|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 10:06:38   
majči22
No poglejte kaj mi je karmar naredila. Sm že nesla razvijat. Pol bo enih in pol drugih. Super si Karmar!

user posted image

user posted image


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 10:22:32   
dojenč
ANITA GOITAN-super za kruhka, jaz tudi rada pecem, ampak kruhka pa mi ne uspe, vedno dobim tak trdo skorjo, da bi rabil hamerček zraven, morda veš zakaj,?bi mi zaupala tvoj recept

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 10:32:46   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: dojenč

ANITA GOITAN-super za kruhka, jaz tudi rada pecem, ampak kruhka pa mi ne uspe, vedno dobim tak trdo skorjo, da bi rabil hamerček zraven, morda veš zakaj,?bi mi zaupala tvoj recept


jah jaz dam pod kruh-v pečico lonček vode, potem je skorja taka hrustljava, recept je pa tak, recimo za korzuni: 350g koruzne moke, 650g tipa 850 al pa 500 moke, 7dcl tekočine (3dcl mleka, preostalo voda), 2 žličko soli, kvasec pa : 20g kvasa daš v lonček  s tisto tekočino in 2 žlički sladkorja, ko se lepo kvasec naredi zmešam in vzhaja pol ure, na to ga fajn premešam in vzhaja še pol ure. Pečem 15 min na 220 °C samo spodaj, na to pa na 190°zgoraj in spodaj pečem še 45 min, pač kruh pečem 1 uro, da bom bol natančna.


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 20.12.2008 10:45:12 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 10:43:20   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

na to pa na 190°zgoraj in spodaj.


še kolk časa... 15 min + ......min?

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 10:43:57   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

čer!!!!!

karmar- a Victorio poznaš oz. ona tebe????user posted image , dobra si,
mi nimamo v okolici nobene dive al pa kaj temu podobnega
ja a ne vidiš da se je slikala za Vogue z mojo in Uršino fotografijo...

matejchi- kaj pa jaz???????? pa pogreša me tud nobena neuser posted image
vai te pogrešamo, sam napišemo ne..
imaš ZS.



tamy 30 lepo praznuj in vse najboljše!!!
Maruši in Lani pa želim lep obmesečni dan.
 
 

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 10:44:23   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: karmar

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

na to pa na 190°zgoraj in spodaj.


še kolk časa... 15 min + ......min?


45min, vse skupi pečem 1 uro


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 11:06:59   
dojenč
anita-hvala bom probala pa bom videla ali bo uspelo ali ne al pa bom mojemu morala dast napesto pribora, kladivo

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 11:52:41   
Krysia
Evo, najprej čestitke: (jst bom pa kmal "naši bralci čestitajo in pozdravljajo" user posted image ):
najprej vsem avgustovkam, ki tko čvekamo, da mso že na 3. delu! user posted image user posted image
Maruša in Lana, vse najboljše za prve 4 mesece user posted image user posted image
Tammy30, vse najboljše za rojstni dan user posted image

Ok, potem vsem, ki niste spale, en velik user posted image . Ne vem, kaj naj rečem, razen tega, da enkrat bo sigurno boljše ... - žal ne znam povedat, kdaj ...

Sayuri, lepo da si me našla ... user posted image (sorry, punce, tole je mogoče mal u šifrah, pa ni nč takega ...)

Erin, upam, da se boš kmalu izpisala iz Rudolf kluba ...

cebrca, kako tebe vedno ene take user posted image nadloge napadejo? Punca, drži se. Upam, da je že boljše ...

Bella02, kako pa ti?

Ok, zdej pa mi: učeri bli pri P in jst sm čist user posted image ... v 1 mesecu in 1 tednu smo se zredili samo za 430g. In zdej so nas poslal po umetno hrano ... user posted image Smo kupil eno škatlo, ampak se bomo probal temu izogniti. Zdej ful jemo, če mi zaspi, ga še mal porukam, da ja več poje, smo se zvečer futral celo uro (men se zdi, sem pol nehala na uro gledat), pa dames zjutraj spet ... mah, ne vem, nekak mi ni, da bi mu zdej začela umetno mleko dajat ... Danes gre user posted image po uno tehtnico do 10kg ... men se zdi, da ste  enkrat en elinke gor dajale od teh tehtnic, pa takrat nisem nč spravla ... zdej pa po 2 delih brskat ... če katera ve, kakšna tehtnica je to, bi lepo prosila za link - mogoče kakšna, ki jo je kupila ... Skratka sm mela včeri cel večer ene ideje, da sm slaba mamica, ker otrok ne dobi dost za jest, jst pa tega ne opazim ...
pol je pa še plavanje vprašljivo ... sm vprašala, pa je rekla, da naj najprej pridemo 6.1. na kontrolo teže pa vodo dat, potem bomo pa vidli ... ker je lahko vzrok, da ne pridobiva na teži, tud en uratinfekt, al neki takega ... ne vem, no - zdej sm čist nesrečna ...
Aja, pa valda je bil čist zaspan na pregledu - mi je zjutaj spal do 11h, potem pa nč več, pregled smo mel pa ob pol treh. Je bil čist zmatran, nč se mu ni dal tm pr zdravnici, še tiste kravce je komi mal pokazal ... in pol je rekla: "ja, mogoče pa zato ni nč močen, ker premal je" KAJ??? Sej mi ni treba še dodatno slabe vesti zbujat, no ...

