|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:36:14   
brkn83
nič js vas bom zapustila, greva z mojim se mal pocartat..................pa tv še mal pogledat potem pa spat.

Jutri vas bom pa verjetn že tk na novem delu najdla. Ve kr pridno čvekajte.

Lep večer še naprej in lahko noč vsem.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:36:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

maksi, ne, nism jih kupla, ker jih tudi v sanolaborju niso meli al so jim zmankali. Grem jutri pogledat če jih majo. Vatiranci? Jst sem kar vir 80 vložke kupla...A niso tej OK?

aja, pa tej nastavki za dojenje, jst sem jih vzela od aventa, pa mislim da maš sam 2 meri-small in medium-vsaj te dve sm jst zasledila. Jst sem vzela small se mi zdi...

men so bli ti vložki po porodu zakon drugače pa jih še vodet ne moremuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:36:55   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

nič js vas bom zapustila, greva z mojim se mal pocartat..................pa tv še mal pogledat potem pa spat.

Jutri vas bom pa verjetn že tk na novem delu najdla. Ve kr pridno čvekajte.

Lep večer še naprej in lahko noč vsem.

lepo se mejta in uživajta ju3 se pa vidmouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   [Brisano sporočilo]
7.1.2009 21:36:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:37:34   
sunny24
claud, nočko in lepe sanje! user posted image user posted image user posted image

Jutri bomo pa res po vsej verjetnosti že na 5. delu...user posted image

Kaj sm jst pozabla povedat...Sem naši madam enih par slinčkov kupla, pa škatlco za dudo spravt, ropotulco, šeeno dudo od Nuk, če ji avent ne bo ugajal...user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:37:47   
Maksi1
Sunny - naročila me je čez 14 dni. Pa je še rekla, da nej si vzamem mal več časa, ker bo še CTG. A boš ti v petek imela samoplačniški UZ?

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:40:15   
sunny24
Ja, v petek mam UZ za 30 evričev, ja. komi čakam! Aha, pol bo mene tudi kej tazga naročila po mojem...Kolko cajta pa bomo prklopljene na ctg? Kake pol ure al več?

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:40:39   
Katjusa
točno ne pozabit s sabo vzet dude sunny dober da si me spomnlauser posted image user posted image user posted image user posted image

jst si glave ne bom prala še vsaj kak teden po porodu ne sploh če bom šivana ker je to zelo agresivno pa še bojda za same lase neki ne vem nima dobrega vpliva......

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:41:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ja, v petek mam UZ za 30 evričev, ja. komi čakam! Aha, pol bo mene tudi kej tazga naročila po mojem...Kolko cajta pa bomo prklopljene na ctg? Kake pol ure al več?

20 min nekje do pol urce

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:43:01   
Maksi1
Sunny - ti je že Katjuša odgovorila.

Zdej vas pa vse pozdravim. Grem še malo na kavč ležat. Nočko.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:43:36   
sunny24
katjusa, dobra si, da si tolko cajta ne boš buče prala...Jst si jo bom po potrebi oz kar normalno kot zdej. Če ne bo cajta preden grem v P, si jo bom pa takoj drugi dan med obiski...Bo moj popazu user posted image   pa bo!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:48:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

katjusa, dobra si, da si tolko cajta ne boš buče prala...Jst si jo bom po potrebi oz kar normalno kot zdej. Če ne bo cajta preden grem v P, si jo bom pa takoj drugi dan med obiski...Bo moj popazu user posted image   pa bo!

