|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 16:43:36   
MTFP
A tako, hm... našla nisem sicer nič podobnega oz. slabega... no res pa da sem bolj na hitro pregledala,  tako da potem pa Manna, kar hitro sporoči svojo odločitevuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 18:08:39   
Najaa
Meni je super. Preden sem otroka čutila, sem ga poslušala. Zdaj ko ga čutim, pa preverjam, s čem me brca npr. v mehur. user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 19:23:39   
KatMat
malo drugace....

uceri sem  gin. omenila nakup angel s. in mi je mocno odsvetovala nakup...baje naj bi  princip delovanja temeljl na ultrazvocnemvalovanju in najbi prepogosta uporaba le tega zelo skodljiva za plod...kot naprimer prepogosti uz pregledi pri zdravnikih(je tudi znanstveno dokazano posledice uz na mozgancke v razvoju nasih malckov v trebusckih)

tud gledala sem oddajo na pop tv-ju ne dolgo nazaj(se mi zdi da je bilo celo na preverjeno-sam nisem prepricana)
tako da sama sem bila navdusena nad samo mislijo poslusanja mojega malcka...ampak ko sem po posvetovanju razmisljala ,sem se odlocila da se za nakup ne bom odlocila...

lp

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 19:55:25   
zorica


Tudi jaz sem si kupila angel sound v začetku nosečnosti.Srček sem našla že v 10tednu.Meni je res super.Je pa tudi mene plašilo, če škoduje ali ne.Dobila sem odgovor da res škoduje, če uporabljaš AS predolgo.Kakšnih 10 minut pa naj ne bi bilo tako škodljivo.Meni je ful pomagalo, da sem se marsikdaj pomirila čim sem slišala srčka.Res enkratno doživetje.Ni mi žal.



(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 19:58:14   
Hope2
manna imaš ZS



(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 21:07:38   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

malo drugace....

uceri sem  gin. omenila nakup angel s. in mi je mocno odsvetovala nakup...baje naj bi  princip delovanja temeljl na ultrazvocnemvalovanju in najbi prepogosta uporaba le tega zelo skodljiva za plod...kot naprimer prepogosti uz pregledi pri zdravnikih(je tudi znanstveno dokazano posledice uz na mozgancke v razvoju nasih malckov v trebusckih)



Kot je ena omenila, deluje na sistemu dopplerja. Da bi bil škodljiv, bi morala 5 ur skupaj držat sondo gor. Tak da ni panike. Ene nosečnice imajo tudi na vsakem pregledu UZ, pa še niso dokazali njegove škodljivosti, no.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 21:39:51   
Dali*
Bebe sound se uporablja od 7. meseca dalje. Tko sem nekje prebrala, ker sem naredila celo študijo okrog tega. In na koncu sem se odločila : NE BS niti AS.

AS itak pride v poštev, oz. si paničen...sam jst nisem bla, ker sem vedela, da je vse OK...dokler te ne brca...potem pa so brcike nekaj čudovitega in ga ne rabiš več.

 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: angelsound da ali ne
11.12.2008 22:37:41   
*Junona*
Js ne vem, kako bi zdržala brez AS. Še zdaj, ko čutim brcike ga velikokrat uporabim. Me pomiri. Poleg tega pa slišim, kako bebi plava v meni...tako lep zvokecuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: angelsound da ali ne
12.12.2008 9:58:38   
glen
Jaz ga imam, ker sem ga dobila na izposojo od prijatelce.
Na začetku sem ga kr redno uporabljala ,po 18 ted. ko pa sem že sama čutila gibe otroka ,več ali manj stoji v omari.
Sem v 30 ted in od 18 ted do sedaj nevem če sem ga 2x uporabljala.
Nevem kaj naj ti svetujem glede nakupa,uredu stvarca samo majčkeno draga.
Če ga nebi dobila na izposojo bi najbrž kupila rabljenega.
Poglej malo oglase mislim da se prodaja rabljen okoli 40 eu.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: angelsound da ali ne
12.12.2008 10:10:50   
glen
Vidim da je govora tudi o bebe saundu iz Avstrije.
Malo pobrski po iskalniku, vem da je bilo dosti govora o tem in da punce niso bile zadovoljne z njim.
Jaz ti priporočam AS.Jaz sem ga tudi uporabljala z gelom za Uz ,v lekarni se ga dobi in stane neki manj kot 2 eu.
Glede škodljivosti,pa sem jaz tudi vprašala mojega gin in je reku da ob zmerni uporabi ne škodi.
Tudi če ga vsak dan za min poslušaš da ni panike.
LP

