|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 7:18:58   
sayuri
Jutro. NAj vam posterežem s kavico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem jo skuhala za cel tovornjak. ZA mano je enourni  spanec. user posted image  PA se začuda še kar dobro počutim. Edino glavo imam razšraufano. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 7:27:12   
Vilika
      user posted image user posted image user posted image   H U R A A A ! ! !   3   D E L  user posted image user posted image user posted image


Jutro!
Za mano mal slabša noč, pa ne zaradi Vida. Lubita še ob 3eh ponoč ni blo z zabave pa sem ga klicala... Ob 4ih je prišel, pol sva še 1 uro klepetala...  Pol sem slabo urco spala... pol pa alarmmm... user posted image

Včeri ste pa načvekale... bom mogla malo prečekirat kaj je dogajalo... sem bla cel dan nekaj leteča.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:05:12   
gajka
Jutranji list

Današnje obmesečnice:
user posted image

žanneža - LANA
matejchi - MARUŠA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


Današnji rojstni dnevi:
user posted image Tamy30 - vse najboljše! user posted image

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:11:37   
tatly
oj dobro jutro
ze 3stranuser posted image user posted image
matejchi -samo vprasala sem ce se kateri!
erin-kaki sampon ali losjon,tonik proti izpadanju las si kupi-meni sicer nic ne pomagauser posted image edino ce hujsas ti lahko grejo od hujsanjauser posted image
user posted image

žanneža - LANA
matejchi - MARUŠA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image



user posted image Tamy30 - vse najboljše! user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:16:53   
anita goitan
jutroo,
kašna NOČ, kašnaaa noč, katastrofa, Zoja zaspala ob 20ih, šibnem takoj za njo, se zbudi  ob 23ih se nafutrave in potem do 4ih ringelšpil, moj je ponoru, seveda zjutraj zgodaj je piču na Sv.Višarje smučat, sam haloo, jaz sem prou zadeta, aaaauser posted image user posted image
Zdej se smeji v gugalnikuuser posted image





user posted image

žanneža - LANA
matejchi - MARUŠA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


user posted image Tamy30 - vse najboljše! user posted image




_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:16:54   
sandra123


Današnje obmesečnice:
user posted image

žanneža - LANA
matejchi - MARUŠA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


Današnji rojstni dnevi:
user posted image Tamy30 - vse najboljše! user posted image




_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:21:29   
anita goitan
matejchi uživejte max, pa pozdravimi  mi hribe!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:27:55   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

jutroo,
kašna NOČ, kašnaaa noč, katastrofa, Zoja zaspala ob 20ih, šibnem takoj za njo, se zbudi  ob 23ih se nafutrave in potem do 4ih ringelšpil, moj je ponoru, seveda zjutraj zgodaj je piču na Sv.Višarje smučat, sam haloo, jaz sem prou zadeta, aaaauser posted image user posted image
Zdej se smeji v gugalnikuuser posted image



Midve bi lahko ponoč mal poklepetali anita user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:28:38   
sayuri



user posted image

žanneža - LANA
matejchi - MARUŠA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image  


user posted image Tamy30 - vse najboljše! user posted image



[/quote]

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:30:22   
sandra123
Sayuri, midve tudi....do 2-eh je bil mir, potem pa hranjenje do 7.30 vsako uro....OBE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:32:34   
anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

jutroo,
kašna NOČ, kašnaaa noč, katastrofa, Zoja zaspala ob 20ih, šibnem takoj za njo, se zbudi  ob 23ih se nafutrave in potem do 4ih ringelšpil, moj je ponoru, seveda zjutraj zgodaj je piču na Sv.Višarje smučat, sam haloo, jaz sem prou zadeta, aaaauser posted image user posted image
Zdej se smeji v gugalnikuuser posted image



Midve bi lahko ponoč mal poklepetali anita user posted image user posted image user posted image


ja komot, sam je žalostnouser posted image user posted image user posted image in na konc se obema sfižijo možgani in me vsaka beseda prizadane kot da delam kaj narobe in..ah sej vešuser posted image , ma 1x bodo tud ti otročki spali, a ne dauser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:37:05   
Zoja Miša
Uuuuuuuuuu 3 del! Kakšne čveke smo! Jupiiii, za nas!user posted image user posted image user posted image

Gajka, kaj pa če bi res z GH poskusila, Rok je ipak dosti že star?user posted image  Pa si misli, mater imam zaguljeno mat, si sploh ne pride gor, kaj ji hočem povedati?user posted image  Ne, malo heca, ampak res, poskusi, mogoče pa bo potem sprejel ostale obroke zopet lepo?user posted image  Tole je zate user posted image user posted image user posted image , ker si tako pridna in vztrajna.

