|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 17:34:14   
Anonimen
Res nas kar veliko. Joj naj se katera še pofočka, ki je stara vsaj toliko kot jaz. user posted image Vse ste mlajše od mene. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 17:50:41   
vrtnica21
user posted image

(trenutno vpisanih 15. user posted image )



user posted image

    PDP
   Ime         
(št. user posted image , št. user posted image )    starost  pregledi   spol

user posted image x.12.    faka            (?. user posted image , ?. user posted image )       ?           ?           ?
user posted image x.12.    ancica         (1. user posted image , user posted image )       29         ?           ?
user posted image  x.12.    inja2           (2. user posted image , 1. user posted image )      23       14.4.      ?
user posted image  1.12.    Anonim       (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          ?            ?
user posted image  2.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )      28       21.4.     ?
user posted image  3.12.    Sulfinija      (4. user posted image , 0. user posted image )     29       10.4.    user posted image
user posted image  4.12.    katja_p       (1. user posted image , 0. user posted image )     24        6.5.      ?
user posted image  5.12.    tany83        (1. user posted image , 0. user posted image )     24        ?            ?
user posted image  6.12.    Anonim       (2. user posted image , 1. user posted image )       ?          23.4.    ?
user posted image  7.12.    Anonim       (4. user posted image , 2. user posted image )      34          ?         ?
user posted image  8.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )       26      9.4.       user posted image
user posted image  9.12.    janney        (1. user posted image , 0. user posted image )      25       28.4.     ?
user posted image  9.12.    vrtnica21   (1. user posted image , 0. user posted image )     30       5.5.         ?
user posted image  10.12.  poticka      (2. user posted image , 1. user posted image )        ?        7.5.        ?
user posted image  10.12.  pike           (1. user posted image , 0. user posted image )        ?           ?         ?



< Sporočilo je popravil vrtnica21 -- 5.4.2008 17:56:27 >

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 18:24:14   
faka
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica21

user posted image

(trenutno vpisanih 15. user posted image )



user posted image

    PDP
   Ime         
(št. user posted image , št. user posted image )    starost  pregledi   spol

user posted image x.12.    faka            (3. user posted image , 2user posted image )     29  23.4.2008  100% punčka
user posted image x.12.    ancica         (1. user posted image , user posted image )       29         ?           ?
user posted image  x.12.    inja2           (2. user posted image , 1. user posted image )      23       14.4.      ?
user posted image  1.12.    Anonim       (?. user posted image , ?. user posted image )       ?          ?            ?
user posted image  2.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )      28       21.4.     ?
user posted image  3.12.    Sulfinija      (4. user posted image , 0. user posted image )     29       10.4.    user posted image
user posted image  4.12.    katja_p       (1. user posted image , 0. user posted image )     24        6.5.      ?
user posted image  5.12.    tany83        (1. user posted image , 0. user posted image )     24        ?            ?
user posted image  6.12.    Anonim       (2. user posted image , 1. user posted image )       ?          23.4.    ?
user posted image  7.12.    Anonim       (4. user posted image , 2. user posted image )      34          ?         ?
user posted image  8.12.    Anonim       (2. user posted image , 0. user posted image )       26      9.4.       user posted image
user posted image  9.12.    janney        (1. user posted image , 0. user posted image )      25       28.4.     ?
user posted image  9.12.    vrtnica21   (1. user posted image , 0. user posted image )     30       5.5.         ?
user posted image  10.12.  poticka      (2. user posted image , 1. user posted image )        ?        7.5.        ?
user posted image  10.12.  pike           (1. user posted image , 0. user posted image )        ?           ?         ?



(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 19:47:53   
katja_p
Zdaj nas je pa že kar za en lep seznamček user posted image

Kako ste se imele danes?
Jaz super - cel dan lepo na sončku, mal košenja travce, mal sajenja rožič, mal pospravljanja ... en tak super da je bil in ta moj mali sonček ni nič tarnal in nič ni trebšček bolel ... edin opazla sem pa, da ne smem po stopnicah prehitro tečt, ker me prsi začno bolet, so se mi kr mal napolnile te dni.

papa

(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 19:50:10   
vrtnica21
Hej dekleta,

sem našla nekaj za nas.

Naslednji tečaj za zgodnjo nosečnost bo 23.04. ob 16. uri. Traja 3 ure.

http://213.172.226.70/kc/admin/organigram/00016f-0001ce.pdf

Opis:
Namen tečaja je seznaniti nosečnice
na začetku nosečnosti s potekom
nosečnosti, z zdravim načinom
življenja, s pravilno prehrano, s higieno
in reakcijo v času nosečnosti zato, da
bi nosečnost normalno potekala.
Predavanje, ki traja tri ure, je ob
16.00 v predavalnici Šole za starše,
Šlajmerjeva 3a, Ljubljana.


