|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 9:28:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:31:26   
papir
DOBRO JUTRO VSEM!!!joj kak ste pridne! puce bravo!! jaz sem komaj kaj na rač.oz si ga komaj izborim.dragi je na dopustu in je kar ves čas na netu.
jaz mam pa danes novoletno zabavo z sodelavci.joj komaj čakam da kam grem ,pa strah me je tudi,čeprav je manca pridna in spi celo noč,mam kar slab občutek pa nevem zakaj.
nevem katera je izvedela za žurko ,ko je bila tam ( v službi) no v takem primeru jaz tudi nebi šla.res sem hvaležna da so me poklicali že 14 prej in rekli da si moram vzeti čas za to.
lepo se mejte papa

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:35:50   
papir
tole je pa moj souser posted image nček!!



user posted image




user posted image

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:38:57   
papir
user posted image


user posted image


user posted image

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 9:39:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu papir)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:39:20   
papir
evo zdaj pa je že bolje.

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 9:39:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:40:15   
papir
se učimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo jazuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
19.12.2008 9:40:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:48:29   
metuljcek321
Da ne pozabim: zimska, danes se ti pridruzim pri user posted image

Castim tudi jaz, saj praznujem cez nekaj dni ... See you in Lj cez dobro urico!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:52:05   
Majuska
Ojla,

metuljčica, hvala za zajtrk, se prileže.

No jaz se danes še nisem naspala, zbudila sem se z glavobolom ... ob 7.30 sem nahranila Aleksandra, ki zdajle spančka, mami pa pije kavo in zeha.

Bo treba še počivat user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:52:35   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Ja, ker sem se "napila" kave ob 23h. user posted image user posted image user posted image Sem zadeta ko hijena in gledam ko sova!user posted image


jest bi šla lahko direkt po kavi spat ... zato je vseeno, kdaj jo pijem user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:53:02   
liju
Dobro jutro!
Za nami je spet boga nočuser posted image . Jaz ne vem kaj je z Žanom, do enih zjutraj se je v spanju jokal oz. kričal. Oči pa je imel zaprteuser posted image  Kaj je to normalnouser posted image  Dajte mi prosim povedat, ker kaj takega pa še nisem vidla, pri tako malih. Parkrat je tako zakričal, da me je prav v zrak vrglo, tako sem se vstrašlauser posted image

dzanika:zanimivo, ker Spar si kaj takega ne more privoščit, saj imajo full notranjih kontrol, katere jim preglejujejo tudi roke trajanjauser posted image

rebeca: bom ti danes napisala, upam da bo čas, ker bi rada pol popoldan že pekla, če ne pa napišem zvečer. ok?

No to je iz 5-ega dela, zdaj pa na šestegauser posted image

Babnice mene ne bo na čvek, dobim obisk, mi pride ena prijateljica voščit še za včerajuser posted image  Lepo se imejte in se fajn načvekajte ter se vidimo drugič, takrat pa jaz kavo častim, ok?

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:55:17   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Ojla,

metuljčica, hvala za zajtrk, se prileže.

No jaz se danes še nisem naspala, zbudila sem se z glavobolom ... ob 7.30 sem nahranila Aleksandra, ki zdajle spančka, mami pa pije kavo in zeha.

Bo treba še počivat user posted image



aaa... potlej nisem samo jaz taka danes, glavobol - posledica nizkega pritiska... sem že dve šalci kave spila user posted image , ko prime, bom pa na spidu... user posted image

majuška user posted image , da bo bolje

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:57:04   
ilatic
az ne vem kaj je z Žanom, do enih zjutraj se je v spanju jokal oz. kričal. Oči pa je imel zaprte Kaj je to normalno Dajte mi prosim povedat, ker kaj takega pa še nisem vidla, pri tako malih. Parkrat je tako zakričal, da me je prav v zrak vrglo, tako sem se vstrašla


to je normalno. Bil je zaspan ampak ga je verjetno nekaj bolelo. Moj se velikrat zajoka med spanjem. Mogoče tudi sanja kaj takega. Tako da to ni nič takega.

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 9:58:41   
Blacky30
Jutro!

Jaz že pijem kavico, Tejči še spančka v veliki postelji. Ga je nekaj svirkala zjutraj, pa vriskala in ni hotla nazaj zaspat po flaški, to je bilo ob 7.30, potem pa ugotovim, da je pokakana in sva se šli previjat. Potem pa hop v veliko posteljo k mamici in sva že spali.
Jaz pa sem vedno bolj prehlajena, mi sploh ni bilo več za spat it zjutraj, tak me baše in potem ne morem dihat. Pa ravno pred prazniki, upam, da ne bo kaj hujšega.user posted image

Rebeca, ja, seveda, porodno zgodbo kar tukaj med julijke, smo jih vse (no, večinoma) objavile, moja je bila pa ziher najpodrobnejša in najdaljša, čisto meni podobno.user posted image

Levinja, komaj čakam zs. Ko boš utegnila, seveda. Lahko tudi po srečanju.user posted image

Tinky, kolk si dala za ta vlažilec?

