|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vse o laparoskopiji
12.7.2011 22:13:22   
Monaco
Ja, oboje sem imela.
Našli so 2-3 žarišča endometrioze. Dr pravi da po drugem ciklusu takoj začnemo user posted image .
Šansa za prirodno zanositev je 60%.
Upam da bom kmalu zgledala +


(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vse o laparoskopiji
20.7.2011 15:54:33   
Radenska_
Imam eno vprašanje,če mi katera zna pomagati.
Jaz sem začela KT jesti že sedaj, tako da jih bom z mesecem v katerem bo operacija, skupaj pojedla 3 škatlice. Priporočila mi je ginekologinja, čeprav imam še kar redno M, ampak pač, stres naredi svoje in sploh polegi ga kdaj rada pobiksa, pa že zagovor diplome me čaka pred OP, in sem želela malo pokalkulirati, do kdaj moram zagovarjat.

Kakorkoli, zanima me, kako je potem s tem jemanjem. Če prav razumem delovanje KT je sluznica potem itak skoz tanka in se ne debeli, se pravi ko bom jaz dobila M ( ki bo itak posledica jemanja KT) ne bom jedla tabletk. Ker je takrat premor.

Sestra pa po telefonu reče, da začet jemat tabletke na prvi dan M. Zdaj pa, kako je v primeru, če ješ KT že od prej? Ker ko pokličeš, imaš dejansko premor.

Pa še zanima me, na katero številko moram poklicat, enako kot za naročanje, ali ste šle osebno dol (Monaco?)

(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vse o laparoskopiji
8.8.2011 18:41:25   
maoo
Pozdravljene,

zelo bi bila hvalezna, ce mi lahko katera svetuje kako je z laporo v Izolski bolnici...Koliko je cakalna doba? Ali je potrebno jemat kaksna zdravila pred posegom? Kako to poteka? Koliko casa si hospitaliziran? Koliko casa ostanes na bolniski? In predvsem vase izkusnje? lp

(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vse o laparoskopiji
30.8.2011 13:06:40   
lunainzvezde

Mene pa zanima, je imela katera strah pred to operacijo (histero in laparo)?

Prosim za vaše izkušnje! Mislim, da je pri meni to povezano s tem, da od nekdaj nisem marala bolnic, poleg tega sem nazadnje ostala v bolnici ko sem bila stara 7let.


Hvala!


(odgovor članu maoo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vse o laparoskopiji
31.8.2011 7:57:21   
Radenska_
Jaz v bolnici sploh še bila nisem.

Me sem pa tja obide strah, ampak mene ne skrbi sama operacija in nič, malo me skrbijo moje kile, ker sem zelloooo suha. In sem se probala zdaj pred OP zredit za dve kili, pa mi ne uspeva preveč...Časa pa nimam več ravno veliko.

Drugače se mi pa ne da panike in živcev zaradi tega zganjat, enostavno si rečem, kar mi je usojeno mi je usojeno, operacija je rutinska, s posledicami se bom pa soočila ko nastopijo (bolečina itd...).

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vse o laparoskopiji
10.9.2011 9:44:21   
Anonimen
Eno obvestilo za vse, ki ste v čakalni vrsti pri Tomaževiču za laparo/histero.
Na vrsti boste naslednje leto. Letos je že zaključil, so vse do 15.12. že zasedeni termini.

(odgovor članu Monaco)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vse o laparoskopiji
11.9.2011 14:32:54   
mladika
Da vam povem še mojo izkušnjo.Nikoli nisem bila v bolnici vse do letošnjega januarja zaradi laparoskopije v stari porodnišnici v Ljubljani.Strah me ni bilo nič,do dneva pred odhodom v bolnico.Tisto noč sem malo slabše spala,drugače pa nič pretresljivega,ko sem pa v bolnico prišla me je pa ves strah minil,osebje je blo zlo prijazno.Kar se pa bolečin po operaciji tiče,mene ni čisto nič bolelo,ampak res.Drugače mam zlo nizek prag bolečine,ampak po operaciji me res ni nič bolelo.Me je še sestra spraševala če je treba protibolečinsko infuzijo povečat.Ti pa res skos neki teče v žilo proti bolečinam.Meni je Tramal,zaradi katerega sem tut bruhala ko sem se ustala za na wc!!Edino kar me je motilo je bila taka čudna omotica v bolnici,počutila sem se kot zadeta,pa pol doma 3.dan po operaciji so me ramena pa rebra začela bolet zaradi plina ki ti ga upihajo v trebušno votlino.Sem uzela 1-2 Nalgesina pa je bilo bolje.Aja u bolnici sem bila pa 2 dni,3 dan sem že šla domov.
To so moje izkušnje z operacijo v Ljubljani!!Upam da bodo za ktiro aktualne.

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vse o laparoskopiji
11.9.2011 16:35:45   
Radenska_
Kdo pa te je operiral?

(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vse o laparoskopiji
13.9.2011 21:14:30   
mladika
Profesor Bokalova!!


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Vse o laparoskopiji
14.9.2011 6:55:00   
Radenska_
Hoj, mladika hvala.

Mene bo tudi ona. Najprej sem se naročila k Tomaževiču, p kot rečeno, bi prišla na vrsto čist pri zadnjih, v decembru (če ne bi kaj prišlo vmes...), potem sem se pa v ponedeljek prenaročila k Bokalovi in imam OP 29.9.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vse o laparoskopiji
16.9.2011 15:18:39   
mladika
Super,da bo že tko kmalu!!Če boš imela še kake informacije,lahko na zs,z veseljem pomagam,če lahkouser posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?