|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 14:44:34   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33
in če se reče da je oče neznan, to ne pomeni dobesedno ampak se tako najlažje utiša vse radovedneže


Kako pa potem, v prenesenem pomenu mogoče?

In ja seveda, predvsem s tako izjavo utiša vse radovedneže.


(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 14:45:18   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
Predkratkim je ugotovila, da je user posted image , pa ne ve s kom. In to je trenutno največji problem.


lej trapa, tu ni mišljeno tako, da se ne sme vedt kdo je oče ampak da je spala s tolkimi da ne ve kdo je spricnu user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 14:47:24   
Mariposy
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
Predkratkim je ugotovila, da je user posted image , pa ne ve s kom. In to je trenutno največji problem.


lej trapa, tu ni mišljeno tako, da se ne sme vedt kdo je oče ampak da je spala s tolkimi da ne ve kdo je spricnu user posted image



Glej to je bila njena kolegica ki je pač to naredila ne ona sama in jo zato še ni treba zmerjati s trapo se ti ne zdi?user posted image malo spoštovanja prosim punce bo zelo dobrodošlo tukaj med nami al kako?user posted image


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 14:49:07   
Anonimen
Zdaj ste pa vse zamešaleuser posted image  Trapa je uporabnica, ki ima tak nick.Ni mislila, da je trapa trapauser posted image

(odgovor članu Mariposy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 14:50:35   
MLADAMAMICA
sorry sam trapa ji je nick in jo jst nism žalla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 14:51:01   
Mariposy
Ups se opravičujem MLADI MAMICI moja napakauser posted image user posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 15:04:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mariposy)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 18:31:56   
Mia007
Morala bi ugotavljati očetovsto! Otrok na rojstnem listu nima vpisanega očeta.

Kako si se sploh odločila za otroka, če ne veš kateri je  njegov oče?Če si s tolkimi seksala. Žalostno, da se takim materam rojevajo otroci. Bogi otroci. Zdaj pa evrči manjkajo in se postavlja vprašanja.

Zelo egoistično obnašanje do otroka.........


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 18:36:45   
Mia007
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: vilincka
Jaz se pa ne podpišem pod Kerensouser posted image . Ker v eni stvari nima prav. In sicer v tem, da bo morala na CSD komurkoli pojasnjevati s kom je seksala. To ni res in se noben nima pravice it take postopke. Po porodu bo vabljena na CSD, z namenom urejanja očetovstva, ampak jih lahko samo pokliče in reče, da je ne bo - brez dodatne razlage. K vlogi za otroški dodatek bo dala kratko izjavo, da preživnine ne prejema in to je vse. Otroški dodatek pripada vsakemu otroku - to je za otroka, ne za mamo ali neznanega očeta.  Vse kar sledi (npr. vloga za znižano plačilo vrtca) je lažje izpeljati, če je oče neznan, kakor pa če je znan in preživnine noče plačevati, ga je treba iskati, dokazovati, tožiti in podobno. Drugo vprašanje je, koliko se ta oseba čuti moralno odgovorno do otroka: 1. za to, da ugotovi kdo je oče in 2. da otroku zagotovi preživnino.

Že res, da ji ni treba povedati, kdo je oče, četudi ve - to drži. Ampak pri dodeljevanju državnega denarja, pobranega od davkoplačevalcev (kar otroški dodatek je), gledajo prvotno na zakon, ki pravi, da sta mati in oče prva, ki morata poskrbeti za otroka, država pa je na drugem mestu. Torej najprej finance staršev, potem finance države. In če starša zgledno skrbita za otroka, pa jima kljub temu ne znese, potem država priskoči na pomoč. Z otroškim dodatkom. Ker to je dodatek, ne dohodek. In do dodatka niso upravičeni vsi - tudi do otroškega ne.
V tem primeru bi mati že poskrbela, ja, ampak ne bi pa naredila nič za to, da za otroka poskrbi tudi oče. In nikjer ni zakona, da če mati ne želi povedati, kdo je oče, da mora potem pa kar država vskočiti namesto njega.

Skratka - ja, jo bodo vprašali in ja, ni ji treba povedati. Če ve, ali pa če ne ve. Samo če česa ne bo dobila, naj potem ne bo presenečena.




