|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 17:45:57   
iskanje
Živijo in en lep pozdravček med branjem sem zasledila o zbiranju nalepk od Merkatorja ne vem katera je napisala da delijo sam v živilskih trgovinah tiste nalepke da ji je rekla prodajalka to je živa laž jaz sem zadnjič kupla fotoaparat v tehnični trgovini od merkatorja pa sem dobila nalepke.Tolk zaenkrat čao čao

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 18:07:23   
anaya
jupiiii uspelo mi je nazaj si nick priklopit....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 19:43:06   
nell
Aha ja, pisala sem, da gre danes moj Tibor na počitnice k babici, da se mal navadi, zdej pa vidim, da sem js tista k se mora mal navadit - jokam k dež, tok mi je hudo.

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 20:03:00   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: nell

Aha ja, pisala sem, da gre danes moj Tibor na počitnice k babici, da se mal navadi, zdej pa vidim, da sem js tista k se mora mal navadit - jokam k dež, tok mi je hudo.


user posted image  vse bo ok user posted image

Moja pužika je pravkar šla spat user posted image  Je bila v postelji ob 18:00, ampak ji ni še pasalo. Sem jo vzela je bila tako nasmejana user posted image  Potm sva skupaj bile v dveni sobi. Tako mirna je bilo in tako dobre volje, da je kar za 2 uri zamudila user posted image  Sedaj spi ko top user posted image

Moj ima spet nočno danes user posted image  No vsaj jutri je doma.

Lep včer vsem želim....

No in vikend je kmalu konec. HURA za lepo vreme user posted image

user posted image


user posted image user posted image

lp

Neža7

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 20:14:03   
sandra123
čer....za mano katastrofa od noči.. nisem nič spala...Taja je začela s svojo turnejo že ob 23.30.......potem pa je Teja nadeljevala....in tako je bilo vse do jutra, sta se menjali vsako urouser posted image ....ob 7-ih sem ju pa kar user posted image poturila in šla za 1 urco malo zadremat...., pa še zdaj nisem k sebi prišla, se mi še kar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......
Lep večer vsem in čimlepšo noč.....

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 21.12.2008 20:15:34 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 20:45:12   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Pa šee zaradi kokošk sem zej žalostna.... si jih predstavljam..čičajo vse depresivne in kličejo petelina...njega pa ni..aja, saj ne vejo kaj to je...user posted image



hahaha user posted image  erin ti jih pokaš

jst tud na kravjem mleku od 3. tedna, ne morš verjet

glede prepovedi in zapovedi pa vsako posebej premislim, če mi se zdi ok, skupaj s kratko analizo ... pol se pa odločm. Kao kompliciran, sam men je to enostavn bl kot ostale opcije. Whatever.

jutri merkator midva z dragim greva v šoping in se gre mali merkat k teti, ker ma dopust. Tko da žal.... lepo se mejte, se pa vidimo januarja.


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 20:56:58   
buhtlčk
user posted image

Nejka23 - JAKA
betty - ROK

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


čestitam!!!!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 21:21:02   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

user posted image

Nejka23 - JAKA
betty - ROK

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


čestitam!!!!


Jaz tudi!

Aaaaaaaaaaaaa Kaja Lina sitna ko user posted image  celo popoldne. Jok in stok in skoraj nič ni pojedla pa je sedaj omagala. Me prav zanima kaj bo ponoči.user posted image
Oooooooooo, jaz pa prehlad ali nekaj. Govorim ful čez nos in kiham. Pa nekaj me uho boliuser posted image user posted image user posted image
Tejkaz, tako da jutri raje ne bi hodilauser posted image . Vsekakor pa bom zjutraj bolj vedela.

Nič, grem likat.


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 21:39:47   
tinka14
tole je še iz starega dela, sem na hit mal prebrala, zdej me čaka pa še nov del za obdelat...

tejka
z, dej pokaž tvojga nageca, da vidim, če sta si kej podobna... ne vem a si ga že?? da ne bom grozna, ker si ne zapomnim... in dobra je tvoja eva s svojo biologijo...  komi čakam, da  se takšne stvari začnejo!!

sayuri, najboljša mama si in sandra, js vaju občudujem!!! in ne se sekirat, sej se bo vse porihtalo.

bella, js sem tut potrebna podobnega sklepa kot ti, ampak da bi se decembra uprla sladkarijam... mission impossible...

naty, tebi pa zavidam tele toplice, kot kaže ste se fajn imeli in sta otročka uživala... fajn ti je!

