|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2009!
27.4.2009 14:25:13   
melanija
Miškolinka 82 čestitke!


A ima katera jutri pregled pri dr. Zavrtanikovi?

(odgovor članu P*****)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Goriška 2009!
28.4.2009 7:06:09   
masna
Miškolinka 82 čestitkeuser posted image !
Upam da sta res vredu, glede na to da je rdoila 2 meseca prejuser posted image Je pa velik ta korenjak za to starostuser posted image

fragola, meni je oni fant ki me je prišel počekirat reku,da zdravnica naključno vsak mesec izbere neko št. zavarovancev in da slej ko prej kao vsi pridemo na vrstouser posted image
No v 1. nosečnosti sem bila na bolniški od 20.t naprej pa nisem imela nikoli kontrole... tako da ni rečeno....

< Sporočilo je popravil masna -- 28.4.2009 7:07:17 >

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Goriška 2009!
28.4.2009 12:44:50   
fragola
miškolinka čestitke!!! Samo, da ste ok in ko boš mela kaj časa javi se!!!!!
Junike že rojevajo moram začet malo bolj intenzivno pripravljat stvari!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Goriška 2009!
2.5.2009 6:42:27   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: P*****

En lep pozdrav vsem goriškim nosečkamuser posted image . Sporočam vam, da je Miškolinka 82 10.4 ob 20.02 rodila fantka Reneja. Oba sta v redu. Rene je bil težk 2,02kg in dolg 45cm.  Fajn se imejte user posted image in uživajte pomladanske dni!

Z zamudo...iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu P*****)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Goriška 2009!
4.5.2009 8:09:04   
Breda76
user posted image user posted image Cestitke tudi z moje strani....., jaz sem zelo malo na forumih, ker me je kar precej strah.... Sem namrec skoraj v 24 tednu nosecnosti, v 20 + 3 so mi delali cerkljazo ker je bil MV dolg in zaprt le 14 mm, po operaciji naj bi bil 25mm, kar nej bi bilo v redu!!!! V sredo imam pregled pri mojem gin dr.Sostaric, imam morfologijo in klasicne preglede krvi ( sladkor itd.... ) Jaz se sicer pocutim prav v redu, nimam nikakrsnih krcev ali bolecin ma jih tudi nikoli nisem imela..... Moj mali misko ( naj bi bil fantek ) pa je v 19 tednu imel neke ciste na mozganckih, zdravniki so mi rekli da to ni nic da povecini izginejo, drugace je bil pa razvit kull, tako da drugih anomalij ni imel na zadnjem UZ!!!!!!
Poskusam razmisljat pozitivno vendar je vcasih tako tezko...., zadnje 2 dni sva se se s fantom kregala tako da sem prav vnicena......
Drzite pesti zame in mojega soncka.....HVALA

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Goriška 2009!
4.5.2009 15:04:19   
furlica
Pozdravljene tudi od mene,
žal, zaradi zdravstvenih težal sem malo na forumu, a je vse ok.
Mali naš user posted image je priden in lepo brca vsake tri ure... je že zelo velik in močan, tako da me čaka verjetno naporen porod 3-4 kg otroka. Ni panike, zdržala bom, k sem itak močna punca. Samo da bo zdrav.

Vidim da vas je že dosti rodilo v tem času... čestitke novo pečenim mamicam.

No zdej grem spet na kauč... k tam je "najbolje"

fragola, ti kar naštimej vse, k dosti k jih poznam rojeva 14 dni prej...nova moda.

lepo se imejte in si še kej pišemo.

furlica

(odgovor članu Breda76)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Goriška 2009!
6.5.2009 18:26:47   
veselka
pozdravljene,

se med Goriške nosečke javljam tudi jaz. Septembra 2008 sem se iz Lj preselila v Ajdovščino. Rok imam 31.8. user posted image . na MF mi je G rekla, da bo verjetno user posted image . G imam pa v Lj, ker tudi delam še v Lj. Rodila bom v Postojni.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Goriška 2009!
7.5.2009 14:04:02   
nani5
Pozdravljene mamiceuser posted image !

po dolgem času se spet mal oglašam. Medtem, ko se nisem nič javila sem pridobila kar nekaj kguser posted image in prebolela virozo-pa ne prašičje gripeuser posted image . Dete kar pridno raste in niti ne brca kaj dosti-tako da se včasih vprašam, če je vse uredu. V ponedeljek grem po dooolgem času na pregled-zadnjič sem bila namreč 23.3. in se mi zdi že cela večnost od takrat, ko sem na ultrazvoku videla to malo bitjece. upam, da mi do naslednjič ne bo treba tako dolgo čakat.
Veselka, pozdravljena med nami-vidim, da ti si pa malo bliže meni kot ostaleuser posted image . Mogoče se kdaj srečave na kakem sladoledu...
Čestitke vsem ki ste že rodile in srečno pri nadaljni vzgoji teh novih nadobudnih otročičkov.
LP

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Goriška 2009!
7.5.2009 21:21:12   
melanija
No naj povem, da sem imela zadnji pregled 28.4 pri dr. Zavrtanikovi in še isti dan sem zvečer ponovno šla v Šempeter.

