|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 13:15:13   
abc100
Volga, kje pa ti delaš, da vidiš podjetja, kako jim gre?

Moj oči ima obrt in se mu zlo pozna.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 13:53:08   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ajde, naj nekdo napiše kakšnega, da se ne bo samo jamralo. user posted image


evo za smejat.
ker je recesija je treba šparat:
user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 13:57:23   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Aja pa še to, verjamem,da je kriza, marsikdaj pa je ta kriza samo izgovor za okoli prenašat ljudi.



oz. za odpuščat. priročen izgovor za odpuščat, to pa ja.


točno tako in to se je zgodil v firmi pri mojumu možu, firma je 15 let delala z dobičkom, zdej v 3 mescih so pa čist brez denarja in je nujno odpuščanje, začel so pa s čistilko, 200 delavcev pa nimajo niti ene čistilke in 10% manj plače, pa direktor je šel na kanarske, pa na smučanje, pa prejšn mesec so nov kombi kupil. Ja ja seveda ni dnarja mater, tle men noben ne bo pameti solil da so take firme v krizi, ne govorim o tistih ki so že itak bile na 0 oz. imele izgubo, da pa ti služiš in imaš vsako leto ne vem kolk dobička pa se ne moreš spufat v nekaj mescih razen če gemblaš

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 14:37:33   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


IZVIRNO SPOROČILO: muška

Jaz prodajam avto, ker moram plačat položnice, pa kupcev ni! Pa ga ne prodajam za bajni denar, v bistvu ga prodajam pod ceno (v primerjavi z ostalimi), pa se ni oglasil niti en kvazi kupec, kaj šele resen!


Pri kkšni avtohiši si že probala? Res da boš dobila manj sam....
Jaz sem ga en mesec nazaj avtohiši prodala. Ful pod ceno ampk....


Ja sem vprašala , pa ne odkupujejo. Edino če ga dam staro za novo user posted image


pa daj brisačkarco poprosi, morda bo pa njej uspelo.


In kaj kle sarkazem stresaš zdej. Jst sm ji sam predlog dala. Ker ja mojga so vzel mesec nazaj.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 14:46:42   
Anonimen
V enemu mesecu se je že marsikaj spremenilo, v avtomobilski branži se precej pozna.

Se pa strinjam, ja, marsikatero podjetje bo/je to krizo izkoristilo za nepotrebno odpuščanje. Niso pa vsi taki.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 23.12.2008 14:47:57 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 15:12:07   
ursi
Ne, ni me strah krize, oziroma bolje rečeno, s tem se ne obremenjujem. Zakaj? Ker se že sedaj pripravljam nanjo in po nepotrebno ne zapravljam, ker zaradi tega delam tudi ta mesec, ko sem še vedno na porodniški in sicer vsak drugi dan po 12 ur in ker vem, da mi bo denar še kako prav prišel. Nečemu se je potrebno odreči - žal ta mesec ne bom veliko z mojima user posted image user posted image , ampak smo takrat toliko bolj skupaj, ko smo lahko (na srečo bo tako le en mesec). In zakaj se ne obremenjujem za v prihodnosti? Ker me trenutno skrbi, kako bom zaradi zdravstvenih težav jutri vstala in odšla delat. In čeprav vem, da naslednje leto izgubim službo me zaradi tega kriza ne skrbi, ampak bolj moje zdravje - če bom zdravstveno sposobna delat bom tudi delala. Se bom že znajdla, ker mi ni problem delat. In denarja seveda ne bo cele gore, ampak upam, da za sproti bo. Bom pa doma imela svoj vrt in nekaj sadja bomo pridelali, pa ne bo potrebno kupit. Pa če damo zraven še kakšno kokoš, v skrajni sili kašnga pujsa, pa bomo preživeli. Na srečo imam vsaj to možnost, da imam prostor tudi za takšno varianto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 16:18:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

pa direktor je šel na kanarske, pa na smučanje


..eh, pa ne razumete, pa to je  samo iskanje posla, no....