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

tnkia daj kaj pvoej.. da ne bom smao jaz tkuaj detbairala....



a sem to js . zdejle bi ti kej povedala, pa tebe ni...

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 21:40:39   
tinka14
krst je super uspel. ampak se mi danes ne da več pisat. niti fotoaparat ne vem kje se je izgubil v vsej prtljagi... jutri mogoče...

nočko!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 21:59:10   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša



Aaaaaaaaaaaaa Kaja Lina sitna ko user posted image  celo popoldne. Jok in stok in skoraj nič ni pojedla pa je sedaj omagala.



Moja je tudi bila taka ta zadnji 3 dni (vedno popoldne), ampak danes je bila mnogo bolje. Danes pred spanjem je bila celo ZELO dobre volje (kot je vedno dopoldne)
Sploh nisem vedala kaj bi. HB čez noč pa lepo spi. In tudi ta zadnje 3 noči se vedno 30 min po tistim ko zaspi se kar naenkrat ful začne jokat, ampak v 20 sec je konec in naprej lepo zaspi do zjurti user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 22:13:38   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 3.del čvekice

Vsem avgustovčkom user posted image in avgustovkam user posted image (Enej, Lan, Žan, Gašper, Lana, Maruša, Jaka, Rok  in jutrišnja slavljenčka Vid in Lana) vse naj naj za obmesečnice!

In še Tamy30 vse naj naj sreče, zdravja, ljubezni... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vse slikice so krasne!user posted image user posted image user posted image

nyna84 user posted image user posted image user posted image user posted image
za zobka dva!
Erin tudi jaz se strinjam s tabo. user posted image Če ni dovolj mleka, zakaj ne začet z AM? Ni lepše kot videti zadovoljnega in sitega otroka. Tudi jaz sem več pristavljala, jedla, pila vendar mleka ni hotelo biti več.
Tudi jaz sem se bala tega začetka z AM, ampak imam res raje, da je Jan sit in zadovoljen, kot da bi od mene premalo dobil. Tako, da nič bat. Tudi s tem otroci zrastejo. Pa tudi jaz nisem bila dojena, sem bila nedonošenček z močno zlatenico in ker se je moja mama tako sekirala je izgubila mleko, pa sem glih tak zrastla in bila v otroštvu redkokdaj bolana.
Erin tudi glede drugega mnenja, tudi jaz mislim enako. Sem o tem že večkrat študirala. Res je dandanes veliko enega pretiravanja.
anita tale tvoj kruh zglada pa 1A! user posted image Ga bom tudi sama probala narest.
Nell tole si pa res lepo napisala!user posted image
merkatorjeve nalepke dajejo tudi v tehnično-pohištveni prodajalni pri nas.
Neža se pridružujem hura za lepo vreme, ker Jan je že bil taaaak tečn, ker nisma bila vzunaj.
Sayuri, sandra123 in ostale, ki ne spite ponoči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pri nas ga tudi Jan včasih sračka. On dudo ven in se cel razriva jaz pa mu hodim dudo not devat in ga pokrivat. Bo treba spalno vrečo kupit. Pa tak se mi krempa po obrazu.user posted image Ima tako grdo navado, ko je zaspan.
Jutri imamo pa tiste alergijske teste v Ce. Upam, da se ne bo preveč jokal.user posted image
naty tudi jaz bi si rada privoščila kake toplice. Sam ni denarja. user posted image Ti pa čist verjamem, da ste uživali.
tinka14 user posted image user posted image user posted image za uspeli krst.
Tak zdaj se grem pa umit, pa spumpat.
Pa še ena slikica, tukaj je Jan na veliko momljal in godu s prtstki v ustah. Imam tudi posnetek, sam jaz tega ne znam gor dat.
user posted image
Lepe sanje vsem!





< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 21.12.2008 22:18:09 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 23:22:41   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

user posted image

Nejka23 - JAKA
betty - ROK

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


čestitam!!!!


pa še od meneeeeeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 23:24:43   
Erin
Daaaaan...

