|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 15:18:41   
Pat74
A ja pa še to: sem mela danes CTG, pa bris (sem ob 40 evrovuser posted image ), pa smo še lepo zaprti - priden naš malček, sva se zmenila, da se vidiva zunaj 26. 4., upam, da me posluša!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 15:20:01   
Anonimen
Zakaj pa bris?

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 15:26:39   
Pat74
Na streptokok B, ki pri novorojenčkih povzroča pljučnico, sepso in še kaj, pa še smrt kot najslabšo varianto!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 15:33:21   
Anonimen
No, to me je zanimal, ka sm se jst tut s svojo G pogovarjala o tem. A 40eur stane? Moja G še ni imela cenika, zato sprašujem. Se pa ta bris menda jemlje tam od 35.-37.tedna, a ne? In koliko čaasa boš zdej čakala na rezultate?

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 16:18:41   
matcar
Ja,mene so ful ignorirale. Sicer se kaka dva meseca nisem že javla,ampak nimam niti volje gor pokukat. Bom zdaj,da te ne razočaram.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 16:19:20   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Na streptokok B, ki pri novorojenčkih povzroča pljučnico, sepso in še kaj, pa še smrt kot najslabšo varianto!




Kaj to vsaki naredijo oz. predlagajo? Jaz o tem prvič slišim,zato.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 16:24:25   
Pat74
Na rezultate čakaš 1 tede, drugače pa najraje delajo ta test ob 35. tednu, ker pri 37. kakšna že rodi in je lahko prepozno.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 16:26:00   
Pat74

Kaj to vsaki naredijo oz. predlagajo? Jaz o tem prvič slišim,zato


Jest sem bla tud zdej 1. testirana, ker prej tega niso delal. Sem pa sama začela s to temo pri G, ona pa mi je samo lepo razložila, zakaj bris priporočajo.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 16:28:28   
matcar
A tak je to. Ker meni ni nihče nič omeno glede tega brisa. No,pa saj tudi po urino lahko vidijo,če je kaj narobe. Pri meni je vse ok.
Pat74,sem se javla zdaj pri aprilčicah,pa se ni nič kaj zgodilo. Kr mimo mene debatirajo. Grem gledat,če so zdaj trznile.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 16:31:37   
Pat74
A tak je to. Ker meni ni nihče nič omeno glede tega brisa. No,pa saj tudi po urino lahko vidijo,če je kaj narobe. Pri meni je vse ok. Pat74,sem se javla zdaj pri aprilčicah,pa se ni nič kaj zgodilo. Kr mimo mene debatirajo. Grem gledat,če so zdaj trznile.


V urinu tega streptokoka ni, ti mora kar konkretno bris vzet - mene je kar malo bolelo, pa še malo rjavega izcedka sem imela po tem odvzemu - v bistvu najbolj spominja na odvzem za PAP.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 17:01:19   
Anonimen
Pri men je zdej problem, ker še vedno ne vem, s čim je bil pri rojstvu okužen moj drugi sin. Vem, da je dobival antobiotik, katerega pa nimam pojma, ker so bili v P zelo skopi s podatki. Uglavnem so mi ves čas samo govoril, da se bo pozdravu, da bova sam kak dan dlje v bolnici... In ker se je res pozdravu, moram priznat, da sem ta dogodek kr nekam potisnila in nisem več razmišljala o njem.Zadnjič pa sem svoji G omenila to in zdej čakava papirje, ki so sicer v Jakobovem kartonu, saj predvidevava, da v njegovi odpustnici piše, kaj za ena bakterija ga je takrat napadla. Vem pa to, da je bil mali 2 dni na suhem(odtekala mi je plodna voda, pa tega nism vedla) in da mi je P razložila, da se je verjetno okužil ob rojstvu in da so včasih otroci umirali zarad tega, danes pa dobijo antibiotik. Ob tej razlagi me je minil, da bi še karkoli sploh vprašala. Zdej pa hočem zadeve razčistit predno rodim naslednjega pikca, saj sem mnenja, da je bolje preprečiti kot zdraviti. Definitivno pa ne želim še enkrat čez to.

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 7:10:00   
matcar
Dobro jutro,punce!
Jaz sem spala za en drek danes,me nekaj grlo boli. Bom še zbolela tik pred koncemuser posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 7:41:31   
Pat74
Jaz sem pa danes spala kot ubita, tudi na WC sem šla šele ob 6-ih zjutraj. Sicer pa ni čudno - včeraj sem bila ful leteča - sem mela G, pol sem peljala tamalo k zdravniku, ob pol sedmih zvečer pa še taveliko - zdaj sta obe na antiboitikih, ker mata poleg viroze še vnetje ušes. pol smo moral it pa še na pošto po paket za tamalega, je dobil prenosno posteljico.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 7:43:55   
šivilja
Matcar upajmo, da ne. Zdaj so ene grozne viroze na pohodu, mene matra že 10 dni - začelo se je z bolečinami v grlu, nahod, nato bolečine v ušesih (k sreči so minile brez AB) na koncu pa krozen kašelj. Držim pesti, da bo šlo mimo tebe.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 8:24:24   
BrinaBA
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja,saj zato pa se sploh več ne vklopim pri nih. Mi je brez veze,če me imajo na ignoru. Pol raje tu čvekam,pa pri mariborčankah in mb-nosečkah. Je pa naša Klaja tudi pri mb-nosečkah,pa se lahko na njo tudi obrnete,da izvete,kako in kaj je z mano. Pa naše babike tam so vesele vake nove članice,pa čeprav se samo informirajo o kaki stvari.