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 17:09:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Se pa strinjam s tem, da se bodo bolje znašli tisti, ki že zdaj znajo živeti z malo.

No, torej mi ne bo hudega, ker če kdo zna preživeti z malo ali celo z nič na trenutke, sem potem to jaz.
Kar pa niti pod razno ne pomeni, da mi je vseeno za tiste, ki jih bo res užgala recesija.

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
V skrajni sili neham kadit

Ajde, ne seri - menda ja ne? user posted image  Kadilci vedno napraskamo za čike. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 18:02:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
V skrajni sili neham kadit

Ajde, ne seri - menda ja ne? user posted image  Kadilci vedno napraskamo za čike. user posted image


Raj jem k pa kadimuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 18:03:35   
Kerensa*
Hrano lahko tudi na RK in Karitasu dobiš, čikov pa ne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 18:10:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hrano lahko tudi na RK in Karitasu dobiš, čikov pa ne. user posted image


Ne hvala. Če mam za čike mam tud za futr.
RK je za tiste k nimajo, ne pa za preseratorje. Zato je pa vse v ****u. K folk sam skorišča.....

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 18:12:35   
Kerensa*
Eh, ti pa tudi nobenega štosa ne razumeš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 20:27:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ajde, naj nekdo napiše kakšnega, da se ne bo samo jamralo. user posted image


Danes je bila bozicnica.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: gospodarska kriza
23.12.2008 22:25:34   
atanja
En rpimer podjetja ki je bil pred časom v pi...:

Najeli so direktorja kije namerno vodil firmo v stečaj(bil je znan po tem zato je mel varnostnika ob sebi). PRej so odpuščali, dnear dajali na stran,..Pa je država stopila mal ampak res samo mal na prste firmi ki ima to prvo firmo v lasti. Začeli so pregledovati papirje... No in so se mal usrali odpostili tega direktorja, postavili novega. ZDaj po parih mesecih ima oseba, ki je bla prva na listu za odpuščanje , zagarantirano službo, dobila je nagrado in malo večjo plačo. Novi direktor pa jih tud gor na kavo povab in podebatirajo o stvareh.....

Glejte je finančna kriza sam če ti upade promet za nekaj mesecev podjetju ki stoji zelo dobro ne mroe kar odpuščat delavce kakor se jim zdi. Je manjši dobiček sam ne pa spet tok kot prikazujejo.

MEn je danes reku da mamo 20%manjši promet-kar je res, sam zgradila sta se dve trgovini večji s katerimi si delimo dobiček. To pa ni finančna kriza ampak nepremišljeno na nnovo postavljenje trgovin. Namesto da bi investirali v ljudi postavljajo zgradbe...ki so jih valda zgradili z kreditom. To pa je nepremišljeno.

PA jaz nimam v trgovini stvari ki so pomembne za preživetje.... Pa 40%manj robe mam kot lasnko leto

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 1:07:03   
nejcko
Trenutno osebno te krize še ne občutim, me je pa vseeno strah, kakšna prihodnost nas čaka - predvsem me je strah za prihodnost otrok. Pri tem mi je popolnoma vseeno, ali je kriza umetno narejena in preko medijev 100x prenapihnjena in hkrati priročen izgovor za številne svinjarije kvazi menđerjev, ker je to za navadne smrtnike povsem irelevantno. Dejstvo je, da se nekaj dogaja, dejstvo je, da se delavce odpušča, dejstvo je, da nas večina živi na zelo majavih tleh ... če v tem času en direktor uživa v Dubaju na ta račun, vsem nam, sploh pa njegovim odpuščenim delavcem, to v nobenem pogledu ne zmanjšuje resnosti situacije, v kateri smo se mi/oni osebno znašli.
Popolnoma se strinjam z Volgo in tudi jaz sem kar zgrožena, ko vidim, kako nekatere/-i tako vzvišeno in povsem indiferentno govorite o tej krizi. Tukaj smo bolj ali manj vsi eni navadni smrtniki in vse nas bo slej ko prej zadelo.
Do takrat pa imam vsaj jaz v glavi nenehno zavest, da iti s slabega na dobro je povsem enostavno, pasti z dobrega na slabo pa je zelo hudo. Pa kakorkoli že to dobro kdo pojmuje - dejstvo je, da smo več ali manj zadnjih dvajset let večinoma vsi kolikor toliko dobro živeli in dejstvo je, da so od tega imeli nekaj tudi tisti na dnu.