Mi smo se dans mal potepal o Bledu pa k babici smo šli... prej se je mali kopal, potem sem se šla še jaz- po 1 letu!!!! sem 1x našla čas da sem se legnila v kad..juhu, to je tud noroooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

cebrca - kje si? user posted image

nell - nič jookatuser posted image user posted image bom še jaz.. marička pomahej kaj bo šele ko nam bodo čez 18 let ušli od doma???user posted image user posted image user posted image Si tudi ne predstavljam več dneva brez...to je hujš k droga... ampak od nje sem rada zadeta.... ljubezen mamina...user posted image user posted image user posted image user posted image

neža - mogoče je pa hotela še dnevnik pogledat?? Kje pa je vremenska napoved za jutri?user posted image

sandra - user posted image user posted image user posted image Drugič mu jih pa podturi za dlje časa... Bajta brez ženske ne more stati... tudi ti rabiš napolnit baterije.. se bo že potrudil.. Naspi se pa lepo noč ti želimuser posted image

Zoja Miša - ne zboletuser posted image user posted image user posted image user posted image   Pa user posted image za tvojo malo sitkouser posted image ... -naspita se obe, da se bosta zjutraj z nasmehom stisnili ena k drugi.

Tejka - sem pozabla rečt... prej sporoči velja?user posted image

Katera bo z januarjem začela z ločevalno dieto?????

JAVITE SE in se PRIDRUŽITE:
- Erin

Bomo skupaj kg dol zbijale... sayuri je nekaj govorila o tem pa jaz bom..še ena je omenila???


Aja...sem pozabla povedat..ne bo treba na rezanje (upam). Nos je že v naravni velikosti, samo še rdeč jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uf mi je odleglo.

K_a_t_j_A - kar kupite spalno vrečo..pri nas zelo prav pride. Naš je tudi prej celo noč kovterček s sebe dol brcal sedaj pa tako srečen in zadovoljen spi...user posted image
Pa dobro opravite jutri na al. testih.user posted image

Meni je pa prav "noro" odkar se je mali začel zanimat za okolje okoli sebe - prijema moj obraz, gleda ga, raziskuje, se steguje po igračah in jih občuduje... pa tako srčkano se že smeji od srca ko mu nagajamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 23:27:54   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Pa zraven sem študirala, kako se mi je življenje v enem letu zasukalo, kako drugače cenim vse in kako lepše je!
In da sem ful vesela, da sem vas spoznala, če ne v živo, pa takole prek rač! Hvala vam, za vse!


enako... user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
21.12.2008 23:42:50   
bella02
user posted image

user posted image

Nejka23 - JAKA
betty - ROK

Čestitke za 4 mesece!

user posted image


Tudi mi user posted image

Čer!
Bom najprej user posted image , sem imela že kar nekej napisan, pa sem zbrisala. Torej ...
Za nami je lep vikend. Včeraj je prišla prijateljica (ki je v izgubilauser posted image ) na kavo, na koncu pa sta s hčerko kar prespali. Njen mož je bil na žurki. In sva user posted image do pol 4h user posted image . Danes sta šli domov, mi pa na kosilo, sta praznovali moževa svakinja in nečakinja. Teja se je tako smejala, da je bila zvezda dneva. So si jo kar podajaliuser posted image .

Zoja Miša, si me spomnila na Il divo, se mi že vrtijo spodajuser posted image . Sem pa tako žalostna, ker ne najdem božičnega CD-ja od Bepopauser posted image , mi je tako dober! Nekomu sem ga posodila, pa se ne morem spomnit, komu. Doma ga nimam, sem imela vse na enem kupu. Morda se v teh dneh, ko privlečemo na dan bučke in vse to, po čudežu kje najde, sam ne verjamemuser posted image . Tudi jaz sem vesela, da vas mam, še posebno pa tiste, ki se tudi osebno poznamouser posted image . Hej, pa ne zbolet za praznike, hiter user posted image in čajčka pit, maš še kak dan fore. Ej, pa kadar si naštimam kapučino, se spomnim nate. Upam, da ti ga bom lahko kmalu spet ponudilauser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

glede prepovedi in zapovedi pa vsako posebej premislim, če mi se zdi ok, skupaj s kratko analizo ... pol se pa odločm. Kao kompliciran, sam men je to enostavn bl kot ostale opcije. Whatever.


