|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 13:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 13:09:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 13:16:41   
khurde
niia, upam, da je res tako. glede seznama pa najbolje, da februarčice vprašamo, imajo dolgo prakso glede novih tem.

aja, snikolina, drugače pa tudi ta dieta ni bav bav, odvisno sicer od prehranjevalnih navad posameznika. je pač način, kako bi se morali vsi hranit. so pa meni prepovedali samo nekaj stvari (prej sem napisala, da nobene, samo ni res, sem se zatipkala)user posted image . no, prepovedano imam uporabo nadomestkov sladkorja, pa vseh diabetičnih izdelkov (marmelad, čokolad, slaščic,...).

< Sporočilo je popravil khurde -- 10.12.2008 13:23:22 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 13:37:09   
ronja
user posted image Madona, saj se vam je čisto utrgalo, kje naj zdaj vse to preberem?
NO, tole sem napisala še iz 1. dela:

Sva se pa midva zdaj dogovorila, da ne bova nič vtikala do novega leta, da ne bi slučajno kaj sprožila.


hehe, me zanima, kako bi user posted image pogledal, da jaz pridem s tako idejo na planouser posted image . Že tko odšteva do božiča...
o, uršika, maš novo oblekco! - AVATARČEK!

khurde, včasih tudi malo traja, da se pokaže pravi rezultat - ene stvari prej prehajajo v kri kot druge - če meriš vedno 1 uro po jedi, potem si veliko cukra iz čokolade že pokurla, vmes pa se ti je lahko vseeno dvignil... Tako bi se dalo to tvoje razložit. Po polnozrnatih zadevah pa se postopno sprošča...

Mimogrede, jaz jem pa palačinke z lumpi namazom (nama je boljši kot nutela), je lubi zjutraj naredil tamali za zajtrk, pa seveda še zame spekeluser posted image .

zvezdica, držim pesti!

aha, ulla, če si pa tak simpatični štorček za volanom trenutno, potem je pa res boljše, da maš taxi driverjauser posted image meni ni problem vozit, mal si drugač postavim, ampak mam dolge noge, pa vse dosežem.

heh, od sladkarij, prek dedcev, smo na otroce prešaltale. in vse to v enem dnevu, bravo me! pa še novo temo smo uspele odpret!

Saj je logično: s sladkarijami te fejst dec podkupi, da ti potem otroka naredi...user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 13:45:46   
Ploha
ronja ti ga mal serješ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 13:46:14   
ronja
snikolina, saj sladkor ne pomeni nobene nevarnosti za user posted image ! kvečjemu da moraš na dieto, to je to. To pa res ni tako grozno - jaz sem v tej nosečnosti mela že dieto brez mleka in jajc, ker so sumili, da je Ronja alergična, se je pa seveda še dojila. In prej sem mela še prepoved sladkarij, pa čisto gre, saj ni več dolgo do konca!
Če te kaj potolaži, meni so lepo povedali, da nimam kaj okoli vandrat, ampak da moram bit zadnji mesec lepo max. 10 min. od porodnišnice, ker je zelo verjetno, da bi morala met urgenten CR, sicer lahko obe izkrvaviva v roku 5-10 minut. Pa se čisto nič ne sekiramuser posted image . Itak vem, da bom rodila lepo vaginalno in da bo vse ok. ne bo se meni še enkrat posteljica luščila, vsaj ne pred porodomuser posted image , sem sem kar odločla.

Ronja sploh ni bila tako nagubana, je pa tudi prenošena, samo je bila zato bolj zrejena, hehe in zato manj gubicuser posted image . Glavno, da do pubertete zginejo, hehe.

