|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 7:35:55   
neboglasnica
ojla!

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 7:55:22   
metuljcek321
 
za 6. deluser posted image  user posted image  user posted image

nasara, user posted image  za zobek nr. 2!

mirjam, tegale stosa o pingvinu pa ze tko dolg nisem slisala - je res fletenuser posted image  

Majuska, Almera, neboglasnica, lex, user posted image  za krasne fotkice! Ene so ble prav za narezat. In delfin na Hvaru - vau! Lepu, lepu!

sasi, user posted image  Janu za sedenje & odlicne novice v povezavi z RA (sele cez pol leta pregled - hura!).

Bor, user posted image  za obrat!

levinja, bozicni cudez - we're all ears/eyes ... kar tu napisi, za kaj gre.

Blacky, mislim, da je Anja odlicna konkurenca Teji pri najbolj zaspanem malckuuser posted image  user posted image  user posted image  Zdajle ze drema prvo jutranjo rundouser posted image

Hm, ponavadi se zbudi s polno plenicko, danes je bila pa le polulana - menda ne bo v CP naredila kakija. Ali pac? To bodo disaveuser posted image  Pripravite seuser posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 7:55:56   
metuljcek321
Se tole sem hotla pripopat pri cestitkah za odprti 6. del:
user posted image

karamela, drzim pesti za kolokvij - ze kar zdajle - zihr je zihr. Dobro opravi popoldne!

< Sporočilo je popravil metuljcek321 -- 19.12.2008 7:56:55 >


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 7:58:08   
Netta
Hm, ponavadi se zbudi s polno plenicko, danes je bila pa le polulana - menda ne bo v CP naredila kakija. Ali pac? To bodo disave Pripravite se



dobro jutro,

tudi ana se že vse jutro nekaj napenja, mogoče bosta pa grupno narediliuser posted image user posted image

ej dečve mam kar mal treme...a se moram za ta  k mašno oblečtuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:00:21   
metuljcek321
mirjam, mogoce bo pa kanonada v CP-juuser posted image  user posted image

Glede stila oblacenja: nekak neuradno smo domenjene za casual look. Pa kar enega ta kratkega rukn, da se pomiris in da trema izgineuser posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 8:15:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:16:32   
netki
jutro....

evo smo spali do osmih....zdej pa auf

mam dva driskota doma user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:41:44   
Inigo
dobro jutro!

včeraj je mulc zaspal šele ob 23.ih. prej smo se pa nosli, ker se je skos jokal. tam okol 21.ih je napravu še eno klobasico. ampak klobasico! še vedn ma polna čreva dreka. in ga je pol še bolj matralo. no, pol smo se vsi jokali do 23ih... pol je pa božec mrknil. in spal do 4.20, nakar sva se podojila, pol se je zbudil 7.15 je pozizal in zdj še vedn spi. pa pomoje ne bo dolgo.

zdj pa grem hitr zobe umit pol pa se začne... nosit ne, zize ,dude ne, kakat ne... user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:42:41   
Inigo
aja! pa hvala vsem za rožice, tolažbo... tk je fajn prebrat, da nekdo resnično upa, da bo kmalu bolje. zlate ste!

lunči
- včeraj sm spila litr donata. danes ima da še sam serje! user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 8:47:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:48:13   
3jeMi
Jaz bom še malo prejšnji del komentirala...

vidim, da ima lex težave s plesnijo... aaaaaa, mi tudi, čakamo novo fasado že nekaj let - imamo podn od upravnika, menda bo drugo leto - ko zamenjamo upravnika... midva vsake toliko časa kote našpricava s temle http://www.tkk.si/default.asp?id=931, pri nas deluje...

zdaj grem pa nazaj na prejšnji del user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:52:47   
Tinky
Maaaaaaaaaaaaaaaaa, niste normalne!!!!!!


Včeraj so nam končno montirali vrata in sem imela cel dan kažin, pa kamin so končno dali na mesto, tako da rr nisem utegnila čekirat.
Teo ima spet full nabit nosek, tako da je blo ponoči potrebno mu 2x spucat in smo bolj švoh spali.

rebeca, mi imamo vlažilec zraka in zadeva kar funkcionira, čeprav za naše razmere bi morali imet fontano, ker je zrak še presuh. Imamo toplozračno ogrevanje in full suši zrak (vlažnost samo 30 %), tako da je vlažilec nujen.
Sem nabavila mr. Pin - Solac, v Merkurju

Teo se je glih pokakal, gremo previt rito user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:53:54   
Netta
Kaj pa vlažilec zraka; ga ima katera? Kolko je ta stvar dejansko uporabna?


mi ga imamo in nam ful pomaga...res. zadnjič nam je prejšnji crknil in smo bili en teden brez...je tudi ana začela nekaj pokašljevati, da o mojemuuser posted image ne govorim; on ima še neke polipe v nosu in potem celo noč tako smrči, da se kar blok treseuser posted image
tako da sedaj si naštimamo na 55% vlažnost in je skoz tako...prižge se ko pade pod ta nivo in je res super zrak....pa še rožice mi to zimo zelo lepo uspevajouser posted image


inigo - božec;user posted image evo da se pokaka tak kot pravi dečkouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:54:14   
metuljcek321
inigo, se eno user posted image  za Brina & netki, za tvoja dva sralcka. Masina - tko kt sm ze vceri rekla ... naj se cim prej zbalansirajo vajini malcki, pa bojo glih prav kakcali.