Delam po podobnem principu, za kak nasvet se pa seveda obrnem na vse vas, da me mal user posted image

sandra, pa kaj je s tvojimi TTT? Naj že dajo mamici eno noč, da pride k seb in si nabere energije! Posebno mali dve. To je sam zateuser posted image

sayuri, kje si se pa ti zgubila?

Katja, lepo, da si se spet javila. Te kar mal pogrešamo!

Naša Teja je pa začela user posted image delat! Tako škropi in šprica, da se ji moramo od srca nasmejat. Pa ugotovila je, da ima tudi visoki C in kar parkrat na dan se sama sabo pogovarja v tem tonu user posted image user posted image user posted image . Ko jo tako gledam, ker je tak dobrovoljček in se skoz sam smeji, mi pridejo kar solze v oči. Kakšen zaklad imam, premišljujem večkrat na dan! HB za te trenutke, za vsakega posebej. Bodo tako hitro odrasli in odšli v svet. Mi je že zdaj hudo za to. Ampak, kako pravijo: carpe diem (al neki tazga)!

Jutri tudi naju ne bo, gremo do mojega brata, bo potem božič, nato pa baje user posted image in mi bomo doma na toplem s sosedi špilali enko do poznih jutranjih ur! user posted image

Nič, zdaj pa v mižule, jutri do brata in domov. Super! Vam pa lep ponedeljek! Pa pa
user posted image



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 1:12:01   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: Erin
sandra - user posted image user posted image user posted image Drugič mu jih pa podturi za dlje časa... Bajta brez ženske ne more stati... tudi ti rabiš napolnit baterije.. se bo že potrudil.. Naspi se pa lepo noč ti želimuser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: bella02
sandra, pa kaj je s tvojimi TTT? Naj že dajo mamici eno noč, da pride k seb in si nabere energije! Posebno mali dve. To je sam zateuser posted image


Hvala za lepe želje okrog spanca user posted image , ampak sem nocoj spet na istem user posted image user posted image user posted image user posted image ......zdaj pa sploh ne morem spatiuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Verjetno se zjutraj še kaj javim....popoldan pa šibamo na zaslužen dopustuser posted image user posted image user posted image user posted image ....joj, kako bom jaz mojega user posted image okupirala s TTT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 6:36:09   
Neža7
Dobro jutro!

Kavica ali čaj iz mete in še kakšna dobra orehova ali makova potica za vse za dobro jutro user posted image


user posted image     user posted image   user posted image


Vremska napoved to vam povem user posted image


Napoved za Slovenijo:
V prvi polovici noči se bo oblačnost prehodno povečala. V severovzhodni Sloveniji lahko pade kakšna kaplja dežja. Proti jutru se bo zjasnilo. Jutri bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne bo ponekod po nižinah megla, ki se izjemoma lahko zadrži tudi večji del dneva. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -7, ob morju okoli 0, najvišje dnevne od 5 do 10, v krajih z dolgotrajnejšo meglo malo nad 0 stopinj C.

Obeti:
V torek in sredo bo pretežno jasno, le po nižinah bo večinoma megleno. V četrtek se bo pooblačilo, zapihal bo severovzhodni veter. Ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo.



Sedaj bom šla počasi mleko pogret.
user posted image    



Možek je tudi na poti user posted image

user posted image

broom, broom user posted image user posted image user posted image

Neža7


Erin.... kje je horoscope? user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 6:44:45   
Zoja Miša
U Neža, hvala za kavo. Ampak jaz rabim čaj!!!! Jao, poleg vsega me sedaj boli še glava, mislim, da zaradi sinusov. Diham za enkrat še o.k. ampak me vse v glavi tiščiuser posted image .

Tejkaz, tako se opravičujem, a taki se mi res ne gre nikamor.user posted image

Kvečjemu bom šla malo na luft. Pa še zob me hoče bolet, jaz pa nimam zobarjauser posted image user posted image . V glavnem, imam 2 dni da se spravim k sebi, ker za Božič ne mislim bit bolana! Ne in ne!!!

Spali pa kar, pikica še spi, a me je z svojim premetavnajem od 4h naprej budila na 20 min. Ob 6h sem imela dovolj in vstalauser posted image . Upam, da bo vsaj ona bolje danes!
 
Erin hvalauser posted image , upam, da res ne zbolim!

Bella, tudi jaz ne najdem božičnih Be popuser posted image . Očitno imava kar podoben reportuar pesmi, ne?user posted image

Ostalo preberem kasneje, pa komentiram, če se bom le počutila kanček bolje, kot se sedaj.


