|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:07:57   
hijenca
Kako je pa Videk danes naporen. Žnergica mala. Edino če sedim poleg njega in se igrama je mir, drugače pa jamranje. Sem ga sedaj v kinderpet dala, mogoče bo malo zaspal.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:10:30   
Anonimen
jana:

Si kaj pojedla, ali razhajajo kae trebusne viroze? No pocajtaj se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:12:00   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kako je pa Videk danes naporen. Žnergica mala. Edino če sedim poleg njega in se igrama je mir, drugače pa jamranje. Sem ga sedaj v kinderpet dala, mogoče bo malo zaspal.

user posted image user posted image user posted image
Mene pa naš danes malo heca.Meče igrače po tleh,potem pa prav čukast gleda,kdo jih bo pobral.Pa mizo sem morala k tv porinit,drugače mi bo vse programe razštelal

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:13:02   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

JOj, kok je pa naša Zala dons sitna, samo joka. TUd zaspat noče, mam že čist nakravžlane živce. Pa še kupi nepospravljenih cun me živcirajo. UF:(

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:15:26   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: ****

ss -nic hudega ce se smejis mojim besedam , saj v obupu ki ga dozivljam mi je to se edino dober. Smejmo se ...ce ze spat ne smemouser posted image user posted image


Imam vprasanje:

Koliko stanejo v Sloveniji, taki res kvalitetni ortopedskio cevljcki??

Ker midva sva dala 40 euro in to je tuki pol place od kakega delavca in me je na rit vrgel... samo kar mora bit mora bit.

Kok pa ta sport pride v Sloveniji??


V Sloveniji niso pravi otroški ortopedski čevlji nič bolj poceni. Tam približno od 30 € naprej.


Aha se pravi enako....ceprav sem pricakovala, da so potem v Sloveniji pa tam okrog 80 euro...

Cicibanke imajo kar ceno,tam okoli 40,50 eur

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:16:42   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty, kupi cicibanke na ježka ali zadrgo...so pa bolj trpežne kot superfit.

Pri vezalkah moraš naredit dvojni vozel,pa ti ne odvezuje.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:50:23   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: ****

jana:

Si kaj pojedla, ali razhajajo kae trebusne viroze? No pocajtaj se user posted image user posted image user posted image


nimam pojma, al kaj razhaja, al pa včeri sem pojedla veeeeeelik sladkega..mogoč to

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 14:54:20   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty, kupi cicibanke na ježka ali zadrgo...so pa bolj trpežne kot superfit.

Pri vezalkah moraš naredit dvojni vozel,pa ti ne odvezuje.


men ježeka ne more odpret, vezalke pa takoj.Razen dvojnega vozlja še nisem probala, no mašno misliš a ne?user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:04:51   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty, kupi cicibanke na ježka ali zadrgo...so pa bolj trpežne kot superfit.

Pri vezalkah moraš naredit dvojni vozel,pa ti ne odvezuje.


men ježeka ne more odpret, vezalke pa takoj.Razen dvojnega vozlja še nisem probala, no mašno misliš a ne?user posted image

Ja,pri nas se je obneslouser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:13:01   
barbaw
Sem že razmišljala kako bom napisala, da danes pa dogaja, pa sem malo razočarana. Sem pričakovala 2 strani več. user posted image  Zdaj pa grem brat za nazaj, dapomagam naklofat te 2 strani, ki sem ju pričakovala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:22:10   
Svojeglava
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

JOj, kok je pa naša Zala dons sitna, samo joka. TUd zaspat noče, mam že čist nakravžlane živce. Pa še kupi nepospravljenih cun me živcirajo. UF:(


darmar, drugič pa poklič, prideva midve do Zale, da jo Živa mal zabava, cune pa u omaro skrij, js ti ne bom peglala!

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:22:59   
Svojeglava
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Ej bejbe sm se spomnla, da v tem koncu že dolg ni blo nobenga čveka, men se ga pa lušta pa da mal spet ostale hroščke vidimo user posted image .... kaj pravte na en dober čvek pri men???? Kandidatke???



jst bi takoj, ampak ste tolk dalečuser posted image


še nikol nisem bila v Celju!
mogoče pa res... hmmm no jaz sem za!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:25:16   
Svojeglava
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

jana pa sej nismo tooolk daleč...

