|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   paket za novorojenca
6.1.2009 13:04:11   
zala007
lep pozdrav.
samo zanima me kdaj ste začele urejati starševstvo, pa to za paketek in koliko je vrednost če vzameš denar?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 13:12:34   
kristinaj
ene 10 dni pred rokom.... obakrat sem denar vzela..cca 260 eUR

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 13:14:10   
maca m
Mislim,da gres na socialno 60 dni pred PDP, jaz sem vzela denar, mislim da ga je bilo priblizno 250 eur.

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 13:14:20   
ajataja
Jaz sem vse uredila 2  mesca prej,sem vzela denar in dobila nakazano en mesec pred porodom,da sem lahko kupila kar sem še potrebovala.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 13:41:48   
Hope2
Šla sva slaba 2 meseca pred PDP, pa so naju poslali domovuser posted image , potem sva se hotela odpravit 2 tedna pred PDP, pa sme ravno tisti dan šla rodituser posted image , tak je mož vse uredil po rojstvuuser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 14:01:31   
hubi
60 dni pred pdp lahko začneš urejati, denarja je pa točno 269 evrov.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 17:29:33   
NoBady
kaj se pa bol splača, kakšno menje mate ve? da vzameš denar al paket... sem slišala da za tist dnar dobiš več v paketu, ker ddv ni vračunan mnde al kko, sej ne vem...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 17:38:48   
zmajaz
To je res ja - v paketu dobiš za isti denar več, ker so stvari po nabavnih cenah, brez marže, vendar pa si prej oglej, kaj sploh rabiš. Jaz sem recimo vse večje zadeve (lupinica, voziček, mizica za hranjenje itd.) že dobila od prijateljice, zato mi noben paket ni ustrezal in sem raje vzela denar. Pa takrat so bili paketi že skombinirani, zdaj si ga pa lahko tudi sam sestaviš - tako da malo poglej, kaj rabiš in kaj je na voljo na spletni strani (http://www.novorojencek.com/vsebina.php), pa boš videla, če lahko tam nabereš dovolj koristnih stvari za 260 eur, ali se ti bolj splača vzeti denar.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 17:45:21   
NoBady
ja tole da si lahko sam sestaviš paket je pa zlo zakomplicirana zadeva, ker morš nabrat stvari do centa natančno, sem probala, pa mi je zmer 1cent ostal... težko je, bom pa še poskusla...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 18:04:45   
Sončnica1
Na spletni strani www.novorojencek.com je res tako, da moraš do centa natančno nabrat stvari... Lahko pa stvari naročiš neposredno pri dobavitelju Recinku (klikni), kjer lahko naročaš po isti ceni kot na www.novorojencek.com in nisi omejen z vrednostjo. Brezplačno dostavijo pri nakupu nad 50 €. 

< Sporočilo je popravil Sončnica1 -- 6.1.2009 18:14:37 >

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 21:17:11   
naia
jaz bi naročila le previjalno...a lahko samo to naročim?!user posted image  namreč je cca. 180 eur, kaj je pa z razliko do 260 eur?! a lahko naročim previjalno, jo sama plačam in potem kot pomoč vzamem denar? možno?

a grem kr na recinko.si in naročim previjalno ali moram it kaj prej rihtat na socialno?user posted image

(odgovor članu Sončnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 21:39:40   
zmajaz
Po mojem se moraš glede tega najprej zmenit na CSD - takrat, ko greš 60 dni pred PDP oddat vlogo za uveljavitev pravic ob rojstvu otroka, nakateri tudi označiš, ali boš vzela denar ali katerega od zavitkov.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 21:45:20   
brigita23
mene pa zanima na kater CSD se grem to menit, tam kjer imam jaz stalno prebivališče ali tam kjer bom rodila otroka in bo tudi otrok za stalno prijavljen?
pa še nekaj, kaj od papirjev potrebujem zraven?