ne gre se za to kdo dlje zdržiuser posted image user posted image user posted image user posted image sam če neki ni priporočljivo me pa tud ne bo pobralo če bom imela 3 dni mastne laseuser posted image men so pač vsi rekli da si nej raje glave ne perem pr Florjanu sme si jo doma en večer pred porodom pa si je pol nisem 10 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image res so bli že mastni sam če nekaj ni dobro zame in za moje lase pa raje portpim mal srbečo bučo......
morem mal po netu prebrskat kaj se kej piše o tem pranju glave.....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:48:57   
sunny24
Ja in kaj se je pa zdej zgodilo???????????? Več kot 5 minut nobenga posta? Hello! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   [Brisano sporočilo]
7.1.2009 21:55:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4864
   [Brisano sporočilo]
7.1.2009 21:56:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:56:37   
cita
Prišlo je do večernega mrkauser posted image user posted image user posted image  so se vse šle stikat veš Sunnyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   [Brisano sporočilo]
7.1.2009 21:57:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:59:09   
sunny24
Sej jst tudi čakam, pa sm misnla, da bo katera še kaj vmes napisala...user posted image  Jst bi se tudi stiskala, ampak se nimam s kom...Moj je zdrav pa je šel ven. OK, je bil priden k je sobico sestavlu, pa tudi je bil cel dan doma, jst sem pa zapravljala! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 22:00:10   
rebeka84
meni glede teh modrcev ni več nič jasno!
jaz sem rekla prodajalki naj mi da eno številko večjega od 75b pa mi je dala št.80b
kak gre zdaj to po vrsti? brkn ti si rekla, da si si pol kupila 75c? meni je ta 80b prav že zdaj.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 22:00:33   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Sej jst tudi čakam, pa sm misnla, da bo katera še kaj vmes napisala...user posted image  Jst bi se tudi stiskala, ampak se nimam s kom...Moj je zdrav pa je šel ven. OK, je bil priden k je sobico sestavlu, pa tudi je bil cel dan doma, jst sem pa zapravljala! user posted image


Lepo ampak sta si pa res lepo delo razporedilauser posted image user posted image user posted image en delal fizično drug pa psihično kulk zapravituser posted image user posted image user posted image zanimiva kombinacija skupaj sta pa nardila največuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 22:06:05   
sunny24
Ja cita, smo tak usklajen par, ne? user posted image user posted image user posted image

Zdej berem eno porodno zgodbo, če se kateri da...  http://med.over.net/forum5/read.php?1,5192515

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 22:13:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

jst čakam da Katjuša napiše o PRANJU BUČE PO PORODUuser posted image

ja nč ne bo dons o tem.... sem šla florčiju dat kakav pa lahko noč pol sem si šla pa glavo pratuser posted image user posted image user posted image user posted image kaj če me kej presenetuser posted image user posted image user posted image user posted image

rebeka par dni nazaj smo govoril o tem pa da ne boš sikala številka torej 75,80,85.... to je številka obsega pod prsmi prsa so pa velikosti A,B,C..... in če kupuješ modrc zaradi dojenja se ti obseg pod prsmi ne bo povečal povečala se ti bo pa košarica je pa res če zdej uporabljaš 75 in je ta elastičen potem ti bo 80 neelastičen tud prav... je pa vseeno da poskusiš v trgovini modrc ker se od proizvajalca do proizvajalca ful razlikuje..... če želiš met pa sma večjega to more dat pa košarico večjega..... joj te naše trgovkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 22:18:48   
rebeka84
katjuša hvala za pojasnilo
v glavnem to pomeni da mi je dala obseg večji, košarico pa isto? zdaj bi jo najrajši v PM poslala

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 22:19:53   
Katjusa
na hitro preleteno pranje glave ne škodujeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image torej sme hodla z mastnimi okol za brezvezeuser posted image user posted image user posted image user posted image sicer sem bla pa tak domauser posted image user posted image user posted image user posted image drgač pa si bom če si bom prala z otroškim šamponom k je bolj blaguser posted image user posted image user posted image

zdej pa grem lepo ajajte in lahko noč

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 22:20:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

katjuša hvala za pojasnilo
v glavnem to pomeni da mi je dala obseg večji, košarico pa isto? zdaj bi jo najrajši v PM poslala


ja tak nekako čeprav če je večji obseg se nekaj malega tud na košarici pozna sam to verjetno ni to kar si ti želelauser posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?