|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 10:09:30   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: tia

Danes praznujejo 3 MESECE!
 
VITA, ENEJ, JON IN TIM
 
ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 10:36:39   
Olivija*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: tia

Danes praznujejo 3 MESECE!
 
VITA, ENEJ, JON IN TIM
 
ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image


user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nosecka08 -- 10.12.2008 10:37:15 >

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 11:00:45   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: tia

Danes praznujejo 3 MESECE!
 
VITA, ENEJ, JON IN TIM
 
ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 11:07:38   
RAČKAPK
Danes praznujejo 3 MESECE!
 
VITA, ENEJ, JON IN TIM
 
ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 11:39:27   
gloria
...da se mal pohvalim...na portalu moj malček je Nik dobil cd z pravljicami kot tretjo nagradouser posted image .... seveda je pa mamica ful veselauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
...mali je na sprehodu z atijem,jaz na hiterco neki skuham ob 16 pa imamo tretjo posvetovalnico in prvo pikico....
...mal me je strah da ne bi fasal kake vročine glede na to da gremo v petek na infekcijsko z njim....bom vidla če se mogoče da pikica prestavit na ponedeljekuser posted image ...
...nič bežim uživajte se beremo zvečer....

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 12:13:17   
Lara Croft
Danes praznujejo 3 MESECE!

VITA, ENEJ, JON IN TIM

ČESTITKE!!


YIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 13:07:54   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: tia

Danes praznujejo 3 MESECE!
 
VITA, ENEJ, JON IN TIM
 
ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 13:10:04   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

babe..jaz sem malo tam pri avgustovkah čitala...pa že ful dajejo kaj druga za jestuser posted image ...

...naš bo drug teden 4 mesece..... a čem že it v akcijouser posted image ...Jaz še nimam namena vsaj kaki mesec ali 2user posted image ..

Pri prvem sem tud bolj pozno....  ne vem.....


Včeraj je bila patronažna v posvetovalnici in je svetovala tako:

počakat do naslednjega cepljenja (4,5m), potem pa začet s sokci. Vsak sokec 3 dni, ene 3 žličke v dopoldanskem času. Probamo 3 sokce (to je 9 dni), potem pa že lahko naribano jabolko par žličk, pa korenčkov sok gor. Pa pretlačeno banano.....

V glavnem je svetovala, da začnemo navajanje na okuse po 2. cepljenju.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 14:02:29   
pf
Pozdravljene babike. Danes je malo bolje, moje razpoloženje mislim.
Bubi tvoja bubika je pa že prava babi, tudi našo šije po levi.  user posted image user posted image user posted image
Nosečka 08 prav si se odločila, da kreneta malo z user posted image . Kaj češ čakati doma, pa še hitro je tema zdajle pozimi. Superca.user posted image user posted image user posted image
Goste hrane jaz ne mislim uvajati do dopolnjenega šestega meseca, razen če ne bi bilo več mlekca. Takrat pa bi probala. Pri nas odsvetujejo tako pediatri, kot patronažne, ker je res tole z alergijami. Tudi jaz sem brala kako avgustovke že pičijo GH. Saj kaj narobe ne more biti sploh pri tisti, ki ji že zmanjkuje mleka, ali pa ki ima adaptirano, ampak jaz zaenkrat ne bom še uvajala goste.
Saraya ja res imaš srečo, da si doma v mestu in imaš res vse na dohvat ruke. Tole pakiranje noter v avto in ven in noter in ven tudi meni ne leži najbolje, ampak kaj češ, če drugače ne gre. Da bi pa zaradi tega doma bila mi pa na kraj pameti ne pride.
Čestitke vsem obmesečnikom danes.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 14:25:13   
arabela*
eto,me smo iz sprehoda.Sprva je bil tak lep sonček,pol pa je postalo hladno.
Komaj čakam,da bo sneg zapadel,pa se se bomo šetaliuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 14:29:13   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: tia

Danes praznujejo 3 MESECE!
 
VITA, ENEJ, JON IN TIM
 
ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image , danes je naš korenjak že kr tri mesece star...kar ne morem vrjet, kako čas beži...hvala za čestitke...
cepljenje smo dobro prestali, ni šlo brez joka, ampak je razumljivo, če ga tete naročijo lih takrat, ko on spiuser posted image user posted image user posted image ... zredil se  je le 750g, tako, da ima sedaj 6400g, rekla mi, je, da ga naj vmes pridem še kaj stehtat, velik je pa 63cm.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 14:37:11   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

babe..jaz sem malo tam pri avgustovkah čitala...pa že ful dajejo kaj druga za jestuser posted image ...

...naš bo drug teden 4 mesece..... a čem že it v akcijouser posted image ...Jaz še nimam namena vsaj kaki mesec ali 2user posted image ..

Pri prvem sem tud bolj pozno....  ne vem.....


Včeraj je bila patronažna v posvetovalnici in je svetovala tako:

počakat do naslednjega cepljenja (4,5m), potem pa začet s sokci. Vsak sokec 3 dni, ene 3 žličke v dopoldanskem času. Probamo 3 sokce (to je 9 dni), potem pa že lahko naribano jabolko par žličk, pa korenčkov sok gor. Pa pretlačeno banano.....