(odgovor članu faka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 20:15:53   
Sulfinija
Ojla!

Punce danes pa nisme najbolje,me ful panika lovi...Sem dopoldne sesala,šla na blato po teh dneh in po tem me je začelo nekaj boleti v spodnjem dleu trebuha oziroma pri jajčnik,me na momente špika kaj menite je tole normalno,ali je moja panika odveč.Če pa bi se kaj iz tega razvilo pa itak na urgenco.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 21:01:08   
maja24
Sulfinija sorry ker se umešavam ampak tako špikanje tako zgodi je normalno,pa ne se sekirat.Vse bo OKuser posted image ,ti ga kr lepo grej pa uživej maksimalno čeprou vrjamem da te je strah ampak sej bo vse OK.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 21:04:03   
Sulfinija
Maja,zlata si kak si me potolažila hvala ti.Saj vem da se nekje more nekaj dogajati drugeče ne bi sploh vedela da sem user posted image .Bom malo več počivala pa bo,mogoče sem malo preveč aktivna.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: decembrke 2008
5.4.2008 22:37:26   
katja_p
Ta tečaj se men sliši zelo super, sam ne vem pa če tolk super, da bi zarad tega šla v LJ ... user posted image  Če bom slučajn imela tist dan kaj v LJ, pot OK, drgač pa ne.

Če bo pa ktera od vas, ki ste bližje LJ doma, šla, pa boste pol povedale, kaj so vam povedali, kar še ne veste user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 7:41:07   
Anonimen
No, jaz sem druga ali tretja anonimna.user posted image Nimam pojma.Važno, da sem decemberka.user posted image
Lep pozdrav vsem decemberkam.Upam, da se bomo fajn načvekale do poroda.
Lepo nedeljo vsem skupaj.PDP pa sporočim drug teden.user posted image

(odgovor članu katja_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 7:52:48   
pike
Punce katere teste ste pa ve delale. Jaz sem najprej BC mini in oba sta pokazala zeloo rahlo črtico, nato sem First sign in pokazal enako. Pol v tretje pa sem šla po Clear blu in se je takoj pokazal +. Prsi imam precej večje in boleče. Ne vem, če bi še vseeno po en test šla. Drugače sem pa o.k.  Moj G upam, da se v ponedeljek vrne z dopusta, ker bi se na pregled rada naročila. Vidim, da nekatere že imate datume prvega pregleda. user posted image user posted image Lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 7:59:59   
Sulfinija
Kind lady,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  juhu decemberka iz srca ti čestitam.Niti v sanjah si ne bi mislila,da boma obe skupaj decemberki.
 
Jaz sem delala:
BC mini rahla črtica
romed dva trakeca oba rahla črtica
first sign dva trakeca oba rahla črtica
first sign kaseta rahla črtica
BC kaseta črtica
in nato v ponedeljek CB in je bil plus v sekundi slikica CB je v mojem albumu.
 
LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 8:18:37   
Anonimen
Sulfinija, hvala user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 8:23:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

No, jaz sem druga ali tretja anonimna.user posted image Nimam pojma.Važno, da sem decemberka.user posted image
Lep pozdrav vsem decemberkam.Upam, da se bomo fajn načvekale do poroda.
Lepo nedeljo vsem skupaj.PDP pa sporočim drug teden.user posted image


Tretja ziher nisi ker sem jaz. user posted image

Pa saj je vseeno. Mi je tečno bit anonimna, samo še vseeno ne upam preveč razglašat. Bom počakala do pregleda. Če bom zdržala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 8:46:21   
pike
Sulfinija jaz bi rada videla tvoj test pa ne morem odpret tvojega albuma. Ko kliknem na tvoje ime mi pokaže: član ne želi razkriti svojega profila. Mi lahko pomagaš, da pridem do albumčka in vidim še tvoj CB.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 8:50:22   
sayuri
Aaaaaaaaaaaaaaaa, sem se mogla vmešat zdajle me decemberke. Kind lady, jst sem tooooooook vesela. user posted image user posted image user posted image  Joj, me je pripopalo zdajle na stol vse skupaj. user posted image user posted image user posted image . Joj punca, kako si mi naredila lepo nedeljo. Četsitke, čestitke, čestitke user posted image user posted image user posted image . Jaz sploh ne morem k sebi priti user posted image user posted image user posted image . Želim ti vse lepo in naj bosta dva user posted image . Ker si res zaslužiš. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 9:12:11   
faka
user posted image user posted image user posted image Jaz pa sem mislila, da sem edino jaz taka, da kupim več testov. Vendar še vedno nisem pretiravala,le dva. Po moje je dovolj, da ti en pokaže, in to je to!!! Seveda so dobrodošli še drugi znaki. Meni sta oba bc mini pokazala rahli črtici in mi potrdili, kar sem čutila že od dneva spočetja!user posted image Lepo nedeljo vam želim!!!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 9:14:33   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: pike