Naj pojasnim: dokler gre večini ljudi v neki državi kolikor toliko dobro, dobro laufajo tudi vsi državni socialni transferji za socialno najšibkejše, ljudje so pripravljeni priskočiti na pomoč, so odprtih rok, marsikaj podarijo itd., torej lahko vsak na svoj način pomaga socialno najšibkejšim.
Ko je enkrat večina državljanov socialno šibkih, se zmanjšajo tudi državni soc. transferji, raznih dobrotnikov je vse manj, ker ljudje niti zase nimajo več, kaj šele da bi lahko pomagali drugim. Torej se krog revežev avtomatično poveča.

Zdaj bi se pa navezala še na Brisačkarco; tudi jaz mislim, da stvari preveč poenostavljaš in jih jemlješ preveč z levo roko. Prvo kot prvo moraš vedeti, da niso vsi ljudje ti in vsak ima za seboj svojo življenjsko zgodbo. Lahko je govoriti na pamet, kaj vse bi ti naredila, ampak, ampak, kot sme že napisala, preveč različnih usod je, da bi bil tvoj recept lahko univerzalen. Pa bom šla kar po točkah:

- prodaja avtomobila: so ti že punce odgovorile, da to pač ni tako enostavno. Tudi mi2 prodajava že več kot en mesec avto, ceno sav že ful spustila, pa kupca ni in ni. Ja, lahko bi ga prodala posredniku za đabe ... kaj pa potem? Ker nameravamo kupiti večji avto, bi tega raje čim bolje prodala, ker toliko pa spet nimava prišparanega, da bi si ga lahko privoščila brez da dodava prodajno vsoto tega avta.

Poleg vsega, prodati avto pod ceno res ni problem, ampak danes biti brez avta je skoraj nemogoče. In ravno ti se ustiš, kako bi prodala oba avta, ravno ti, ki se voziš vsak dan na delo par 10 kmuser posted image Pa ti imaš mogoče še dobro javno povezavo, kaj pa tisti, ki je nimajo!? Če se ne motim, si tudi ti precejšnja zagovornica fleksibilnosti in mobilnosti pri iskanju službe! Vidiš, kako hitro lahko recesija prinese en eksistenčni problem: ni avta ni službe ni plače = revščina.

- iti za kelnarco: jah, veš koliko brezposelnih bo v tej recesiji in misliš, da boš edina pripravljena iti za kelnarco??? Ha ha! Malo morgen. Poleg tega, zaradi recesije tudi oštarije ne bodo več tako polne, kot so zdaj, pa že zdaj, razen v trg. centrih, niso pretirano.
Ker srednjega sloja ne bo več, se bo zmanjšalo povpraševanje tudi po drugih "kadrih" ala varuška, gospodinjska pomočnica, likarica itd. Možnosti honorarnega zaslužka bodo vsekakor manjše kot v nerecesijskem času.
Poleg vsega pa nis(m)o več vse mlade in atraktivneuser posted image , da bi lahko bile kelnarce. Zmagale bodo torej najboljšeuser posted image

- srednji sloj in prihranki: veš, našo družino bi lahko uvrstila v srednji sloj, sploh moja starša. vse življenje sta varčevala, zdaj pa jima je tale finančna kriza požrla toliko denarja, da ti slabo rata. Ogromno sta imela v skladih, delnicah in drugih finančnih naložbah ... vse je šlo v nič. Tudi moji prihranki v skladih so šli pa-pa, banka je celo zamrznila izplačila, tako da niti ven ne morem pobrati tistega, kar je še ostalo ... ne vem, kako ti varčuješ, ampak ogromno ljudi je na isti način zgubilo ogromne denarje. In niso nič krivi ... še manj so bili brezbrižni in zapravljivi ...