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 6:49:26   
Neža7
Jaz sem tudi končno voščilince naredila. Niso kaj WOW ampak iz srca user posted image  
Saj jih prvič delam. Moram se malo poboljšati, da bova z Nežo tudi en dan skupaj ustvarile voščilnice user posted image

user posted image


Še 10 min in možek bo tuuuuuuuuuuuuuuuuuu! user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 6:53:27   
Neža7
Zoja Miša..... tudi mene malo tešči v glavi user posted image  Upam, da ti bo kmalo bolje

tu je še aspirin, če ker katero glava boli.....

user posted image

user posted image

Sedaj pa grem, ker sem končno zaslišala Nežo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 8:00:13   
gajka
Dobro jutro!

Naše današnje obmesečnice:
user posted image

cebrca - IVAN

Čestitke za 5 mesecev!

Vilika - VID
pingo80 -  LANA

Čestitke za 4 mesece!

user posted image



Pri nas je pa stanje tako, da raje ne komentiram... user posted image Bi bila pa zelo vesela, če ima katera kako uporabno idejo, kako navaditi 5-mesečnega user posted image na flaško? Pa tista z vztrajanjem bolj slabo deluje, ker po 1 uri dretja pade v usta samo tistih nekaj kapelj, ki jih tja spravi gravitacija... Pa flašk oz. cucljev smo tudi sprobali že celo vrsto (Tommee Tippee, NUK, Avent). user posted image Sicer pa itak velja nek rek v stilu, težko starega osla naučiti novih trikov, pa pri nas očitno to drži kot pribito. user posted image

Krysia
, kot sem prebrala si v podobni situaciji, te še preveč dobro razumem. user posted image Jaz sem se tudi včeraj po več kot 1-urni seansi dretja in tiščanja flaške v usta, zjokala kot dež, da sem za vse jaz kriva, ker bi lahko prej opazila, da mogoče pa le ni toliko mleka... Glej, naredile smo to, kar se je dalo, dojeni so bili več kot dovolj dolgo (sploh, če pogledaš, kdaj se je včasih začela uvajati GH), zdaj bodo pač še malo AM papcali. user posted image Zrastli bodo pa prav tako. Pa kot je že ena nekje napisala, biti dobra mama pomeni mnogo več kot samo zmožnost user posted image dojiti polnih 6 mesecev...

Vse ostale poste sem bolj preletela, no, razen še tistega od Erin in o tem, kako smo lahko včasih normalno zrastli, danes pa je en kup omejitev... Se strinjam z vsemi podobno mislečimi. Sem tudi sama zrastla na AM, ker je mama pri mojem 1 mesecu fasala tako zastrupitev s hrano, da so ji že obleko za pokopat pripravili (se ne hecam glede tega), pa sem čisto lepo zrastla. Pa o tem, kako hitro smo začeli s kravjim mlekom in kruhom, raje ne bom pisala. Aja, no, po čisto ta novem (je bila ravno v petek pri nas patronažna), je tudi gluten dovoljen že takoj po 6 mesecu, pa tudi z ribami ni potrebno več čakati do 1 leta. Se je še sama hecala, da najbolje, da čim prej začnemo s tem, da si ne bo čez kak mesec spet kdo premislil...



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 8:25:55   
majči22
Dobro juto! Najprej vsem čestitke za obmesečnice!user posted image user posted image user posted image user posted image
Naša noč ena sama katastrofa. Tok slabe noči še ni bilo v vseh 4m. Sicer ob 21šla spat, zbudla ob 00, pol ob 2.30 pa ob 3.45 in je bila do 4.45 pokonc pa pol se je zbudla ob 6.45. Katastrofa!! Sm čistuser posted image user posted image user posted image user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: gajka



Pri nas je pa stanje tako, da raje ne komentiram... user posted image Bi bila pa zelo vesela, če ima katera kako uporabno idejo, kako navaditi 5-mesečnega user posted image na flaško? Pa tista z vztrajanjem bolj slabo deluje, ker po 1 uri dretja pade v usta samo tistih nekaj kapelj, ki jih tja spravi gravitacija... Pa flašk oz. cucljev smo tudi sprobali že celo vrsto (Tommee Tippee, NUK, Avent). user posted image Sicer pa itak velja nek rek v stilu, težko starega osla naučiti novih trikov, pa pri nas očitno to drži kot pribito. user posted image




