|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 0:21:20   
Kicsi
1112233-jutri je še en dan,ki bo kaj več pokazal o tvojih izcedkih.Ne obupaj preden ne dobiš redne menstruacije.Jaz sem prvič žal doživela isto kot ti,pa sem menstruacijo dobila komaj 18.dan po ET-ju.Držim pestke,da bo jutri izcedek čisto izginil,pa da bo v ponedeljek kri pokazala +.Če se pa slučajno odvije drugače,pa ne obupati,pokončno novim zmagam naproti.Tudi jaz sem se morala vmes k sebi spravljat,zdaj pa grejem dva pingvinčka user posted image .

Zarja,še zmeraj mislim nate in držim pestke,da bo vse o.k.user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 0:23:50   
Kicsi
Aja,še Obi,tebi sem želela čestitati.ČESTITAM user posted image user posted image

Zdaj pa spat.
Nočko,pa lepo sanjajte.

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 0:25:04   
bbpikica
Ojla, sm komi prsrfala na RR, je nekaj blokiraluser posted image

Obi žal se ne bova srečale, ker je menuser posted image  prehitevala in mi UZ v ponedeljek odpade začnem zjutraj že s špikicamiuser posted image

Lučka 25 kaj bi jaz dala da se tvoje besede uresničijouser posted image

Zarjica srčica drži se in sam ne obupat, jaz še vedno verjamem da bo vse O.K

Sonček33 bom stiskala pesti da boste vsaj še do nedelje 2 v 1user posted image

Gigi tudi jaz tebi želim en velik + in blažen nasmeh na obrazuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 1:02:45   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Obi moje mnenje je če si zadovoljna z osebno G je ne menjaj v nosečnosti. Jaz imam porodnišnico in G pred nosom, ampak sem se odločila, da ko drugič zanosim ostanem v LJ.



saj to je... moja os. G ni ne vem kaj... dve leti smo stran vrgl zarad nje, k  mi kar ni in ni dala napotnce za naprej.. dejmo še mal počakat, pa bojo dopusti, pa bo novo leto, pa bo poletje, pa pejmo na kolposkopijo... vedno je blo kej.. ona sama pač ni hotla met user posted image  in se ji ni zdelo nč narobe, če ga še kdo ne bi meu... jaz bi tut mela koga v LJ.. kako lahko kar 'ostaneš' v LJ? pri Rešu vem, da ni možnosti, mogoče na leoniščuuser posted image

zarja upam, da bo danes že kaj bolj jasno, naj te pogleda kdo, ki bo vedel, kaj gleda in upam, da se ti bo mala pikica pokazala in ti bo vse skupaj nehalo nagajat

gigi bova že našli par minutk... lepo se špikaj, da ne bo plavo user posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 6:12:09   
bbpikica
Pupe in pupek jutrčka.

Kavice ne znam nalimat zato bom to prepustila kar Krucetuuser posted image

Evo mene od ata Reša. Je bil ful dobre volje pa ful prjazn pa zgovoren sva kar 20 minut klepetalauser posted image . Mam kar mal slabo vest ker je sam zarad mene danes prišeluser posted image . Me je pa vse zaslišal o men o mojmu o tem kje živim, pa je rekel ja sam še otroček vam manjka. Sem se kar topila. Mi je pa dal neke nove špikice. V bistvu je peo špikica sam iglo daš gor naviješ količino in pik v trebuščka. Ful šik in simpl. A mogoče katera to pozna PUREGON PEN?

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 6:57:41   
sonček33
bbpikica - a tkole sta vidva z atom že v zgodnjih urah v akciji?  ja fajn...
pojma nimam , kaj je to za ena nova zadevca...ampak če jo ata da, je zihr fajn


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 7:57:56   
mismis
Eno lepo dobro jutro vsem skupaj...

evo kavica

user posted image

pa malo čajčka

user posted image


pa seveda za zdravo življenje še zajtrk

user posted image



bbpikica, dobro si to zrihtala pri ata Rešu. Puregon pa mislim, da je od vseh bork tukaj gor do sedaj imela samo Sayuri, njej končni rezultat ti je pa itak že znan

Obiuser posted image user posted image user posted image , bravo za pikico, jutri bo pa še srček kajne

Zarja, user posted image user posted image  nič drugega ti ne preostane, kot da upaš in verjameš v najbolje.

Žižek, kako gre s suprefactom, še vedno dela dar-mar pri tebi

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 8:53:05   
dajamaja
Dobro jutro lepe moje in lepi naš user posted image !

bb pikica, ne vem če ni to isto ko tje Sayuri pred več kot letom dobila in lahko že kar reference preveriš - nazadnje jih je slikala pod smrekico. Tole pa ma da rata! user posted image user posted image A ni Reško super, ko si čas vzame? Sicer pri nama pol jaz začnem hitet .. se sploh ne upa sprostit po dologotrajnem drilu, sem še vedn navajena vse na hitro , hlače dol, pa hop na mizo user posted image

Gigi, ti se kar pridno predihavaj!