Matejchi, podatki (4 mesece + 5 dni): 65,8 cm (mater so natančni, napiš 66) in 6280g. Pa kaj jst morem, sva tud midva z mojim bolj dolga pa tanka (no, vsaj bla sva, po poroki sva se oba mal poredila user posted image ), a ni pol logično, da je Rok tud?

No, pol po pregledu smo meli še pripravo na krst - tm je blo pa fajn ... Pa še vreme bo lepo jutri, vsaj ne bomo mel krsta v dežju ...

Ok, sem vas sam na hitr prebrala, tko da ... nč ne vem preveč, kaj se dogaja ... Aja, manjkajo nam še punce, ki bi pokrivale naslednje rubrike: črna kronika, dogajanje v svetu, šport, sodobna tehnologija, kultura, ... pa še kaj bi se našlo ...

Nč, nisem glih pri volji ... grem, pa se pol še kaj tipkamo ...

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 12:05:04   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Jutranji list

Današnje obmesečnice:
user posted image

žanneža - LANA
matejchi - MARUŠA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


Današnji rojstni dnevi:
user posted image Tamy30 - vse najboljše! user posted image



Vse tanartabolšeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!user posted image user posted image user posted image

sayuri- a vidiš..sem te podila spat ti pa raje tukaj "bluziš"..lumpa...user posted image Od sedaj naprej hodiš spat z L&Z.user posted image

sayuri, sandra, anita, dojenč - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tatly - ne ne hujšam..šeuser posted image Po novem letu.... če gre kaj dol je to zaradi Tilna ki rad papcauser posted image ... Samo telim losijonom pa res ne verjamem da pomagajo... si bom raje kako jajce dala gor...pomagauser posted image user posted image user posted image aha pa pivski kvas, ane Ryssauser posted image

naty - glede tega kdaj bo šel mali spat je pa to tvoja odločitev. Ne popuščaj. Saj ga ne daje on spat. Za zjutraj naj si pa budilko kupi...  Glej na svoje dobro in dobro otrok, saj si ti potem celi dan z njimi. Aja, pa dobrodošla nazaj.user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 12:12:40   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

Sayuri, lepo da si me našla ... user posted image (sorry, punce, tole je mogoče mal u šifrah, pa ni nč takega ...)




a tebe je tud user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 12:22:57   
Erin
Krysia & co.- nisi slaba mamica..Punce kaj vas trga??user posted image user posted image NE mislite tako grdo o sebi, saj ja delate vse po svojih najboljših močeh za svoje otroke. Ne pustite se potem še dodatno "sprovucirati". Super ste, 1a mamice in ste nenadomestljive. In le ve boste najboljša mamica svojemu otroku. Se pa še učimo, zato se ob določenih "kiksih" ne obremenjujte in  kaznujte ampak si vse vzemite le za pozitivno izkušjo in nadgradite svoje znanje. In vse bo dobro. Glejte naprej pozitivno in optimistično. Tudi otrok bo čutil spremembo.

