|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 11:54:42   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!


Zarjica, mogoče pa spet samo malo prehitevaš stvari. jaz in ostale tudi krvavimo in se borimo z raznoraznimi izcedki pa to še ne pomeni konec, zato se prepričaj v pozitivo in pojdi na urgenco, da zopet vidiš pikico in boš potolažena in zopet polna upanja.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 12:01:36   
miska73
Zarja srčica, posluši tele naše izkušene punce.
Lav ju mučo fejst tudi jaz nazaj in držim pesti na rokah in nogah zate. user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 12:30:17   
lara light
Zarjica mojauser posted image user posted image user posted image , kot so že punce rekle, borba naprej, ne popuščaj, ne bodi pesimistična, nimamo kej dosti narest v takih primerih, počivaj in počivaj in božaj trebušček...jaz sem prepričana, da bo vse ok. Veliko jih zaradi takih in drugačnih razlogov kravavi na začetku ali kar čez celo nosečnost...ne mori se, saj veš, tu smo, nemočni...bodi pozitivna, ne obupuj, ker to je v tem trenutku najslabše...zdrži zlata moja, vse to bo minilo, pikica raste!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 12:52:56   
Kruce Fiks
Zarja ti se kar spoki na urgenco!
Bogsigavedi kera Koka naveličana dežurstev je na silvestrovo tebe imela v roki!
Sej ni bog da bi vse vedla!
Tu se gre za vas ne pa za one tam!
Ajdi zdej pa poročaj ko prideš nazaj!

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 12:53:36   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica mojauser posted image user posted image user posted image , kot so že punce rekle, borba naprej, ne popuščaj, ne bodi pesimistična, nimamo kej dosti narest v takih primerih, počivaj in počivaj in božaj trebušček...jaz sem prepričana, da bo vse ok. Veliko jih zaradi takih in drugačnih razlogov kravavi na začetku ali kar čez celo nosečnost...ne mori se, saj veš, tu smo, nemočni...bodi pozitivna, ne obupuj, ker to je v tem trenutku najslabše...zdrži zlata moja, vse to bo minilo, pikica raste!user posted image



..se podpišem pod toleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 12:53:59   
gloria
...punce lep dan vama želimuser posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:03:07   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!
Zarči nič obupat, pejt na urgenco spet pogledat, če je vse OK, sej se bo že kej videlo, tko vsaj ne boš v dvomih do ponedeljka. Seveda srčno upam, da je vse OK, samo je pa res, da včasih krvavitve ne popustijo. Mislim nate in javi se kaj pa stiskam pestke, da bo vse OK.user posted image

se NA VELIKO PODPIŠEM POD TOLE ,JAZ NEBI ČAKAL IN BI ŠLA KR .nE MORE TI REČT DA NE MORETA NIČ ,VSAJ POGLEDA LAHKO IN TI POVE ALI SE VIDI ALI JE ŠLO NAPREJ.jAZ SEM BiLA NA  zAČETKU PO 3X V BOLNICI NA PREGLEDU IN MI NITI ENKRAT NISO REKLI TEGA,LE KAKO MOREJO(na pa sem ves čas pisala z veliko,se opravičujem)samo dala me je na bolniško in pregled čez teden pri svojem G,hvala bogu se je srečno končalo.Bodi optimistična in ne obupaj prehitro,vem pa samo da jaz nebi čakala do ponedeljka.



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:05:06   
netka34
OLA!!!

zej sm pa js na vrsti za srčno novoletno voščilo...

Naj v letu 2009 vse ovire postanejo premostljive, vse kar je bilo predaleč dosegljivo, vse kar je bilo nemogoče možno, vse, česar nismo imeli, pa naj ostane v duhu upanja, vztrajnosti in poguma...
Srečno, prijateljice moje!!




_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:05:46   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Srčice drage pri nas je zgleda pravljice konec user posted image user posted image user posted image . Je blo preveč lepo, da bi bilo resnično.
Krvavimo že četrti dan, vedno bolj........V ponedeljek letim v ambulanto na UZ.