Zdej grem še na hitro za nazaj gledat .. ampak res na hitro moram še eno prekmursko spečt, ker imamo danes dan odprtih vrat, bi pa rad še prej s psom na en dolg marš po soncu. Včeraj smo šli tečt v Logarsko - dan za bogove. Chaky je smrćal od utrujenosti user posted image  

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 9:07:12   
dajamaja
O, Zarji še vedno izcedki nagajajo user posted image . Drži se pupa, kaj več kot to ne moreš narediti. Mi pa držimo pesti, da ponedeljek dober izvid!!!

Oby, super za plodek, čakamo še na srček!!!

A Nik je pa tak bajsek user posted image  Če mi je kaj všeč, so to okrogli dojenčki. Ni boljšega za žulit. Prijateljica ima punčko 10kg težko pri 8 mesecih, je kot polna luna in je užitek že njeno nogico v roke prijet. moja nečakinja je bila tudi takšen balonček user posted image

Kruce, bravo za tečno ****iko user posted image . Jst sem bila tud čez praznike tečna, misliš, da bo kaj user posted image  Hec, hec, jst sem tečna, če moram bit dolgo pri miru. Lepo se rihtajte naprej! Gdaj greš pa na UZ k atu? A jutri?

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 10:26:13   
ledenka
zarjica user posted image user posted image user posted image  naj te nehajo zafrkavat tile izcedki in krvavitve!

obi user posted image user posted image user posted image  navijamo za to, da se jutri pokaže srček!

pikicabb user posted image user posted image user posted image  za špikice!

mišmiš, hvala za zajtrk user posted image  te peson pusti kaj spat?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 11:19:58   
Grethy
Dajča helou ... vidim da ste športno aktivni kar se da ... saj prav ... zdaj ste vsi doma in to sploh ni problem ... zdej pa počas na droge in gas v nove zmage, a???

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 11:44:19   
sonček33
A imamo kakšen stik z Abro????

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 11:53:11   
lara light
Dan! Sicer sem vaš že prej prebrala, a šele sedaj....pri nas imamo čudovit sonček, nič ne piha, mrzlo za naše kraje, a prelepo...Pidte kej na obisk, se splača!user posted image  Zarja bi za to gvišno vedla, ona je od reklam.

Zarjica, mislim nate non stop!user posted image

Kicsi, kako si ti? Vse v redu? Vidim, da me pridno loviš....lepo!user posted image

Sonček, pri tebi vse mirno? Fajn, pridna si. Jaz imam abrin gsm, a ne bi je rada motila...bom še par dni počakala, če je morda že doma, da se sama javi, drugače pa ji bom poslala sms. Verjamem, da je polno okupirana in ima misli le za svoj zakladek. Abrica, če bereš, mislimo nate in par besedic, da si ok bi zelo lepo sedlo.user posted image user posted image

Pikica, bravo za špikce in ata reša...kar po sayurinih stopinjahuser posted image user posted image

Mismis, user posted image  za zgodnjo uro...in seveda hvala za slastno pojedino!user posted image

Dajamajči, Grethka, Ajsi, Gigika, pozdrav!user posted image

Zdaj pa kuhat!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 12:16:20   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Kruce, bravo za tečno ****iko user posted image . Jst sem bila tud čez praznike tečna, misliš, da bo kaj user posted image  Hec, hec, jst sem tečna, če moram bit dolgo pri miru. Lepo se rihtajte naprej! Gdaj greš pa na UZ k atu? A jutri?


Br'jutr vsem!

Spet sem si privoščil! Hvala mojima da sta tako uvidevneuser posted image
Jutri zjutraj se oglasim pri ateju da mi pove kako pa kaj s tabletami pa kdaj se mu nariševa v Dravljah....

Dajamaja
, po moje si ti ravno tako fejst tud če si tečka.... Prav lahk pe res kaj pomeni a??

bbpikica , bravo za špikice, sedaj pa akcija! Držim pesti!

Gigi? Kako? Zadnjič si govorila da rabiš ene vitamine iz Fernetičev.... Če mi ga avto ne bo kwasu grem jutri po municijo.

Kje je Kajsica?

Oby, izbereš si lahko katerega koli ginekologa... Pokličeš k svojemu mu naročiš da pošlje tvojo kartoteko k drugemu in čez čas pokličeš za 1 pregled!!


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 12:42:45   
Rielka
 
Ojla,se javljam se pri vas!Sem nova na forumu,a vas spremljam kar lep cas.Upam da me sprejmete!
No,jaz in moj se trudivauser posted image ze skoraj tri leta po naravni poti pa nic.Imela sem poseg in sicer,odstranili so mi pregrado in pregled jajcevodov.Moj je imel 2krat spermiogram in je z obema ok.Seda imava sredi januarja
razgovor v MB pri dr.Vlaisavljevic.Zanima me kaj naju caka naprej in koliko casa cakas za postopek?Hvala
za odgovore in lep soncen a mrzel pozdravcek!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 12:55:30   
lana08
Obi, kar ti je Kruce svetoval je ena možnost. Na GKLj pa so meni rekli, če hočem ostati skozi nosečnost v lj, naj od svojega G prinesem napotnico za vodenje nosečnosti. Po porodu pa spet k staremu.

