|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:58:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kaj pa rajska poroka, samo figov list pa je zadeva rešena, kje se zdaj dobi to user posted image user posted image user posted image user posted image
sej bo kmal pust,tak ,da se bo dalo kaj dobit user posted image


hahah, najboljš da nudistično proko nardimo hahahah, samo nevem kako taščo do tega prpravit, ker je orto verna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja stran familije nebi mela kej dost prot, sam fejst topl bi mogl bit user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bi pa bila to zanimiva poroka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:59:24   
spps
še maaalo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:59:37   
Lolita23
Po resnici včasih se vprašam, kak jo bom oblekla,ker se mi zdi, da ko je šlo za druge user posted image , je bilo velik lažji, ta je pa le moja.Sicer pa bo o tem še tak tema tekla, pa bom takrat ideje pobiralauser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:59:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
user posted image user posted image user posted image  jaz ne zastoopim,kak ne čutijo gibov otroka???razumem,da imaš krvavitve skoz,ne razumem pa,da ne registriraš gibanja dojenčka???

mogoče je misla da ji prebava tak fejst nagaja..user posted image user posted image

saj je baje imela kr rizičen porod,so tamalo al tamalega..saj se ne spomnim kaj mi je rekla da je rodilauser posted image komaj rešli.pa je imela CR

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:00:40   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
potem mi boš pa poročala,kako je bilo na ogledu.jaz sem bila 6let nazaj in v tem času so nekaj preurejali-upam,pa sam,da ne bo na dan D prevelike gužve,da  ne bomo na kakem hodniku ležaliuser posted image user posted image

v Mb. P. je bila v sredo nenormalna gužva in si nismo mogli pogledat P. tak da ko pa vidim kolko nas ima marca rok med 14-18 pa mene tud stisne..da bi ostala na kakem hodniku..user posted image user posted image

Včeraj mi je glih sodelavka rekla, ko sem nesla bolniški list šefu, da je prejšni teden rodila punca v Mb. P, ki je zvedela da je noseča teden dni pred porodom. Ko jo je vse ščipalo in bolelo ter je šla os. zdravniku, ta pa jo je takoj poslal v P.
Ni vedela sploh da je noseča ker je baje imela M. normalno vseh 9 mesecev user posted image in vsak wikend je bila veselo zunaj ter seveda pila..
Jaz tega skoraj nisem mogla verjet ampak sem se spomnila da je njena mama vodja odelka v P. pol se verjetno že ni zlagala ??
KAj si nor..ni vedla da je noseča..user posted image

user posted image user posted image user posted image  jaz ne zastoopim,kak ne čutijo gibov otroka???razumem,da imaš krvavitve skoz,ne razumem pa,da ne registriraš gibanja dojenčka???


apropo tega, ravn včeri sm na švicarski tv gledala kako je ena 13 letna punca rodila in kao niso vedli da je noseča (katastrofa od vzgoje staršev...) in da je kao 30 primerov na leto, ko ženske ne vedo, da so noseče in zvedo šele ko gredo rodit... jaz nevem kaki butel morš bit da to pogruntaš šele po 9 mescih ... očitno pa obstajajo...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:01:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

še maaalo user posted image user posted image user posted image

kak smo dobre. user posted image
Ostalim puncam verjetno tak nebo nič jasno,ko se 1krat na mesec javijo..user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:03:05   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
user posted image user posted image user posted image  jaz ne zastoopim,kak ne čutijo gibov otroka???razumem,da imaš krvavitve skoz,ne razumem pa,da ne registriraš gibanja dojenčka???

mogoče je misla da ji prebava tak fejst nagaja..user posted image user posted image

saj je baje imela kr rizičen porod,so tamalo al tamalega..saj se ne spomnim kaj mi je rekla da je rodilauser posted image komaj rešli.pa je imela CR



Nam se ne zdi mogoče, sam pred leti je nam ena učiteljica pravila o ženski, ki je bila krepko v 40-tih, ki je prišla na urgenco bolečinami v trebuhu, mislila, je da ima kako vnetje mehurja, na koncu so jo pa v P peljal, kjer je rodila.Ves čas je mislila, da je že v menopavzi.To je šele šok.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:03:28   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