Podpis Kerensa.LP

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: oče neznan...kako naprej
16.12.2008 18:41:02   
Anonimen
prosi za nasvet, če je katera bila v podobni situaciji ali ve za koga, ki je bil...kako je bilo ?


Vse tri so poklicali na test, nekaj se je zavleklo pri tujcu.

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 9:05:26   
mojca345
MIČ2 :):):):):):)

ma ste ve ene mome....k vas tkole berem. Uno dretje, pa obsojanje, na koncu pa smeh, pol je pa vse cool. Pa sej človek ne ve ali bi zares vzel ali bi se smejal ???user posted image

z mojo frendo je vse ok. z bebiko je vse ok do sedaj. plan si je že naredila kako bo izmozgala tsoče in tisoče eur, da bosta potem z malim šla najmanj okoli sveta za tisti denar....in pol se bo hihitala nevoščljivim ljudem tukaj gor...in bla srečna, k je zmagala....

user posted image user posted image user posted image

itak stari !!!! realnost je čist druga !

je že res, da so slovenci taki k so, čeprav iskreno se men kar gabi.......kako izživljanje je to....večni fight....kdo je na kaki strani ? človk danes težko sploh komu še zaupa, k ne veš kje bo to vse pisal in se o tem razglabljal....pametni vedno ostanejo taktični in se izogibajo palc po glavi....na koncu so pa in eni in drugi v istem sranju....

happy end.....

hvala za nasvete od tistih, k so res talale nasvete....Vilincka in druge
hvala za une ko so bile brihtne in niso obsojale....
hvala unim ko se bolj ubadale "kako fotr ni znan" kot pa odgovarjale na zastavljeno vprašanje ( kar me zelo spominja na to kako folk in naša vlada funkcionirata.....npr. predor v šentvidu : uni razmišljajo kako bodo čim več nagrabl, ne pa kako bodo popravil kar so slabo naredil )...user posted image  ja tle so strašne podobnosti


ali pa na faksu : proks ponavad reče : odgovarjate na tisto kat ste vprašani, ne vse naokoli pisat, ker bo potem 0 točk user posted image

lepo se imejte....a ste že najdle novo temo za obrekovat? sej vem, nekje morajo priti ven zafrustrirana čustva..boljš to...k pa da otroka tepeta...ali pa deca ob živce spravljateuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 9:38:58   
CatJa
Ej, namesto da se jeziš kakšni smo oz. nismo Slovenci, razmisli raje o predlogu, ki sem ti ga dala. Potem se ti oz. vama ne bo treba nikjer izpostavljat in jezit nad našimi mnenji. Pa menda nisi (tako čisto realno) pričakovala kaj drugega kot to user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 9:47:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mia007

Morala bi ugotavljati očetovsto! Otrok na rojstnem listu nima vpisanega očeta.

Kako si se sploh odločila za otroka, če ne veš kateri je  njegov oče?Če si s tolkimi seksala. Žalostno, da se takim materam rojevajo otroci. Bogi otroci. Zdaj pa evrči manjkajo in se postavlja vprašanja.

Zelo egoistično obnašanje do otroka.........




Zelo ja, bi blo verjetno boljš da bi ga ubila neuser posted image

(odgovor članu Mia007)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 9:58:37   
sinnerka
jaz sem pač rekla da mi ne gre v glavo kako neve kdo je oče ker mi to res ni jasno
ja dobila bo porodniško če je kje delala če ne pa starševski dodatek pa otroški in ja tudi preživnino bo dobila iz preživninskega sklada (v primeru če bo rekla da je oče mrtev, če pa samo pove da je oče neznan pa dvomim da bodo upoštevali)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 10:40:06   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka
če pa samo pove da je oče neznan pa dvomim da bodo upoštevali

user posted image  to je tudi edino prav

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 10:50:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mia007

Morala bi ugotavljati očetovsto! Otrok na rojstnem listu nima vpisanega očeta.

Kako si se sploh odločila za otroka, če ne veš kateri je  njegov oče?Če si s tolkimi seksala. Žalostno, da se takim materam rojevajo otroci. Bogi otroci. Zdaj pa evrči manjkajo in se postavlja vprašanja.