Metuljcek, ne ne, nista na isti valovni z rebeco. Ona misli kužka od tiny love, ti pa misliš pametnega kužka. Ti imaš pliškota, ki govori in poje, rebeca pa ima plastičnega kužka, ki beži po stanovanju pred otročkom, da se le ta začne prej plazit, ko pride do njega, se ga dotakne, ta spet uide. Kot pravi pes!user posted image user posted image  To moram nabavit!user posted image  Ker naša Tara je malo prevelika za tako igro in štorasta.user posted image


Joj, babike, jaz moram začet nekaj pečt za praznike. Kaj imate najprej v planu. Mislim, da bo padla čokoladno-jogurtova potica, mnjamiiiii, pa jabolčna pita, suho pecivo, črne kremšnite, pa še celo morje drugega si moram namislit. Predloge, predloge,.....prosim.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:06:35   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Ojla,

metuljčica, hvala za zajtrk, se prileže.

No jaz se danes še nisem naspala, zbudila sem se z glavobolom ... ob 7.30 sem nahranila Aleksandra, ki zdajle spančka, mami pa pije kavo in zeha.

Bo treba še počivat user posted image



aaa... potlej nisem samo jaz taka danes, glavobol - posledica nizkega pritiska... sem že dve šalci kave spila user posted image , ko prime, bom pa na spidu... user posted image

majuška user posted image , da bo bolje


hvala 3jeMi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: liju

Dobro jutro!
Za nami je spet boga noč . Jaz ne vem kaj je z Žanom, do enih zjutraj se je v spanju jokal oz. kričal. Oči pa je imel zaprte  Kaj je to normalno  Dajte mi prosim povedat, ker kaj takega pa še nisem vidla, pri tako malih. Parkrat je tako zakričal, da me je prav v zrak vrglo, tako sem se vstrašla



liju normalno je, tudi našemu Aleksandru se včasih zgodi, da v spanju "zavriska".


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:07:45   
Blacky30
Liju, pojma nimam, kaj bi to bilo z Žanom. Morda  nočne more, se mu je mogoče prejšnji dan preveč dogajalo? Takrat baje tudi nemirno spijo.
Jaz pa imam že kozmetiko zate. Kaj bova naredili? Glede na prihajajoče dni, ko bo nonstop neko dogajanje, gužva, boš imela čas prit ali ti pošljem?

Papir, kakšen cukerček je tvoja Manca.user posted image

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:11:15   
Tinky
Blacky, ni bil tako drag, nekaj več kot 50 EUR.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:26:41   
lidija***
Midve sva s cepljenja!
Blacky- 6250g, 63 cm- za seznam 5mesecev

Pečenje dobrot
Jaz bom pekla kekse na modelčke, prijatelja, ruske kapice, klobaso-albert keksi in oblati, kroglice- ne vem še ali rum, ali pa rafaelo. Kupila pa bom breskvice. Pa verjetno še orehove rogljičke-pekla.
Saher torta- jaz jo naredim enako, edino marmelado pa dam ribezovo- domačo in se mi zdi, da paše, ker je kisla, torta pa sladka.
Inigo- vidva že uvajata GH, daj mu kiwi. Naše full požene, tudi starejši dve. Daj pa zraven jabolko ali žitno kašico, da malo oblažiš okus. No, če želiš.

Naša pa tako lepo pojeuser posted image user posted image . Posluša slovenske ljudske- otroške, pa tako gruli...

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:33:40   
lidija***
Aja, to sem še hotela. Me je v P vprašala, če se samo dojiva in sem rekla, da že dodajava GH. Malo me je bilo strah, ker mi je zadnjič rekla, da naj počakava do 6meseca. Potem pa me je ful pohvalila, da kar tako naprej in da naj pri 5,5 mesecih začneva tudi z mesom. Dvojna merilauser posted image

(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:38:20   
Blacky30
Karamela, ful dober parni sesalnik, samo drag!!!user posted image  Bi ga takoj imela.user posted image  Razmišljam o Batagelovem za nekje 110€. Pozna katera?

Rebeca, nimate radiatorjev? Imate verjetno talno gretje. Ja, jaz zmočim brisačo in jo dam na radiator pri dopoldanskem spanju, ponoči pa ne, ker ne kurimo, tak da niso topli. Jaz rabim nek vlažilec zraka. Samo najprej bi pa rada izmerila vlažnost v stanovanju. Moram si pri tastu sposodit tisto napravo.

Ja, men je bilo tud fajn, ko smo se dobivali, samo je bil Nejc januarski, tak da smo večino mini rd-jev preživeli zunaj na sončku in zunaj jedli, na žaru pekli, pri Teji pa je zdaj zima, pa še ne sfolgam z dvema otročkoma vsega, pa sem zato to opustila. Samo 6m pa je malo večji praznik in lepo, da ste se tudi pri vas dobili.
Evo, tako pa je izgledal moj zajčekuser posted image :

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:46:18   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30


Metuljcek, ne ne, nista na isti valovni z rebeco. Ona misli kužka od tiny love, ti pa misliš pametnega kužka. Ti imaš pliškota, ki govori in poje, rebeca pa ima plastičnega kužka, ki beži po stanovanju pred otročkom, da se le ta začne prej plazit, ko pride do njega, se ga dotakne, ta spet uide. Kot pravi pes!user posted image user posted image  To moram nabavit!user posted image  Ker naša Tara je malo prevelika za tako igro in štorasta.user posted image




se mi je zdelo, da jaz mislim pravega kužkauser posted image . Upam, da mi bo uspelo priti pred novim letom do BC, da ga nabavim, mi je res luštkan, ta pametni bo pa še malo počakaluser posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:46:52   
lidija***
Papir- luškanauser posted image user posted image

(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
19.12.2008 10:55:06   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Evo, tako pa je izgledal moj zajčekuser posted image :

user posted image


full lep zeko user posted image ... simpl je tanarta bolš user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?