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: angelsound da ali ne
12.12.2008 10:25:02   
janaja
No da vam še svojo izkušnjo povem,

kupila sem ga v 10t in v 12t je bil utrip že dobro slišen... od takrat naprej sem ga poslušala vsak drugi dan ( sploh na začetku je vredu ko so pregledi na 4-6 tednov) sedaj ko sem v 25t pa ga tudi ko je mali bolj miren uporabim za pomiritev sebe, je super zadevca ko se malemu kolca se res dobro sliši, pa še posnameš ga lahko user posted image .
Tudi pod razno se mi ne zdi izguba denarja, ker sem se velikokrat pomirila z njim da je vse vredu, prav tako pa so najlepši trenutki ko pričakovano bebiko posluša ati in veliki bratec ( so taki lepi nasmehi na obrazih in iskrice v očeh )

Lep pozdrav

Janaja

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: angelsound da ali ne
12.12.2008 15:14:44   
girly
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

malo drugace....

uceri sem  gin. omenila nakup angel s. in mi je mocno odsvetovala nakup...baje naj bi  princip delovanja temeljl na ultrazvocnemvalovanju in najbi prepogosta uporaba le tega zelo skodljiva za plod...kot naprimer prepogosti uz pregledi pri zdravnikih(je tudi znanstveno dokazano posledice uz na mozgancke v razvoju nasih malckov v trebusckih)



Kot je ena omenila, deluje na sistemu dopplerja. Da bi bil škodljiv, bi morala 5 ur skupaj držat sondo gor. Tak da ni panike. Ene nosečnice imajo tudi na vsakem pregledu UZ, pa še niso dokazali njegove škodljivosti, no.


se strinjam!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: angelsound da ali ne
12.12.2008 15:19:44   
MTFP
No midva sva se po premisleku odločila, da bova razlkko kolikor stane angelsound, raje v investirala v malo el. varuško, tako da bova ko bo čas kupila tisto, ki ima zraven še senzor dihanja itd... je pa okoli 160 € .... tako sva se zaenkrat odločila, ni pa rečeno da si ne bova še premislila ;)

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: angelsound da ali ne
12.12.2008 18:17:19   
KatMat
najaa...

te popravim....SO dokazali skodljivost uz....malo se pozanimaj

pa se to...tiste punce ki imajo bolj pogosto uz na svojih pregledih ponavadi to pocnejo z razlogom(tezave z materjo,s plodom)...ne zato ker so firbcne...