Zelo egoistično obnašanje do otroka.........




Madonca ste ene nesramne...pa kaj vas briga kako je z ocetom.Pa s kolkim je seksalauser posted image ,zdaj je pa to merilo za dobro materinstvo al kakouser posted image user posted image .

(odgovor članu Mia007)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 11:17:17   
MLADAMAMICA
osebno ne mislim da bo slaba mama, ampak kaj bo pa jutri rekla otroku, ko bo čez deset let vprašal: "mami spomni se skom vse si spala, da ugotovim kdo je moj očka" user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 11:25:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

osebno ne mislim da bo slaba mama, ampak kaj bo pa jutri rekla otroku, ko bo čez deset let vprašal: "mami spomni se skom vse si spala, da ugotovim kdo je moj očka" user posted image user posted image

Ja,sigurno jo bo prav tako vprasaluser posted image .Ne vem zakaj si nalimala smeska,ker ce je to smesno....mah brez veze.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 15:01:33   
Anonimen
mojca345 - nekoč sem bila v podobni situaciji - je kolegica zanosila, pa ni vedla s kom. Sama sm jo zagovarjala, ji pomagala, na koncu je šla bejba lepo na splav - čeprav je vsem povedala, da je noseča. Tko da pazi, da se ti kaj podobnega ne zgodi. Določeni nimajo vesti.

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 16:55:23   
kajalin*
Še moj skromni komentar na tole vse...kr slabo mi je k berem,sploh komentarje tistih k se vidi da sam obsojajo in nimajo blage veze o tem v čemer pametujejo.Prav žalostna postanem k morm spet poudarit,da naj se tiste ta pametne ne delajo tak fine k nihče ni popolen,najmanj pa tisti k se delajo!!!
Sem mamica skoraj štiriletne punčke,mamica samohranilka z neurejenim očetovstvom!Ve se kdo je oče a je izginil in nimam namena tekat za njim,če sam nima interesa do svojega otroka!Splava nisem šla delat,kar me lahko razume vsaka mama,da ko je otrok v tebi ga ni tako preprosto odstranit.Keransa od vseh postov sem se spomnila najbolj tvojih zato te izpostavljam:res bo mamica dobila vabilo na center,glede urejanja in podpisa očetovstva,NIHČE je ne bo spraševal s kom in kdaj je spala in nikogar ne bodo zanimale njene osebne zadeve!Da ti povem svoj primer,odzvala sem se vabilu in tam povedla resnično zgodbo kot je,delovka mi je sama rekla da na mojem mestu bi ga pustila pri miru in da mi želi,da bi si uredila družino,mogoče pa z drugim moškim,ki bo mojo hčerkico sprejel,če jo njen oče ni!Hvala bogu,so še ljudje na svetu,sploh si ne predstavljam,da bi katera od vas bila na kakšnem njihovem mstu,potem bi samohranilke verjetno javno linčali:(
Kar se tiče denarja...hud problem davkoplačevalcev smo mame samohranilke,ja prav imate!Vsaka druga je prijavljena kot samohranilka zaradi stroškov,tudi med vami so!Mogoče res profiterate ve,k imate dve plači+ otroške+še kaj...Me prave samohranilke in me kriminalke brez očetovstva imamo ene trgovsko plačo,100eu otroškega dodatka in 131 eu plačila za vrtec mesečno!Zdaj pa bodite nevoščljive,če ste lahko!Sem nesposobna za kredit,nimam avta,nič...pa verjetno izkoriščam davko plačevalce hahaha,dajte no,malo premislite kaj in komu pišete,preden človeka poskušate raztrgati zaradi vašega nacionalnega športa-nevoščljivosti:(
Človek pričakuje odgovor na vprašanje ne pa neko bombandiranje in vaše izpade,k so prav primitivni!!!
lp.KajŠe ena je napisala,da se brez očetovstva dobi preževnina od države?Niti pod točko razno,morala se bo znajti kot ve in zna in delati dve službi še namesto očija,kot to počnemo me.Vseeno nas ima otrok več kot si mislite,ker imamo samo njega in prejema od nas polno ljubezen in pozornost,Dokler smo zdravi smo lahko le srečni!
lp,Kaja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 23:06:10   
ircica
 Saj se mi zdi to zdaj že udrihanje po mrtvem konju (pa še brisačkarca je to možnost že omenila), ampak pri vseh obsojanjih te bodoče mame brez očeta, a res ni nobena pomislila, da je lahko neznan tudi zato, ker je bila posiljena, pa zanosila in obdržala otroka?