Tokrat zato ker sem  zakrvavela in so morali narediti urgentni CR, hvala bogu da je bila dežurna dr. Zavrtanikova. Kljub vsemu sem bila prav vesela da je bila ona tam ob sprejemu in odločitvi,ki je potem padla.

Tako da sem  rodila 5 tednov prezgodaj punčko Auroro težko 2520g in veliko 49 cm.
Sedaj smo že doma in se veselo cartamo.

(odgovor članu nani5)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Goriška 2009!
11.5.2009 10:28:10   
piška goriška
Živjo punce!

Se vam pridružujem še jaz. Sicer priseljenka, malo se že znajdem tod okrog po Goriški, bom pa vesela, če mi boste lahko malo pomagale z kakšnimi informacijami. Morda katera ve, kje v Novi Goici ali okolici bi se dalo vpisati v program Joge za nosečnice?
A še za seznamček: 33 (junija bom 34 let), v pričakovanju prvega otročička, sem v začetku 15 tedna nosečnosti, PDP 1.11.2009!
pozdravčke in lep začetek tedna vsem!!!



(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Goriška 2009!
12.5.2009 13:24:18   
miškolinka 82
Punce živjo. Midva sva po enem mesecu doma. Jst sm kot nova, Rene pa pridno papca in se redi, tako da nama ni hudega. Malček nas je prehitel, saj se je rodil v 30 tednu. Ampak je bil tako veik in močan, da ni bil niti v inkubaatorju. Problem je bil le, ker ni znal jest in je imel še 1 teden nazaj sondico v želodček, da so ga lahko hranili. Ko je pa zagrabil, sva šla čez 2 dni že domow. user posted image

(odgovor članu piška goriška)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Goriška 2009!
12.5.2009 20:13:31   
nani5
Miškolinka, iskrene čestitke tudi z moje strani!user posted image Vse dobro vam želim!
No, jaz sem bila včeraj končno na pregledu in je vse OK. Menda je za moje tedne nosečnosti (27 tednov) Kar veliko otroče-tehta menda že 1,2 kguser posted image user posted image Moj ginekolog dr. Likar (zlato bitje), mi je predpisal malo več počitka, drugače pa menda vse kot mora bituser posted image . No, pa saj pri petem otroku res človek že nekaj ve, vendar mi je vseeno včasih kot bi bila prvič noseča.user posted image
Naslednji pregled imam 8.6., ko mi bo odvzel tudi bris za bakterijo streptokok (ali kako se že napiše?)Pri prejšnji nosečnosti sem imela namreč pozitivno to bakterijo in je potem dobivala mala antibiotik že v bolnišnici.
Toliko zaenkrat
Mamice uživajte in se certajte čimbolj, ker potem boste imele vedno manj čsa zaseuser posted image
LP



(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Goriška 2009!
14.5.2009 13:14:25   
fragola
Pozdravljena goriška, po dolgem času!!
No jaz sem bla spet malo v bolnici, ker sem se zastrupla z hrano ali pa je bila viroza niso prav ugotovili, ma v glavnem sem bruhala in driskala. Bruhanja še v bolnici mi niso mogli ustavit, potem so mi dali nekja direktno v žilo in je pomagalo, hvala bogu je zdaj vse ok in se bližamo juniju in komaj čakam!!!user posted image user posted image user posted image

Punce daj k se zmenimo za sladoled!!!

Furlica upam, da je stabo vse ok, javi se kaj na zs!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu nani5)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Goriška 2009!
18.5.2009 16:12:19   
Miška2006
Ponudba: če katra želi imeti slednje kupončke od DM-a naj mi pošlje naslov na ZS...so pa veljavni do 31.3.2010:
- 1x bonus vata cik cak,
- 1x bonus knjiga naš malček,
- 1x bonus sensodyne zobna krema za sklenino,
- Dnevna in nočna krema proti strijam Afrodita,
- Chicco Kenguru (-20%),
- Chicco Gugalnik (-20%).


