|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 7:07:02   
matcar
Dobro jutro!
Naj vam tekne!
user posted image

Da vas počastim preden grem v Rim!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 9:19:12   
Anonimen
Mmmmmmm, ful je bla dobra. Hvala matcar. Kaj pa ti delaš že tako zgodaj pokonci? Kdaj pa vstajaš, oz. a sploh kaj spiš?user posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 13:03:24   
matcar
Jaz vstanem vedno okoli 6-ih,pol 7-ih. Mi Mne da spat,pa itak se moj vstane,ker gre na šiht. Pa L gre v šolo,tak da smo vedno zgodni mi.user posted image
Me veseli,da ti je pasala kavica!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 13:17:36   
Dorca
Joj punce ne sekirajte se zaradi drugih "mesečnic", važn da se mamo me kle radeuser posted image ! Po moje se nas 1-mamice kar malo bojijouser posted image user posted image user posted image .

Glede pregleda za bakterijo bom pa jaz gotovo tud šla, sicer sem šele 20 teden. Pri moji G stane 35 EUR, vsaj nazadnje ko sem gledala.

Klaja - a veš da si je dr. Vesel nogo zlomil - včeraj. A boš mogoče ti šla na pregled srčka pri 22 tednu oz. če boš šla? Jaz sem klicala v ponedeljek in so mi rekli, da glede na tahikardijo niso sigurni, da mi bo dr. Vesel naredil pregled in da naj pokličem njega. In ga kličem in kličem in kličem in nič. Danes sem pa spet poklicala sestro in je rekla, da si je zlomil nogo - auuser posted image . pa da mi pregled lahko naredi dr. Mazič - me bodo obvestili!

Matcar - čajčke, čajčke, pa med, ne pa kaviceuser posted image user posted image user posted image !!! Tud mene se nekaj loteva, en dan me boli grlo drugi dan ne, sem kupla Issla za lizat pa z medom se filam in čajem, pa je kakšen dan bolj pa spet kakšen dan slabi! Mislim, da je že čas DA PRIDE TA PRAVA POMLAD!!!!

Punce držte!


_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 14:17:20   
Anonimen
hey hey pupike moje.....
da sem vam javim po dolgem casu. itak vas vsak dan prebiram, sam kar ne najdem volje kaj napisat!!!!
matcaruser posted image user posted image user posted image  cez 1 teden bos se cartala svojga cukercka....oooooooo, kar malo sem ti nevoscljivauser posted image
pri meni nic novega, edino zadnji teden mi vse na zelodec pritiska, pa ne vem al zaradi nosecnosti, al sem kaj takega pojedla, ker se mi zdi 19 tednov se premalo da bi bil kriv dojencek...
mesa videt ne morem....zivim samo od grozdja in zelenjave...
ko pripravljam kosilo pa vecerjo za moje, komaj zdrzim, da ne vrzem vsebine zelodca u lonecuser posted image

ajaaaaaaaaaaaa, se ena vesela novicauser posted image user posted image user posted image
gibe cutim ze vsak dan!!!!!vceraj zvecer pa sva se s tadejckom ulegla in je bozal dojencka in ga je mala čoknila cez trebuscek!!!JOOOOOOJ, kako so se mu zasvetile uckeuser posted image user posted image user posted image
in je danes ze povedal babi pa dedijo, da ga je dojencek brcnil, samo da ni nic hud na njegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dorca)
  Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:21:52   
matcar
Ja,malo še pa bomo pestovali. Mi je kr fajn zdaj ratalo,ko vem. Ne bo mi treba čakat,pol pa panika v P.user posted image Sem se kr sprijaznila z CR,mi drugega tudi ni preostalo.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:27:07   
Anonimen
pa saj tud to je za nki dobro....
ves da se bos izognila boleeeecemu porodu, pa tocno ves, kdaj bo mali prisel na svet, in ti je prihranjena zivcna vojna, pa nestrpnost....aje to to?
eh, ocitno se ni....aa, kaj pa zdaj???? so to popadki????
zdaj tocno ves in se mi zdi to kr cooluser posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:32:56   
matcar
Ja,saj to je ravno dobra stran tega. Pa saj bo,čeprav me je groza,ko vem,da bom v sredo že v P,pol pa cel dan in noč čakanje,pa ti je tečno tam. Upam,da bom mela v redu cimro v sobi,drugače se mi bo zmešalo.user posted image
Morem pa še nekaj stvari vprašat,ko me bodo sprejeli. Nekaj so mi omenjali spinalni CR,pa bom vidla,kaj se da naredi okoli tega,pa če ga bodo delali,pa kakšno je okrevanje po njem itd... 