Je bolj malo verjeten scenarij, ampak dovolj možen, da bi me usavil pred zafrkavanjem iz situacije.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: oče neznan...kako naprej
18.12.2008 23:09:17   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Še moj skromni komentar na tole vse...kr slabo mi je k berem,sploh komentarje tistih k se vidi da sam obsojajo in nimajo blage veze o tem v čemer pametujejo.Prav žalostna postanem k morm spet poudarit,da naj se tiste ta pametne ne delajo tak fine k nihče ni popolen,najmanj pa tisti k se delajo!!!
Sem mamica skoraj štiriletne punčke,mamica samohranilka z neurejenim očetovstvom!Ve se kdo je oče a je izginil in nimam namena tekat za njim,če sam nima interesa do svojega otroka!Splava nisem šla delat,kar me lahko razume vsaka mama,da ko je otrok v tebi ga ni tako preprosto odstranit.Keransa od vseh postov sem se spomnila najbolj tvojih zato te izpostavljam:res bo mamica dobila vabilo na center,glede urejanja in podpisa očetovstva,NIHČE je ne bo spraševal s kom in kdaj je spala in nikogar ne bodo zanimale njene osebne zadeve!Da ti povem svoj primer,odzvala sem se vabilu in tam povedla resnično zgodbo kot je,delovka mi je sama rekla da na mojem mestu bi ga pustila pri miru in da mi želi,da bi si uredila družino,mogoče pa z drugim moškim,ki bo mojo hčerkico sprejel,če jo njen oče ni!Hvala bogu,so še ljudje na svetu,sploh si ne predstavljam,da bi katera od vas bila na kakšnem njihovem mstu,potem bi samohranilke verjetno javno linčali:(
Kar se tiče denarja...hud problem davkoplačevalcev smo mame samohranilke,ja prav imate!Vsaka druga je prijavljena kot samohranilka zaradi stroškov,tudi med vami so!Mogoče res profiterate ve,k imate dve plači+ otroške+še kaj...Me prave samohranilke in me kriminalke brez očetovstva imamo ene trgovsko plačo,100eu otroškega dodatka in 131 eu plačila za vrtec mesečno!Zdaj pa bodite nevoščljive,če ste lahko!Sem nesposobna za kredit,nimam avta,nič...pa verjetno izkoriščam davko plačevalce hahaha,dajte no,malo premislite kaj in komu pišete,preden človeka poskušate raztrgati zaradi vašega nacionalnega športa-nevoščljivosti:(
Človek pričakuje odgovor na vprašanje ne pa neko bombandiranje in vaše izpade,k so prav primitivni!!!
lp.KajŠe ena je napisala,da se brez očetovstva dobi preževnina od države?Niti pod točko razno,morala se bo znajti kot ve in zna in delati dve službi še namesto očija,kot to počnemo me.Vseeno nas ima otrok več kot si mislite,ker imamo samo njega in prejema od nas polno ljubezen in pozornost,Dokler smo zdravi smo lahko le srečni!
lp,Kaja

