|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:01:04   
bambi
Vprašanje če bo sonček, baje se bo vreme skisalo in bo jutri že deževalo, v nedeljo pa napovedujejo celo malo snega in samo 2 stopinji čez dan..... Pa ta zima je že prav tečna..... Midva sva pokurila že 2300 l olja in spet ga bova morala kupit. :grrr::grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:01:30   
mujcek
Pozdravljena larisa!

Na štajerskem se že nekaj sonček kaže, ampak je takšen mrzel veter :grrr:

Kako si pa kaj ti larisa, vidim, da tudi tebi sladko kar paše?
Meni pa že nekaj dni tako pica diši, pa to že zjutraj, ko se zbudim, mogla bom do kakšne picerije šibat :)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:03:11   
mujcek
pupika, da ti jaz odgovorim namesto Astre: Astra bo Biba, ko bo :nosecka:, sedaj je Astra, ker bo pod tem imenom prej uspelo do :modri: priti :)

A imam prav Astra????

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:08:49   
simonas
Dobro jutro!

Jaz sem ze budna - zelo budna:)-. Dve uri ze pridno pisem obrazce in racunam pa racunam, pa se racunam...:)

Astra se priporocam za recept. Zveni mnjami...

Simona


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:09:16   
simonas
Dobro jutro!

Jaz sem ze budna - zelo budna:)-. Dve uri ze pridno pisem obrazce in racunam pa racunam, pa se racunam...:)

Astra se priporocam za recept. Zveni mnjami...

Simona


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:14:58   
larisa
Mujcek jaz sem kar ok, edino kar me mori je to da še nič ne vem kaj so mi na operaciji nardili in koliko časa ne smem zanosit....tole naše zdravstvo je včasih res čudno-greš v bolnico in ko greš ven ne veš ali imaš še jajcevod, jajčnik ali pa kak drug organ...fino ne:zmeden:
Še sem mal sončka pošljite, če ga imate.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:16:04   
ElaM
Mujcek, tudi jaz odpovedujem decembrske piškote v porodnišnici.:( tko, da zdaj si ostala samo še ti in le glej, da se ne izneveriš.
Držim pesti za :modri:.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:20:38   
mujcek
Ja larisa, to zdravstvo je res :hudicek: Upam, da bosta lahko čimprej nadaljevala z načrti :)

Irmy, pa ne še ti, kaj naj si začnem sama s piškotki (no s čokoladnimi bi mogoče preživela sama):)-
No upam, da bo kaj iz teh piškotkov; izneverila pa se ne bom po svoji želji-če se bom :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:32:05   
biba77
Bambi, to je tista :torta:, ja! :bravo::bravo::bravo:
Mujcek, kateri dan si? Jaz bi cakala do 15.4. (ce ne bo :hudicek: prej prisla)...
Larisa, kak naj spravim tortico do tebe? Oprosti, ampak, od kod si? Pozabim jaz... Bolj si kake kuharske recepte in stevilke zapomnim... :ups::ups::ups:
In, ja, ko zanosim, se Astra poslovi! Do naslednjega nacrtovanja :duda:. Hi, hi...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:45:49   
pupika
Upam, da boš zelo hitro biba in da boš potem pozabila na Astro.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Dobro jutro...
7.4.2005 9:50:03   
biba77
:rozica::rozica::rozica: Hvala, pupika! :rozica::rozica::rozica: Angel si; tvoje besede (in besede vseh, ki ste vceraj odgovorile na mojo porazno slabo razpolozenje, tudi) so mi zelo pomagale. Res sem srecna, da sem nasla RR, ki je poln :angel::angel::angel::angel:, dobre volje in optimizma.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Dobro jutro...
7.4.2005 10:30:23   
Skorpija
Punce ve ste že pokofetkale, jaz sem pa šele v službo prisopihala. Mi je pa doma moj :love: tako dobro kavico skuhal, pa tako dobre volje je bil, da sem čisto v :rozica::rozica::rozica:. Tale moj moški je res zlat - mu odpustim vse zoprne dni...

Irmy, nič obupat, tudi midve se bova s piškotki basale, ko bo čas, takrat bodo pa res sladki ;)

Mujcek, Astra, dejmo punce, jaz vama res držim :miska: in kot sem že spodi napisala - :hudicek: men pošljita, moja je osamljena pol pa mene gnjavi...

