|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.merlo
8.1.2009 15:16:39   
Anonimen
ali je tle kaka nosečka ,ki bo kmalu rodila ali pa je že in jo spremlja dr,Aleksander Merlo iz Postojne?me zanimajo vaša mnenja....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.merlo
8.1.2009 15:17:08   
Anonimen
Sem pri njemu, ampak nisem več noseča.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.merlo
8.1.2009 15:23:56   
piule
sem njegova pacjentka in sem v 38 tednu,mene tud zanima če katera ve ki je ža rodila,če se da na kak način zmenit da je on pri porodu,da nebi kakega Tristana al pa Taševga fasalauser posted image      al to je odvisno od dežurstev?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.merlo
8.1.2009 15:35:02   
Anonimen
Nasslednjič ga vpraši na pregledu. Jaz osebno sem se dogovorila za njegovo prisotnost (imam tudi njegovo mobilno), sam potem ni bilo potrebno, ker sem imela prečudovito ginekologinjo.user posted image Če pa nje nebi bilo, pa bi poklicala njega, ker Taševga živga ne morem videt.user posted image

(odgovor članu piule)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.merlo
8.1.2009 15:38:58   
thaiss
jaz sem bila dogovorjena da bo pri porodu. Ko sva štartala za Postojno sem ga klicala in me je pričakal v porodni in bil zraven cel cajt poroda!

< Sporočilo je popravil thaiss -- 8.1.2009 15:39:10 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:34:40   
Anonimen
a mogoče katera ve če še sprejema nove pacientke?

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:39:30   
ajam27
Sem pacientka dr. Merla v PO in rok imam 19.03.2009. Sama se sicer še nisem pozanimala ali bi lahko rodila pod njegovo "kontrolo". Sem se pa danes pogovarjala s prijateljico katera je rodila v juliju 2008 in že takrat ji je bilo rečeno, da dr. Merlo nič kaj rad ne prakticira, da bi vse njegove pacientke rojevale z njegovjo pomočjo. Da v tem primeru bi bil lahko 24 ur v porodnišnici ali pa doma v nenehni pripravljenosti. Včasih, da si se lahko zmenil, zdaj pa da je to malce teže.
Ko sem to izvedela sem bila malce razočarana ker sem se že psihično pripravila na njegovo prisotnost. Tako, da sedaj ne vem.
Ga pa definitivno na naslednjem pregledu vprašam. In če me bo zavrnil bom precej razočarana. In v tem primeru bom še premislila ali bom res šla roditi v PO porodnišnico.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:41:06   
ajam27
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a mogoče katera ve če še sprejema nove pacientke?


Preko koncesije menda ne. Samoplačniško pa nebi vedela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:44:06   
Anonimen
Merlo ne sprejema novih pacientk. Ima nabito polno že več kot eno leto. Če gre kakšna stran, imaš mogoče srečo, da prideš noter k njemu.

(odgovor članu ajam27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:46:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajam27

Sem pacientka dr. Merla v PO in rok imam 19.03.2009. Sama se sicer še nisem pozanimala ali bi lahko rodila pod njegovo "kontrolo". Sem se pa danes pogovarjala s prijateljico katera je rodila v juliju 2008 in že takrat ji je bilo rečeno, da dr. Merlo nič kaj rad ne prakticira, da bi vse njegove pacientke rojevale z njegovjo pomočjo. Da v tem primeru bi bil lahko 24 ur v porodnišnici ali pa doma v nenehni pripravljenosti. Včasih, da si se lahko zmenil, zdaj pa da je to malce teže.
Ko sem to izvedela sem bila malce razočarana ker sem se že psihično pripravila na njegovo prisotnost. Tako, da sedaj ne vem.
Ga pa definitivno na naslednjem pregledu vprašam. In če me bo zavrnil bom precej razočarana. In v tem primeru bom še premislila ali bom res šla roditi v PO porodnišnico.


