|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:03:53   
khurde
lunica, sprašujem, ker se mi sanja ne glede teh vozov, pa ta mi je kar všeč; nisva mislila kupiti, samo zdaj sva pa denar zanj dobila za miklavža. pomojem bom kar taščo vzela, pa bova šli v nabavo, ker ona je pa čist not v tem. user posted image  

rabim pa takega, ki gre komot v klanec po asfaltu, po ravnem makadamu in po klancu po makadamu. tako da kak trikolesnik pomoje odpade. na kaj je treba bit pozoren pri tem?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:05:46   
lunica12
Ne vem.Vglavnem moj pa kr fajn velika kolesa pa taka fajna da ne trese celega vozeka.Tako da bo fajn za sprehajanje okol jezera pa za vse....

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:08:00   
uršika***
http://www.youtube.com/watch?v=hZhoF9Isf0o

Upam da dela- moja najljubša božična pesmica- da jo delim še z vamiuser posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 12:12:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:13:28   
lunica12
Ursika lepa pesmicauser posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:15:20   
nina166
Punce dajte mi pomagat: kaj naj kupim sosedovi punčki za 8 roj.dan. Me je ravno zdajle njen oče povabil, pa ne vem kaj je primerno za tako punco.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:17:04   
Anonimen
khurde sem pogledla voz...načeloma verjetno ok, sam mene moti, ker se ne da ročaj prestavljatuser posted image si recimo zunaj, pa user posted image gleda naprej, pol pa začne ful pihat, glih v otroka, ti tuli, pa ne morš obrnt....sicer piše da se da sedež obračat, sam si ne predstavljam kak to na sprehodu nardišuser posted image
drugo kar je, sp kolesa...jst za velika kolesa navijamuser posted image da je za razne terene...sicer je pa tale PP dost priljubljen, bo kakšna povedala, k ga uporabljauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:18:03   
nina166
lunica tu sem jaz bila 2 dni. Po porodu sem ležala spodaj, potem pa sva šla z Domnom že domov in po dveh dneh spet nazaj, ker se mu je bilirubin tako povečal. In so me dali v 1. nadstropje. So sestre prijazne ja, samo postelje so bolj udobne v spodnjem štuku user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:19:53   
Anonimen
joj nina, jst se tud zmeri tolk ubijam s temi dariliuser posted image k majo mulci dons itak vsega polno, dobiš pa tudi svašta....pojma nimam..

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:21:32   
uršika***
Zakaj pa jaz nisem imela pregleda za sladkorno??? Pa imam v knjižici napisano, da je moj dedek diabetki, pa do zdaj še ni bilo govora o temuser posted image  Sicer si sama tu pa tam izmerim sladkor- si sposodim pri dedeku, pa je vse ok, samo čudno mi je, da mi niso dal pit tiste nagravžne tekočine- kot ste ve moraleuser posted image  Drugače pa si mora on 3krat na dan merit, pa 2krat na dan inzulin dajat- tko da je kr hudo- ko so mu odkril je imel 32 sladkorja v krviuser posted image  in je trajalo 1 leto, da se mu je stabiliziralo stanje- s prehrano, inzulinom in gibanjem. Grozno.


(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:25:40   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Punce dajte mi pomagat: kaj naj kupim sosedovi punčki za 8 roj.dan. Me je ravno zdajle njen oče povabil, pa ne vem kaj je primerno za tako punco.


A to je en drugi razred?

Ma to so zdej že prave male damice, ki imajo polno rit vsega. mogoče kaj za oblečt? Kak lep puloverček? Parfumčke imajo zdaj tudi take za male damice,... kaj več mi pa ne pade na pamet. sorči

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:25:58   
Anonimen
uršika jaz tudi zdaj nisem mela tega pregleda z glukozo, so bile vedno vse vrednosti normalne, otrok je pa tud bolj med mejhnimiuser posted image

sem pa mela to pri uli, ker mi je v urinu pokazalo ful povečan cukr, pa pol takoj še na krvi....pa me je dala na pregled in je blo vse ok...zgleda je blo takrat slučajno, tako da verjetno tega ne delajo kar rutinsko, pač pa more bit z vrednostmi kaj narobe, al pa da se otrok ful redi.

