|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 21:07:37   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
mogoče ti pa mala stisne kaki živc če predolg sediš... možno je pa tud da je krč zarad slabe prekrvavitve... kak magnezij pij, druzga ti ne znam svetovat user posted image


hvala pupa user posted image user posted image
sem danes bila v DM-u in sem si res kupla magnezijeve šum.tablete. Ampak nikjer ne najdem tablet brez cukra..user posted image ..samo sladkor je vsepovsod. Ampak bomo že potrpeli.. a ne? za našo malo.če že moremo dieto skozi držat pa bomo še to pili.. user posted image
In kaj lepega počneš?
JAz sem mal na RR pa še TV zraven gledam..

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 21:10:50   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
mogoče ti pa mala stisne kaki živc če predolg sediš... možno je pa tud da je krč zarad slabe prekrvavitve... kak magnezij pij, druzga ti ne znam svetovat user posted image


hvala pupa user posted image user posted image
sem danes bila v DM-u in sem si res kupla magnezijeve šum.tablete. Ampak nikjer ne najdem tablet brez cukra..user posted image ..samo sladkor je vsepovsod. Ampak bomo že potrpeli.. a ne? za našo malo.če že moremo dieto skozi držat pa bomo še to pili.. user posted image
In kaj lepega počneš?
JAz sem mal na RR pa še TV zraven gledam..



jaz mam šumeče magnezijeve tablete brez sladkorja (so pune sladke z okusom vanilije in pune ogabne, ma drugega v prosti prodaji tu nimajo user posted image )
drgač pa pasem dolgčas in bom šla počasi kar lepo v horizontalo, ker tu na RR se tak nič posebnega ne dogaja, razen da sem do zdaj mela samogovore... ja že spet user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 21:14:22   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
jaz mam šumeče magnezijeve tablete brez sladkorja (so pune sladke z okusom vanilije in pune ogabne, ma drugega v prosti prodaji tu nimajo user posted image )
drgač pa pasem dolgčas in bom šla počasi kar lepo v horizontalo, ker tu na RR se tak nič posebnega ne dogaja, razen da sem do zdaj mela samogovore... ja že spet user posted image


se mi zdi da še ni blo take sile..user posted image user posted image

Hmm,pridem v Švico po te brez cukra tablete..user posted image Bom se kr zdaj odpravla od doma.. saj boš doma ne, če slučajno ne najdem tablet..user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 21:17:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
jaz mam šumeče magnezijeve tablete brez sladkorja (so pune sladke z okusom vanilije in pune ogabne, ma drugega v prosti prodaji tu nimajo user posted image )
drgač pa pasem dolgčas in bom šla počasi kar lepo v horizontalo, ker tu na RR se tak nič posebnega ne dogaja, razen da sem do zdaj mela samogovore... ja že spet user posted image


se mi zdi da še ni blo take sile..user posted image user posted image

Hmm,pridem v Švico po te brez cukra tablete..user posted image Bom se kr zdaj odpravla od doma.. saj boš doma ne, če slučajno ne najdem tablet..user posted image



hahah, ti kar pa nardiva menjavo, jaz z veseljem vzamem tiste s cukrom hahaha

grem pa zdaj počasi spat, ampak ni panike, me lahko zbudiš, samo nasloni se na zvonc dokler ne pregori hahaha

lepe sanje in nočko



_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 21:21:08   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
hahah, ti kar pa nardiva menjavo, jaz z veseljem vzamem tiste s cukrom hahaha

grem pa zdaj počasi spat, ampak ni panike, me lahko zbudiš, samo nasloni se na zvonc dokler ne pregori hahaha

lepe sanje in nočko

zmenjeno, bom zvonila da vse pregori..user posted image
Jaz tudi grem na kavč k mojemu..
Nočka..
user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 21:48:06   
mama_milchy
kaj vse že spite user posted image user posted image user posted image  sej jaz se tudi odpravljam v posteljo ampak ne morem nikamor od računalnika, zdaj sem se tako nasmejala da sem se skoraj polula; evo še ve se dejte malo:

http://se.youtube.com/watch?v=gn8odH9--C8&feature=related

http://se.youtube.com/watch?v=I5ALIL7T764&feature=related

http://se.youtube.com/watch?v=zGeACsZPScI&feature=related

http://se.youtube.com/watch?v=ip6sz3xorFo&feature=related

no, zdaj pa res grem v kopalnico in spat; Žiga nina, moj pa gleda Našo malo kliniko na nekem hrvaškem programu;

se beremo jutri,

lahko noč in lepe sanjeuser posted image user posted image ;

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 22:11:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
ali kdo ve kako sta persidina malčka?

Citiram njeno sporočilo:

"Pozdravček.Sem ravnokar bila na molznem stroju.Mi že počasi mlekec teče,tako da mala dva že postopoma dobivata mamino mleko.
Včeraj je Anže imel UZ glavice in do sedaj ni videti možganskih krvavitev.Tomaži pa je tud vredu. Danes sta bila oba pod lučko,sta postala rumena in tudi tukaj je vrednost v normalah.
Sta pa danes bavca prvič spoznala atija,kar pa se z besedami ne da opisat,to je dan,ki ga nikoli ne pozabiš.Ja,kaj sem pozabila-prehlad me daje pa danes so še ugotovili,da moram vinčeka pit ker mam hemoglobin nizek.
No to je povzetek,upam da izčrpen.
Hvala vsem za skrb. Anže in Tomaž vam pošiljata poljubčke saj vesta da ste z njima. NOČKO. "


user posted image user posted image

sem se skobacala iz kavča saj sem vam morala javit to lepo novico...user posted image nisem mogla počakat do jutri..

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 22:21:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

kaj vse že spite user posted image user posted image user posted image  sej jaz se tudi odpravljam v posteljo ampak ne morem nikamor od računalnika, zdaj sem se tako nasmejala da sem se skoraj polula; evo še ve se dejte malo:

http://se.youtube.com/watch?v=gn8odH9--C8&feature=related

http://se.youtube.com/watch?v=I5ALIL7T764&feature=related

http://se.youtube.com/watch?v=zGeACsZPScI&feature=related

http://se.youtube.com/watch?v=ip6sz3xorFo&feature=related

no, zdaj pa res grem v kopalnico in spat; Žiga nina, moj pa gleda Našo malo kliniko na nekem hrvaškem programu;

se beremo jutri,

lahko noč in lepe sanjeuser posted image user posted image ;


kak sem se smejala.. user posted image user posted image dobri so ja..
evo, zdaj pa mam jaz samogovore. Sem vedla da se nebi smela skobacat iz kavča, ampak kaj ko pa nisem mogla PERSIDINEGA sms-a zadržat zase...user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 23:06:40   
felix7
no, sem uspela prebrat teh 8 strani, ki ste jih naklofale od popoldneva. Midva sva bila na pici, je ena user posted image  častila za rojstni dan, je blo kar luštno. Včeraj sem oprala dva stroja plenic, no, danes me je pa čakalo likanje. Ampak sem zlikala šele polovico. Bolj počasi mi gre tole likanje, ker v stoje ne morem likat, mi hitro slabo rata, potem pa likam v sede in sem blazno okorna.

tasa, tole ščipanje v riti je išias, nič nenormalnega za nosečnice, mene je mučil med 3. in 5. mesecem, potem pa čudežno izginil. Ne pomaga pa nič drugega kot počitek.

si bom morala pa tudi jaz omisliti magnezijeve tablete, ker ponoči večkrat čutim, kako me hoče krč zagrabiti v meča (k sreči sem pogruntala, kako krč še pravi trenutek prelisičiš, da te ne zagrabi).