ja, tudi meni se zdi, da pri aprilčicah čvekajo samo enih par med sabo... pa še same slike pošiljajo in citirajo sporočila, tako da sploh ne pridem čez, da bi kaj konkretnega prebrala....

res pa je, da so to večinoma takšne, ki so prvič nosečke in imajo malo več časa (blagor jim user posted image ). Pri nas pa je kar naprej gužva... v vrtec, šolo, trgovino, v vrtec. v šolo, popoldanske dejavnosti, GŠ, verouk, šport, šolske naloge... in padem v posteljo po 20h,....pa še ponoči se zbujam... saj sem se v teh letih že kar navadila... sedaj sem pa ravno nekaj prehlajena, večji je celo noč jokal, da go boli ušesek; mene dajejo krči, pa lulat hodim nonstop.... mož pa pravi, da še nikakor ne smem rodit v tem tednu, ker ima ful gužvo v službi user posted image . Ja, tako ti je to... včasih se kar malo potolažim in mi dobro dene, ko me kakšna kolegica (brez otrok), vpraša, kako to zmorem... pa sem po pravici povedano kar ponosna nase

Vglavnem, da imamo naše sončke - brez njih pa si res ne predstavljam svojega življenja user posted image user posted image user posted image
pa še sonček bo skoraj user posted image user posted image user posted image
pa verjetno kakšna pesmica iz vrtca in šole ob materinskem dnevu user posted image user posted image user posted image

Saj res - MAMICE ČESTITKE!!!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 9:04:28   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Matcar upajmo, da ne. Zdaj so ene grozne viroze na pohodu, mene matra že 10 dni - začelo se je z bolečinami v grlu, nahod, nato bolečine v ušesih (k sreči so minile brez AB) na koncu pa krozen kašelj. Držim pesti, da bo šlo mimo tebe.




Ja,jaz tudi. Sicer me kašelj muči,pa malo me že v prsih peče. Ne vem,upam samo,da bo minlo ob čajčekih.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 9:06:02   
matcar
Točno to,ja! Se samo citirajo nekaj,pa glupe slikice popajo gor. Edina,ki je reagirala včeraj na moj post,je bila Sonček85. Ostale pa,kot da nisem nič napisala.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 9:07:31   
matcar
Vse najlepše ob dnevu mamic!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 9:16:01   
Pat74
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaBA
ja, tudi meni se zdi, da pri aprilčicah čvekajo samo enih par med sabo... pa še same slike pošiljajo in citirajo sporočila, tako da sploh ne pridem čez, da bi kaj konkretnega prebrala....

res pa je, da so to večinoma takšne, ki so prvič nosečke in imajo malo več časa (blagor jim ). Pri nas pa je kar naprej gužva... v vrtec, šolo, trgovino, v vrtec. v šolo, popoldanske dejavnosti, GŠ, verouk, šport, šolske naloge... in padem v posteljo po 20h,....pa še ponoči se zbujam... saj sem se v teh letih že kar navadila... sedaj sem pa ravno nekaj prehlajena, večji je celo noč jokal, da go boli ušesek; mene dajejo krči, pa lulat hodim nonstop.... mož pa pravi, da še nikakor ne smem rodit v tem tednu, ker ima ful gužvo v službi . Ja, tako ti je to... včasih se kar malo potolažim in mi dobro dene, ko me kakšna kolegica (brez otrok), vpraša, kako to zmorem... pa sem po pravici povedano kar ponosna nase.