Maš prav, saj potem bi bil res cele dneve skoz noter. že tako sem imela tist teden občutek, da je cele dneve tam. Še ponoč, ko sem šla na wc sem ga srečala, potem pa na viziti pri meni zjutraj. Popoldan pa vem, da je delal v svoji ordinaciji.user posted image Sej mu je velikokrat videt, da je že zmatran.user posted image

(odgovor članu ajam27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:48:00   
piule
ajam se strinjam s teboj,jaz če njega nebo grem raje v Šempeter ker mi je bližje,pa res me je strah da kakega taševga  al pa tristana dobim.tisti je namreč res usekan-lahko potrdim iz lastnih izkušen..neki bo treba zgruntat da bo merlo mel cajt zameuser posted image user posted image user posted image



merlo pa novih pacjentk ne sprejema več,vem ker sem spraševala v novembru08 za mojo kolegico,razen če se mu je kaj sprostilo,,,

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:54:57   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a mogoče katera ve če še sprejema nove pacientke?

jaz sem tudi njegova pacientka!
zaenkrat ne jemlje novih, ker ma preveč, razen samoplačniško!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr.merlo
8.1.2009 17:58:07   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: ajam27

Sem pacientka dr. Merla v PO in rok imam 19.03.2009. Sama se sicer še nisem pozanimala ali bi lahko rodila pod njegovo "kontrolo". Sem se pa danes pogovarjala s prijateljico katera je rodila v juliju 2008 in že takrat ji je bilo rečeno, da dr. Merlo nič kaj rad ne prakticira, da bi vse njegove pacientke rojevale z njegovjo pomočjo. Da v tem primeru bi bil lahko 24 ur v porodnišnici ali pa doma v nenehni pripravljenosti. Včasih, da si se lahko zmenil, zdaj pa da je to malce teže.
Ko sem to izvedela sem bila malce razočarana ker sem se že psihično pripravila na njegovo prisotnost. Tako, da sedaj ne vem.
Ga pa definitivno na naslednjem pregledu vprašam. In če me bo zavrnil bom precej razočarana. In v tem primeru bom še premislila ali bom res šla roditi v PO porodnišnico.


Maš prav, saj potem bi bil res cele dneve skoz noter. že tako sem imela tist teden občutek, da je cele dneve tam. Še ponoč, ko sem šla na wc sem ga srečala, potem pa na viziti pri meni zjutraj. Popoldan pa vem, da je delal v svoji ordinaciji.user posted image Sej mu je velikokrat videt, da je že zmatran.user posted image



Tudi jaz mam tak občutek, da je skozi ali v ordinaciji ali v porodnišnici!
baje pa je res, da zdaj ne gre lih na vsak porod od svojih pacient, ma pa obvesti, da si njegova pacientka, ma jaz bom zaupala, da bo vsaj poklical in bom šla rodit v Postojno, rajši kot v Šempeter!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr.merlo
8.1.2009 18:06:24   
Anonimen
meni se pa zdi da se on potrudi precej bol za tiste ki so al kake VIP osebe al pa žene bogatih privatnikov al pa da so same bol vplivne osebe,tak primer sem dozivela pri njemu ko sem bila njegova pacjentka.to mi ni všeč da dela razlike....sicer je pa dober zdravnik,eden on najbolših v PO,


Tašev i Tristan pa prava srovača,,,,se strinjam

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr.merlo
8.1.2009 19:31:07   
Tanja_
Kje pa ima ambulanto on?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr.merlo
8.1.2009 20:09:31   
lunca82
Pozdravljene, jaz sem tudi pacientka dr. Merlota. Jaz sem z njim ful zadovoljna in upam, da ko bo čas za rodit, da si bo uzel cajt in bil pri porodu.

Tanja_ dr. Merlo ima ordinacijo v bolnici Postojna v dugem štuku, če gani tam pa je verjetno v porodnišnici.



_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr.merlo
8.1.2009 22:31:43   
Anonimen
Kakšna sta pa Tašev in Tristan?

(odgovor članu lunca82)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr.merlo
8.1.2009 22:36:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

meni se pa zdi da se on potrudi precej bol za tiste ki so al kake VIP osebe al pa žene bogatih privatnikov al pa da so same bol vplivne osebe,tak primer sem dozivela pri njemu ko sem bila njegova pacjentka.to mi ni všeč da dela razlike....sicer je pa dober zdravnik,eden on najbolših v PO,


Tašev i Tristan pa prava srovača,,,,se strinjam



Kolkr se je on zavzel zame že pred nosečnostjo, pa zrihtal operacijo mimo čakalne vrste, da ne govorim o privat tel. št., ki je dosegljiva kadar sem hotela....car je!!!Nikol nisem imela občutka, da dela drugače z mano kot z VIP ženskami, pa sem jih srečala olala tam pred ordinacijo. Men osebno je pri njemu všeč že to, da se te spomni kjerkoli te sreča, tud sred Postojne. Ista je Jordanova.user posted image In oba sta me že ogovorila, tud že sred Špara v Postojni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr.merlo
9.1.2009 11:04:16   
ajam27
Tudi meni se zdi, da dr. Merlo med pacientkami ne dela razlik. Je pa res, da če človek preživi dobršen del dneva (ali celo noči) v ordinaciji oz. bolnici...se pač včasih malce naveličaš. Ga pa še nikoli nisem videla slabe volje. Mogoče je včasih malce "v svojem svetu" in niti nimam pojma kaj mi skuša dopovedati. Ima pač svoj način. Moje mnenje o njem je, da je človek na mestu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr.merlo
9.1.2009 16:35:00   
Anonimen
kolk let pa ma ta DR:Merlo?je mlad?
A ma slučajno Enega sina?