Pri nas je isto. Flaše tud podrazno ne prime,tako da je raje lačna. Nimam pojma kaj lahko narediš,ker tud sama nevem. Zadnjič sm ji kar po žlički dala.
Glede tega, da se a obremenjujemo s stvarmi kot je dodajanje, pa mislim, da nima smisla. Dobre mame smo in ste tako in tako, že s tem se vidi, da nam ni vseeno, saj za vsako malenkost user posted image in smouser posted image , ko jim nekaj ni prav! Mislim, da je to glavni pokazatelj, koliko nam pomenijo naši user posted image .

Zoja miša, da se čim prej pozdraviš, da boš imela lep Božič,Dve user posted image user posted image inuser posted image , da bo čim rej dobro!!!


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 8:53:52   
tejkaz
Dan

Sem še jaz prišla po eno konkretno dozo kafeta z riževim mlekom. Zaspali smo ob osmih, do polnoči smo spali kot v pravljici, potem ga je pa spet Eva začela lomit, dokler ji ob 4ih nisem vzela v najino posteljo in ji naredila pridigo, potem je pa zraven naju zaspala še do sedmih. Jaša 20.00 - 0.00 - 4.00 - 8.00 No, če pogledam, je bila kar dobra noč.

Škoda za danes, no. Pa drug mesec. Zoja Miša, pozdravi se.

Gajka, kaj ko bi pa res začela z GH? Kako navaditi na flaško, pa na žalost ne vem.

Neža7, hvala aspirin. Ga zamenjam za lekadol, ker je aspirin ena izmed zadev na katere sem alergićna. Pa lepe čestitke. Zanimiva ideja.

Sandra123, user posted image za noč. Uživajte na dopustu, svojega pa kar okupiraj, ti se pa zasluženo vsaj malo spočij.

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Pa zraven sem študirala, kako se mi je življenje v enem letu zasukalo, kako drugače cenim vse in kako lepše je!
In da sem ful vesela, da sem vas spoznala, če ne v živo, pa takole prek rač! Hvala vam, za vse!


enako...



Se kar pridružujem.

Erin, lahko danes? Sporoči mi pot.

Katja, pojdi na www.youtube.com, se registriraj in naloži posnetek pa pokaži svojega cukra.

Tinka, bom pokazala kakšno sliko zvečer. Moj je dnesel prenosnika v službo. Tam imava pa vse slike. No, pa še na trdem disku, ampak ne najdem adapterja.

Nell, nič neobičajnega ker si jokala. Tako se vsaj vidi, da ga imaš rada. user posted image

Carol11, user posted image božiček z dudo. Luštkana je.

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jutro

Zanimive debate, ampak raje ne bom komentirala, da se ne bomo kregale




Nič slabega nisem mislila, ko sem te omenjala  Samo, da imaš izkušnje (pri sebi in pri Evi) z alergije nič drugega


ajaj, upam da nisi narobe razumela. Jaz se strinjam z Erin. nekateri komentarji so mi malo na žulj stopili, ampak sem že pozabila kateri. Tudi ti si super napisala.

Jaz imam doma enega otroka, ki je zrastel gor na AM in enega ki se samo doji. Jaz vidim razliko samo iz praktičnega razloga. Ni mi treba s sabo tovorit razne flaške in grelnike in prahec, ponoči mi ni treba mleka mešat, samo priklopim ga in zraven spim. Kako bo z boleznimi, bomo videli kasneje. V to, da so dojeni otroci manj bolni, ne verjamem. Tudi da imajo večji IQ ne, ker moja tavečja je pametna kot strela. Nič manj ne spoštujem mamic ki ne dojijo. Če je otrok lačen, pač dodaš Am in je stvar zaključena., ampak to vodi v to, da se bo tisti otrok kmalu nehal dojiti. Tudi Jaša je že bil lačen. Pa sva se dojila na 15 minut, je pojedel toliko mlekeca kot se ga je v tistih 15ih minutah naredilo, in čez 15 minut ponovi vajo. Pa se je naredilo novo mleko in več mleka. Ne bojim se dodati AM, ampak bom to naredila, ko bo res zelo zelo potrebno. Najprej ga bom pa pristavljala in pristavljala.

