|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2009
24.12.2008 21:19:48   
barika
Punce, želim vam lep božič in da vse zagledate (zagledamo) user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septemberke 2009
26.12.2008 17:08:41   
Anonimen
no jaz sem pa tista, ki je ni pričakovala na 25. in je seveda prišla, tko da več sreče v januarju, februarju, marcu.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septemberke 2009
27.12.2008 16:31:40   
Anonimen
oh jest bi bila tudi tukaj user posted image . Čez kakšen teden delam test, upam da bo kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septemberke 2009
27.12.2008 23:20:44   
barika
Jaz sem test delala danes .. iz čistega firbcauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septemberke 2009
27.12.2008 23:28:15   
altaja
IN?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septemberke 2009
27.12.2008 23:28:42   
altaja
A  je?

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septemberke 2009
27.12.2008 23:41:53   
barika
o je, jeuser posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septemberke 2009
27.12.2008 23:44:51   
altaja
Čestitke!!!!!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 8:48:58   
sonček85
jeeeeeeeeeee že septemberke ,kako gre čas hitro user posted image user posted image user posted image
Čestitke vsem in naj male pikice lepo rastejo in se vam povijejo v naročje septembra2009user posted image user posted image user posted image

hkrati pa vsem Srečno v LEtu 2009user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 13:47:19   
barika
iii hvala. upam, da bo vse ok (pa da ne bom sama na tej temi).

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 14:48:29   
altaja
Ne boš sama, brez skrbi user posted image

Je pa res da nas je bolj malo tu, so avgustovke tolk bolj aktivne. Jst revca pa sploh ne vem kam pašem... Sem glih tam, tam, do pregleda je pa še takoooo dolga doba. Resnično razmišljam da bi poklicala u ambolanto pa prosila če me lahko dajo kej prej. Berem po forumih da ma ful punc preglede že v 6. al pa 7. tednu, ene celo prej, mene je naročila pa za konc devetega. Res, da nimam nobenih težav, ne slabosti, razen občasno špikanje v spodnjem delu trebuha pa malenkost boleča prsa, ampak vseen bi rada vidla kaj se dogaja u trebuščku. Šele takrat bom dojela da dejansko neki je, ker zdej sploh nimam občutka da sem noseča, kar pozabim da sem user posted image No, v tem ne vidim nič slabega, saj življenje poteka normalno, me pa seveda firbec matra, tko kot vsako.

Kako se pa ti počutiš?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 15:10:31   
eva Ana
Ojla, jaz sem se pridužila avgustovkam 09 in vam, ker ne vem kdaj bi naj bilo. Še ni bilo prvega pregleda user posted image . Po mojih izračunih je res nekje konec avgusta oz. začetek septembra.

In vidim, da nisem edina, ki ni ziher user posted image user posted image

Drugač pa punce, gremo naprej z našimi znakci (slabost, boleča prsa, spahovanje, izcedki,...)

A je katera štajerka Mb al Ptuj?

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 15:29:59   
Anonimen
Evo še ena, ki je test delala včeraj pa sem mogla danes kar ponoviti user posted image Sem kupila first sigen pa sem imela 2 na razpolago, tko da sem danes zagledala že drugič črtico user posted image

Joj kok se veselim, razkrila se pa bom marca user posted image , če mi uspe tolk časa zdžrat.

Mojih nosečniških simptomov tudi ni veliko, sem pa tja me malo špikne v okolici jajčnikov, drugače sem pa čist ok, edino neka viroza me je napadla, pa bomo že pregurali.

Lepo se imejte pa pobožajte svoje trebuščke. user posted image evo anonimna pikapolonica

(odgovor članu eva Ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 15:30:36   
Anonimen
aja rok bom imela pa okrog 5.9.2009 iii komaj čakam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 15:34:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oh jest bi bila tudi tukaj user posted image . Čez kakšen teden delam test, upam da bo kaj.


to je moje user posted image . tudi jaz sem danes iz firbca delala test pa ni bilo nič user posted image . poizkusim še enkrat po novem letu.

Ne vem pa kaj naj si mislim prejšno soboto sem imela zalo malo krvavitev in tako nakaj dni. Sem že mislila da je vgnezditvena ampak sedaj že dvomim , če ni bila to tista moja "čudna" tardeča iz Pobertetniških dni user posted image .
Ma bolj razmišljam slabše je...

Evo se še označim anonimna user posted image .
 
lepo nedeljo vam želim...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 17:32:57   
Anonimen
user posted image
Js sem kar pri avgustovkah, ker tukaj se še nič ne dogaja. Datum imam pa tudi konec avgusta, če ne bodo na pregledu drugače rekli.

IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Ne boš sama, brez skrbi 

Je pa res da nas je bolj malo tu, so avgustovke tolk bolj aktivne. Jst revca pa sploh ne vem kam pašem... Sem glih tam, tam, do pregleda je pa še takoooo dolga doba. Resnično razmišljam da bi poklicala u ambolanto pa prosila če me lahko dajo kej prej. Berem po forumih da ma ful punc preglede že v 6. al pa 7. tednu, ene celo prej, mene je naročila pa za konc devetega.


Js imam pregled tudi šele konec 9 tedna, in še to samo zato, ker me je pozabila sestra vprašat, kako dolge cikle imam. Sicer bi imela en teden kasneje, ker naroča v 10 tednu.
Ampak glede na to, kako so punce, ki v 6 ali 7 tednem tednu ne vidijo bitja srca potem prestrašene ali zaskrbljene, je tako boljše.
Kdaj pa imaš ti pregled? Js 23.1.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 17:50:34   
barika
No to bo  moj drugi. Pri prvem, sem imela prvi pregled v 8. tednu in se je vse fajn vidlo, nuhalno pa malo pred 12. tednom.
znakov nimam nobenih, razen špikanja v jajčnikih, v prvi je bilo pa grozno. točno v 6. tednu sem dobila slabosti, ki so trajale in trajale skor 7 tednov.user posted image user posted image  
bom pa še 1x naredla test, da ga slikamuser posted image , ker je včeri glih mami prišla na obisk in sem ga po pomoti vrgla v smetiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septemberke 2009
28.12.2008 19:18:41   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: barika

No to bo  moj drugi. Pri prvem, sem imela prvi pregled v 8. tednu in se je vse fajn vidlo, nuhalno pa malo pred 12. tednom.
znakov nimam nobenih, razen špikanja v jajčnikih, v prvi je bilo pa grozno. točno v 6. tednu sem dobila slabosti, ki so trajale in trajale skor 7 tednov.user posted image user posted image  
bom pa še 1x naredla test, da ga slikamuser posted image , ker je včeri glih mami prišla na obisk in sem ga po pomoti vrgla v smetiuser posted image
hh ga pa vzami venuser posted image ,no jaz sem hranila test in imam še sedaj enega in ga bom imela za spomin dokler se bodo črtice videleuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septemberke 2009
29.12.2008 14:15:49   
altaja
Jst mam pregled 26.01., daleč je še do takrat, daleč....user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septemberke 2009
29.12.2008 14:48:44   
Anonimen
en lep pozdravček še od mene user posted image

jaz tudi nimam nikakršnih znakov razen sem pa tja kakšnega špikanja v jajčnikih. Jest upam, da bo vse ok. Kdaj bom imela pa pregled pa še ne vem, kar ne upam poklicat G, bom potem po praznikih, sej prej kot konec januarja tako ne bo. Jao, sem šla ravnokar gledat koledarček in po tem koledarčku nosečniškem sem noseča ze točno v začetku 6 tedna, jutri bo začetek 7. tedna. No če pogledam, da moj cikel traja nekje na 32 dni potem lahko malo odštejem ene 4 dni pa je sredi 6 tedna sedaj. Očitno se bom kar morala naročit na pregled. Malo me je pa strah, da ne bo kaj narobbe, ker eno slabo izkušnjo že imam za seboj. Ampak držim pesti in upam, da bo september 2009 najlepši za nas.

Lepo se imejte ko bo kaj novega pa spet sporočim.

user posted image

(odgovor članu altaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septemberke 2009
29.12.2008 20:52:40   
Anonimen
user posted image
Js imam še daljši cikel in odštejem kar cel teden. Drugače bi bila že v 7. tako sem pa ravno zakorakala v 6t.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septemberke 2009
30.12.2008 6:48:00   
Čarli08
Vsem Septembrkam 2009 želim veliko sreče!!! Sama sem 08 in imam doma že tri mesece starega krasnega lumpka.
V nosečnosti je bilo super, zdaj pa je sploh čudovito.

Uživajte v nosečnosti ter srečno 2009!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septemberke 2009
30.12.2008 7:36:50   
Anonimen
ojla! Tudi jaz se vam pridružujemuser posted image
user posted image

PDP imam po ZM 8.9user posted image

(odgovor članu Čarli08)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septemberke 2009
30.12.2008 8:41:25   
vila MaLiNa
Čestitam *TaMiKaaaa* user posted image user posted image user posted image . Uživaj v nosečnosti. Je to tvojaj prva nosečnost?

No jz imam pa PDP glede na zadnjo menstruacijo 1.9. Prvi pregled imam 14.1. in komaj čakam, da vidim kaj sva z mojim dragim pridelala user posted image .

Nosečniških znakov pa nimam nobenih. Grem hitro na les trkat.user posted image

Uživajte punce.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septemberke 2009
30.12.2008 12:07:34   
enaS
tudi jaz se vam pridružujem.....jupiiii. moj pdp bo predvidoma 5.9.. prvi pregled imam pa šele 11.2.
to bo moj 2. otrok

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?