Lep dan je, lepo življenje je, to edino, ki ga imamo in lepo je, da znamo cenit vse krasne trenutke!!!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Dobro jutro...
7.4.2005 10:32:48   
biba77
Tudi, ce je jutranja :kava: mimo, smo me se tukaj, Skorpija.
Aha, nasi :love: doma so res zlati!!!

Ste vidle soncke zunaj.... Mmmm, kak bi zdaj sedela na eni klopci v parku, s trebusckom in se martinckala... :racka::racka::racka:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Dobro jutro...
7.4.2005 10:37:04   
pupika
Punce jaz tud sprejmem vse vaše M ta mesec in naslednji mesec.

Sej vse bomo letos :nosecka: in letos bo posebno leto, ki se ga bomo spominjale celo življenje z nasmeškom na ustnicah.

:rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Dobro jutro...
7.4.2005 10:37:44   
anadejka
Hjaaa Astra jest bi se ti pa z veseljem pridružila;).

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Dobro jutro...
7.4.2005 10:37:55   
Udb
A je pr vas tud tako oblačno??? JSt bi šla domov!!!!!!!!!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Dobro jutro...
7.4.2005 10:38:02   
Skorpija
Jooooj Astra to bi bilo božansko. Jaz sploh ne vidim kakšno je zunaj - sem zaprta v hali pod umetnimi lučmi - zame tu vedno sije sonce (sem sodi smajli ki bruhca). Jaz sem velikokrat pomislila kako bo lepo poletje s trebuščkom - mirno in polno pričakovanja, pa vse kaže, da bom spet tja do septembra garala ko konj... Iz leta v leto bolj sovražim sezono...

Zdajle bi jaz sedela na vlaku in se kam peljala na tak doooolg izlet v neznano. Samo jaz, moj :love: in kupček dobre hrane. Potem bi se pa sprehodila po kakšnem srčkanem mestecu, popila kje kavico, sedela dolgo noč pod zvezdami in srkala kakšno dobro vince, potem pa :sloncek::sloncek::sloncek: in čvek čvek čvek dolgo v noč.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Dobro jutro...
7.4.2005 10:51:44   
Skye
Ojla čveke;)

Hitro me razveselite in povejte, da da je katera ugledala magični :modri::roza::bravo::bravo:
Zadnje dni ravno ne morem tako slediti RR in se bojim, da sem kaj spregledala:)-

Skorpija dobra ideja z izletom....sam jaz bi zdajle bila raje kje na znanem...npr. na Havajih...na sanjski peščeni plaži, z koktajlom v roki:)-:)-:)-


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:03:22   
Udb
Skye, novih črtic ni, ampak naj te razveseelim, da je jutri že petek!!!! :rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:04:50   
larisa
Ja Astra mislim da z tvojo torico jaz ne bom mogla uživat, sem iz LJ.
Pa še sončka imate, mi pa ne!!!:(( No ja neki se trudi pokukat izza oblakov ampak ne vem če mu bo uspelo!!

Saj res jaz tudi sprejemam teto:hudicek: naslednje 3 mesece, pol pa upam da jo bom že lahko nagnala.....torej kar pošlite jo...jo sprejemam!!!!

Pupika a ti ne smeš zanosit zaradi ss?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:05:13   
biba77
Verjemite mi, Karibi bi tudi bili ok. Kaki manjsi otok, npr. Isla Margarita...:morje:
Z vlakom po Finski...9nebesa
Z dragim pred TV + Parckanje...:bravo::bravo::bravo: - to je danes vsaj izvedljivo. :)-:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:05:52   
Skye
Udb jupiiiii...končno zopet petek...sem ga že pogrešala:)-


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:06:48   
Udb
Tudi jaz, Skye. Te službe imam že poln kufer!!!!!!! ;)


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:08:37   
Skye
Modva z mojim :love: pa nameravava iti tam nekje septembra, oktobra v Afriko..najraje Tunizija:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:11:29   
Skorpija
Parckanje? Sori, sva že dolgo brez TV pa sem malo out... Najina izvedljiva verzija za nocoj bo - zvečer hitro iz službe, trgovina, večerja ob devetih, poročanje kakšen je bil dan, postelja... Jutri je pa petek, bo pa bol luštno - v mesto na večerjico, kakšen kino in crkljanje dolgo v noč... No ja vsaj za mojega dragega:(( jaz bom pa drug teden prišla na svoj račun:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!