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:36:00   
Anonimen
uf, to cakanje pa ni fajn....sam je pa fajn, ko bos cakala brez popadkov, tiste ki bomo pa rodile po naravni poti(upam) pa bomo ta cas v popadkihuser posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:40:46   
matcar
Ja,to pa res. Mi bo prišarano tokrat!user posted image  Pa tiste muke v popadkih tudi. Pa saj boste se tudi ve rešle hitro. Tretjega dobimo,ni za pozabit!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:42:03   
Anonimen
jaaaaa, kar ne morem verjet....se mal pa bom mela 3!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:43:10   
Anonimen
se spomnim, ko sem srecevala kolegice ki imata po tri otroke, pasem si mislila, jao jao, dobre so, res so dobre, da majo 3 otroke, svaka jim cast....hehehe in evo nas!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 15:55:23   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

se spomnim, ko sem srecevala kolegice ki imata po tri otroke, pasem si mislila, jao jao, dobre so, res so dobre, da majo 3 otroke, svaka jim cast....hehehe in evo nas!



Ja,saj to je! Ko druge gledaš,si misliš,mater,od kod jim cajt pa energija. Zdaj pa nas poglej!user posted image Imamo ravno to,kar smo pri drugih občudovale!user posted image
jaz sem si jih vedno dosti želela. Želja pa se mi počasi izpolnjuje. Čez kake 4-5 let pa še enega,če bo bog dal!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 16:01:17   
Anonimen
uuuu, matcaruser posted image user posted image user posted image 4!!!!????
saj priznam, da se tudi jst poigravam s to mislijo, da bo imel tretji druzbo, ker prva dva sta ze kar velka(8,6 let)
in kar grozno se mi zdi, ce pomislim, no, se tega, pa zapremo trgovino....za zmeraj...
kar nekako mi ni sprejemljivo touser posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 16:17:14   
matcar
Ja,zakaj pa ne 4? Konec koncev če je za tri pa bo še za četrtega!user posted image  Ja,eno user posted image  bi še mela,tak da so po parih. Saj moja tavečja je tudi že 8,pa bi še vseeno enega zraven naročli,ko bo minlo nekaj časa. Moj bi jih pa tak mel za celo gardo!user posted image Pa stara še tudi ne bom tolko,da ne bi mogla še kakega met.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 17:44:15   
Anonimen
ja, pol pa le brz po porodu s5 u akcijouser posted image  hec...
kaj bos sla ti pol po porodniski se delat nazaj? in ostale tudi?
jst razmisljam in razmisljam, in bom verjetno kar doma z otroci ostala, ker se mi za 450€ na mesec ne splaca hodit na siht vsak bozji dan po 8 ur. sem preracunala in bi bila skoraj na istem, s tem da ce sem doma, sem z mojimi soncki in ni nobenega hitenja in zivciranja in vsega tega...
si bom pa probala zrihtat kako honorarno dela za ene 2-4x na teden, alpa poizkusila delati od doma kaj z racunalniki, ker kar dobro obvladam zadevo...(razno urejanje slik, delanje plakatov, voscilnic, itd.itd.....)
upajmo na najboljso variantouser posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 18:25:16   
matcar
Ja,jaz v to podjetje,kjer sem trenutno zaposlena,ne grem. Čeprav imam pogodbo za nedoločen čas,sem imela preveč problemov z njimi. Tako,da še imam en čas razmišljat,kam bom šla delat in če sploh. z mojim sma se pogovarjala,da glede na to,koliko lahko jaz zaslužim,pa koliko moj,se bolj splača meni it delat,moj pa doma ostane z otroci. Bomo vidli,kaj bomo pogruntali v tem enem letu,kaj še ga imam pred sabo.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 20:25:20   
klaja
Dorca ne, ne mislim it na ta pregled, saj če bi kaj ugotovili, da je s  srčkom narobe ti itak ne bi mogli pomagat, tako da se mi zdi, da je bolje če ne vem, ker bi se samo sekirala in bi sama sebe spravljala v slabo voljo, pa še ostale okoli mene.

Miska_mccute super, če že čutiš gibe, jaz že tudi komaj čakam!

Midva sva se že tudi nekaj pogovarjala in sma tudi ugotovila, da se skoraj ne splača it delat, če bom doma bom dobila nekje 450 € (otroški dodatek + dodatek za nego otroka), če bom pa šla delat, pa tam nekje okoli 550 - 700 (odvisno kje bi dobila službo, če jo sploh bi), s tem, da bi morala imet še avto, kje je še registracija in zavarovanje ter gume in servisi, pa oblačila, pa še en kup stroškov. Bi se pa začela z nečim ukvarjat doma, imajo moji stari starši in starši manjšo kmetijo, tako da bi mogoče kaj v zvezi s tem (že sedaj imama midva kokoši in prodajava jajca, pa se še kar nabere nekaj €), me pa drugače tudi zelo zanima oblikovanje gline ali pa fotografija.. Kaj pa vem, še imam čas razmišljat o tem.