Super za Persido in oba fantka, da jima gre dobro, mi je bilo pa ganljivo prebrat tisti stavek: Sta pa danes bavca prvič spoznala atija, kar pa se z besedami ne da opisat, to je dan, ki ga nikoli ne pozabiš.
Zdaj me pa res zanima, kako je to izgledalo, najbrž je še ati jokal...
 
Aja, naja, da si morala že za Tijo sama javiti patronažni službi? Ta, ki je nas imela na MŠ, je rekla, da so v ZD Grosuplje vedno iz LJ P dobili obvestilo o rojstvih in da mamicam ni bilo nujno sporočati tega, pa da so to ukinili šele s 1.1.09. No, ja, skratka, poklicati moramo, da pridejo na dom. Mislim pa, da je tudi rekla, da ti pripada 6 obiskov, pa da je fino enega prišparat za takrat, ko ima otrok ene 6 mesecev in ga pričnemo navajati na drugo hrano.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
9.1.2009 23:10:36   
felix7
sicer pa vidim, da sem sama tu, ura je res že pozna in bom počasi šla v horizontalo. Imava sicer še enega kolega na obisku, ampak z user posted image  nekaj delata na računalniku, tako da še opazila ne bosta, kdaj me je zmanjkalo.

Skratka, se tipkamo jutri. Nočko.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 7:58:34   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
ali kdo ve kako sta persidina malčka?

Citiram njeno sporočilo:

"Pozdravček.Sem ravnokar bila na molznem stroju.Mi že počasi mlekec teče,tako da mala dva že postopoma dobivata mamino mleko.
Včeraj je Anže imel UZ glavice in do sedaj ni videti možganskih krvavitev.Tomaži pa je tud vredu. Danes sta bila oba pod lučko,sta postala rumena in tudi tukaj je vrednost v normalah.
Sta pa danes bavca prvič spoznala atija,kar pa se z besedami ne da opisat,to je dan,ki ga nikoli ne pozabiš.Ja,kaj sem pozabila-prehlad me daje pa danes so še ugotovili,da moram vinčeka pit ker mam hemoglobin nizek.
No to je povzetek,upam da izčrpen.
Hvala vsem za skrb. Anže in Tomaž vam pošiljata poljubčke saj vesta da ste z njima. NOČKO. "


user posted image user posted image

sem se skobacala iz kavča saj sem vam morala javit to lepo novico...user posted image nisem mogla počakat do jutri..


JOČEM!!!!

Zelo lepo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 8:09:13   
dolči
Par komentarjev,ker ne morem spat in vas berem,ker vas včeraj nisem nič.
Tulipan 12 tudi midva sva  se po vseh študijah,ki sva jih imela odločila za MC Mura 4. Tako kot ti praviš,je  slaba lastnost,ki jo vem že vnaprej to,da je težak ,ampak vseh pozitivnih lastnosti,ki bi jih moral imeti moj voziček itak nima noben.
Je pa res,da zdaj sestavljen se mi zdi,da ima kratko strehico.
Kaj košaro si tudi kupila? Jaz ne po priporočilu prodajalke,ker se športni del  čisto poleži. Sam ni mi jasno kam s tistimi pasovi (pa še en del pasa je tak odebeljen). Ne bo to oviralo novorojenčka?
 