Matejchi, še tele podatke ti dolgujem, 2 cepljenje je bilo na ta isti dan, torej 16.12. Tretje pa bo 27.1.
In uživaj!!!! Pa pogrešala nas boš, to itak veš, ne?user posted image

Sayuri, zopet pestra noč?user posted image  Hvala za kavico. MI2 sva o.k. spali. Princeska od 22.30-1.30 (jaz no uro manj), in potem od 2.30-6.30 (začetek bujenja ob 5.15, ko smo zopet z dudo rešili).
user posted image za slabo tvojo noč! In da bo danes bolje! Vsaj vsak drug dan naj bo kolikor toliko, ne?

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Jutranji list

Današnje obmesečnice:
user posted image

žanneža - LANA
matejchi - MARUŠA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


Današnji rojstni dnevi:
user posted image Tamy30 - vse najboljše! user posted image
Čestitke!

Anita, važno da je Zoji lepo, ne?user posted image  Ti pa ponoči kakšen trač v roke, da bomo zjutraj prve vedele...user posted image

Nič, grem malo pospraviti.
user posted image  na kavču smrči, je ob 2h prišel mal čudenuser posted image .
Mene pa v trebuhu pika in črviči in glavoboli se mi vrstijo vsak 2 dan. Zopet imam M na sumu, ampak user posted image  babji me očitno zajuser posted image . No, ko bo bo.user posted image

Lep vikend!


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:38:22   
sayuri
Anita,vem. SAj si vidla, kakšne sem pisala predvčerajšnjim. user posted image  Bo boljše...bo, bo!!! A ne sandra? Vidim, da je blo pri vas isto. user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 8:40:26   
anita goitan
zoja miša izvoli:

user posted image

http://www.siol.net/Trendi/Moda/2008/12/Kreacije_Victorie_Beckham_gredo_za_med.aspx


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:16:04   
andrejaboris
Jutro babike.

Joj smo čveke. user posted image user posted image user posted image

Naša noč standardna - 21-2-5-9. Sem se že navadla. Vredu je, da nazaj zaspi takoj!

Maruška, Lana vse najboljše za 4. mesece. Enej vama pošilja poljubčke!

Tamy30 vse najboljše za rojstni dan!!!

Sayuri, Anita g., Sandra123user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Želim vam en dober krepčilen spanec!!!

Matejchi uživaj na dopustu in privošči si svojga v vseh pogledih!!user posted image user posted image

Tatly meni tut izpadajo lasje. Full in upam da ne bojo več dolgo.

Gajka res probaj s flaško, če bo ratalo. Če ne pa kar samo na žlico!user posted image user posted image

Grem nekaj jest. papa zaenkrat!




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:18:09   
dojenč
jutrooooooo!kako ste kaj spale?jaz pa imam zelo slabo noč za sabo.moj user posted image  je šel včeraj na zaključek, pa sva z tamalo pri mami spale, ker sem pol mogla iti po njega, pa me je sestra izkoristila, da sem še njo peljala na zaključek, iz ptuja v mb.pol pa mi še mogla po njo iti, samo sem zaspala,z mamo sma šle komaj ob 2 zjutraj spat, sestra pa je ob 5 domov prišla, tak da veste koliko sem spala, niččččč, zdaj pa delam, upam ke bo dans hitro 12,... saj bo bolje

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:19:04   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

zoja miša izvoli:

user posted image

http://www.siol.net/Trendi/Moda/2008/12/Kreacije_Victorie_Beckham_gredo_za_med.aspx



No, super! Dvomim, da jo rabim. Ali pa, za sprehod po Trzinuuser posted image .