Krysia - dodatka se pa le nič bat. Meni je tudi mleko začelo "usihat". Sem videla ko sem si ga pumpala včeraj. Še 3 tedne nazaj sem ga imela 160ml, sedaj pa le 100 ml. In mu dajem dodatek. PA ima oboje.  Lačnega pa ne bomo pustili kajne?user posted image KAr pogumno. Ni noben bav bav..le otrok bo sit... Poskušaj na začetku dodatek samo 1x na dan ali pa 2x - po tem ko ga podojiš, pa boš videla če mu še kaj "manjka". Tako jaz delam.. Kar ima premalo popije po flaški ko ima pa dovolj se pa sam odmakne..in ni lepšega kot srečen obrazek ko se naje. Poskusi...ni grehuser posted image user posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 12:25:33   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

Sayuri, lepo da si me našla ... user posted image (sorry, punce, tole je mogoče mal u šifrah, pa ni nč takega ...)




a tebe je tud user posted image user posted image user posted image



PA jaz sem te tud... a me hočeš??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 12:26:20   
Erin
karmar - super voščilnice delaš!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 12:51:56   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Krysia & co.- nisi slaba mamica..Punce kaj vas trga??user posted image user posted image NE mislite tako grdo o sebi, saj ja delate vse po svojih najboljših močeh za svoje otroke. Ne pustite se potem še dodatno "sprovucirati". Super ste, 1a mamice in ste nenadomestljive. In le ve boste najboljša mamica svojemu otroku. Se pa še učimo, zato se ob določenih "kiksih" ne obremenjujte in  kaznujte ampak si vse vzemite le za pozitivno izkušjo in nadgradite svoje znanje. In vse bo dobro. Glejte naprej pozitivno in optimistično. Tudi otrok bo čutil spremembo.

Krysia - dodatka se pa le nič bat. Meni je tudi mleko začelo "usihat". Sem videla ko sem si ga pumpala včeraj. Še 3 tedne nazaj sem ga imela 160ml, sedaj pa le 100 ml. In mu dajem dodatek. PA ima oboje.  Lačnega pa ne bomo pustili kajne?user posted image KAr pogumno. Ni noben bav bav..le otrok bo sit... Poskušaj na začetku dodatek samo 1x na dan ali pa 2x - po tem ko ga podojiš, pa boš videla če mu še kaj "manjka". Tako jaz delam.. Kar ima premalo popije po flaški ko ima pa dovolj se pa sam odmakne..in ni lepšega kot srečen obrazek ko se naje. Poskusi...ni grehuser posted image user posted image




Krysia, pod vse tole kar je Erin napisala se podpišem!

Pa nehaj se obremenjevati. Kaja Lina nima niti 5kg v 4 mesecu! Pa kaj, je bolj drobna. Če drugače vidiš da je z njim vse o.k., potem se nimaš kaj bati! Tale dodatek pa res ni nič kaj tako groznega. Milumil je zakon, moja ga je lepo sprejela in tudi kaka lepo po njem.user posted image Dam ji en cel obrok ob večerih (ker sedaj je mojega mleka res že premalo) in je punca čisto zadovoljna. Pa nič je kaj preveč ne zafila, ker se mi še vedno zbuja ponoči, čisto isto, kot takrat ko je jedla samo moje mleko. In če se še malo pohecam, punca sploh ne ceni mojega truda s pumpanjem. Samo da jeuser posted image  Rok pa če je malo bolj zaspanček, ga pač poskusi malo zbujati, pa boš videla v enem tednu bo drugačeuser posted image user posted image user posted image
Mislim, da Naty ve nekaj o tehnici, jaz sem pa ziher, da se kupi v Merkurju in mogoče se ji reče Medela, to sem si nekam zapisala enkrat, pa ne vem točno zakajuser posted image
Ryssa, si me nasmejala, prav dobra si bila s tem valerjemuser posted image user posted image user posted image

Karmar, bravo za voščilnice!

Erin, važno, da te Božiček ni nam ukradel!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 12:53:57   
Zoja Miša
Anita user posted image user posted image user posted image  za kruh! Bom poskusila enkrat še tvoj recept!
Piškotov pa raje nikar ne kaži, do Kamnika nimam tako daleč, veš!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:01:32   
tejkaz
Krysia, http://www.baby-nega.si/20164/index.html Pa sori, če te bom zdajle zmedla, jaz ne bi dala dodatka.

Mi smo vsi doma user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:11:27   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Anita user posted image user posted image user posted image  za kruh! Bom poskusila enkrat še tvoj recept!
Piškotov pa raje nikar ne kaži, do Kamnika nimam tako daleč, veš!user posted image

piškotov ne bo, bom nrdila eno pomarančno pecivo bil zadnjič recept v eni prilogi od mercatorja

Krysia povečaj dojenje oz večkrat ga pristavi, na uro in pol recimo, boš vidla k te bo v hrbtu začelo pečt kot žerjavica, mleko se bo prilagodilo oz laktacija potrebam Roka in fant bo hitro pridobil, probej! Pa mal po http://med.over.net/forum5/list.php?94 prebrskaj, uporabno!!