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Goriška 2009!
19.5.2009 7:53:48   
fragola





                                     GORIŠKE   NOSEČKE 2009
  
 
                        user posted image
 
PDP    IME(starost)            PREGLEDI       SPOL   KRAJ 
JANUAR
17.1. petra 88 20 let  RODILA FANTKA   DAVIDA       




FEBRUAR
18.2. sunny24 27let  RODILA PUNČKO GAJO                                               




APRIL  
Miška2006 RODILA PUNČKO NINO                  
3.4. piruri 30 let                                              user posted image /PO
22.4. goričanka 36 let                                    user posted image /SEM
27.4. anchika 26 let                                       user posted image /SEM        
 
 

MAJ
2.5. marjetica 24let                                       user posted image /PO;LJ  
8.5. mayflower 30let                                     user posted image /PO;SEM
10.5. zoja                                                       user posted image  /SEM           
melanija                           
 
 

JUNIJ     
3.6. binki
8.6. manna 27let                                            user posted image
14.6. miškolinka 82                                      user posted image /LJ
20.6. fragola 27let               12.5.                user posted image /PO
  
 


JULIJ  
6.7. furlica 30 let                23.4.                  user posted image /PO;SEM               
11.7. masna 31let                                         user posted image /PO; SEM
 
 
 
AVGUST
23.8. BTina 32 let               8.4. MORF.       user posted image / PO
11.8. nani 36let                                            user posted image /PO
                                                                                                                                                                                 
 
 
SEPTEMBER    
24.9. Anya22 25let                                       user posted image /SEM                     


NOVEMBER
16.11. sasika

                             
                                                         
     

  
 
SKUPAJ GORIŠKE NOSEČKE  2009  = 17
 
Otročički, ki so se že rodili: DAVID, GAJA, NINA


____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?





_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Goriška 2009!
19.5.2009 7:54:40   
fragola
punce javite se kaj sem skopirala seznam, v tem času verjetno vas je kar nekaj rodilo!

Ma kje ste vse? Ja ni kej lepo vreme in ste vse zunajuser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Goriška 2009!
19.5.2009 10:06:24   
masna
Da vas še jaz malo pozdravim... res ni nikjer nobene več... A ste že vse rodile????

Fragola tebi se tudi že fajn bliža junijuser posted image .  Jaz bom potem kmalu za tabo... A si že imela CTG?

Jaz še vedno ne vem kam naj grem rodituser posted image al v PO ali ŠEM. Pa se moram odločit je rekla moja Guser posted image ,da se zmeni, ker sem imela prvič CR me bodo pripravili kot za CR vendar jaz želim probat naravno in zato se moram it prej zmenit v porodnišnico... Sem bla že 100% za PO, pa so mi odsvetovali epiduralno ker sem imela prvič CRuser posted image . Zdja pa ne vem več.... Ah saj mam še 2 dni do pregleda da se odločimuser posted image

Kako je s tem, če ti odteče voda ali se lahko voziš do PO? Sem že malo pozabla kaj so rekli v šoli, saj v tej nosečosti sploh nisem šla...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Goriška 2009!
23.5.2009 8:54:26   
fragola
ojla masna, nam v šoli sploh niso nič povedali o tem ma pomojem itak, da lahko greš saj konec koncev nimajo vsi blizu bolnice a ne.
CTG sem mela že večkrat, v bolnici ko sem bla, zdaj v torek ko sem bla na pregledu so mi ga tudi delali, zdaj mam pregled 02.06 in ga bom spet mela, joj komaj čakam, da grem rodit k ta vročina me prav ubija in bi rada že končno pestvala našo bebico!!!user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Goriška 2009!
28.5.2009 3:21:27   
ian/kaja
Živjo, oglasila sem se že tukaj.

Danes sem v 37t2d in sem prav vesela, da sem prišla tako blizu PDP (15.6.). Prav neprijetno je bilo razmišljat o tistem kaj pa če me prehiti?, ker sem slišala za kar nekaj mamic, ki so rodile mesec, tudi dva pred rokom. V našem bloku smo v treh, ki imamo rok 15.6.!

Magnezija, ki sem ga pila zaradi nočnih krčev v mečih, ne smem več pit. Krči v noge so sicer nehali pred kakima dvema tednoma, zato pa maternica otrdeva bolj intenzivno. Po 37. tednu se torej ne sme več zavirat naravnega krčenja maternice!

