|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:00:28   
netki
dzanika....a si ti vidla da sem te mal nazaj neki spraševala oz. prosilauser posted image

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:05:24   
nosečka maja
čao mamice....
Res ste vse supe mamice , simpatične, prijazne z super luštnimi pridnimi otročički. Sem zelo vesela, da sem vas spoznala in komaj čakam naslednje srečanje. Vsem želim lep miklavžev večer.......aja pa nastavite miklavžuuser posted image user posted image .


(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:09:15   
nosečka maja
Zimska..... knjigico sem ti z veseljem podarila in nikar se ne počuti dolžno, bom zelo vesela če ti bo prišla kdaj prav(upam da čim manjkrat..da bo sinček zdrav)........to je bilo miklavževo darilo zate.


(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:09:49   
nanka
Krasne ste punce, meni je kar žal, da nisem mogla, pa drugičuser posted image user posted image

(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:13:08   
glugluglu
no a zdaj naj se pa sekiram, da sem sploh kaj omenilauser posted image user posted image user posted image ,

noseckamaja, bom nastavila miklavžuuser posted image

3jemi, fajn darilo za miklavžauser posted image

zdaj grem pa še kaj za nazaj prebrati.

(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:24:42   
karamela6
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

glu3x... če ne bi zdele tole napisala, ne bi noben opazil... zdej bo šla pa vsaka pogledat... user posted image


sam res, jst niti slučajno nisem opazila ... ne sekiraj se

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:25:13   
dzanika
netki joj veš pa da sem res pozabla. Oprosti. user posted image Kr spomni me tkole ker sm res mal sklerozna. Zdej takoj grem iskat če ga najdem kje na netu...

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:29:03   
Tinky
kašne lepe slikce user posted image

Danes smo praznovali maminih 50 let. Sicer zjutraj je bil gospodič tečen za znoret, popoldne je bil pa priden kot bubica, tako da smo se imeli res super.
Najedla sem se za dva tedna nazaj, tako da jutri dvomim, da bom lahko hlače zapela user posted image

Zdej grem pod tuš in spat, da nafilam baterije za jutrišnjo žurko.

Ps. HD, zakaj se pa jeziš, sem kaj zamudila?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:29:58   
metuljcek321
Hoj!

Ej, danes je blo res ful lustno pokramljat z vami. In kar 9 nas je blo - jupi! Pa kaksni cukrasti otrocicki - 1A, res. Jih je prav uzitek pogledat, mal pobozat, pohecat, ...

Almera, lepe slikice si nalepla gor. A mi jih posljes se na mejl - ti posljem ZS.

karamela, kako to, da se nama nista pridruzili? Si rekla, da prideta ... skoda. No, pa naslednjic, a ne?

gluna3 user posted image  user posted image , jaz sploh nisem nic opazila ... pol sem sla nazaj gledat user posted image  user posted image  NI panike, hormoni nam itak se laufajo.

Neboglasnica, tko mal je treba, da se cloveka razveseli. Dobra misel, zelja, nasmeh ... Drzi se, punca, in se kmalu kaj beremo! Mwa!

In user posted image  user posted image  user posted image , da smo ze na 5. delu. Res smo od user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:32:56   
dzanika
evo netki. Imam router LINKSYS Model Nr. WRT160N
Kupila sem ga v Harvey normanu tko kot tut računalnik.

Zgleda pa tkole:
user posted image

škatla pa tkole:
user posted image


Nism našla slike na netu pa sem jo kar slikala. user posted image

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:33:32   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

netki joj veš pa da sem res pozabla. Oprosti. user posted image Kr spomni me tkole ker sm res mal sklerozna. Zdej takoj grem iskat če ga najdem kje na netu...


ni panike

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:34:45   
netki
hvalaaaaaaa

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:39:13   
netki
jaz sem bla pa danes miklavž in zapravljala.....no sej ni blo tolk, je pa kr neki robe user posted image

žiga......kitara, elektronska knjiga s pravljicami ...., plastelin (pri mami pa bo dobil harmoniko)

tilen......igraška za na voziček, in gumjaste igračke za v vodo (pri mami pa baje plenice....)

vse kar sem kupila je blo v akciji in res ni veliko naneslo.....pa sej je še božiček user posted image user posted image user posted image

kaj bo pa tašča dala pa nimam pojma, če sploh kej bo user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:47:15   
metuljcek321
Čist preprosta uganka...