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 20.12.2008 13:15:44 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:20:49   
anita goitan
zoja miša ve2 kar v Kamnik sta lepo vabljene in to že doolgoo časa

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:26:57   
nyna84
oJLa!

A ste me ki pogrešale? Sem bila brez neta, so nekaj štimali tu po vasi... user posted image  In zdej imam z aprebrat dobrih 100 strani od drugega dela... user posted image  
Uf, je že muzika!

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:31:29   
Ryssa
Anita kak je fajni kruh user posted image user posted image

Krysia probaj brez, če se bo dal, najemi si tehtnico - je dala tejkaz link, pa boš vidla koliko poje. Če je zadovoljen, že ni verjetno lačen user posted image
Ti dohterji, enim rečejko da premalo jejo, če so mal pod krivuljo, drugim rečejo da jejo preveč in da jim moramo dati manj...user posted image
Ravnaj se po Roku, če se ti zdi lačen mu daj dodatek, če ne pa ne.
Če boš imela tehtnico boš tak videla koliko imaš mleka.
Drugač pa če bi bila jaz v tvoji koži bi ga najprej podojila, če bi zaspal bi ga še malo porukala da bi res pojedel maximalno, potem bi mu pa pripravila flašo. In če bi pojedel manj kot 30-40ml, bi to pomenilo da se z zizo čist lepo naje.
Je pač bolj droben, tem dohtarjem res nič ne paše user posted image

Zoja Miša pri nas je isto glede pumpanja. Zvečer dobi milumil, noter mu pa še dam kako žličko riževih kosmičev, ker je zvečer preveč jedel - po 250 ml in mi je pediatrinja rekla naj dam kosmiče, zdaj pa poje okrog 150 ml.
Pa se mi tudi zdi da ne ceni kaj preveč, glavno da je papica, pa ni važn al se je kdo matru za njo ali ne user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:31:31   
miškolinček
anita, user posted image user posted image user posted image user posted image za kruh,mojstrica si,ni kaj,slike govorijo same zase.

A pečeš še kakšen drug kruh al smao koruznega? PA še,kako si lahko tako suha napram vsem dobrotam,ki jih pečeš in verjetno tudi poješ? Saj vem da si na dieti,samo vseeno sladkarije pa kruh,...

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:33:54   
Ryssa
Uuuu nyna, hiter brat, nas boš ravno do poletja enkrat dohitela user posted image user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:36:53   
anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

anita, user posted image user posted image user posted image user posted image za kruh,mojstrica si,ni kaj,slike govorijo same zase.

A pečeš še kakšen drug kruh al smao koruznega? PA še,kako si lahko tako suha napram vsem dobrotam,ki jih pečeš in verjetno tudi poješ? Saj vem da si na dieti,samo vseeno sladkarije pa kruh,...


nism več na dieti, ampak kg vseeno ne gredo gor, pač taka smuser posted image , pečem tud polnozrnatega, pa včasih dava tud začimbe notr pa narediva štruce (recimo mal olivnega olja, česen, bazilka, namažeš in zaviješ v štruco), nikol pa ne pečem belega, vedno dodam tip 850 moke in še to sam tolk da naredi vleček ker edino bela moka ga ima, sej veš to, jah mi2 oba rada kuhava, moj kuha jaz raje pečem.


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 13:47:55   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

oJLa!

A ste me ki pogrešale? Sem bila brez neta, so nekaj štimali tu po vasi... user posted image  In zdej imam z aprebrat dobrih 100 strani od drugega dela... user posted image  
Uf, je že muzika!


jaz sem pomisnla da te je spet zamedlo k se tolk cajta nisi oglasilauser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
20.12.2008 14:07:31   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Anita user posted image user posted image user posted image  za kruh! Bom poskusila enkrat še tvoj recept!
Piškotov pa raje nikar ne kaži, do Kamnika nimam tako daleč, veš!user posted image

piškotov ne bo, bom nrdila eno pomarančno pecivo bil zadnjič recept v eni prilogi od mercatorja

Krysia povečaj dojenje oz večkrat ga pristavi, na uro in pol recimo, boš vidla k te bo v hrbtu začelo pečt kot žerjavica, mleko se bo prilagodilo oz laktacija potrebam Roka in fant bo hitro pridobil, probej! Pa mal po http://med.over.net/forum5/list.php?94 prebrskaj, uporabno!!



Jest bi tud povečala pristavljanje. Mislim, da bi se mleko moralo narediti. Probaj, če pa to nebo šlo potem pa dodatek.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?