NIč, zdaj grem pa šivat, včeraj sem sešila ene hlačke in pas za tamalo, danes še ena oblekca za čez in pa majčka, če bo ratalo, sicer pa pač, kolikor bo ratalo, ostalo pa jutri. Da se znebim kupa nedokončanih stvari in lahko končno začnem na svežeuser posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 13:49:59   
Anonimen
khurde, če maš klanc pa makedam do hiše ti pa sploh svetujem velika, napihljiva kolesauser posted image   k te lohk tud mine do vozičkanja drgačuser posted image

jst sem se odločala med trikolesnikom in štiri...pa se nikakor nisem mogla, sam kolesa sem pa vedla da hočem velikauser posted image in pol sem si sposodla od ene kolegice tricikla. pa je bil ok od začetka....pol sem pa parkrat skor skipala tamalo na pločnikih....ful so nestabilniuser posted image no, pol me je pa še to res ful motlo, k kadar je veter pihal, nisma nikamor mogle, ker če je pihalo direkt v voz, se je sam drla, valjda ji je šlo na živce, pa nisem nič moglauser posted image tko da je pol padlo - voz mora met 4 kolesa, velika napihljiva in ročk se more dat obračatuser posted image

ronja jst bi tud palačinke, če bi mi jih kdo spekeluser posted image k men se ne da....

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 13:56:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:04:10   
Ploha
a katera ve: tisto potrdilo o prisotnosti partnerja pri porodu ali velja v samo tisti porodnišnici, kjer se obiskuje mat. šola ( v mojem primeru Kr) ali grem lahko recimo na jesenice in mi potrdilo velja tudi tam????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:15:52   
uršika***
o, uršika, maš novo oblekco! - AVATARČEK

Ja, Ronja- a sem ti všeč? Sem angelčicauser posted image

Saj je logično: s sladkarijami te fejst dec podkupi, da ti potem otroka naredi...user posted image

hehe-  in potem smo zaradi takih fejt dedcev debele- kot je ugotovila Ullauser posted image

Niia ne znam ti pomagat- jaz se tega seznamčka ne dotaknem več, ker ne znam z njim delat- ma res najboljše, da februarčice uprašašuser posted image

Še jaz bi palačinke


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:16:26   
Zvezdica
Ojla

Sem s pregleda: Tkole zgleda, očitno je da naš mulac razen svojga bogatsva ne kaže nič druzga
4 slikce mam, pa vse sam od lulčka....ga mam na sumu da bo pol pr kakšnih chippendalsi densal. Tako, pa vidla prstke, ma pač dolge prstke, pa očke, ko je nekaj mižikal. In to je to, razen lulčka NIČ
Je pa zato vse ok, mal me je pogledala, ko sem povedala koliko kg imam.... vam ne povem, ker to je za crknit.

Naslednji pregled imam 29.12. oziroma sem na CTG..pa verjetno tudi uz, ker moja g vedno naredi UZ.
joj punce, še 45 dni pa spet pride k nam eno malo srčkano bitjeuser posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:16:52   
uršika***
[img]http://www.genspot.com/PhotoGallery/ShowPhoto.aspx?photo_id=35002[/img]

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:18:59   
uršika***
Mah, palačinke so se skrile- najbrž so uvidevne do vseh diabetičark, pa se niso hotle pokazat
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:21:14   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

a katera ve: tisto potrdilo o prisotnosti partnerja pri porodu ali velja v samo tisti porodnišnici, kjer se obiskuje mat. šola ( v mojem primeru Kr) ali grem lahko recimo na jesenice in mi potrdilo velja tudi tam????


Kolikor jast vem jauser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:24:10   
uršika***
Zvezdica naš je pa ravno kontra- pa tko vedno skriva svojga luleka. Ja, nikol ne veš - ziher bo magnet za punce - poglej, kaj temle piše na majčkiuser posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:26:45   
uršika***
Potrdilo pa velja vsepovsod- saj nam ni treba že pred porodom izbirat porodnišnice- z napotnico greš lahko kamor želiš- tvoj dragi pa seveda s potrdilom zraven tebeuser posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 14:33:31   
snikolina
snikolina, saj sladkor ne pomeni nobene nevarnosti za user posted image kvečjemu da moraš na dieto, to je to.