Se pravi "čvek pri Žanu":
- Manca
- Gregor
- Emilija
- Varja
- Alja
z mamicami user posted image ! Datum sporočimo naknadno user posted image ...



odvisno kater datum boste zbrale, pa glede na vreme, mogoče se pa prislikam...


No, no vidva kr priletita, sej žan pa gregec ne bota mogla sama tolk babnc uštimat user posted image !



Kje si ti v Logatcu? Sori, sem vse zbrkala, sem mislila, da si iz Celja, pa zdej vidim v podatkih, da piše Logatec, sori!!!

Jaz sem za!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:26:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice moje

Naše spanje se je malo umirilo,vsaj ne bedimo več ponoč ampak spijemo flašo benkota in spimo dalje-HB ker se mi je že trgalo.

Sem se hotla za vikend kej javt pa kr ni zneslo ker sem imela čez dan lubija doma pa še kratek stik sva imela pol smo bili pa še vabljeni na en RD pa je cajta zmanjkal.Za nočne maratone sem bila pa preutrujena ker se me spet neki prehlad loteva.

Čestitke Žanu in Varji mixijini žabici in hvala lepa za čestitke za mojo mačkico je ratal ful popularno delat brrrrrrrrrrrrr tko da vse popluva in se smeji zraven.


Še enkrat se moram zahvalt barbaw,estrelli in še drugim ki ste mi pomagale da tamalo tko lepo spet uspavam,se je hitro vdala a ne?Ji dam flašo benkota da ga spije 2-3 x popravim dudo in prinčipesa spiuser posted image user posted image user posted image

Grem mleko prštimat k vidm da  je že lačna



user posted image  za Laro in user posted image  za vztrajno mamico!!!
A si za damico dobila kaj konkretnega proti glistam?
 
tana7, pri nas kar med. sestra pri P namontira to vrečko, potem pa v čakalnici počakaš, da se user posted image  polula. Nato zadevco neseš 1 nadstropje višje v laboratorij.
 
tally, tudi Gregcu se je nekaj odprlo glede hranjenja, ampak se ne upam prehitro hvalit, da se ne pokvari user posted image  Pridna Emilija user posted image
 
Soncnica Sandra ***, lepo, da je stara mama bolje user posted image
 
jana81, pozdravi se user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: darmar
JOj, kok je pa naša Zala dons sitna, samo joka. TUd zaspat noče, mam že čist nakravžlane živce. Pa še kupi nepospravljenih cun me živcirajo. UF:(

Ja, pride kdaj kakšen tak čisto zares gnil dan user posted image user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

jana pa sej nismo tooolk daleč...

Se pravi "čvek pri Žanu":
- Manca
- Gregor
- Emilija
- Varja
- Alja
z mamicami user posted image ! Datum sporočimo naknadno user posted image ...



odvisno kater datum boste zbrale, pa glede na vreme, mogoče se pa prislikam...


No, no vidva kr priletita, sej žan pa gregec ne bota mogla sama tolk babnc uštimat user posted image !


Sploh Gregi, ki se babnic boji user posted image user posted image user posted image
T*i*A*r*A, lepo, da takole počuvaš še enega user posted image  In da pridno delaš user posted image
 
hijenca, tudi Gregi je danes bolj zahteven... Bo že user posted image
 
tilči, a ti imaš pa "TV majstra" doma? user posted image
 
Svojeglava, ohoho, ti si tudi tu user posted image user posted image
 
****, ja, tudi pri nas določeni modeli toliko stanejo... user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:29:44   
Svojeglava
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Živjo,

tudi Zala dobila novga zobka, levga zgornjega sekalca.


user posted image user posted image user posted image user posted image  pri nas je samo bula, zobek pa ksr noče ven, zato smo še v klubu ZERROuser posted image


bravo Zala, pri nas mamo pa 4 zobek -tko da zdej mamo vse enkice (čeprav tale četrti je šele pikica ven, ni še po celi črti!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:31:00   
Estrella*
Jaz pa čakam uro 16h, da dam Aljo spat, pol pa na plavanje s tamalimuser posted image
 