rebeca, tale pametni kuzek je torej zakon --- pri nas je ze nabavljen, pa caka na bozicni vecer, da ga damo Anji. Me prav zanima, kaksne glasove bo pa nasa frajlica spuscalauser posted image  Pa upam, da Tariqov kaselj danes cist izgine! Sccc, sccc, sccc! In se to: vau, s 1500 gr na 9000 gr ter s 40 cm na 70 cm - I'm impressed! Dobr futras, mami, zlo dobr! Keep up the good work! Porodne zgodbe bomo pa vesele ... k bos mela cajt, pa napis, da preberemo, kako st dvojcka nepricakovano hitro pribrcala na svet.

netki, a ves, da sem najprej prebrala, da imas doma dva dva diskacauser posted image (brez "r"-ja vmes) ... no, to pa, ce bi se slucajno zacela jokat oba, pol bi mela disko in pol, a upam, da se to NE BO zgodilo!!!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:54:48   
Tinky
aja, ko sem imelii probleme s plesnijo, je pomaga le varekina, sicer smrdi kot svinja, ma deluje

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:55:59   
Tinky
mirjam, kakšen vlažilec imaš, da lahko naštimaš vlago?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 8:58:58   
Netta
tinky - sem mogla it prav pogledat...EVERTONE piše gor...mi ga je pa pred časom ena tu na forumu predlagala ...hmmm katera že?? super je...pa še barve se spreminjajo tak da si čisto zrelaksiran ob njemuser posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:00:04   
Netta
http://www.ceneje.si/CX00063F4B_-_evertone-vlazilec-zraka-ed-hu835

evo sem ga našla na netu

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:01:27   
glugluglu
Dobro jutro,

naš Tian včeraj ni zaspal do 23.00, ne vem kaj sem naredila, da se je tako prebudil po kopanju in hranjenju, da je potem imel žurko (očitno je vadil za novo letouser posted image ), se je smejal, pogovarjal, v posteljici valjda ni hotel biti, samega ga na veliki postelji ne morem pustit, nisem ga pa hotela dati v dnevno sobo, da se ne bi še bolj prebudil. Ko je končno zaspal, sem šla počasi še jaz, potem je bil priden, spal do 6.00, se najedel, nazaj zaspal in sedaj še spi.user posted image Op, se zbuja, ga slišim.

Danes moram pa res bajto pospravit, akcija, pa veliko za oprat, jutri popoldan dobimo obiske iz Prlekije - bratranec od Mitja pride z družino in bojo prespali.
Pa vmes moramo še v Mulerja v Lj., ker bo kmalu pošla zaloga. Sem mislila včeraj, se je vse sfižilo, danes ne bo šlo, jutri dopoldan je zadnji, skrajni čas.


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 9:07:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 9:08:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:09:49   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

aja, ko sem imelii probleme s plesnijo, je pomaga le varekina, sicer smrdi kot svinja, ma deluje


enako smo mi tako rešili, lahko se samo pošprica po plesni, ki je na steni in pusti nekaj časa, potem pa kar razžre, čez par ur varekina izpuhti (na tisti, ki jo imam jaz piše arekina, najbrž je enakouser posted image ) in ni treba splahnjevati, grozno pa smrdi, treba zračit in ven iti iz prostora. Potem čez pobeliš in naj bi držalo nekaj časa.

Črna plesen na steni je zelo strupena (zelena ni toliko problematična) in škodljiva, baje za zrak in vso okolico in baje jo samo varekina uniči, tako so meni rekli.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:12:40   
3jeMi
almera... fajn stajico si si omislila, samo kaj ko bo kmalu premajhna... user posted image

lunica... itak sem že prepozna... meni kar po pošti pošlji knjigico za Lovra

no, tole je bilo še za prejšnji del... user posted image


(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:19:38   
glugluglu
rebeca ali ti misliš pametnega kužka od fisherja ali unega Kuža Fredy od Tiny love, sem mislila, da govoriš o tem:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177819





(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:25:51   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

aja, ko sem imelii probleme s plesnijo, je pomaga le varekina, sicer smrdi kot svinja, ma deluje


enako smo mi tako rešili, lahko se samo pošprica po plesni, ki je na steni in pusti nekaj časa, potem pa kar razžre, čez par ur varekina izpuhti (na tisti, ki jo imam jaz piše arekina, najbrž je enakouser posted image ) in ni treba splahnjevati, grozno pa smrdi, treba zračit in ven iti iz prostora. Potem čez pobeliš in naj bi držalo nekaj časa.




ja mi smo pol pošpricali še z neko rečjo proti plesni in pobelili s prav posebno barvo


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?