Koliko jajc ima novi ameriški predsednik?








OBA  MA

user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 18:52:16   
24julij
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Kdo ga ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


mmmmm mljask kaksne lepe šobice cmokkuser posted image user posted image user posted image

zimska   kaksna knjigica user posted image jst sem firbec,heheh
srecanj   uglavnem use ste full fajn kr nasledn teden ponovimouser posted image user posted image
3glu joj a tian tko visok cila ko lulauser posted image user posted image sploh nisem vidla ko si pa napisala sem sla pa se jst nazaj gleedat,me sva pa ce skup po sparu hodle,ti tiuser posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 19:00:11   
Netta
joj kok ste fletne na slikcah...bi se vam tak rada kdaj pridružla, pa je problem prevozuser posted image
pa malčki so najboljši!!user posted image user posted image

neboglasnica - tud jaz nisem nič spesnila zate, sem pa imela v mislih to ves čas, pa ni padla ideja in sem kar odlašala...no, želim ti, da bi čimprej okrevala in bi spet preživela več časa z namiuser posted image

metuljček - tale tvoj "politični" vic je pa že romal daljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 19:02:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ilatic)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 19:29:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 19:59:24   
24julij
o lepo od n.maje ta knjiga je res fajn no mi je sicer nimamo sem jo pa mela na renti
ja u h&m sva duble nogavicke z usnenim podplatom od hello kity kaksnih copatkov pa ni bilo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 20:05:40   
Blacky30
Jaooo, kakšen hud parkelj je danes prišel k nam (moj možuser posted image ). Je tak zružil z verigo po vratih, da je še mene zabrisalo v kot k Nejcu, ki se je že skrival. Sva se pred tem zmenila, da mu bo zapel Ringaraja, potem pa je od strahu otrpnil, ni znal nič zapet, da sem jaz začela, pa mi je šlo tak na smeh zraven, potem pa je Nejc končno začel pet in je pel vse narobe, revček, iz Ringaraje je prišel kar na bibo bubo bajo.user posted image  Potem pa sem ga prosila, naj gre in je končno šel, Nejc pa se je čez par minut le opogumil in odprl vrata, kjer so ga čakale vrečke z imeni. Uf, kakšno veselje je to bilo. Teja je seveda vse prespala, jo je pa čakala njena vrečka, ko je očke odprla. Potem pa je "kao" ati prišel iz službe, ker ga prej še ni bilo doma, je direkt ob prihodu začel parklja špilat, da ne bi bilo sumljivo. In pride gor, pulover napol oblečen, majco ven iz hlač, pa pravi, da je parklja po ulici lovil, ker je mislil, da je Nejca ugrabil in ga je parkelj tak "scotal". Jaz sem se skoraj polulala od smeha. Mislim, taki scenariji, potem pa, ko ati gre ven iz sobe, pa Nejc pravi: Mami, kaj to je ati tolkel po vratih?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem mu spet mogla celo štorijo povedat, da parkelj res obstaja in da ga je zdaj prišel samo opozorit, da je malo poreden in naj se popravi.user posted image

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 20:05:59   
glugluglu
joj to moram povedat, jaz tukaj čekiram RR, Tian je na tleh na igralni podlogi, ker ni hotel spati (je že od 16.00 pokonci) je skopan, zrihtan , vse , samo spat neuser posted image . Pa sem ga kar pustila, da se malo igra.
No in tu berem, potem pa se malo obrnem, da ga prečekiram in on leži na trebuhu!!!!!! Jeeeee, Evo sedaj mu je že drugič uspelo!!!!!user posted image
Meni je pa fotoapart crknil, da bi slikala to, je na polnjenju user posted image user posted image

bo treba z mobitelom slikat

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 20:07:54   
glugluglu
in zdaj s stacionarcem ičem svoj mobilnik, ma ne moreš verjet, murphy

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 20:21:31   
24julij
3glu cestitke za obrat namesto da bi frajer spal bo pa prevale delal :-)

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 20:33:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 24julij)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijske čveke '08 V. del
5.12.2008 20:34:21   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

in zdaj s stacionarcem ičem svoj mobilnik, ma ne moreš verjet, murphy


Sej bo bolš, glu x3  user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Majuska -- 5.12.2008 20:35:13 >


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?