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:28:08   
uršika***
Aha- se pravi, da lahko vidi tudi v urinu- to pa se moram vedno polulčkat v kozarček. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:28:53   
uršika***
Se pravi, da si v prejšnji nosečnosti imela povišan sladkor, zdaj ga pa nimaš?

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:30:49   
lunica12
A res?user posted image Ja sej postelje mi niso najbolj vsec.Me je vsako jutro vse bolelo ko sem se zbudila...user posted image No kaksne so pa postelje v spodnjem stuku bom pa kmal tudi sama sprobalauser posted image Drugace glede darila se mi pa sanja ne...Js to tako sovrazim

Js sama tudi nisem imela tega pregleda za sladkorno tako da tudi nic ne vem o tem...Mi pa zdravnica zmeraj ko mam pregled da pikico v prst pa mi sladkor zmeri pa zmeri vredu pokaze...


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:32:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Se pravi, da si v prejšnji nosečnosti imela povišan sladkor, zdaj ga pa nimaš?


ja, pa sam na enmu pregledu...tko da je blo slučajno zgleda, sem že kaj jedla takega prej...me je pa za vsak slučaj dala  na pregled.

z lončkom in lulanjem mam pa jst tud vsakič komedijeuser posted image zmeri že ful prej ne grem na wc, da bi ja šlo, pridem na pregled me že tolk tišči da čist rumeno vidim, pol pa k un lonček zagledam, pa kr zašteka vse skpuser posted image komi komi spravim pol od sebe unih 0.3 user posted image

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 12:34:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:36:04   
uršika***
Joj, moram it dol z račkota, ker sem že čist zgrbančena, me vse boli. Grem mal na sedežno štrikat.
Pridne bodite še naprej- dans smo že tudi veliko naklofale

user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:36:57   
petra88
Sedaj je pa sploh težko kupovat darila za rd, saj so otroci itak že vse od miklavža dobili. čene pa kakšne barvice, al pa v naših cajtih ko smo si še prej pisem dopisovali smo bili veseli unih lepih kuvert in listov z motivčki.. nevem, kaj takega?
ja ampak meni je bilo pa zmeraj tako težko notri v tist kozarček ciljat, ko je bilo treba dat vodo. zmeraj je šlo 3/4 mimo, da sem na koncu dala čisto malo vode user posted image mi pa sedaj ni bilo treba it dat vode, sam kri za toxo mi je vzela. Še tako je rekel moj, da sem prišla čist bleda iz ambulante user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:45:42   
lunica12
Joj kok je blo meni prvic nerodno...nisem vedela da bom mogla vodo dat in sem se fajn spraznala pred pregledom....Pa pridem tja pa mi ona loncek v roke potisne da grem lulat in sem bla skor pov ure na wcju da sem par kaplic iztisnala...Mi je blo tako na bed...So po mojem misli da sem ze v wc skolko padlauser posted image



_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:47:40   
khurde
moja g ne da nobenega na test rutinsko, samo če pokaže sladkor v urinu (pri meni ga ni nikoli) ali pa če je otrok prevelik (to pa je). edino rutinsko pošlje testirat tiste ženske, ki imajo sladkorno v družini, kar je jaz nimam po nobeni strani, pa moj tudi ne ali pa pošlje tiste, ki so imele povišan cuker prej.

ulla, saj jaz sem imela tudi samo enkrat povišano, ko so me v diabetični testirali, pa sem vseeno dobila ta aparat. mah, očitno vsak po svoje dela.

me pa moja pošilja v porodnišnico na pregled bolj zaradi tega, ker ni nobenega sladkornega bolnika v družini, pa jo zanima, če je velikost otroka genetsko povezana, ker obstaja opcija za to. jaz pa samo upam, da ne sumi še kaj drugega...