(odgovor članu Dorca)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: III. pričakovanje
26.3.2009 21:17:32   
matcar
Pri takih cifrah se ti pa res skoraj ne splača delat it. Pa še zraven otrok si,jih ne rabiš v vrtec tišat,pa ga plačevat. Jaz tudi ne vem,če bom šla delat. Bomo vidli,kaj bo čas prinesel.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: III. pričakovanje
27.3.2009 6:40:49   
Anonimen
jutro puncice....no, jst prvo leto po porodniski sigurno ne bom sla,....sem se ze odlocila in pika!
klaja, kaj dodatek za nego otroka tudi pripada???
pa koliksen je in koliko casa, ter kaksni so pogojo?
lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: III. pričakovanje
27.3.2009 6:42:08   
matcar
Dobro jutro!
Sem mislila,da sem edina tak zgodna zjutraj!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: III. pričakovanje
27.3.2009 7:38:31   
Anonimen
hehe matcar, tudi jst sem zgodnja(6/6:30)
skuhat kavico mozeki, skupaj popit, pa domna zrihtat za u solo, ker ga potem on peljeuser posted image
jutro!

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: III. pričakovanje
27.3.2009 8:35:08   
skuštrana
Hojla, punceuser posted image

Mi smo na počitnicah pri babaici in nam dogaja..Ni časa za internetuser posted image
Vćčeraj sem bila naročena na punkcijo enega zoprnega gangliona na levem zapestju in sem se ravno dan prej popraskala po levi roki, tako da od punkcije ni bilo nič, ker moraš imeti roko čisto brez ranic..Mahh...Grrr..

Drugače smo ok, trebušček pridno raste, jaz ponoči spat ne moremuser posted image  Se zbujam, potem pa 1 uro gledam v luft, pa spet spim, pa se spet zbudim...Grozno.

Služba - jaz itak ne delam, imam malo postranskega zasluška z eno spletno stranjo, ki prodaja otrioške nosilke - slinge, mei taie, trakove in podobno, je ravno prav za mojo žepnino, glavno financ minister je pa moj mož in sem mu zelo hvalažna za to, ker ne vem kako bi furala otroke in še službo. Vsaka čast tistim, ki jim uspeva user posted image user posted image

Jaz sem tudi med junijkami, samo tam je čisto prehitro za mene. Ne sfolgam, potem pa čisto ven pademuser posted image  So pa super punce, samo imajo malo več časa kot jaz in potem samo tu pa tam malo napišem pa je..Toliko da se javim.user posted image
Drugače so pa moje Celjanke zakon, one so tudi bolj počasne, pa Desetke 07...

Joj, mi smo začeli pa full aktivno z obnovo in dogradnjo naše hiške in sedaj bo časa še manj..

Pa moja prijateljica je rodila 3 otročka, 3t prezgodaj.Punčkouser posted image  Jaz bi tudi kar podpisala da grem rodit3t prezgodaj, tisti zadnji tedeni se mi vlečejo...Kot kača.

Bris - jaz bom tudi šla, ne vem cene pri moji g, mapak baje je full priporočljivo.

Nič, to je to, v nedeljo odrinemo za Čatež, ko pridemo nazaj domov se vam bom pa bolj pogosto javila. Zdej pa moja čmrla že kličeta
Pa-pa, babe žabeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: III. pričakovanje
27.3.2009 8:36:08   
skuštrana
Matcar, za tebe bom pa držala pesti, pa javi se kasneje ko prideta domovuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: III. pričakovanje
27.3.2009 8:43:25   
ninocka
Ojla, cist na hitrco, ker imam danes en kup opravkov user posted image

Jst sem ze doma user posted image user posted image user posted image koristim dopust (32 dni) potem pa bolniska in potem ze porodniska.
sem mela v ponedeljek pregled, vse Ok, spola se ni videlo, ker je otrok lezal z ritko navzdol in hrbtom naprej. Sem si pa ogledala njegovo hrbtenico user posted image
G mi je dal bolnisko, ampak sem potem obrnila z dopustom, ker se mi april se steje v izracun za porodnisko.

Zdej se moram pa narocit na 3D-4D UZ (se ze cel teden, pa mi se ni ratalo poklicatuser posted image ).
Tko na hitrco, mi ni ratalo nic prebrat, ker sme bila par dni brez compa, zdej pa sibam, vas pa preberem kasneje in pokomentiram aktualno user posted image

Uzivajte


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?