user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: oče neznan...kako naprej
19.12.2008 13:54:52   
trapa 33
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Še moj skromni komentar na tole vse...kr slabo mi je k berem,sploh komentarje tistih k se vidi da sam obsojajo in nimajo blage veze o tem v čemer pametujejo.Prav žalostna postanem k morm spet poudarit,da naj se tiste ta pametne ne delajo tak fine k nihče ni popolen,najmanj pa tisti k se delajo!!!
Sem mamica skoraj štiriletne punčke,mamica samohranilka z neurejenim očetovstvom!Ve se kdo je oče a je izginil in nimam namena tekat za njim,če sam nima interesa do svojega otroka!Splava nisem šla delat,kar me lahko razume vsaka mama,da ko je otrok v tebi ga ni tako preprosto odstranit.Keransa od vseh postov sem se spomnila najbolj tvojih zato te izpostavljam:res bo mamica dobila vabilo na center,glede urejanja in podpisa očetovstva,NIHČE je ne bo spraševal s kom in kdaj je spala in nikogar ne bodo zanimale njene osebne zadeve!Da ti povem svoj primer,odzvala sem se vabilu in tam povedla resnično zgodbo kot je,delovka mi je sama rekla da na mojem mestu bi ga pustila pri miru in da mi želi,da bi si uredila družino,mogoče pa z drugim moškim,ki bo mojo hčerkico sprejel,če jo njen oče ni!Hvala bogu,so še ljudje na svetu,sploh si ne predstavljam,da bi katera od vas bila na kakšnem njihovem mstu,potem bi samohranilke verjetno javno linčali:(
Kar se tiče denarja...hud problem davkoplačevalcev smo mame samohranilke,ja prav imate!Vsaka druga je prijavljena kot samohranilka zaradi stroškov,tudi med vami so!Mogoče res profiterate ve,k imate dve plači+ otroške+še kaj...Me prave samohranilke in me kriminalke brez očetovstva imamo ene trgovsko plačo,100eu otroškega dodatka in 131 eu plačila za vrtec mesečno!Zdaj pa bodite nevoščljive,če ste lahko!Sem nesposobna za kredit,nimam avta,nič...pa verjetno izkoriščam davko plačevalce hahaha,dajte no,malo premislite kaj in komu pišete,preden človeka poskušate raztrgati zaradi vašega nacionalnega športa-nevoščljivosti:(
Človek pričakuje odgovor na vprašanje ne pa neko bombandiranje in vaše izpade,k so prav primitivni!!!
lp.KajŠe ena je napisala,da se brez očetovstva dobi preževnina od države?Niti pod točko razno,morala se bo znajti kot ve in zna in delati dve službi še namesto očija,kot to počnemo me.Vseeno nas ima otrok več kot si mislite,ker imamo samo njega in prejema od nas polno ljubezen in pozornost,Dokler smo zdravi smo lahko le srečni!
lp,Kaja


Bravo zate punca!!! In tudi za tisto ki bo šla po tvojih stopinjah!! Sploh ni pomembno s kolikimi tipi se je dala dol, ampak to da JE NOSEČA in da ni morilka. Da kljub temu da se zaveda da ji ne bo z rožicami postlano bo sprejela svojega otroka, ga ljubila, skrbela zanj, živela zanj, se zanj žrtvovala...RES EGOISTIČNO!!! Če bi ga ubila...to pa ne bi bil egoizem. Eh...brez veze!! Moralno podpiram njo in tebe Kaja! Pogumno naprej!!!!!!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: oče neznan...kako naprej
19.12.2008 14:50:16   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: Mariposy

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
Predkratkim je ugotovila, da je user posted image , pa ne ve s kom. In to je trenutno največji problem.


lej trapa, tu ni mišljeno tako, da se ne sme vedt kdo je oče ampak da je spala s tolkimi da ne ve kdo je spricnu user posted image



Glej to je bila njena kolegica ki je pač to naredila ne ona sama in jo zato še ni treba zmerjati s trapo se ti ne zdi?user posted image malo spoštovanja prosim punce bo zelo dobrodošlo tukaj med nami al kako?user posted image




Mogoče pa je idiot  pobral šila in kopita pa je šel . Mogoče pa je bila punca posiljena in noče govoriti javno.. Sicer pa nobeden nobenemu ni dolžan povedati od kje otrok pa kdo mu jeoči.  Tiste moralistke ki moralizirate tukaj lahko bi od nje zahtevale imena pa priimke s katerimi je seksala.


Bože mili ste ene čudne user posted image user posted image user posted image


Samo naprej punčka naj čuva to malo bitje v sebi in ga lepo vzgoji

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: oče neznan...kako naprej
19.12.2008 14:52:26   
sneška_
Pa še ena stvar bo resnična mama samohranika za razliko od "samohranilke "ki živi  na davkoplačevalskem računu pa nujne froce mi financiramo. Rajše dam za takega otroka pa za tako mamico no za .......

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?