špelin@. tvojemu se odpira, naši pa zapirauser posted image  Zdi sem mi , da se ta obdobja papanja in nepapanja menjajo kot letni časi
 
 barbaw: jaz sem se prav zadrževala, s pisanjem, ker čaka Anitko, da odpre nov deluser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:33:21   
Svojeglava
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice moje

Naše spanje se je malo umirilo,vsaj ne bedimo več ponoč ampak spijemo flašo benkota in spimo dalje-HB ker se mi je že trgalo.

Sem se hotla za vikend kej javt pa kr ni zneslo ker sem imela čez dan lubija doma pa še kratek stik sva imela pol smo bili pa še vabljeni na en RD pa je cajta zmanjkal.Za nočne maratone sem bila pa preutrujena ker se me spet neki prehlad loteva.

Čestitke Žanu in Varji mixijini žabici in hvala lepa za čestitke za mojo mačkico je ratal ful popularno delat brrrrrrrrrrrrr tko da vse popluva in se smeji zraven.


Še enkrat se moram zahvalt barbaw,estrelli in še drugim ki ste mi pomagale da tamalo tko lepo spet uspavam,se je hitro vdala a ne?Ji dam flašo benkota da ga spije 2-3 x popravim dudo in prinčipesa spiuser posted image user posted image user posted image

Grem mleko prštimat k vidm da  je že lačna



user posted image  za Laro in user posted image  za vztrajno mamico!!!
A si za damico dobila kaj konkretnega proti glistam?
 
tana7, pri nas kar med. sestra pri P namontira to vrečko, potem pa v čakalnici počakaš, da se user posted image  polula. Nato zadevco neseš 1 nadstropje višje v laboratorij.
 
tally, tudi Gregcu se je nekaj odprlo glede hranjenja, ampak se ne upam prehitro hvalit, da se ne pokvari user posted image  Pridna Emilija user posted image
 
Soncnica Sandra ***, lepo, da je stara mama bolje user posted image
 
jana81, pozdravi se user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: darmar
JOj, kok je pa naša Zala dons sitna, samo joka. TUd zaspat noče, mam že čist nakravžlane živce. Pa še kupi nepospravljenih cun me živcirajo. UF:(

Ja, pride kdaj kakšen tak čisto zares gnil dan user posted image user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

jana pa sej nismo tooolk daleč...

Se pravi "čvek pri Žanu":
- Manca
- Gregor
- Emilija
- Varja
- Alja
z mamicami user posted image ! Datum sporočimo naknadno user posted image ...



odvisno kater datum boste zbrale, pa glede na vreme, mogoče se pa prislikam...


No, no vidva kr priletita, sej žan pa gregec ne bota mogla sama tolk babnc uštimat user posted image !


Sploh Gregi, ki se babnic boji user posted image user posted image user posted image
T*i*A*r*A, lepo, da takole počuvaš še enega user posted image  In da pridno delaš user posted image
 
hijenca, tudi Gregi je danes bolj zahteven... Bo že user posted image
 
tilči, a ti imaš pa "TV majstra" doma? user posted image
 
Svojeglava, ohoho, ti si tudi tu user posted image user posted image
 
****, ja, tudi pri nas določeni modeli toliko stanejo... user posted image


ja tud sem tle, helou!
povejte mi prosim kakšna je zgodba z uspavanjem o katerem govori katy?
še men prosim pomagajte, ker imamo zvečer aaaaarrrrrrrrijjeeee, da se zbudi cel blok!!!

kako uspavate?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:33:45   
Naty*
Svojeglava no panic, če si me mal preselila...sej sm bla še pred dvemi leti v Celju doma user posted image ...

Se pravi "čvek pri Žanu":
- Manca
- Gregor
- Emilija
- Varja
- Alja
- Živa
- Nejc
z mamicami ! Datum sporočimo naknadno ...