Buksi se tiče izcedkov se ti pridružujem. Danes je bil še posebno velik. Pojavlja se skoraj vsako noč in take prozorenkaste barve in potem se na majici kar strdi. Je pa brez vonja. Vse to je normalno. Telo se pripravlja na dojenje.
Glede otrdevanja imam pa tudi jaz težave in to na levi strani. Otrdeva mi leva stran. Včasih cela stran,včasih pa sam levo od popka  se mi naredi kot kašna bunka. Pravzaprav imam levo stran nasploh bolj trdo. A je možno,da je otrok bolj na tej strani in mi npr. ritka pritiska? Prosim za vaša mnenja,če morda kaj veste o tem. Sem že prav zaskrbljena,ker zdaj že par noči ne spim zaradi tega,ker ko se obrnem ponoči me ta stran kar malo boli in se od tega otrdevanja al karkoli že to je zbujam.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 8:11:22   
dolči
Par komentarjev,ker ne morem spat in vas berem,ker vas včeraj nisem nič.
Tulipan 12 tudi midva sva  se po vseh študijah,ki sva jih imela odločila za MC Mura 4. Tako kot ti praviš,je  slaba lastnost,ki jo vem že vnaprej to,da je težak ,ampak vseh pozitivnih lastnosti,ki bi jih moral imeti moj voziček itak nima noben.
Je pa res,da zdaj sestavljen se mi zdi,da ima kratko strehico.
Kaj košaro si tudi kupila? Jaz ne po priporočilu prodajalke,ker se športni del  čisto poleži. Sam ni mi jasno kam s tistimi pasovi (pa še en del pasa je tak odebeljen). Ne bo to oviralo novorojenčka?
 
Buksi se tiče izcedkov se ti pridružujem. Danes je bil še posebno velik. Pojavlja se skoraj vsako noč in take prozorenkaste barve in potem se na majici kar strdi. Je pa brez vonja. Vse to je normalno. Telo se pripravlja na dojenje.
Glede otrdevanja imam pa tudi jaz težave in to na levi strani. Otrdeva mi leva stran. Včasih cela stran,včasih pa sam levo od popka  se mi naredi kot kašna bunka. Pravzaprav imam levo stran nasploh bolj trdo. A je možno,da je otrok bolj na tej strani in mi npr. ritka pritiska? Prosim za vaša mnenja,če morda kaj veste o tem. Sem že prav zaskrbljena,ker zdaj že par noči ne spim zaradi tega,ker ko se obrnem ponoči me ta stran kar malo boli in se od tega otrdevanja al karkoli že to je zbujam.

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 8:19:51   
helimaša
jutro!

jst sm čist skurjena.....jao.....sva šla včer z mojim od kolegice sinčka zapit k je včer rodila.......tko da jst sm bl plesala in pela.....in sm dons še bl brez glasu....kdo mi pride mal otroka pomirkat da grem še mal v mižuleuser posted image user posted image .....sm je blo pa ful lušno....tko da mi ni čist nč žal da sm šla.......v glavnem blo je noro.....
zdele si bom en kafe prvošla pa Mašo mal nahecala da gleda risanke.....sm k nima čist nč obstanka.....
drgač pa vidm da bomo hmau na 4. strani.....sicer nism nč za nazaj brala ker se mi niti ne da.....če je pa kej tazga pa povejte.....
zdej pa grem pa se pol kej tipkamo

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 8:36:18   
novo
dobro jutro!user posted image
Če bi zala postreči rogljičke in kavo pa bi še to!
MOj je šel na smučanje, js pa ne morem več spati.
Se že vidim, ko sm kr doma in nikamor ne dam energije, da bo problem s spanjem. Perilo se že pere, zdaj bom pa šla mal po netu gledat, ker posteljino že imam, manjka mi še baldahin.user posted image




_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 8:37:53   
novo
Glede otrdevanja imam pa tudi jaz težave in to na levi strani. Otrdeva mi leva stran. Včasih cela stran,včasih pa sam levo od popka se mi naredi kot kašna bunka. Pravzaprav imam levo stran nasploh bolj trdo. A je možno,da je otrok bolj na tej strani in mi npr. ritka pritiska? Prosim za vaša mnenja,če morda kaj veste o tem. Sem že prav zaskrbljena,ker zdaj že par noči ne spim zaradi tega,ker ko se obrnem ponoči me ta stran kar malo boli in se od tega otrdevanja al karkoli že to je zbujam.