hvala vam

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 21:48:00   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: naia

jaz bi naročila le previjalno...a lahko samo to naročim?!user posted image  namreč je cca. 180 eur, kaj je pa z razliko do 260 eur?! a lahko naročim previjalno, jo sama plačam in potem kot pomoč vzamem denar? možno?

a grem kr na recinko.si in naročim previjalno ali moram it kaj prej rihtat na socialno?user posted image



Plačas sama, na Csd-ju pa vzami denar. Lahko pa počakaš na denar od Csd-ja, pa potem naročiš. Pri recinkotu lahko plačaš z gotovino po povzetju, al pa s kartico.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: paket za novorojenca
6.1.2009 22:00:17   
naia
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

IZVIRNO SPOROČILO: naia

jaz bi naročila le previjalno...a lahko samo to naročim?!user posted image  namreč je cca. 180 eur, kaj je pa z razliko do 260 eur?! a lahko naročim previjalno, jo sama plačam in potem kot pomoč vzamem denar? možno?

a grem kr na recinko.si in naročim previjalno ali moram it kaj prej rihtat na socialno?user posted image



Plačas sama, na Csd-ju pa vzami denar. Lahko pa počakaš na denar od Csd-ja, pa potem naročiš. Pri recinkotu lahko plačaš z gotovino po povzetju, al pa s kartico.



super...hvala...pol lahko že jutri naročim previjalno in jo plačam s svojim denarjem kljub temu, da na csd-ju še nisem nič rihtala...
ker drugače je ta previjalna ful cenejša na recinko.si, v baby centru in pikapolonici je čez 230 eur...

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: paket za novorojenca
7.1.2009 11:42:43   
Kranjcanka
brigita: vedno na centru kjer ima mamica prijavljeno stalno prebivalisce.

lp

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: paket za novorojenca
7.1.2009 12:08:29   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Kranjcanka

brigita: vedno na centru kjer ima mamica prijavljeno stalno prebivalisce.


Evo, spet podatek, ki bo tudi meni prav prišel! Kaj pa v primeru, če imam začasno prebivališče drugje? Šteje najbrž še vedno stalno prebivališče...

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: paket za novorojenca
7.1.2009 12:57:24   
Kranjcanka
tako. vedno stalno.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: paket za novorojenca
7.1.2009 13:23:04   
lananai
Hvala.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: paket za novorojenca
7.1.2009 16:14:31   
NoBady
aha tale stran Recinko je res super. samo ni mi še čisto jasno zdaj, naročim tuki prek Recinko na CSD pa vzamem denar in potem si lahko tko pokrijem stroške...? sem prav razumela?




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: paket za novorojenca
7.1.2009 16:54:47   
brigita23
hvala kranjčankauser posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: paket za novorojenca
7.1.2009 20:49:27   
Sončnica1
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

aha tale stran Recinko je res super. samo ni mi še čisto jasno zdaj, naročim tuki prek Recinko na CSD pa vzamem denar in potem si lahko tko pokrijem stroške...? sem prav razumela?





Ja, točno tako. Prav si razumela. :)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: paket za novorojenca
8.1.2009 6:15:08   
VRTNICA84
Za paket oziroma za denar urejaš 2 meseca prej. Za starševski dodatek pa urejaš do 30 dni po rojstvu.

_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu Sončnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: paket za novorojenca
8.1.2009 8:45:14   
elevitka
Hvala vsem za izjemno uporabne informacije in link... res so velike razlike v ceni... tudi jaz se bom odločila za denar na CSD ... in dokupila preko Recinko kar bom še potrebovala z tem denarjem.

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: paket za novorojenca
8.1.2009 18:42:57   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Hvala vsem za izjemno uporabne informacije in link... res so velike razlike v ceni... tudi jaz se bom odločila za denar na CSD ... in dokupila preko Recinko kar bom še potrebovala z tem denarjem.


Se podpišem tuki zraven...HVALA VSEM!


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?