še maaalo user posted image user posted image user posted image

kak smo dobre. user posted image
Ostalim puncam verjetno tak nebo nič jasno,ko se 1krat na mesec javijo..user posted image user posted image



spps boš ti zaklepala in odklepala nove teme, ker jaz sem bolj gumpec za te zadeve user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:03:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
apropo tega, ravn včeri sm na švicarski tv gledala kako je ena 13 letna punca rodila in kao niso vedli da je noseča (katastrofa od vzgoje staršev...) in da je kao 30 primerov na leto, ko ženske ne vedo, da so noseče in zvedo šele ko gredo rodit... jaz nevem kaki butel morš bit da to pogruntaš šele po 9 mescih ... očitno pa obstajajo...

ja in to po celem svetu.. mislim pa tolko je o vsem tem napisanem da brezveze. Bi rekla da bi bil tak tabu to ampak ni ne,..
mogoče pa tista 13-letnica še ni za zaščito slišala.. Uff, pri 13 še nisem vedela kaj je user posted image ne da bi noseča bla.. user posted image mater sem za leseno žlico..



(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:04:53   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
apropo tega, ravn včeri sm na švicarski tv gledala kako je ena 13 letna punca rodila in kao niso vedli da je noseča (katastrofa od vzgoje staršev...) in da je kao 30 primerov na leto, ko ženske ne vedo, da so noseče in zvedo šele ko gredo rodit... jaz nevem kaki butel morš bit da to pogruntaš šele po 9 mescih ... očitno pa obstajajo...

ja in to po celem svetu.. mislim pa tolko je o vsem tem napisanem da brezveze. Bi rekla da bi bil tak tabu to ampak ni ne,..
mogoče pa tista 13-letnica še ni za zaščito slišala.. Uff, pri 13 še nisem vedela kaj je user posted image ne da bi noseča bla.. user posted image mater sem za leseno žlico..





in potem so to deklco snemal in njena prijava je bla, da ji gre na živce, ker mora it dol z računalnika in mora dat otroku jest... pa da bi jo prtisnla tak, da več nebi vstala, njeno mamo pa tak isto...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:06:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

še maaalo user posted image user posted image user posted image

kak smo dobre. user posted image
Ostalim puncam verjetno tak nebo nič jasno,ko se 1krat na mesec javijo..user posted image user posted image



spps boš ti zaklepala in odklepala nove teme, ker jaz sem bolj gumpec za te zadeve user posted image user posted image user posted image

a grem pripravit 4.del?da nas ne bomo imele več tem odprtih na novo*?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:07:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
a grem pripravit 4.del?da nas ne bomo imele več tem odprtih na novo*?

a še nisi šla?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:08:28   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

še maaalo user posted image user posted image user posted image

kak smo dobre. user posted image
Ostalim puncam verjetno tak nebo nič jasno,ko se 1krat na mesec javijo..user posted image user posted image



spps boš ti zaklepala in odklepala nove teme, ker jaz sem bolj gumpec za te zadeve user posted image user posted image user posted image

a grem pripravit 4.del?da nas ne bomo imele več tem odprtih na novo*?


idi user posted image user posted image user posted image user posted image   pa javi z linkom kam se selimo user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:08:54   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
apropo tega, ravn včeri sm na švicarski tv gledala kako je ena 13 letna punca rodila in kao niso vedli da je noseča (katastrofa od vzgoje staršev...) in da je kao 30 primerov na leto, ko ženske ne vedo, da so noseče in zvedo šele ko gredo rodit... jaz nevem kaki butel morš bit da to pogruntaš šele po 9 mescih ... očitno pa obstajajo...

ja in to po celem svetu.. mislim pa tolko je o vsem tem napisanem da brezveze. Bi rekla da bi bil tak tabu to ampak ni ne,..
mogoče pa tista 13-letnica še ni za zaščito slišala.. Uff, pri 13 še nisem vedela kaj je user posted image ne da bi noseča bla.. user posted image mater sem za leseno žlico..