Jah, lahko je biti pameten in reči, da na svetu ni vojne (saj Ruanda je valda nekje ful daleč ... pa še vojna je "čisto umetno" tam sprovocirana ...),  medtem ko skozi okno gledam lučke, ki krasijo našo lepo Ljubljanouser posted image








< Sporočilo je popravil nejcko -- 24.12.2008 1:08:36 >

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 6:39:22   
Kerensa*
Ravno zato imam jaz že od nekdaj ves denar doma. Raje imam npr. 1.000€ glavnice in 0% obresti, kakor pa da mi nekaj ali nekdo požre še to glavnico. Državi nisem nikoli zaupala.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 8:58:02   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Saj res, tisti, ki to že znajo, boli nas k. zanje, a ne? Važno, da imamo polne riti vsega in se nas kriza ne more dotakniti. To je pravo razmišljanje.
A pa misliš, da kdaj koga od teh, ki ima "tanko denarnico" ne boli trebuh, ker je lačen? Ne, ker ne vidiš dlje od sebe. Pa jih je takih, veliko več kot si mislimo. Samo ljudje tega ne kažejo, ker jih je sram. Sram jih je revščine, sram, da delajo in s tem ne morejo spodobno preživeti svoje družine. Ne vem no, mi zmanjkuje besed ob takih razmiljšanjih ali pa sem preveč "čustvena", ker sem preveč vpreveč vpletena v to. Preko službe.



Te pa res malo čustva bašejo....ta december pa še posebej. Razumela si seveda popolnoma napačno, kot sem mislila.  Tudi sama spadam med te, s tanko denarnico (pereberi si moj podpis, če ne razumeš, ti ga z veseljem razložim), tako, da ne govori, da me karkoli boli.... za kogarkoli...

Če pa že gledaš globalno na recesijo, tudi tisti, ki imajo veliko, bodo v recesiji izgubili veliko, tistim se bo pač poznalo veliko...tako, da na izgubi bodo vsi. Ampak ta "bogatim", bo težje zategovati pas, ker pač tega niso vajeni, manj bogatim, pa bo "lažje".  In zopet sem napisala to v navednicah, tako, da to tudi razumi tako, kot je napisano. Seveda je revnim težje...jim je vedno bilo in jim vedno bo, pa naj gre za recesijo ali pa "svetočo rast" države.

O službah pa tukaj ponovno ne bi, da ne pride do žolčne debate. Ker sem še vedno tega mnenja, da mnogi NE želijo delati. To govorim iz mojih izkušenj, ne na pamet.

Pa lepe praznike želim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 9:32:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Te pa res malo čustva bašejo....ta december pa še posebej.


A se ti zdi? Čudnega ne bi bilo nič. user posted image  Ampak jaz tebe drugače ljubim, ni panike.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 9:47:03   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ampak jaz tebe drugače ljubim, ni panike.


Si sicer med redkimi tukaj gor...pa saj to ni nič novega. Pa če me ljubiš ali pa "ljubiš".user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 13:47:12   
lucika
naš direktor je včeraj naredil nagovor (večina delavcev ima minimalno plačo) naj lepo praznujemo. pa smo rekli, hvala, enako. pa pravi nazaj: ja, vi imate vsaj s čim.
evo jo recesijo; se mu je premoženje malo zmanjšalo, pa se počuti še bolj bogega kot vsa njegova "raja", s plačo, ki jo sam zaruži na eni večerji.

saj smo vsi v riti, ampak resnično mislim, da bo nas, ki imamo malo, tole manj bolelo. in s tem ko mislim, da smo že navajeni na to, mislim tudi sebe.


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 14:09:55   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ravno zato imam jaz že od nekdaj ves denar doma. Raje imam npr. 1.000€ glavnice in 0% obresti, kakor pa da mi nekaj ali nekdo požre še to glavnico. Državi nisem nikoli zaupala.


