|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:10:37   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Kavč za tašče









Lep! user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:12:20   
maja24
ma noče mi ga prpopatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:15:03   
Blacky30
Aja, jaz pa sem mislila, da je taki, da ga ni, da morajo stat.user posted image user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:17:29   
3jeMi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 13:18:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:30:09   
maja24
Evo to je pa moj muci

user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:31:58   
maja24
Hruška sam zateuser posted image user posted image
 
user posted image

To ti dolgujem še od zadničuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:32:40   
Anonimen
tole so kavči:

nalašč mal večje, da se fajn vidi.

a si te mislila maja? user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:34:08   
maja24
Ja Lunca user posted image user posted image user posted image kako ti je ratalo,men sploh ni hotl prpopatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:37:16   
Blacky30
Maja, smotka, veš,kak sem se ustrašila tvoje mačke, ker sem tak dol scrolala sliko, pa tisti gobec zagledam, me je kar nazaj vrglo. Jaz sem res pričakovala tvojo mačko.user posted image user posted image user posted image user posted image  Mater.....user posted image user posted image user posted image

Tak, jaz sem miklavževa darila že zavila. Že čakajo, da jih parkelj pobere in jih nastavi pred dnevno sobo, pred tem pa še malo poklesti po vratih, da Nejca prestraši in opozori, naj bo bolj priden. user posted image

Nejc dobi čarobne ribice, keramični lonček v obliki avta, 2 nogavice, spodnjo majčko, kresničko, čokoladnega miklavža in pomaranče.

Teja pa dobi pižamico (pajac), komplet kapa, šal, rokavičke, 7 bodijev v kompletu in 2 žabice.

To smo združili darila od naju in babi. Od botre in babice in dedija pa dobita jutri.

Danes je spet prišla patronažna, ker včeraj nisem imela zdravstvene kartice od Teje, ker jo je imel B. zaradi lekarne. Tak da sem naredila popravnega, ker je bilo danes vse spucano, ko je prišla. user posted image user posted image

Tejči sem že včeraj kupila frutkov jabolčni sok, tak da ga jutri dobi prvo dozo za poskusit, pa da vidimo. Danes sem že prepozna, hočem ji dat dopoldan, da se morebitne prebavne težave zluftajo do večera, ko je treba it spančkat.user posted image

Almera, hvala za nalepkice, danes dobila.user posted image Rabim jih še samo 5, če ima katera viška, prosim (mercator).user posted image

Mojcek, ti si dobila mojo kuverto z dnarjem???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:38:14   
maja24
Kdo ga ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:43:32   
Anonimen
jaz bi ga takoj! men je damjan ful hud tip. sam ne vem kaj druge vidite user posted image njegove obline, postavca, ooo ko odpre usta, njegovi lepi ravni zobje, sexi glas... ful je urihtan vedno, sam fouš ste mu!

damjan jst bi te takoj!

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 13:58:16   
Anonimen
neki mi prosim povejte, tiste ki veste,

nardila sem korenčkovo kašico, zdej pa naš fant ne kaže, da bi mu ta trenutek pasala.

a lahko dam stvar v hladilnik, pa ponudim čez dve uri? al moram dat v zmrzovalnik, pa potem ven vzet in odmrznit? zdej vitaminov tak vem da ni nič več, sam če sploh sme jest? aja kašica je kuhana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:00:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 14:13:22   
maja24
HD brez zamere mal sm se pohecala,res ne mi zamertuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:16:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:17:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 14:20:09   
karamela6
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: lex

maja ne sekiraj se, bomo čez 3 tedne novi čvek odpirale, pa boš takrat ti odprla


Kje je še touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bejba, 6. del mam pa že jst rezerviran ...tko da: back off user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:20:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 14:21:13   
karamela6
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Hruška sam zateuser posted image user posted image
 
user posted image

To ti dolgujem še od zadničuser posted image user posted image user posted image user posted image


a sem jst teb kdaj kaj naredla da mi to privoščiš??? ajde 1x ampak da mi 2x usekaš tako....


men sploh nč jasn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:21:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karamela6)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:24:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:27:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 14:31:44   
neboglasnica
Najprej, en deževen dan voščim! Saj ne vem kje bi začela. Babe čvekaste, komaj sem vas našla, v enem tednu ste naklofale okrog 80 strani user posted image . Že sedaj povem, da brala za nazaj ne bom, saj boste v treh tednih verjetno že na šestem delu. A deli RR kako nagrado?


Sem s čveka, verjetno prva, saj sem morala prej domov. Bilo nas je kar veliko. Me je pa na čveku čakala ena velika bela kuverta, zanjo ENA VELIKA LEPA HVALA. Ne znam kazat čustev, tako da kakšnih solzic tam nisem spuščala, sem jih pa doma, ko sem še enkrat v miru, ob kavici iz vrečke in z moto piškoti, prebirala tople, prijazne in predvsem spodbudne besede. Najprej hvala tebi, lunica 24, ki si se tole spomnila. Ponavadi sem jaz tista, ki se česa takega spomni in šele sedaj vem, kako dobrodejno dene taka gesta.


Res je prijetno vedeti, da nisi pozabljen in da rek: Daleč od oči, daleč od srca ni vedno resničen. Hvala še vsaki posebej: Metuljček321, Blacky30, Lex, Rovar_ki, Nasari88, Lunici24, Nanki, Levinji t., Populis, Flower, HD, Almeri, Tinky, Zimski in Glugluglu.
In hvala vsem, ki se kdaj pa kdaj spomnite name, četudi vam otroci niso dali časa, da kaj napišete. Vsaka lepa misel šteje in pripomore k mojemu boljšemu počutju.


Moje očke so bolje (HB), kri so mi preiskali in ugotovili, da imam težave s ščitnico, ki je verjetno krivec vseh mojih težav. Škoda je le, če mi že ščitnica ne deluje pravilno, da bi delovala vsaj v tisto smer, ko hujšaš in ne v to, ko se rediš. Kaj češ, lahko bi bilo vsaj nekaj dobrega iz tega user posted image . Prst (operiran) vas tudi pogreša, tako kot ve njega user posted image in sporoča, da boli samo ob dotikih. Drugi, neoperiran prst pa se je pusti urediti pedikerki in lahko obujem čevlje (yes!!).

Kaj naj rečem? Ne znam napisati, kako veliko mi pomeni vaša gesta. Skorajda neznanke, pa tako tople. Sicer sem že večkrat napisala, da sem sicer res skorajda odvisna od RR-ja ampak, da sem prepričana, da me je ravno RR in ve seveda, odvrnil od kakšne močnejše depresije. Hvala vsem, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vsako izmed vas in za vaše sončke.


Družinski dvoboj: mene že sedaj zvija. Le kje je še četrtek? Vmes polno obveznosti, vodenje ene prireditve, ampak tole bo najtežje.

In, draga Populis: tebe bom pa še za ušesa. Sama veš zakaj: vsak dan na liniji, pa niti enkrat nisi nič namignila. Ti, ti ti.

No, zdaj pa res grem, moj čas je potekel.


Ostanite zdravi in nocoj nastavite Miklavžu, da bo kaj prinesel.


Poljubčke,

             Sabina in Staš




< Sporočilo je popravil neboglasnica -- 5.12.2008 14:32:24 >

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 14:32:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?