RADA VAS MAM, MUČO FEJST!!!!!!!!


Ola punči, si že nazaj z urgence ?????

Kaj so rekli, kaj pravijo ????

Takole pa ne bomo puške v koruzo metal ... lej našo Blančeto kolkrat je bla na urgenci, verjetno v celem lajfu ne tolkokrat kot v decembru ... in ??? ... ja gre kr zmagi naproti ... ti pa puško na ramo, pa hajd v akcijo na urgenco ... pol pa oddaja "svet poroča" ... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:06:19   
netka34
IZVIRNO SPOROČILO: gloria


IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica mojauser posted image user posted image user posted image , kot so že punce rekle, borba naprej, ne popuščaj, ne bodi pesimistična, nimamo kej dosti narest v takih primerih, počivaj in počivaj in božaj trebušček...jaz sem prepričana, da bo vse ok. Veliko jih zaradi takih in drugačnih razlogov kravavi na začetku ali kar čez celo nosečnost...ne mori se, saj veš, tu smo, nemočni...bodi pozitivna, ne obupuj, ker to je v tem trenutku najslabše...zdrži zlata moja, vse to bo minilo, pikica raste!user posted image



..se podpišem pod toleuser posted image user posted image user posted image user posted image



Zarja, upam, da si na urgenci in prideš z lepo novičko nazaj!!!!!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:08:04   
gloria
..oj Netkič sem te zavohala pa pršla na hiterco pozdravituser posted image user posted image ....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:32:13   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

IZVIRNO SPOROČILO: gloria


IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica mojauser posted image user posted image user posted image , kot so že punce rekle, borba naprej, ne popuščaj, ne bodi pesimistična, nimamo kej dosti narest v takih primerih, počivaj in počivaj in božaj trebušček...jaz sem prepričana, da bo vse ok. Veliko jih zaradi takih in drugačnih razlogov kravavi na začetku ali kar čez celo nosečnost...ne mori se, saj veš, tu smo, nemočni...bodi pozitivna, ne obupuj, ker to je v tem trenutku najslabše...zdrži zlata moja, vse to bo minilo, pikica raste!user posted image



..se podpišem pod toleuser posted image user posted image user posted image user posted image



Zarja, upam, da si na urgenci in prideš z lepo novičko nazaj!!!!!



Netkič, kako si sončica? Lepo voščilo, enako tudi tebi, veliko zmag!!user posted image
Kako tvoji? Vsi mislim, tamaladva, ta puhasti?user posted image  Lep konec tedna!user posted image

Zarjica, poročaj kaj dogaja!user posted image
Gloria, kako si ti? Nik? Je že cel korenjak!user posted image  Pozdravček!

Sonček1, vse mirno?

Abra, mislim nate. Upam, da bosta s princesko kmalu doma!

Lp!



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:44:37   
Pija76
Zarja držim pesti!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:48:26   
Grethy
Zarjica, si že nazaj, jz mam že bele členke ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 13:53:08   
gloria
Abra, mislim nate. Upam, da bosta s princesko kmalu doma!

Lp!


LL nisem na tekočem...a so kake novostiuser posted image ...ja pa Nik je že tapravi pob z 7.5 kg.
...ko ga gdo vidi ne more verjeti da ja to sam od dojenja...vsak reče pa res mu neč ne dodajaš....ja neeeeeeeeee mi sam večkrat dojimouser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 14:09:55   
Shuka
gloria - sej prov, otrok mora jest in mamino mleko je najbolje če ga ima na voljo, kaj bi še dodatno kupovali, če ma mlekarno skoz pri sebi, ne? Priden Nikec k lepo raste.user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 14:45:22   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Abra, mislim nate. Upam, da bosta s princesko kmalu doma!

Lp!