GH in alergije. Zakaj so včasih prej začeli dodajati GH? Ni bilo alergij. Zakaj ni bilo alergij? Hrana in voda sta bili manj oporečni. To je vse. Zato pa zdaj dodajamo kasneje. Ma, jaz bi tudi že zdavnaj začela dodajati, če ne bi imeli alergije v družini, Jaša je potencialni alergik, sploh še ne kaže zanimanje za GH, meni še paše dojenje, njemu zadostuje, zato pač še ne dodajam.

D3 kapljice
- Jih dajem, ker pomagajo da se mečava prej in prav zaraste. Neža ima prav - zaraste se nekje pri 12 - 18 mesecih. Dajem jih tudi, ker pomagajo da ne preide do rahitičnosti. Dajale so jih pa že naše mame. Moj brat je star 40 let in jih je dobival, tako da to ni neka nova modna muha.

Razvojna ambulanta - strinjam se z Rysso. Nekateri jo res potrebujejo, drugi hodimo tja samo preventivno.

Mogoče kakšen komentr kasneje - Jaša kliče.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
22.12.2008 9:19:50   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Jaz imam doma enega otroka, ki je zrastel gor na AM in enega ki se samo doji. Jaz vidim razliko samo iz praktičnega razloga. Ni mi treba s sabo tovorit razne flaške in grelnike in prahec, ponoči mi ni treba mleka mešat, samo priklopim ga in zraven spim. Kako bo z boleznimi, bomo videli kasneje. V to, da so dojeni otroci manj bolni, ne verjamem. Tudi da imajo večji IQ ne, ker moja tavečja je pametna kot strela. Nič manj ne spoštujem mamic ki ne dojijo. Če je otrok lačen, pač dodaš Am in je stvar zaključena., ampak to vodi v to, da se bo tisti otrok kmalu nehal dojiti. Tudi Jaša je že bil lačen. Pa sva se dojila na 15 minut, je pojedel toliko mlekeca kot se ga je v tistih 15ih minutah naredilo, in čez 15 minut ponovi vajo. Pa se je naredilo novo mleko in več mleka. Ne bojim se dodati AM, ampak bom to naredila, ko bo res zelo zelo potrebno. Najprej ga bom pa pristavljala in pristavljala.

GH in alergije. Zakaj so včasih prej začeli dodajati GH? Ni bilo alergij. Zakaj ni bilo alergij? Hrana in voda sta bili manj oporečni. To je vse. Zato pa zdaj dodajamo kasneje. Ma, jaz bi tudi že zdavnaj začela dodajati, če ne bi imeli alergije v družini, Jaša je potencialni alergik, sploh še ne kaže zanimanje za GH, meni še paše dojenje, njemu zadostuje, zato pač še ne dodajam.

D3 kapljice
- Jih dajem, ker pomagajo da se mečava prej in prav zaraste. Neža ima prav - zaraste se nekje pri 12 - 18 mesecih. Dajem jih tudi, ker pomagajo da ne preide do rahitičnosti. Dajale so jih pa že naše mame. Moj brat je star 40 let in jih je dobival, tako da to ni neka nova modna muha.

Razvojna ambulanta - strinjam se z Rysso. Nekateri jo res potrebujejo, drugi hodimo tja samo preventivno.

Mogoče kakšen komentr kasneje - Jaša kliče.



No tudi s tabo tejkaz se strinjam. pri dojenju imave podoben način, saj jo tudi jaz večkrat pristavljam, če vidim da ni di+obila dovolj. Sm pa tudi zadnjič bila tako zelo prepričana da je ful lačna in sem ji šla pripraviti flašo. Potegnila ni nič se je samo drla, ker ona hoče jošk. No tako smo zaključili zadevo in se res samo dojive. Če bo pa počasi potrebno kaj dodajat bomo pa dodajali brez slabe vesti.

No tudi naša je zelo velik potencialni alergik,saj je bil njen oči alergičen ma prav na vse. Sedaj samo na mačjo dlako in prah. Hrana mu je šla vse stran. No zaradi tega so nama tudi priporočali čim dlje samo dojenje, zaenkrat uspeva, kaj bo bomo pa sproti videli.

Kapljice ad3 tudi naša redno dobiva, če slučajno kakšen dan ne pozabim. Sem pa istega mnenja, da je fajn da jih dobiva iz razloga kot si napisala.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?