Na CSD sem šla z izpolnjenimi obrazci z interneta. Obrazce sem izpolnila vzorčno - kot sem mislila, da je prav - tja sem pa šla s kupom vprašajev in podčrtajev, da bi mi povedali točno, kaj in kako. Papirje sem nesla zadnji dan, torej 28 dni pred PDP, ker sem na ta dan dobila plačo. Ki je pomembna, ker nisem še zaposlena 12 mesecev. Ženska je bila sicer zelo prijazna, mi na hitro pogledala papirje in ob vprašanju, če za samostojne podjetnike pridobi podatke CSD, rekla da ja. Ko sem se prikazala naslednji teden, me je pisarniški delavec opozoril, da nimam napisanih podatkov o osebnem dohodku. Pa sem mu rekla, da mi je njegova sodelavka rekla, da za s.p. tega ne rabim. In me je zabil: "Ja, ma to je, če bi bila VI s.p.!" Ma dio povero, ja... No comment.

Nakupujem res zadnje stvari in prav ena izmed teh zadnjih stvari me je prisilila v to, da sem se danes v Mercatorju spomnila na priporočene vložke Vir 80 in jih že dala v košarico, potem pa - zakaj ravno Vir 80? Jasno, da sem šla googlat, ampak me argumenti ZA niso ravno prepričali. Ne padam na fore tipa ostali vložki so preveč plastični, jaz pa nisem nikoli uporabljala vložkov, samo tampone. Zato pa sem videla Vir Nature Normal - s krilci , ki so ravno tako iz 100% bombaža, itd. Saj so verjetno isto veliki kot Vir 80, ma tista krilca me tolažijo :)

Začenja me bit strah poroda. Ne toliko bolečine, ampak vsega ki sodi zraven. Obremenjujem se s stvarmi kot je na primer kako bom vedela, da se je začel porod? Kako se bom sprostila, če bom imela živčno babico? Naj spišem porodni načrt al se mi bojo smejali? Protibolečinska sredstva: da ali ne? (Nekdo mi je svetoval Ultivo, jaz pa bi tega sranja čim manj - pa ne zaradi nekih posledic za otroka, ampak zaradi sebe: bi rada bla 100% z glavo in čutili prisebna)

Po vsem prebranem si očitno ne želim, da bi mi prerezali presredek. Še bolj pa se bojim, da mi ga bojo morali, ker bom tako nesproščena zaradi misli na to, da ne bo šlo "na lahko". Uff...

Tudi o tem razmišljam, da bi rodila kako drugače in ne leže. Ampak zakaj je treba vse to se zmenit - na primer - da ne želiš bit priklenjena na posteljo pač pa da lahko hodiš okrog? Mi ni jasno - a ni najboljše delat "po feelingu"? Še posebej, če bo prvič! (In mogoče tudi zadnjič, dooh!) Kako naj vem, al bom popadke bolje prenašala stoje al na vseh štirih? :)

Jutri, torej v četrtek, gremo v okviru šole za starše pogledat porodniški blok šempetrske bolnice. Raje kot v Šempetru bi rodila kjer koli drugje. Ne bi rada kar naprej imela koga na obisku! Aja, šola za starše - Nova Gorica - bo samo še junija, če katera ne ve, potem do septembra nič! Sem vesela, da sem se odločila za obiskovanje teh predavanj. Je za poklicat po telefonu - prijavnica preko interneta ne dela, prav tako imajo neke težave z mailom...

Kljub vsemu času moram kupit še voziček, si mislite? Lazenje po teh otroških trgovinah me utruja še preden stopim noter: vse prodajalke so tako grozno ustrežljive, da mi je kar težko rečt: "Samo malo pogledam, hvala." Gledam vozičke in prodajalka v naslednji minuti že navdušeno razstavlja zadevo na prafaktorje. Seveda tisto zadevo za 600€ in nikakor ne tiste za 250€ :) Ker imam vse razen vozička, sem se odločila za pomoč ob rojstvu otroka v denarni obliki. To je moj budžet za voziček, najverjetneje bo kar rabljen. Gledam trikolesnik, ker sem zadnje mesece opazovala mlade starše z vozički po Qlandii in ugotavljam, da je očitno res bolj preprost za manevrirat med policami.
V naslednjih dneh bom šla do Vidma in Monfalcona še malo past oči po otroških trgovinah; je težko kupit voziček na Bolhi, če ne veš, kako zgleda v živo...

