|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kozmetika bubchen
18.12.2008 8:28:34   
maja1488
Kožo res naredi lepo in gladko in oh in sploh. Ampak poglej kaj vsebuje. Samo kemijo. Jaz s tem še sebe nebi mazala, kaj šele otroka.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kozmetika bubchen
18.12.2008 8:37:15   
anchika
Jaz sem zadovolna. Sicer uporabljam le kremo za ritko in za obraz. Če ima kaj rdečo ritko- zapečeno al pa samo rdečo od planic mu namažem in naslednjič ko ga previjem je nima več. Moraš provat pol boš vidla. Odkar sinkotu kupujem tudi kremo za obraz jo uporabljam tudi jaz ( kar njegovo) tko da imava isto. Odgovarje njemu in meni. Drugih krem in olj sploh nisem nikoli rabila. Nisem ga mazala z nobenimi olji - NIKOLI. Manj ko mažeš molš je. To je moje mnenje. Moj sinko ima zelo lepo kožo. Nikoli ni imel nobenih pikic ali izpuščajev.
Od brata žena je že od rojstva svojo hčerko skozi mazala z nekimi kremami in vse sorte poskušala in je zdaj po 6 letih njena koža tako delikatna, nič ji ne paše, na vse ima  alergijo.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kozmetika bubchen
18.12.2008 8:37:55   
anchika
Vse kreme imajo notri kaj

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kozmetika bubchen
18.12.2008 9:57:40   
nežka
"Ampak poglej kaj vsebuje. Samo kemijo. Jaz s tem še sebe nebi mazala, kaj šele otroka."

Se strinjam. Jaz uporabljam za malega samo naravno kozmetiko. Sej ni težko ugotoviti, samo malo sestavine prebereš, pa ti je takoj jasno. Sicer pa so punce v podobnih debatah že dostikrat ugotovile, da sta Nivea in Bubchen kvalitetno zelo slabi kozmetiki. No, pač vsak po svoje.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kozmetika bubchen
18.12.2008 10:41:11   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: nežka

"Ampak poglej kaj vsebuje. Samo kemijo. Jaz s tem še sebe nebi mazala, kaj šele otroka."

Se strinjam. Jaz uporabljam za malega samo naravno kozmetiko. Sej ni težko ugotoviti, samo malo sestavine prebereš, pa ti je takoj jasno. Sicer pa so punce v podobnih debatah že dostikrat ugotovile, da sta Nivea in Bubchen kvalitetno zelo slabi kozmetiki. No, pač vsak po svoje.


na žalost VSE kreme vsebujejo kemijo user posted image  je pa vprašanje, v kolikšni meri in kakšno. brez kemije bi imele kreme rok trajanja samo kak mesec, pa še to bi morale bit v hladilniku. najboljše je še mandljevo olje ali hladilno mazilo iz lekarne, ki nima konzervansov.

uporabljam pa trenutno kremo proti strijam od Bübchen in sem kar zadovoljna. nisem se še odločila, kaj bom uporabljala za kozmetiko za malčka, to moram še pregledat ponudbo.

< Sporočilo je popravil ledenka -- 18.12.2008 10:42:54 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?