(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 12:57:56   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Obi, kar ti je Kruce svetoval je ena možnost. Na GKLj pa so meni rekli, če hočem ostati skozi nosečnost v lj, naj od svojega G prinesem napotnico za vodenje nosečnosti. Po porodu pa spet k staremu.


Ta je še boljša! Pa raje po porodu k drugemu, ker če je ta tvoja taka cinca.....

nata 80 pozdravljena!

< Sporočilo je popravil Kruce Fiks -- 4.1.2009 12:58:53 >


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 13:00:17   
lana08
Nata80 dobrodošla, ti bodo punce, ki so v MB več povedale.


(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 13:07:39   
Grethy
oj Larica morgen, aaaaaaaa tudi mi imamo lep sončen dan ...

kako pa je kaj danes z našo Zarjico ???

Blančika telefon maš mrtu user posted image user posted image user posted image user posted image   ... a boste po kosilu (kdaj pa imate sploh kosilo) doma ???


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 13:19:53   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: nata80


Ojla,se javljam se pri vas!Sem nova na forumu,a vas spremljam kar lep cas.Upam da me sprejmete!
No,jaz in moj se trudivauser posted image ze skoraj tri leta po naravni poti pa nic.Imela sem poseg in sicer,odstranili so mi pregrado in pregled jajcevodov.Moj je imel 2krat spermiogram in je z obema ok.Seda imava sredi januarja
razgovor v MB pri dr.Vlaisavljevic.Zanima me kaj naju caka naprej in koliko casa cakas za postopek?Hvala
za odgovore in lep soncen a mrzel pozdravcek!


Lepo pozdravljena med borkami ... danes je tu bolj zatišje, se pa definitivno jutri spet začne vrvež in če do večera ne boš dobila nobenega odgovora, bo jutri sigurno ...
Jaz sem bila na GK v  LJ tako da ti kar se tiče MB ne vem povedat nič ... jih je pa kot Lana pravi veliko tu, le spremljaj nas naprej ...

DOBRODOŠLA  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 14:24:05   
cukica
V letu 2009 želim vsem skupaj čimveč pozitivnih testov,nosečnosti in seveda otrok,..
Naj se vam izpolnijo vse želje.

Midva jutri kličeva v Lj., da nama povejo kdaj lahko greva po zamrznjenčke.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 14:46:33   
Rielka
Ok,hvala vsem.Bom pocakala na kaksen odgovor!
Mejte se fajnuser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 14:59:45   
pikovit
Punce pošiljam vam en morski in sončni pozdrav iz Strunjana,Portoroža,Pirana.Imava se krasno in uživava 100 na uro.Takole se bova imela vsaj še do petkauser posted image .Evo tole so predpriprave za postopek.user posted image user posted image user posted image


Zarči mislim nateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 16:41:44   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Punce pošiljam vam en morski in sončni pozdrav iz Strunjana,Portoroža,Pirana.Imava se krasno in uživava 100 na uro.Takole se bova imela vsaj še do petkauser posted image .Evo tole so predpriprave za postopek.user posted image user posted image user posted image


Zarči mislim nateuser posted image user posted image user posted image tudi jaz sončicauser posted image user posted image user posted image


Pikovitek, jaz sem imela tudi take vrste priprave na postopek in glej, zelo se mi je obrestovalo. Torej srčica, ta bo zmagovalen!

Nata80, dobrodošal. Tudi jaz ne vem nič o MB, a dobila boš kup informacij od tamkajšnjih punc.

Grethy, pozdravi in poljubčkaj Blančico!user posted image

Lana, Kruce, Shuka, Pija, Daisy, Kajsi, hej, hou!user posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 4.1.2009 16:42:39 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Januar 09 IVF/ICSI
4.1.2009 17:43:43   
bbpikica
Evo mene spet. Matr mam že dva dni težave pridt na RRuser posted image

Sonček 33 ja sva bla tko fino zgovorna mi kar ni blojasnouser posted image

Mismis upam da bo tudi moj rezultat tak kot pri Sayuriuser posted image

Dajamaja midva sva bla pa danes prav na iziuser posted image , najprej sem mu mal čestitala pa mal sem mu na dušo pihala kako  je on fajn k si tkole ekstra čas vzame zameuser posted image  pa mal božička sem mu dala, pa nč nisva šla na mizo, je mal po kartoteki pobrskal pa odkimaval pa čelo gubal, pol pa raku ja bova pa zdaj tkole probala. Mi je dal inštrukcije iz špikanja pol sva še mal poklepetala o vsem sortem in sem šla. 

Nata80 pozdravljena med nami

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?