Da ne govorimo o modrcih za dojenje. Saj vem - zdaj je težko rečt: ma res ne vem, za kaj bi ga imela. Prsi so se mi povečale za mogoče pol številke, tako da nisem rabila kupovat nobenega novega. In ker nosim dokaj odprte modele, se mi ne zdi težko ga malo odmaknit stran za dojenje. Ah, saj pravim: zdaj je lahko bit pameten :)

Pa še o modrih in roza oblačilih: je rekla G, da bo mulc. Ampak ker mi je najmanj 3/4 (!!!) ljudi reklo, da so jim zgrešili napovedat, sem se držala nevtralnih barv (bela, bež, zelena, rumena, rdeča), in razen kakih 4 cunjic nimam pravzaprav nič modrega...

No, upam da je kateri prišlo prav moje izpovedovanje. Al pa vsaj, da ste se nasmejale mojim dogodivščinam :)





(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Goriška 2009!
1.6.2009 20:16:10   
muca79
Pozdravljene pupe,

upam, da nisem preveč ksna imam PDP 15.6.2009 in danes me že cel dan zviva v trebuhu kot da imam za dobit menstruacijo... bomo videli smo v čakanju.
čakam pa prvega otročička, imam 29 let in sem iz okolice GO.
Lep pozdrav vsem mamicam in bodočim mamicam


(odgovor članu ian/kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Goriška 2009!
2.6.2009 10:45:36   
Miška2006
Nekaj pleničk imam viška 2-5 kg. Če katero zanima, naj mi piše ZS!


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu muca79)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Goriška 2009!
5.6.2009 9:37:14   
fragola
punce naša tema prav umira upam, da ko bomo vse rodile, da bomo malo več čvekale na temi starši čvekamo!!!

Drugače jaz sem ok še 14dni do pdp, ma upam, da bo kaj prej, ker sem sitna žeuser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Goriška 2009!
6.6.2009 17:49:56   
ian/kaja
Fragola, tudi jaz odštevam... do 15. 6.:)

Ne vem zakaj sem prepričana, da bo zamudil! Tudi jaz sem zamudila - namesto 26. sem prišla 5. naslednji mesec :D
Moj dragi napoveduje za day D jutrišnji dan, ker je kao polna luna... Jaz pa "navijam" za to, da bo točen (bi blo lepo, da bi imel tudi tamali številko 5 v rojstnem datumu, hehe). Zanimivo bi tudi blo, da bi se rodil z 10-dnevno zamudo in bi nadomestil rojstni dan od moje none, ki je umrla en mesec nazaj! :)

Prav smešno je, kako je vsako otrdevanje trebuha en mali strah, al je to TO. Da ne govorimo, če me malo boli križ - pa sem vsa panična! Potem se spomnim, da sem cel dan sesala in brisala in da križ trpi zaradi tega... hehe... Ena punca, ki sem jo še konec maja videla v šoli za starše, je rodila 2.6., 3 dni pred rokom...
ZDAJ GRE ZARES, junijke in julijke!

Ali katera ve, kako je z muziko, ki jo lahko prineseš s sabo v porodnišnico? Saj ni treba prej najavljat - ali pač? V vsakem primeru - naj bi bil to CD? Avdio? MP3? Haha, če bi blo zaradi mene, bi si nesla home theatre zvočnike s sabo - muzika je zame največja droga in pomirjevalo! :D
Kot sem napisala v prejšnjem postu, sem bla do pred kratkim navdušena nad vsako drugo porodnišnico razen šempetrske, zdaj pa, po ogledu... MI JE ČISTO VSEENO, SAMO NAJ BO HITRO!

Po eni strani komaj čakam, po drugi pa... pomislite, kako je komot zdaj: otrok gre povsod s tabo, ne cvili, ni lačen, ni polulan, ni zaspan... Konec nosečnosti je šele začetek vsega kažina! ;)

Pozdrav, upam da se še kaj javim!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Goriška 2009!
8.6.2009 9:19:52   
fragola
ian/kaja jaz nevem kašno muziku lahko prineseš!
tudi meni postaja mučnu in ti povem da komaj čakam da rodim!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu ian/kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Goriška 2009!
11.6.2009 19:44:48   
furlica
Pozdravljena Goriška,
na hitro vam sporočam, da sem 14.5. rodila zdravo punčko Mašo, težko 2170 g, 44 cm dolgo.
Z nami je vse v redu.

Zelo lepo je biti mama, previjanje, hranjenje, kopanje in vse kar spada zraven je res en velik dogodek.

Lep pozdrav vsem in srečno vam želim,

furlica

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?