Ja, saj tole drži, pa saj jim ne moremo zamerit, ker bi bile me kot prvorodke tudi najbrž takšne - so se pa lotile teh slikic in citiranja po mojem zato, da naklofajo čim več straniuser posted image , ampak marček pa še vedno ne bomo ujele, ker so ultra čveke!user posted image .
Drugač se pa men tudi včasih zdi, da samo še hitim naokoli s puncama - pa ta in ona aktivnost, pa nastopi, pa zdravniki - pa marsikdo ti reče, kolk si ti nora, pa še tretjega boš imela - pa saj je najbrž v tem egoističnem svetu to kar prevladujoče mišljenje, v končni fazi sem se pa/sva se za 3. odločila tudi izključno iz svojih nagibov in ne zaradi kakšnih višjih ciljev. Meni vsekakor sploh ni žal.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 9:56:06   
L & L
Juhuuuuuuuuuuuuuu
Evo mene po stotih letih user posted image , ma ne sej ni tok hudo. Rodila še nisem, zadnjič sem imela pregled in je vse ok tako kot mora bit, 31.3 imam prvi CTG upam da ne bo spet kaj čudnega pokazal ker te naprave mene ne marajo mi zmer kej zabeleži da moram pol v P ostat, mah bomo že preživel še teh par dni.
Matcar te lahko nekaj vprašam, kdaj pa imaš PDP da so ti 1.4 določil za CR, ker če se spolniš sem tudi jaz na istem kot ti po dveh CR in zato me zanima če ti to kaj prej določijo al kako, sicer bom pa jaz v torek vprašala kaj nameravajo z mano narest, sej jaz mislim da bo tut še enkrat CR sam tok da se zazihram, pa itak če bo bi vzela blok anestazijo ker bi vsaj enkrat rada bila prisotna pri rojevnju mojih otrok, kako boš pa ti v splošni ali blok.
Meni je kolegica rekla k je šla na blok da je full fajn in da je res lepa izkušnja. A niso tebi dali upanje za naravni porod?

No dovolj vprašanj te bom revco čist izmučla user posted image .

Danes pa lepo vse praznujte, mi smo bili včeraj v vrtcu na predstavi in je blo full srčkano no danes imamo pa še eno z tamejčkeno skupino komaj čakam mojega Lorisa kako bo nastopal, včeraj je bil Patrik res superski, evo a ni fino imet več otrok greš na več predstav user posted image user posted image .

Evo bo kar dovolj za nekaj časa, zdej grem pa v štacuno pa kakšno malenkost za mojo mamico in za vzgojiteljice.


Lepo se imejte in lepo praznujte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 12:48:10   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: L & L
Matcar te lahko nekaj vprašam, kdaj pa imaš PDP da so ti 1.4 določil za CR, ker če se spolniš sem tudi jaz na istem kot ti po dveh CR in zato me zanima če ti to kaj prej določijo al kako, sicer bom pa jaz v torek vprašala kaj nameravajo z mano narest, sej jaz mislim da bo tut še enkrat CR sam tok da se zazihram, pa itak če bo bi vzela blok anestazijo ker bi vsaj enkrat rada bila prisotna pri rojevnju mojih otrok, kako boš pa ti v splošni ali blok.
Meni je kolegica rekla k je šla na blok da je full fajn in da je res lepa izkušnja. A niso tebi dali upanje za naravni porod?

No dovolj vprašanj te bom revco čist izmučla user posted image .






Ja,so mi dali upanje na naravni porod,pa so na konziliju predstavli mojo situacijo in se odločli,da ne bodo reskirali. lahko se marsikaj zgodi meni in otroku. Tako,da so mi dali taki datum. Imam pa PDP drugače 8.4. Načeloma delajo CR,če je dogovorjen,v 38.tednu.Zakaj,pa ne vem.Niso mi nič rekli,da bi lahko imela spinalni CR. Bom pa vprašala,ker mi je prejšnji teden omenla Z tudi to možnost.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 18:22:27   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Sem se prijavla na forumu pri aprilčicah,samo nisem aktivna tak,ker sem dobila občutek,da sem nezaželena. Sem pa pri MARIBORSKI NOSEČKAH,tak da lahko tam preveriš.
Sem vas prišla malo pokukat saj je veliko naših punc tukaj vidim in sem samo zadnji dve strani prebrala .Sem kar malo šokd.Nismo te dale na ignoreuser posted image user posted image

Ja res pa je da smo v tretjem delu začele devat veliko pomočnikov a nismo misle tko.Res pa je da se nas večina javlja tiste k smo prvorodke tko kot je rekla Pat 74 ko še imamo čas user posted image

Kar pridi nas še kaj pokukat user posted image
Smo pa tudi me vsake nove vesele in so tudi še vse na našem seznamčku pa čeprav se nekatere niso že javile 100 letuser posted image saj so naše aprilčice in komaj čakamo novičke da so ponosne mamice user posted image user posted image user posted image

Se pa opravičujem ,če sem vam kaj temo  zapackala,to ni bil moj namen.user posted image

Vsem ,ki ste pa že mamice pa kar se da lep materinski dan

user posted image





_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 18:55:24   
matcar
Ja,bom prišla še tja pokukat. Samo imam občutek,da gredo kr mimo mene. Nisem pa mislila vseh.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 19:02:05   
sonček85
ti kr ,saj zdaj je manj pomočnikov user posted image user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: III. pričakovanje
25.3.2009 19:11:42   
matcar
Sem opazla!user posted image
sem se kr vklopla,ja!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?