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:51:14   
snikolina
Zdravo punce, ful ste pridne s pisanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem končno iz laboratorija-sem mogla dat 4x kri, pa nič vmes pit pa jest. Za popi.dit!! Jutri pa izvidi. Upam, da bo zdej ok, ker če ne, se mi bo glih strgalo. Ful mi ni za na dieto it.
No, pri meni je bilo pa takole: najprej sem imela v urinu 1+ sladkor, potem 50 g za spit in  en odvzem krvi, zdej pa tole. Ful sem zmučena. In grem zdej 2 mandarine pojest, upam, da ne bo kaj na cuker vplivalo. Ful ratujem panična. Pa se mi zdi, da sem edina, kajti okoli mene so vsi prepričani, da to ni nič kaj hudega.

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:54:39   
khurde
eh, deževat je začel.

moram vas pa pohvalit, sem šla samo posodo pomit, cukr zmerit (vse ok) in mačka ven spustit, pa ste toliko naklofale!

glede darila pa ne vem, jaz sem imela najraje kakšne stvari za ustvarjat, če je tak tip otroka, imaš ogromno možnosti, od barvic in raznih barv za steklo ipd., do fimo mase.

ulla, hvala za komentar glede voza! na to premikanje ročaja sploh nisem pomislila, mislim, na to, da je mogoče dobro to narediti tako na izi in ne s premikanjem košare ali kakorkoli je že to pri tem vozu. kolesa bi pa za makadam in klanec morala verjetno biti res večja (rabim pa nujno taka, da sploh lahko do hiše pridem).

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 12:55:02   
lunica12
Snikolina te popolnoma razumem,vendar bolj bos panicna slabse bo....Tako da kar mirno,pa pocakat do jutri da bos videla kako vse skupaj kaze.drzim pesti

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 13:02:15   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: snikolina

Zdravo punce, ful ste pridne s pisanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem končno iz laboratorija-sem mogla dat 4x kri, pa nič vmes pit pa jest. Za popi.dit!! Jutri pa izvidi. Upam, da bo zdej ok, ker če ne, se mi bo glih strgalo. Ful mi ni za na dieto it.
No, pri meni je bilo pa takole: najprej sem imela v urinu 1+ sladkor, potem 50 g za spit in  en odvzem krvi, zdej pa tole. Ful sem zmučena. In grem zdej 2 mandarine pojest, upam, da ne bo kaj na cuker vplivalo. Ful ratujem panična. Pa se mi zdi, da sem edina, kajti okoli mene so vsi prepričani, da to ni nič kaj hudega.



ja, poznamo to. jaz se še nič premikati nisem smela, ker se kao potem cuker porablja, sem šla samo enkrat do wc-ja, to je ene 20 metrov. sem pa sicer lahko pila navadno vodo, ampak mi po tem sladkorju sploh ni pasala.

sej mene tut ful skrbi pa to, samo pol se probam umirit, ker se spomnim, da to tut cuker viša (prehrana, debelost, stres, pa ne vem ka so še za eni faktorji vpliva).

drugim okoli tebe se pa pomojem to ne zdi nič takega, ker večina ljudi meni, da je občasno povišan sladkor normalen pojav v nosečnosti, še posebno, če ni sladkorne od prej in ne v družini. sem brala na med.over.net ali nekje na kakšnem diabetičnem forumu, da sta tudi ena babica in en porodničar to rekla možu ene ženske, ki je rojevala, ko jih je opozoril, da je na koncu morala jemat inzulin. sta mu rekla, da je panika nepotrebna, ker je to del sprememb v telesu med nosečnostjo... tako nekako.

samo nekaj je to brat, nekaj drugega pa dojet in sprejet... mene je bilo dva dni kar precej strah, ker me je dala na kontrolo v lj, samo če me je strah, ne bom nič spremenila, itak bom mogla it tja, edino cuker se mi lah od skrbi zviša.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?