Ja, ne vem... G mi je rekla ravno obratno. Da je nevarno za user posted image in ne zame ter da po porodu  nosečniški sladkor izveni.
Glede te diete pa bo res težko, ker nikoli še nisem bila na dieti in ne vem kako bo s tem odrekanjem. Že sedaj se mučim, da ne grem po kakšno tortico,user posted image .



< Sporočilo je popravil snikolina -- 10.12.2008 14:34:19 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 15:08:23   
khurde
snikolina, men so vsi do sedaj rekli, pa povsod sem prebrala, da edina nevarnost, ki preti otročku je, da je malo bolj okrogel ob rojstvu, pa da se rodi pred rokom, kar smo pa me itak tako daleč, da ne bi smelo biti težav. in če je punčka, ima več možnosti za nosečniško sladkorno, ko bo pač ona noseča. kaj je pa tebi rekla, da je lahko nevarno?

drugače pa, odvisno koliko cukra ti namerijo na testu, lahko poješ tudi kakšno tortico (vsaj meni je tako rekla), samo ne vsak dan - kar pa itak ne poznam veliko ljudi, ki bi vsak dan eno torto zmazal. če pa najdeš kakšno trgovinco, kjer uporabljajo pri peki polnovredno moko, pa rjav sladkor itd., pa še toliko bolje (npr. zrno do zrna v stari ljubljani, imajo kakšne bolj "bio" slaščice ipd.).

zvezdica, user posted image  za pregled.

hm, ja, ulla, pol moram pa verjetno res ornk kolesa najti. to že vem, da bojo štiri, ker s tremi ni šans, da lepo prilezem v klanec, pa še če so vam tudi prodajalke rekle, da trikolesniki niso stabilni, potem pa sploh.

ronja, merim cuker 90 minut po jedi, samo vmes se mi vseeno lahko dvigne nad 6,6 (tu je meja, samo je normalno, da gre čez, zato ni relevantno meriti prej ali kasneje), samo po 90 minutah pa naj bi bil - ne glede na to, kaj se poje - pod to mejo.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 15:13:04   
pikapoka2
Oh, madonca... ste pa res zašibale s pisanjem...
Sem komaj vse prebrala, zaj me pa že vse boli tu zraven, tako da pisat več ne morem...user posted image
Grem v vodoravni položaj...user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 15:34:46   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Punce dajte mi pomagat: kaj naj kupim sosedovi punčki za 8 roj.dan. Me je ravno zdajle njen oče povabil, pa ne vem kaj je primerno za tako punco.


Kak ustvarjalni set...jast full navijam za prstne barve, plastelin, maso za oblikovanje...naj spucajo energijo, ker tole kar imajo današnji mulci .... polno rit vsega. user posted image

kak kolaž... se da lepo darilo nardit iz tegauser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 15:36:00   
lunica12
Se sreca da se meni ni treba obadati z temi dietami.....Ste se pa razpisale medtem ko sem sla mal zadremuckatuser posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 15:36:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapoka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 15:51:15   
snikolina
Sej mi je tko povedala, ni pa mi navedla točno kaj je lahko narobe z otrokom. Je pa res, da ima  moj sine že 3 kile, je kar velik, ampak jaz sem to pripisala mojemu, ki ima slaba 2 metra. Mah, bom vidla kaj mi bojo jutri povedali pa vam itak javim. Samo fajn bi mi blo, če bi mi G vse lepo obrazložila (mislim počasi in podrobno), saj sem le prvič noseča in totalno neizkušena. Na koncu bo izpadlo, da me je ful preveč prstrašila in sem paničarila za brezveze. Groza!!!!

Glede darila: midva sva nedolgo nazaj kupila 9 letni deklici cd od rebelde. (Če to kaj pomaga). Je bla čist divja od veselja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 15:52:57   
Ploha
joj punce a ve to resno če je ata velik, je pol tud otrok velik user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 15:55:06   
snikolina
haha Ploha, kaj pa jaz vem. Jaz samo ugibam. ker je bilo pri mojemu isto-njegovi vsi veliki, on tudi. Lahko rečem, da se tudi tolažim s tem.user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?