Moj je pa še kamero včeraj dobil za darilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:20:17   
dojenč
maruška, lana, ISKRENE ČESTITKE OB VAJINEMU 4 MESECU ŽIVLJENJA, ŽELIM VAMA VELIKO ZDRAVJA, IN BREZSKRBNEGA OTROŠTVA
TAMY30---user posted image user posted image  ZA ROJSTNI DAN

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:36:23   
Ryssa
Lana in Maruša čestitke za 4 mesece! user posted image user posted image
Tamy vse najboljše! user posted image

Proti izpadanju pomaga pivski kvas. Ka me res nobena ne posluša  user posted image
Js sam dobro hočem. Je nagravžn ampak pomaga user posted image To je glavn. Losjoni in šamponi so larifari, losjoni oz. tiste male ampulce imajo pa še alko notri, ima tak vonj da misliš da si šnops na glavo zlivaš.
Jaz sem si že enkrat pozdravila strašno izpadanje las - izpadali zaradi nehanja jemanja KT, sem imela razcepljene, čist redke, v glavnem grozne. Čez dva meseca so se nehali cepit in izpadat, mladi začeli rasti, nohti lepi, koža lepa... Prej pa dve leti živo sranje.
Pa ne prodajam pivskega kvasa user posted image Sam svetujem user posted image


Vsem ki ne spite bi rade volje poslala kako urco user posted image user posted image

Mi smo spali od 21h-7h, pa potem je še kako urco potegnil, pa bi verjetno še dlje če ne bi ropotalo ker kopalnico rihtamo.



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:38:00   
Ryssa
Hihi, pa ne preveč resno vzet s tistim valarjem user posted image , da ne bo kake zamere user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:41:57   
majči22
Dobro jutro! Hvala za kavico! Danes smo imeli pa po dolgem času spet eno super noč (19-3,30-8) Verjetno malo zaradi cepiva včeraj.

Vav že kar 3. del. Ste pa res prave čveke. Zase tega ne morem rečt, saj pridem lih vsake kvatre kaj pokomentirat.user posted image

Gajka še to sm ti hotla učeri napisat, da pri meni tudi na obrok poje okrog 100 in nič več. Je pa čez dan na približno 2uri. Sm opazila, da naši ne paše veliko ob enkrat pojest.

Vsem čestitke za mini rojstne dneve.
Tamy30user posted image user posted image , pa naj se ti izpolnijo vse želje. Predvsem pa zdravja!

No lih se lotim pisat, pa spet jokec. Nč grem mal potolažit. Danes sm ji obljubila, da bomo počeli kar bo želela, kerj e bila včeraj tako pridna.user posted image


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:43:19   
naty13
Dan.

user posted image user posted image user posted image user posted image  za 3. del. smo kar čveke. user posted image

Noč standardna. Zadnji teden 17.30-3.30-6.30 (včasih kakšna minutka prej). Sem že hotela, da bi šel spat okrog 19h, pa mi user posted image  ne pusti, ker potem zjutraj pozno vstane, otrok ga pa vsaj iz postle vrže.user posted image   No, da ne bo pomote, ne gre ob 4h delat. user posted image  Še to ne sme biti po moje, kdaj otroka spat dat. Ali pa je v igri to, da spi, ko on notri pride. Grrrrrrrrr user posted image user posted image

Anita, Sayuri in Sandra user posted image user posted image user posted image  Čimmanj takih noči. user posted image user posted image

Erin samo, da je nos bolje. user posted image

Vsi avgustovčki ste super na vseh fotkah. user posted image user posted image user posted image

Maruša in Lana user posted image user posted image user posted image  za 4 mesece. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jošt spančka v sobi, Nejc ne ve, kaj bi sam s sabo. Se nekaj po kavču preklada. user posted image  Danes gremo na kosilo, ima stric 40 let. user posted image  Pa spet ne bo treba kuhat. Bom čisto ven. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:44:25   
naty13
Tamy30 vse najboljše.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:53:06   
anita goitan
tko, men moj kruhek koruzen v ta prvo vzhaja, tkole izgleda priprava, fotke niso od danes, postopek je pa vedno enakuser posted image

kvasec: user posted image

tak pa gre v pečico:

user posted image

končni izdelek, pa dober tek:
user posted image



_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 9:57:40   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

tko, men moj kruhek koruzen v ta prvo vzhaja, tkole izgleda priprava, fotke niso od danes, postopek je pa vedno enakuser posted image

kvasec: user posted image

tak pa gre v pečico:

user posted image

končni izdelek, pa dober tek:
user posted image




Prava pekica kruha si. Res je lep kot da bi bila po poklicu pek. Super!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?