LL nisem na tekočem...a so kake novostiuser posted image ...ja pa Nik je že tapravi pob z 7.5 kg.
...ko ga gdo vidi ne more verjeti da ja to sam od dojenja...vsak reče pa res mu neč ne dodajaš....ja neeeeeeeeee mi sam večkrat dojimouser posted image



Nič ne vem. Samo ker je bila punčka prej rojena, pa menda majhna, si mislim,da sta še v bolnici...uapm, da se kmalu kaj javiuser posted image

Super, da se samo dojita! user posted image  To je največ kar lahko narediš za otročka v tej fazi. Ravno zdaj berem knjigo o dojenju dvojčkov, trojčkov,.. in piše, da je materino mleko najlažje prebavljivo, da energijo, ki jo pri umetnem porabi za prebavo, v tem primeru rabi za razvoj in rast, da ne govorimo o protitelesih, veliko manj alergij, itd...saj ne rečem, da z umetnim ne zrastejo, ampak če se le da, jaz sem za dojenje. Vedno pri roki, prave temperature, manj posode in dela in še crtaš se vmesuser posted image ...7,5kg?!! Super. Kup poljubčkov za pridnega Nikca!

Shuki, ene take sorte bo tvoj spidermanček, vem, da bouser posted image

Kje je Zarja?user posted image  Mislim nate user posted image user posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 15:02:00   
netka34
Ojla, Gloria, pridni ste!!! Js sm mela tolk mleka, d je mali bil pri manj kot dveh mescih tolk težak!!user posted image user posted image A rojen 3.650.

LL, si pridno papala danes? Da boš mela dovolj za 2 nahrant!!user posted image user posted image
Velika končuje delat, mali je eno hudo grdo danes ušpiču, pa ma zej kazen...user posted image user posted image

Puhki pa raaaasejo...kolk so crtki...user posted image

Sonček, upam, d je vse mirno...user posted image

Grethy, je bil potres včeraj...user posted image user posted image

Vsem aktivnim lep preostanek prazničnega tedna....


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 15:05:37   
sonček33
Ojla babe žabe

gloria, netka - nekej se dogaja, sam ne vem kaj. zdele greva na gibanico k prjatlom, pol bomo pa vidl. Neki me špika in štoka tm spodej, pa vsake tolko kakšna močna bolečina. Ampak mislim, da se to samo heca.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:04:29   
netka34
Jaaaa, Sonček, ti kar mirno, ner k bo tapravo, boš že vedla!! Pa mali se mende baje po statistiki kar precej umiri predn ma namen prist. D si ornk nabere moči!!user posted image

Še men prnes mal gibanice pliiiiis...mi je nekam cukr padu!user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:07:25   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Ojla, Gloria, pridni ste!!! Js sm mela tolk mleka, d je mali bil pri manj kot dveh mescih tolk težak!!user posted image user posted image A rojen 3.650.

LL, si pridno papala danes? Da boš mela dovolj za 2 nahrant!!user posted image user posted image
Velika končuje delat, mali je eno hudo grdo danes ušpiču, pa ma zej kazen...user posted image user posted image

Puhki pa raaaasejo...kolk so crtki...user posted image

Sonček, upam, d je vse mirno...user posted image

Grethy, je bil potres včeraj...user posted image user posted image

Vsem aktivnim lep preostanek prazničnega tedna....



....to je pa hiter dobival user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa je zdej tak kot mamauser posted image ,ali tako lep polnuser posted image

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:08:40   
gloria
gloria, netka - nekej se dogaja, sam ne vem kaj. zdele greva na gibanico k prjatlom, pol bomo pa vidl. Neki me špika in štoka tm spodej, pa vsake tolko kakšna močna bolečina. Ampak mislim, da se to samo heca.


...jooooooooooooj Sonček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:11:30   
gloria
Shuka.LL res je tko kot ste napisale....jaz sem si ful želela dojiti in mi je ratalo....ni lepšega občutka kot imeti ta trenutek samo za vajuuser posted image ...saj veste kaj sem mislila......pa še skoz je pri roki in lahk greš kam češ brez brige.....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:12:07   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Jaaaa, Sonček, ti kar mirno, ner k bo tapravo, boš že vedla!! Pa mali se mende baje po statistiki kar precej umiri predn ma namen prist. D si ornk nabere moči!!user posted image




moj se niuser posted image

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
3.1.2009 16:12:15   
gloria
Zarja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?