici prištulila user posted image .

A je to tudi novost, da če hočeš nekomu odgovorit in določen del označiš, da bo v novem postu, ga potem tam ni?

Včasih je delovalo, zdaj pa ne? Citiranje deluje bp.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novosti
9.12.2008 23:30:56   
benika
Še eno vprašanje...Kje za user posted image najdem možnost naprednega iskanja? Prej je bilo tako lepo vidno, zdaj je pa vse skup ena žalost.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novosti
10.12.2008 9:57:28   
Rubin.
Ja ga ni! Moraš iti okoli riti v žep, da prideš do njega.

Te napake pa se zeeeeeloooooo dolgo odpravljajo user posted image

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 10.12.2008 9:59:32 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novosti
10.12.2008 11:15:53   
Jerneja_
 Do naprednega iskanja trenutno pridete tako, da v običajni iskalnik vtipkate iskalni niz, potem pa vam odpre stran, kjer je možno tudi napredno iskanje.

Glede citiranja pa ne vem točno kaj imate v mislih? Če označite samo del besedila in kliknete citiraj vam citira celo besedilo? To je moteče? Prej je citiralo celo besedilo plus označeni del user posted image . Bomo pogledali še to, če se da kaj narediti.

Trajanje odpravljanja napak - tudi mi bi želeli, da bi bilo vse ok v sekundi pa žal ne gre tako hitro user posted image . Prosim za malo razumevanja z vaše strani. Hvala.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novosti
10.12.2008 11:27:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Trajanje odpravljanja napak - tudi mi bi želeli, da bi bilo vse ok v sekundi pa žal ne gre tako hitro user posted image . Prosim za malo razumevanja z vaše strani. Hvala.


A nimate nobenega testnega portala?user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novosti
10.12.2008 11:31:17   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Trajanje odpravljanja napak - tudi mi bi želeli, da bi bilo vse ok v sekundi pa žal ne gre tako hitro user posted image . Prosim za malo razumevanja z vaše strani. Hvala.


A nimate nobenega testnega portala?user posted image


Imamo. Sedaj me boste vprašali:kako potem sploh lahko pride do napak? user posted image   Pride. Uredili bomo. Forum deluje.
Napake niso tako kritične, da bi bistveno ovirale delovanje celotnega portala. Gre le za nekaj lepotnih popravkov.

Še enkrat hvala za vašo potrpežljivost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novosti
10.12.2008 11:42:04   
Rubin.
Glede citiranja pa ne vem točno kaj imate v mislih? Če označite samo del besedila in kliknete citiraj vam citira celo besedilo? To je moteče? Prej je citiralo celo besedilo plus označeni del user posted image . Bomo pogledali še to, če se da kaj narediti.


Ne, citiranje deluje o.k.

Prej si označil del besedila, ki si ga želel imeti v novem postu in kliknil odgovori in ti ga je prilepilo v novi post - ta označeni del besedila. Sedaj pa ne prilepi nič. In moraš, če želiš imeti del besedila v novem postu, kot sem naredila zgoraj, citirat cel post in pobrisati, tisto kar pač nočeš da se vidi.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novosti
10.12.2008 17:46:15   
barbaw
Smo se mamice pogovarjale in smo se vse strinjale, da bi bilo fino naredit gump pojdi na stran .... A je kaka varianta?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novosti
10.12.2008 18:43:54   
Jerneja_
Barbaw varianta je le ta, da zgoraj v orodni vrstici, kjer imate link pobrišete številko in napišete novo npr. tukaj na tem linku, ko piše mpage_5 številko 5 pobrišete in napišete 4 in vas prestavi direktno na 4 stran. A bo šlo?
http://www.ringaraja.net/forum/m_2620401/mpage_5/key_/tm.htm


Za citiranje pa razumem kaj želite, čeprav je to že pred prenovo včasih nagajalo. Bomo pogledali kaj se da urediti.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novosti
10.12.2008 19:32:25   
barbaw
Sem vedela ja, da to gre, a se nikoli nisem spomnila, da bi to uporabila. user posted image  Hvala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novosti
15.12.2008 15:09:12   
benika
Meni pa v IE še vedno nagaja pisanje postov. Če označim nek tekst in kliknem odgovori, ta označeni tekst ni viden v okenčku. Pri mozilli deluje vse bp, pri IE pa ne.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novosti
15.12.2008 16:11:31   
Anonimen
A bo tole z ZS-ji kmalu zrihtano, ker me zelo moti. Pa vsakič klikam na forum da vidim če imam kak ZS in mi gre res na živce.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novosti
15.12.2008 18:37:44   
Akil
Še eno vprašanje z mjoje strani. Kaj ste pa naredili z nosečniškim koledarčkom???? user posted image   Moj je ful čuden!user posted image

_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novosti
15.12.2008 22:25:54   
Jerneja_
Benika glede vašega problema - že "migamo".

Nogica - kdaj bodo novi ZSji dokončno štartali ne vem povedat.

Akil kaj pa je z vašim NK?

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novosti
16.12.2008 8:40:17   
Shorty_
A še komu mal šteka grafika na forumu da kakih besed ni..recimo zgoraj kjer so kvadratki (zanositev,dojenček otrok...) kvadratki so besede se pa pokažejo če grem z miško čezuser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novosti
16.12.2008 10:09:35   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

A še komu mal šteka grafika na forumu da kakih besed ni..recimo zgoraj kjer so kvadratki (zanositev,dojenček otrok...) kvadratki so besede se pa pokažejo če grem z miško čezuser posted image



to mi dela samo mozila, dopuščam pa možnost da men kej sračkauser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novosti
17.12.2008 18:29:12   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Akil kaj pa je z vašim NK?


Prej ko sem kliknala na NK mi je odprlo na mojem tednu z luštkano slikico UZja in člankom. 
Sedaj mi pa pokaže čisto majhen okenček brez slike, z opcijo nastavi svoj NK. Pa ko ga na novo nastavim je isto.user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novosti
18.12.2008 20:41:36   
Jerneja_
Akil v levem zgornjem kotu vam izpiše tedne nosečnosti, kliknete na ta link in vas prestavi na stranm, kjer je napisano vse za npr. 19 teden nosečnosti.Tam vidite tudi kakšno luštno slikco. Morda se res malo slabo vidi, bomo polepšali. Sicer pa je sedaj narejeno tako, da lahko sami izbirate po tednih spodaj na linkih, ni vam več potrebno klikati po koledarju, kot je bilo to narejeno pred prenovo.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novosti
27.12.2008 11:13:00   
benika
Moja težava še vedno ni rešena. Zdej pa že kr nekaj časa migate in popravljate to zadevo. A do velike noči bo zrihtanouser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?