(odgovor članu ajam27)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr.merlo
9.1.2009 17:25:10   
Anonimen
Anonimen ima sina ja, ga poznam s faksa. Star je pa, jst bi rekla med 55-60. Sam jst slabo presojam starost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr.merlo
9.1.2009 22:00:43   
Leiah
Jst sem rodila lani in sem pacientka od Merlota. Vedno me je on sprejel oz. pregledal po CTG-ju in ko je bil cas za moj porod, je najmanj 3x prisel pogledat kako poteka porod, ceprav je takrat delal v svoji ordinaciji. Pa se nisva nic zmenila da bo prisoten pri porodu. Se ko je bilo vsega konec mi je prisel cestitat.
Tako da jaz imam same dobre izkusnje z merlotom in pri njemu mi je zelo vsec ker nic ne komplicira oz. ovinkari!
Drugace pa je bil takrat ravno kristan (in ne tristan, kot nekatere omenjate) v porodni, me je celo sival in je naredil svoje delo vec kot odlicno, samo punce same morate biti sproscene in ne grdo gledat pa bodo vsi lepo ravnali zvami!!
Drugace pa celoten porod vecinoma babice opravijo, mene je prisel kristan samo zasivat, prej ga sploh videla nisem.



_____________________________

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dr.merlo
9.1.2009 22:05:06   
blaža
se opravičujem, če smetim, ma bi vprašala, ko vidim, da imate G. v postojni. katrei je pa tisti ta star G v postojni? ga težko opišem, ki je imel kirurško kapico. je pa imel očala. Moj, ki je bil z mano je rekel, da se mu zdi, da se je pisal nekaj na črko A.

Hvala za odgovor, če katera ve.

za merlota, pa toliko. moji sosedi, ki je njgova pacijentka že za vse tri otroke, pri ta zadnji nosečnosti, jo ni opozoril, da je otrok majhen. imela je ful velik trebuh, rodilla je pa 2.200g deklico in 42 cm dolgo normalno ob eoku in je bla kar malo šokirana in v strahu, da če je vse ok. user posted image

ja pa šet sem pozabla povedat. Da ima anomalijo maternice je izvedela komaj po tretjem porodu. Ima srčasto obliko. Prva deklica je imela premajhno ledvičko, ta druga je imela zaležano rokico in še sedaj ko ima 4 leta ni prav ok, ta tretja je Hb ok, samo rodila se je tako mala.

< Sporočilo je popravil blaža -- 9.1.2009 22:07:55 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dr.merlo
10.1.2009 8:40:24   
ajam27
Ja se strinjam, da dr. Merlo včasih ne pove vsega. Kakšno malenkost  izpusti a le zato, da se nosečnica nebi še bolj bala. Če pa bi bile pri otroku kakšna večja odstopanja ali morebiti sum na kromosomsko nepravilnost (za kar se ima mati res kaj bati) takrat pa to več kot 100% pove.
Verjetno presodi v kakšnem psihičnem stanju je nosečnica in če že tako ali tako ni dovolj stabilna je ne obremenjuje.
Ne vem no...Zase vem, da če bi bile pri otroku le manjša odstopanja in bi to vedela, bi zagnala takšno paniko, da bi bil joj! To pa navsezadnje nebi bilo dobro ne za nerojenega otročička niti zame.
Drugače je pa res, da ima vsaka nosečnica svoj pogled in nihče ni narejen po natančnem kalupu drugega. Kar je všeč nekomu, še ne pomeni, da mora biti všeč tudi vsej ostali populaciji.
LP

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dr.merlo
11.1.2009 11:48:33   
Anonimen
Blaža  to je sigurno Aleksander Merlo,mislim da je on najstarejši zdravnik  in tudi najbol siv v Postonjski porodnišnici.

Ali vam je vedno on delalCTG ko ste ga imele?al kdo drug?
mene za nima se nekaj,kolk te obrijejo ko gerš rodit,čist vse proč ali sem tam okoli in na vrhu pustijo?sprašujem ker bi to rada opravila sama doma in nevem kolk je treba?user posted image


(odgovor članu ajam27)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?