Sulfinija jaz bi rada videla tvoj test pa ne morem odpret tvojega albuma. Ko kliknem na tvoje ime mi pokaže: član ne želi razkriti svojega profila. Mi lahko pomagaš, da pridem do albumčka in vidim še tvoj CB.user posted image


Pike, pod njenim sporočilom imaš šar ikonc: e-mail, zs, kontakt, album in blokiraj. Tu klikni na ikonco album in se ti bodo prikazali vsi njeni albumi, potem pa na prvi album- zadnji marčevski dan in boš videla sliko testa.

Je šlo? user posted image

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 9:17:16   
katja_p
Se mi zdi, da smo kr mal mahnjene na te teste user posted image  Men se moj doma kr smeji, ko rečem, da sem že 3 nardila. Češ, a ni dost, da ti edn pokaže??? user posted image  Ja no ... rajš večkrat vidim user posted image  Da se vedno znova še mal bolj prepričam, da sem res user posted image

Imam še en test na rezervi user posted image  ga še šparam za nalednji teden al pač enkrat v aprilu. Pred GP vsekakor user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 9:29:40   
Sulfinija
Decemberke se tudi vam na momente vrti kot meni.Včeraj sem bila z možem in njegovim bratrancem v zabaviščem parku v bovling centru na pijači in smo sedeli na visokih stolih meni se je tolk začelo vrteti,da sem skoraj dol padla vse je šlo okoli menne hi,hi kaj čmo znaki nosčenosti drugače pa je vse ok.

Se kera razume v trakece.Zakaj meni kaže moj trakec,da sem nosečka 5t4dni če pa sem 5t3dni.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 9:45:35   
katja_p
A trakec ti pokaže zraven še čas, koliko si noseč? To pa ne vem. Bi pa še js to probala user posted image  Kako se pa reče tem trakcem?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 9:57:26   
Sulfinija
Katja meni ga je rr-jevka naštimala.Imam na treh forumih te trakece in dva kažeta nosčenost 5t4dni do konca manj kot 200dni,na enem drugem forumu mi kaže da sem nosečka 5t3dni in je še več kot 200dni do konca nosečnosti in po mojem je tisti pravilen kaj je temu pa nimma pojma.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 10:22:14   
Ana Luna
Sulfinja, mene je tut mal panika glede špikanja. Opazila sem, da me vsak večer, ko grem spat (očitno se takrat telo umiri), začne špikat - enkrat levo, drugič desno. To se mi zdi še o.k. Danes ponoči pa me je špikal kar ves spodnji predel po malem - podobno kot pred m.
Brskam po forumu in berem, da je to precej normalno. Sem pa zasledila, da proti takim špikanjem/krčem zdravniki predpisujejo magnezijeve tablete. Ene jemljejo kalcij. Kako je s tem? A katera ve?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 10:29:18   
Anonimen
Joj, nič ne paničarte. Vse je vredu. To je normalno, da telo zaznava spremembe in se na njih tudi odziva. Hormončki vam delajo, ženske. Ne poslušat vsakega špikanja, ker je le to lahko samo od prebave. Če boste to delale ne boste uživale v nosečnosti, ampak v mučenju samih sebe. 

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: decembrke 2008
6.4.2008 10:33:59   
Anonimen
jutro!
vidim, da nas je pa danes precej takih, ko imamo probleme s špikanjem. jaz sem danes ponoči imela enih 10 min take krče, da sem se skoraj do stropa dvignila. danes zjutraj pa tako full čudno počutje. nevem, če mi hormoni nagajajo, al ka? me tišči ob bokih, pa vmes kaj špikne naprej pri jajčnikih. izcedek je tak belkasto prozoren še vedno. mah, mi je full čuden. eh, groza no. kolk se jaz bojim za mojo pikico! komaj čakam na sredo, da grem k moji G na UZ, da vidimo če je vse tako kot mora biti.
kaj je katera še tak panična kot jaz?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?