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: angelsound da ali ne
12.12.2008 18:58:35   
Najaa
KatMat, brez skrbi da vem, kakšni so razlogi za pogoste UZ, sem tudi sama med njimi, žal. In sem se tudi pozanimala o škodljivosti. Kot sem že omenila prej, bi morala G sondo držati zelo dolgo na trebuhu, da bi bilo škodljivo. Za tiste 3-5 minut UZ ali AS pa ni panike.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: angelsound da ali ne
13.12.2008 17:03:34   
manna
No, samo še tole sporočam, da sem kupila tale AS (hvala, Hope2) in da smo danes presrečni našli utrip. Sicer je bolj nizko, kot sem pričakovala, ampak v 15. tednu je to menda normalno. Ne bomo pa pretiravali z vsakdanjo uporabo tega. Čeprav - za moje pojme , če bi bila ta stvar zelo škodljiva, je ne bi prodajali po vsem svetu, ali kaj?
No, LP vsem.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: angelsound da ali ne
13.12.2008 17:39:53   
MTFP
Eh, saj pravijo, da tudi mobitel škodi in vse... če bi bilo  tako bi bili zadnja leta vsi otroci ali deformirani ali pa z rakom... okoli nas je toliko vsega, od razne elektronike, sevanj do onesnaženja itd...  res verjemam, da vse to ni najbolj zdravo, ampak žal smo v takem obdobju, ko brez tega vsega ne znamo živeti... Tako da  ob vsem tem en angelsound ob zmerni uporabi ne bo naredil kake večje škode.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: angelsound da ali ne
21.12.2008 10:58:31   
jana banana
Jst ga imam tudi...
Osebno mislim, da je super zadevce. Srcka niti ne iscem (to je bil pogoj partnerja za nakup, da ne bi bila panicna), vendar me zadovolji, ko slisim  kobacanje v trebuhu. Je pa tko, da skoraj cedno naletim tudi nanj.
Vidim pa se eno prednost in sicer, se ne mažem z gelom za UZ ampak kr z olivnim oljem. Ker ga uporabljam zjutraj in zvecer, tako tudi redno skrbim, da je moja koža redno naoljena, kar pa sigurno ne bi brez AS. Se drugac ne spomnim.

Vsem ga iskreno priporočam.

Ker mi je grozil splav (odmrtje ploda) se mi zdi, da sm VELIKO denarja prišparala z AS, ker bi drugace vsak eden tezila pa privatne UZ preglede pri ginkotu.

Ne zdi se mi pa spet tolk denarja, ce pomislim na koliko neumnostih pustimo mnogo vec.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: angelsound da ali ne
21.12.2008 11:52:44   
buterffly
Midva sva kupila rabljenega, a sva zelo vesela. Tako lepo je poslušati malo bitjece. Zelo rada poslušam, kaj najin angelček počne. Ko slišiva kakšen nenavaden zvok, se sprašujeva kaj naj bi to bilo in se smejiva.
V glavnem, midva sva zelo zadovoljna.  user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: angelsound da ali ne
7.2.2009 11:46:16   
altaja
Sem pravkar gledala na e-bayu - iz Avstrije ga dobiš s poštnino vred za 25 eur. Trenutno se še odločam.... se mi zdi pa ugodno.

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: angelsound da ali ne
9.2.2009 14:02:41   
eternety
Tudi jaz sem razmišljala, da bi ga kupila, pa mi je partner odsvetoval. Kaj, če se ti slučajno zgodi, da ne slišiš zvokov iz naprave, potem imaš pa spet skrbi, če je vse ok. Tako sem se odločila, da ga ne bom kupila, čeprav je verjetno zanimiva stvarca.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: angelsound da ali ne
9.2.2009 22:52:56   
aleja
Jaz sem ga kupila na bolhi.com!

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: angelsound da ali ne
13.2.2009 18:38:41   
slovenka
Jaz sem ga kupila in tudi pogosto uporabljala. Sedaj pa sem ga posodila sestrici, ki pričakuje user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: angelsound da ali ne
13.2.2009 19:23:55   
nemka
Jaz sem Nemka. V Nemčiji tudi eni pravijo tako drugi pa unako...

CTG ni nič drugega kot Angelsounds in to tudi delajo zdravniki!

Jaz sem si ga kupla preko interneta (EBAY!!!). Nemška stran... Za 35 Evro so mi ga poslali sem v SLO. In res sem zadovoljna. Zelo pogosto sem ga rabila in sem bila dostikrat pomirjena. Po drugi strani pa se lahko zgodi da nix ne slišiš ker se user posted image skriva. Pač je samo igrača za mamice! user posted image

Meni je bilo super in še zdaj, če user posted image ne brca zelo dolgo lahko malo poslušam če srček bije in dobro je! user posted image


_____________________________

LP Christina

Oprostite za napake... iz Nemčije sem in se še učim Slovenscino! Moj mož je Slovenec! HVALA za razumevanje!

NOSEČA sem... končno... 2.6.09... <3

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: angelsound da ali ne
13.2.2009 22:49:53   
Anonimen
http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=173307 če ni že prepozno...

(odgovor članu nemka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?