Verjemte, nekaterim staršem ješe zdaj tabu razlagat spolnost.Jaz imam kolegico, ki je pač mislila, da je možno zanosit, če je fantu prišlo po njenih spodnjicah.Ženski smo morali dati logest, sam zarad tega, ker je bila tak panična, da je zanosila.Mamo je zapustil njen oče, ko je zvedel da je noseča, ta pa se je zatekla v strog režim vere.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:09:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
in potem so to deklco snemal in njena prijava je bla, da ji gre na živce, ker mora it dol z računalnika in mora dat otroku jest... pa da bi jo prtisnla tak, da več nebi vstala, njeno mamo pa tak isto...

ja to je razmišljanje 13-letnika. Materi pa je verjetno full  smešno, da je taka mlada babica.. user posted image


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:10:31   
tasa_m
lolita .. saj vem da je nekaterim še to tabu,..ampak men se zdi smešno, ker imam brudera pa seko zadaj in se mi zdi da vesta več kot pa jaz.. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:12:21   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

lolita .. saj vem da je nekaterim še to tabu,..ampak men se zdi smešno, ker imam brudera pa seko zadaj in se mi zdi da vesta več kot pa jaz.. user posted image


jaz sem svoji sestri tudi take stvari raložila, moja mama pa men ni znala tega nikol.HB smo imel v šoli tako vzgojo, pa sej danes že otroc v vrtcu vsega vraga poberejo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:13:10   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: novo

moja g. je gašperlin- dovnik v  zd celje, osebna Klančnikova.

Ja, grem, ker je prvič, tak da si greva z user posted image   razširit obzorja.
Je pa 9., 10. in 11. februarja od 17. - 19. ure, če boš šla. (na vrhu ZD v sejni sobi).



KO sem pa tole vidla morem pa takoj vprašat kako si zadovoljna s svojo G???...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:14:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

še maaalo user posted image user posted image user posted image

kak smo dobre. user posted image
Ostalim puncam verjetno tak nebo nič jasno,ko se 1krat na mesec javijo..user posted image user posted image



spps boš ti zaklepala in odklepala nove teme, ker jaz sem bolj gumpec za te zadeve user posted image user posted image user posted image

a grem pripravit 4.del?da nas ne bomo imele več tem odprtih na novo*?


idi user posted image user posted image user posted image user posted image   pa javi z linkom kam se selimo user posted image

eto,4.del je odprt user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:14:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita
KO sem pa tole vidla morem pa takoj vprašat kako si zadovoljna s svojo G???...


OOOOOOOOOOO CIIIIIITTTTTAAAAAAA.. si se prišla še mal pofočkat na 3.del,preden gremo vse na 4.del?? user posted image user posted image

kak si spala danes??

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:15:50   
spps
 marčevke2009-4del

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:16:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

 marčevke2009-4del

jaz sem se že pofočkala user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:16:07   
cita
NO da se javim na hitro...

Najlepši post je bil seveda od Persideuser posted image user posted image user posted image kako lepo kar naj se lepo cartajo in da bo z obema vse tako mora bituser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Jaz pa grem v materinsko šolo sem nekje zasledila da je tema tudi na to začnemo pa že v torek nisem upala na zadnji mesec da se ne ponovi zgodba iz pred devetih letuser posted image user posted image user posted image ...

No naj se pohvalim da sem spala ko ubita...ko angelček pomagala je pohvala Guser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:16:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita

NO da se javim na hitro...

Najlepši post je bil seveda od Persideuser posted image user posted image user posted image kako lepo kar naj se lepo cartajo in da bo z obema vse tako mora bituser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Jaz pa grem v materinsko šolo sem nekje zasledila da je tema tudi na to začnemo pa že v torek nisem upala na zadnji mesec da se ne ponovi zgodba iz pred devetih letuser posted image user posted image user posted image ...

No naj se pohvalim da sem spala ko ubita...ko angelček pomagala je pohvala Guser posted image user posted image user posted image

al pa pica,ki si jo jedla včeraj zvečer user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 11:17:12   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
KO sem pa tole vidla morem pa takoj vprašat kako si zadovoljna s svojo G???...


OOOOOOOOOOO CIIIIIITTTTTAAAAAAA.. si se prišla še mal pofočkat na 3.del,preden gremo vse na 4.del?? user posted image user posted image

kak si spala danes??



ja ja moram pridet dat zaključne besedeuser posted image user posted image user posted image

hvala hvala odlično nimam se kaj za pritoževat...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?