|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
3.4.2005 21:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   Punce,hočem resnico!!!
4.4.2005 10:13:56   
Anonimen
Seveda boli. Jaz sem proti bolečinam dobila svečko, pa še nekaj po infuziji in sem bila kar malo out. Tako, da sem zaradi tega in zaradi utrujenosti med popadki dremala in ko sem mislila, da tam diham šele dve uri, je minilo že 5 ur in pol in se je porod že skoraj končal.
Zadnji del - porajanje ne boli NIČ! Vsaj mene ne. Šivana tudi nisem bila, le malo zoprno je lulat na začetku. Aja, pa kakat še bolj - groza, sploh nisem upala.

Bolečine popadkov pa res pozabiš takoj, ko vidiš otročka. No, sj se spomnim, da je bilo hudo ampak za mojo princesko bi lahko prenesla 10 x toliko bolečine, en teden skupaj! Vse je vredno.

Najbolj pomembno pa je, s kakšnim mišljenjem greš rodit. Če boš tja prišla vsa prestrašena bodo sigurno tudi bolečine hujše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   Punce,hočem resnico!!!
5.4.2005 9:48:10   
Tina31
Ja, prov...
BOLI, BOLI, BOLI, GROZNO BOLI, ŠE NIČ NI TKO BOLEL DO ZDEJ K POROD!!!
mED POPADKI SEM SE SPRAŠEVALA, KAKO SEM LAHKO TKO NEUMNA, DA SEM SE ZAVESTNO ODLOČILA ITI V TAKE BOLEČINE!!!
Ampak, takoj, ko rodiš neha bolet.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Punce,hočem resnico!!!
5.4.2005 18:19:37   
polona2
Ja, valjda neha bolet :)-.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Punce,hočem resnico!!!
5.4.2005 20:17:29   
puncica
Ne ne neha takoj bolet, ker potem pa te boli še ko se mora postlca porodit, tako kot pri meni, me je tist ful bolj bolel kot porod, ko so mi jo ven vlekl:zmeden2: Pa šivanje boli, ko ti injekcije našopajo pa pol šivajo, pa zgrešijo omrtvit tam ko je treba. No pol pa te še enih 3 tedne šivi bolijo. No pol po enih 3 mescih pa končn neha bolet:)-:)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Punce,hočem resnico!!!
5.4.2005 20:32:22   
ZARA
marija,marija sej niste resne...uboga...kera je ze to vprasala,sm pozabla...skjuz mi!!!
Uglavnem...jst sem pa rodila s CR...kot bi bla 9 DNI :grrr: na pikniku!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
8.4.2005 13:33:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   Punce,hočem resnico!!!
8.4.2005 13:40:36   
Anonimen
Tako se govori!! Obe bosta zmogli, ker vama drugega tako ne preostane. Na koncu pa bosta videli, da vama mogoče pa le ni bilo tako hudo, kot sta mislili, da bo. Vsak porod je drugačen in edinstven. Želim vama lep in hiter porod. Pa se le javita, ko bo mimo in bosta imeli v rokah najdragocenejši zaklad.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
8.4.2005 13:47:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   Punce,hočem resnico!!!
10.4.2005 23:36:28   
ribica.

po mojem zelo mučnem porodu bi skoraj lahko rekla da ni hujše bolečine....

...dva meseca po porodu pa sem sedela na mučilnem stolu zobozdravnice. Zob se mi je zagnojil pri korenini in je bilo treba prerezati dlesen da gnoj izteče....kaj naj rečem, ko je skalpel z vso močjo podrgnil ob korenine moje šestice.....verjem.......takrat sem pa res vse zvezde vidla........ to pa spada v kategorijo "hujše od poroda", čeprav je veliko prej konec...

....kot vidiš, bolečina in situacije ki nam jih prinaša življenje so zelo relativna zadeva.

Pa lep porod!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Praznik češenj - Goriška brda
Miška2006

Se boste udeležili Praznika češenj 5.,6. ali 7.6.2009 v Goriških brdih (http://www.agency-jota.com/index.php/praznikcesenj/splosnopraznik)?

DA (10%)

NE (90%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!