Ljuba moja - za enega jurja se tudi meni ne ljubi na banko hoditi ..., verjetno si pa ne predstavljaš (pa tudi jaz ne), kako bi zgledalo doma imeti v štumfu ene par deset jurjev, kajne?

No, jaz jih v štumfu sigurno ne bi držala ...



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 15:28:07   
Anonimen
Nejčko jaz sem skoz pisala v svojem imenu, da ne verjamem da nam bo kaj hudega. Meni. Da se bom znajdla. Jaz. Da bo že. Pri nas.
Ne na splošno.
In ja, še vedno verjamem da bo že šlo nekak.
Še vedno je.
Sm pač optimist. Pa tud od zelja pa krompirja znam preživet. Tega pa vedno bo. Še ena moja prednost. Nism iz mesta.

In ne verjamem da bo ta kriza dolgo trajala. In ja jemljem stvari dost z levo roko. Trenutno. Mogoč čez pol leta ne bom. Mogoč bom. Kakorkoli.....trenutno mi nič ne manjka. In trenutno sem optimist.

In ja, vem da je veliko ljudi že prizadela. In da jih še veliko bo. Ampak kaj pa naj? Jaz osebno nimam kaj.
Jokat kle gor? To sm pa že napisala da se mi zdi hinavsko. Jokajo naj tisti k imajo za kaj. Jaz trenutno nimam razloga za jok.

Pa tud drugače gledam na vse skupaj ker pač nimam nikogar ki bi bil odvsen od mene. Sama zase bom pa že poskrbela.

Kar se pa tvojih pripomb o avtih tiče.....če si doma in nimaš službe pač ne rabiš avta, se ti ne zdi.
Paniko delat k da bo 90% slovenskega in svetovnega gospodarstva sedaj propadlo ker je kriza je pa ekstremizem. Za moje pojme. Mal zdravga optimizma ne škodi. Glih vse pa tud ne bo šlo v **** no. K da bi se konc sveta približeval glih tko se bereuser posted image

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 24.12.2008 15:36:45 >

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 16:59:26   
atanja
Sam res no kako verjamete da bomo vsi na dnu... Mislim ja ne bo se dalo več tok avtov kupovat pa jaht sam za kruh pa bo. Da majo pa vsi ne vem kake dobičke za nič dela pa tud ni nobene potrebe po tem... Zadnej čase se je služil na ljudeh ki so garali za male pare. In temu je treba naredit konca.

Firma ki ima za ne vem kake promocije, pa direktor za potovanje za novo leto v Paris, pa Dubaj,... ob temu pa se govori da jim gre slabo, pa dajo svojim uslužbencem minimalca ali pa še to ne ne bi smela obstajati.
Če kdo zasposli človeka naj pokrbi za njega tako da bo lahko živel šele potem pa naj dobi ne vem kako visoko nagrado.

PA pri nas smokomaj najdli ljudi da bi delal. Da bi pa kako uro več naredil pa ni pogojevuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 17:12:11   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

jaz tudi drugače razumem, kaj je mislila marogica. če nimaš veliko, si navajen na to. te ne boli, ker ne moreš na manikuro/pedikuro/masažo/imet čistilko/hodit na kosilca in večerjice...ker že prej nisi... one, ki pa so tega bili navajeni, jim pa res ne bo lahko, če se več ne bo dalo...




Hmm, tole je pa zame tipično "slovensko"...

V smislu: najbolje je biti in ostati revež - ker je padec v časih recesij manj bolečuser posted image

Samo ob tem pozabljaš, da bodo v primeru resnično globoke in dolgotrajne krize tudi večina pedikerk, maserk, pedenarc, frizerk, kuharic in kelnarc, pa trgovk ostalo brez kakršnegakoli zaslužka.

Tisti, ki imajo več oz veliko, pa bodo le malo stisnili z zobmi.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: gospodarska kriza
24.12.2008 20:32:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lucika
pa pravi nazaj: ja, vi imate vsaj s čim.



Je mogoče mislil na družino?

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?