špelin@ da te ne bo Gregi presenetil, ko bo nazadnje največji šarmer user posted image !

Moj mali spi, user posted image ma vaje na faxu, js sm neki pojedla, zdej morm it pa mal pospravit... tako booombo mam user posted image !

Nč šibam...

< Sporočilo je popravil Naty* -- 12.1.2009 15:34:31 >


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:34:12   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Še enkrat se moram zahvalt barbaw,estrelli in še drugim ki ste mi pomagale da tamalo tko lepo spet uspavam,se je hitro vdala a ne?Ji dam flašo benkota da ga spije 2-3 x popravim dudo in prinčipesa spiuser posted image user posted image user posted image



Res se je hitro vdala. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:34:14   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Živjo,

tudi Zala dobila novga zobka, levga zgornjega sekalca.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:34:17   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Dobro jutro al naj rečem raje dober dan
 
NOČ: z eno besedo KATASTROFA, pa ne zarad Nejca ampak zarad mene. Včer ob 18.30 mi je kr naenkrat postalo ful slabo, želodec me je bolel, v glavnem za ****..moj je šel Nejca skopat in ko sem mu hotla it pomagat, ker je ful živc, sem prišla do kopalnice in za sekundo prijela Nejca, pol pa nisem vedla al naj grem bruhat al driskat, no odločla sem se za drugo opcijo, v roke pa lavor in juhuhu bruhuhu...no in to se je ponavljalo do 6h zjutraj...pol se je Nejc zbudil in ne nazaj zaspat do 7h, končno je pol zaspal in spal do 9h...jst sem še danes čist hin, Nejca ima pa trenutno moja mami.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:34:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kje pa se danes Barbaw skriva??


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


doma user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:34:25   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Kako je pa Videk danes naporen. Žnergica mala. Edino če sedim poleg njega in se igrama je mir, drugače pa jamranje. Sem ga sedaj v kinderpet dala, mogoče bo malo zaspal.


Ko se moja odloči ni niti zraven mene pridna. Sitnari ko velika. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:34:28   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

katy super, da bolš spite user posted image user posted image user posted image , a to je sam benko naredu?? Pa hvala za čestitke!


IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
A prideš na čvek?



Estrella
a ti se pa kujaš na mene... aaaa... s kakim posebnim razlogom...user posted image user posted image user posted image user posted image ???? Pa na Žana se tud kujaš ane hehe...


Vidla, pa pzabla odgovorituser posted image Odvisno kdaj bo. Načeloma ja.


Ja sej glede dneva se bomo jutri dogovorile, ko bo tasončna vidla, kdaj gre na zmenek z zobarjem user posted image .

barbaw
ja mislim, da bi cicibanke na vezalke mogle bit vredu. Gremo pojutrišnjem na lov user posted image !



Jaz sicer nisem kupovala cicibank, ampak katja in alen, pa vseeno, na vezalke se nam niso obnesle, ker je mali kar napreji odvezaval in se igral z njimiuser posted image Tako sem mu kupovala na ježa, to je bilo edino zanjuser posted image
Superfit za fanzte tud niso bile najboljše, za pupice, vsaj kasneje, pa super, preverjeno pri 2 kolegicah.


Meni pa na ježka niso bile dobre, ker se je sezuval in smo imeli tiste, ki se zapnejo kot pas.
Kje imajo Katja in Alen copate v Mb se mi pa niti sanja ne. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Majski hroščki 2008 - 10.del
12.1.2009 15:34:34   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

ss -nic hudega ce se smejis mojim besedam , saj v obupu ki ga dozivljam mi je to se edino dober. Smejmo se ...ce ze spat ne smemouser posted image user posted image


Imam vprasanje:

Koliko stanejo v Sloveniji, taki res kvalitetni ortopedskio cevljcki??

Ker midva sva dala 40 euro in to je tuki pol place od kakega delavca in me je na rit vrgel... samo kar mora bit mora bit.

Kok pa ta sport pride v Sloveniji??


Od 40 evrov gor. Se jih da dobit tudi za okrog 25, samo jaz sem pol Mb preiskala, da sem jih našla.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?