V glavnem je svetovala, da začnemo navajanje na okuse po 2. cepljenju.


pri nam pa zagovarjajo dojenje do 6. meseca... jaz bom začela mal prej, enkrat po petem mesecu...so pa nam rekli, da začnemo z zelenjavo, itak pa je patronažna dolžna še en obisk, pa bo povedala kako in kaj še enkrat


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 14:43:18   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka08

Če ima klimo user posted image



ja, ....štajersko user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 14:46:57   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

babe..jaz sem malo tam pri avgustovkah čitala...pa že ful dajejo kaj druga za jestuser posted image ...

...naš bo drug teden 4 mesece..... a čem že it v akcijouser posted image ...Jaz še nimam namena vsaj kaki mesec ali 2user posted image ..

Pri prvem sem tud bolj pozno....  ne vem.....


Včeraj je bila patronažna v posvetovalnici in je svetovala tako:

počakat do naslednjega cepljenja (4,5m), potem pa začet s sokci. Vsak sokec 3 dni, ene 3 žličke v dopoldanskem času. Probamo 3 sokce (to je 9 dni), potem pa že lahko naribano jabolko par žličk, pa korenčkov sok gor. Pa pretlačeno banano.....

V glavnem je svetovala, da začnemo navajanje na okuse po 2. cepljenju.


saj zato mi je bilo čudno to, da že pri štirih mesecih dajejo......, jaz imam namen vsekakor čimpozneje začet..ravno zaradi alergij in vsega.... tud če smo na flaški.....se nam nikamor ne mudi....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 15:47:13   
lana luna
ojla...

ena je zanč sprašvala kolk cukram kamelce. jest dam v 2dl kar 2 žlički cukra. pol pa sšije ene 20 ml. pa ji pomaga.

pa še neki. če bo imela katera probleme z mlekom... men ga je prejšnji teden začel že zmanjkovat, sem si komaj 40ml načrpala. pol sem pa začela spet pit čaj za dojenje in vsak dan jest polento. in zdj mam spet mlekarneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 16:41:18   
RAČKAPK
OJ

Z Marijo sva prišli s pregleda
veliki smo 60 cm in imamo 5.170 kg

dobili injekcijo in fejst tulili
zdaj spančka
upam, da ne bo kakšne reakcije

jst sm se pa tut skor razjokala zraven ko so jo špiknili

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 17:23:59   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK

OJ

Z Marijo sva prišli s pregleda
veliki smo 60 cm in imamo 5.170 kg

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst sm se pa tut skor razjokala zraven ko so jo špiknili

zato ga je user posted image držal za nogico



_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 17:26:11   
lana17
ena je zanč sprašvala kolk cukram kamelce. jest dam v 2dl kar 2 žlički cukra. pol pa sšije ene 20 ml. pa ji pomaga.
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

jaz sem psraševala, pa se je na srečo po dveh dneh pokakal, sicer je blo lih za vzorec...a ima še kateri od vaših pingvinčkov že rjavo blato?

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 18:20:09   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK

OJ

Z Marijo sva prišli s pregleda
veliki smo 60 cm in imamo 5.170 kg     user posted image user posted image user posted image

dobili injekcijo in fejst tulili
zdaj spančka
upam, da ne bo kakšne reakcije

jst sm se pa tut skor razjokala zraven ko so jo špiknili         user posted image user posted image

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 18:38:46   
Lara Croft
eto,me smo iz sprehoda.Sprva je bil tak lep sonček,pol pa je postalo hladno.
Komaj čakam,da bo sneg zapadel,pa se se bomo šetali


Pri nas pa dež cel dan.... :((((

Jst bi tudi sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 18:41:39   
Lara Croft
začela spet pit čaj za dojenje in vsak dan jest polento. in zdj mam spet mlekarne


Kak to misliš, spet? Si nehala? Jst ga moram stalno pit, če ne ni kej dost.... sem opazla, ja, da polenta pomaga... ma ne morem jo vsak dan jest... hahaha


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 19:11:17   
onur
Kak to misliš, spet? Si nehala? Jst ga moram stalno pit, če ne ni kej dost....


Sem šla po tvojem predlogu v Italijo po čaj za dojenje, pa bomo sedaj videli kaj bo. Ma kaj piješ ta čaj skozi ali tistega od hippa za dojenje?

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 19:16:22   
petrax
Oj!
Kok je bil pa mali dons bogi. Celo noč in skoraj cel dan ni nič kakcal, pa prov vidl se je da ga tok muči. Kar jokal je, ko se je zvijal. No pa sem mu kamilce s cukrom dala, pa je bla čez neki časa tok polna plenička. Pa sem ga šla lih previt in ni blo 1min ko sem slišala kako ga kakca :) Z mojim sva kr do stropa skakala :) In zdej se očitno tudi mali zelo boljše počuti.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 19:17:27   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: onur

Sem šla po tvojem predlogu v Italijo po čaj za dojenje, pa bomo sedaj videli kaj bo. Ma kaj piješ ta čaj skozi ali tistega od hippa za dojenje?


OJ.. tega iz Opčin spijem 1 liter... ostalo pa kej drugega.. tudi od hipa, ja...


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Septembrski sončki 2008 - drugič :)
10.12.2008 19:40:14   
gloria
...evo nas z pregleda....imamo že 63 cm. in 7000g.
....ko je dobil pikico je tako zajokal da jojuser posted image user posted image ...sva z mojim komi gledala...no zdej je pa dober sedi v lupinici in gleda atija kako sesauser posted image ....

...kaj pediater gleda ko ga dvigne in spusti na hiter na nogiceuser posted image ...mi je bilo naroden vprašat ker sem že itak šla z listom danes k njem da kaj ne pozabim....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?