Če te nič ne ščipa ali pa grabi krč bo to to!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 8:40:50   
novo
www.ringaraja.net/.../mpage_168/key_/tm.htm

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:10:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dolči

. A je možno,da je otrok bolj na tej strani in mi npr. ritka pritiska? Prosim za vaša mnenja,če morda kaj veste o tem.
jaz  imam ponavad trdo desno stran trebuha,po mojem je to zarad lege bebija,ker se opira na desno stran s telesom.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:10:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
ali kdo ve kako sta persidina malčka?

Citiram njeno sporočilo:

"Pozdravček.Sem ravnokar bila na molznem stroju.Mi že počasi mlekec teče,tako da mala dva že postopoma dobivata mamino mleko.
Včeraj je Anže imel UZ glavice in do sedaj ni videti možganskih krvavitev.Tomaži pa je tud vredu. Danes sta bila oba pod lučko,sta postala rumena in tudi tukaj je vrednost v normalah.
Sta pa danes bavca prvič spoznala atija,kar pa se z besedami ne da opisat,to je dan,ki ga nikoli ne pozabiš.Ja,kaj sem pozabila-prehlad me daje pa danes so še ugotovili,da moram vinčeka pit ker mam hemoglobin nizek.
No to je povzetek,upam da izčrpen.
Hvala vsem za skrb. Anže in Tomaž vam pošiljata poljubčke saj vesta da ste z njima. NOČKO. "


user posted image user posted image

sem se skobacala iz kavča saj sem vam morala javit to lepo novico...user posted image nisem mogla počakat do jutri..
user posted image user posted image user posted image user posted image pri takem sporočilu pa ne preostane drugega kot,da se raznežiš-si lahko kr predstavljam kako je bilo srečanje z niovopečenim očkom s čustvi nabito...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:13:28   
spps
Drugače pa dobro jutro  vseeemuser posted image user posted image user posted image
Sem mislila,da se bom danes mal sprehodla  do pošte,ker bi morala dobit poišto od komisije,pa se mi je en bumbar oglasil kak danes ni možno preverit priporočene pošte,da naj pokličem v ponedeljek zjutraj-do zdaj sem še pa vsako soboto lahk šla iskat pošto,če so mi jo poslaliuser posted image
brezveze....mi je kr pokvaril dan...


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:15:14   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: dolči

. A je možno,da je otrok bolj na tej strani in mi npr. ritka pritiska? Prosim za vaša mnenja,če morda kaj veste o tem.
jaz  imam ponavad trdo desno stran trebuha,po mojem je to zarad lege bebija,ker se opira na desno stran s telesom.


Men so to tudi dogaja.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:15:27   
novo
Sem mislila,da se bom danes mal sprehodla do pošte

no, saj na mrzlo ti nebo treba it!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:17:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

Sem mislila,da se bom danes mal sprehodla do pošte

no, saj na mrzlo ti nebo treba it!

tečna bom pa cel vikend user posted image  komaj čakam,da prekinem z bolniško in začnem s  porodniško,da imam potem mir s tem letanjem zarad komisije....

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:19:11   
Lolita23
ŽIVJO!!

Persidine besedeuser posted image user posted image user posted image user posted image zelo lepe

Jaz pa zdaj spim super, sam ko se zbudim, začutim kak bi rada mala mi še nolj raztegnila trebuh.user posted image Nogice na eno stran ritka na drugo, noro, potem jo pa žgecam, se pa skriva.user posted image Upam, da bo potem tud tak razigrana.

Drugače grem pa zdaj počas po mojega, no čez kake 2 ure, baje ne smem pred kosilom.sam ko nimam kaj početč.

UŽIVAJTEuser posted image user posted image



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 9:23:37   
novo
js pa sploh nimam pojma, kak gre to s bolniško. Naj me ena malo seznani. Npr. js mam zdaj bolniško za en mesec, pol ko mi pa poteče, morem iti tisti dan,ko mi poteče ponovno do osebnega zdravnika!?user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?