|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 170 [171] 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:39:24   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

ja v lekarni. Sam je baje ugabno za pop*** user posted image .
Danes je bil en lep datum user posted image , 2.2. samo smo že mal pozne user posted image .

Klikneš na ZS in napišeš.



sej to ti hočem povedat, da sm ti ZS poslala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:40:36   
mimi30
pa kolkr se spovnem si za 3 prste odprta že al kako? pa to je tvoj drugi porod, če ti dajo na sprožitev boš pomoje hitr rešena in ne bo take sile, k pr men ko sem trda k hudič,...

vse to je res (sicer 2cm), samo jaz se teh umetnih, raznih igel in podobnega bojim ko hudič križa in nasploh sem bolj za spontane stvari user posted image . Sploh ne vem kako sem akupunkturo preživela user posted image . Je rekla ona gospa, da baje pomaga tudi proti strahu pred iglami, ker vidiš, da nič ni user posted image , sam pri men je strah ostal user posted image .


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:41:49   
mimi30
sej to ti hočem povedat, da sm ti ZS poslala


sorry, user posted image user posted image user posted image to je pa to ko na vrhu ne utripa več, ko bi moglo in pa ko jaz na pol vse preberem user posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:43:23   
Ploha
ja ta strah je pri meni isti, ponavadi je potem še večji, tako da to ni nič,...zato ker če bi svoje popadke dobila bi predihavala doma dokler bi šlo, poj bi šla pa v P,...

ja kaj, a ti boš tale ricinus spila, mene mami, če pomaga, bi ga, pa ne vem kaj naj,...

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:46:23   
mimi30
veš kaj jaz sem se odločla, da do srede še počakam in če ne bo nič v četrtek dopoldan mogoč ruknem user posted image .

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:48:28   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

veš kaj jaz sem se odločla, da do srede še počakam in če ne bo nič v četrtek dopoldan mogoč ruknem user posted image .


no prav, pol pa jaz tudi, če ne bo jutri nič in če me naroči v četrtek ali petek spet na amnio, ga tud jest cuknem, sam prej se bom še mal posvetovala glede tega, če kdo pozna to zadevo, kaj pa veš, mal sm skeptična, ricinus je drugače strupen user posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:50:55   
mimi30
zdaj bom šla počasi počivat, moj user posted image že hrjoli. A misliš, da bi si mogla še lase oprat user posted image , če bo jutri kaj user posted image .

V prvo je meni tudi uspelo doma zelo dolgo predihavat popadke in sem prišla v P. že 7cm odprta, zdaj bom pa verjetno ob prvem pokonc skočla, dragega zbudila in gremo na pot. Saj lahko potem okol P. hodim, da ne bom not trpela user posted image , samo da smo v bližini.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:53:21   
Ploha
ja če maš fulll mastne lase, pol si pejt oprat, če pa nekak še zgledajo, si jih pa jutri zjutraj oper pa je user posted image user posted image , jst sm jih v soboto in zdej če jutri ne bo nič si jih jutri zvečer operem, mam cev plan kdaj moram kaj nardit če slučajno kam grem, pravi organizator sem postala,...user posted image

drugače grem tudi jaz spat, pa se slišmo jutr, ZS sem dobila,...

lahko noč user posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:53:52   
Ploha
kaj že 7 cm odprta, pa to je bombastično, kolk časa si pa predihavala doma, kolk ur?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:56:27   
mimi30
kaj že 7 cm odprta, pa to je bombastično, kolk časa si pa predihavala doma, kolk ur?

3 ure doma, pol ure na poti, 1,5ure v P. in konec

ne nimam ful mastnih user posted image , to se zdaj v dnevih čakanja sploh ne zgodi.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 22:57:50   
Ploha
pol pa idi spat user posted image user posted image
zdej pa res lahko nočuser posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Januarčice 2009 2. del
2.2.2009 23:19:22   
yania
Oj punce, kako sta? Navijam za vaju, da se tudi vidve čimprej rešita...jaz imam še nekaj čez 30 dni do roka, pa komaj že diham....kako je šele vama...tole čakanje pa res ubija....kaj pa malinov čaj? Ne pomaga?


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 8:26:23   
spps
čestitke vsem januarčicam,ki že cartateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kolk še vas čaka?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 8:35:09   
Anonimen
mimi je danes zjutraj rodila user posted image  Špelo, težko 3770g in veliko 51,5cm. Čestitke še tukajuser posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 8:45:07   
pikapoka2
Mimi, čestitke za Špelo!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 8:50:21   
PAJO

CESTITKE MIMI pa si se resila,

dejmo zdej pa samo se ploha navijamo se naprej zate,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 9:11:04   
Ploha
eh bejbe pri meni se boste pa še navijale pa nadihale, slabo kaže,...prou sam user posted image user posted image user posted image user posted image bi,...
je rekel danes G na amnio da je nekaj narobe z mojim datumam, ker tole nič ne kaže da bi kaj bilo, in me je dal na amnio v petek,...
u bistvu sm pol februarčica user posted image (no to sm itak)

ve k ste že mamice se kr preselte ker name boste še dolgo čakale, ko bom pa jst mama pa se vam pridružim,...

lp

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 9:11:22   
Ploha
aja mimi še tukaj: čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 9:51:09   
snikolina
Oh Plohica saj bo. Držim pesti, da čimprej.

Ne predaj se!!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 10:06:16   
PAJO


o ploha sej bo,ko bo pravi cas bo otrocek ze sam hotu vn.
boljs kot da ti sprozijo na silo.

a danes si imela amnio?kdo pa je bil?

sej bo ne sekirej se,papa

ana&zanauser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 10:08:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

mimi je danes zjutraj rodila user posted image  Špelo, težko 3770g in veliko 51,5cm. Čestitke še tukajuser posted image


bravooooooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 10:09:09   
Ploha
PAJO: ravno sem ugotovila, da je bil gregorač user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 10:16:35   
Anonimen
ploha - sej bo tud tvoje dete prišlo na svet, nč bat - sam mirna bodi, pa ko te kdo vpraša, če še nisi šla rodit, ga lahko brez slabe vesti kam pošlješ

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 10:21:19   
Ploha
ma sej zdej sm v redu, k sm se najedla user posted image user posted image , ne hecam se,...
ma o tem pa sploh nebi, ker ne vem kaj folku mede user posted image , mislim brez veze kaj govort,...

sej vem da bo, sam neučakana sm, bom pa še mal se naspala do poroda, pa ko bo bo, hvala bogu je ugotovu da nekaj z datumam ne štima da me ne bojo kuj v P strpal pa kej sprožal, ker bo kao že velik čez rok, tko da,...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Januarčice 2009 2. del
3.2.2009 10:32:26   
Anonimen
Ja, sej vem, kako se počutiš. Jaz sem bla tud na tem. Ampak jaz pravim tkole - otrok že ve, kdaj je pravi čas. Te pridem še kaj pogledat.

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 170 [171] 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 170 [171] 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?