|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:34:11   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jZ P bom danes nardila gov. zrezke in krompirjeve krokete pa mešano solatko..

grem mal na kulinariko pogledat, če je kak recept al bo mi katera puca svetovala ?? pleaseeee

priznam da govejih šniclov še nisem delala, mi jih je stalno tašča dala za zraven user posted image



Jaz dam kar kar na čebulo zrezke in malo zalijem z vodo, da je prekrito. Pa solim, malo česna... Kuham cca 45 minut in ves čas pazim, da je dovolj vode.


se strinjam...ta bolš so s čebulo. Taka fina omakica pride. Pa ne šparaj s čebulo...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:34:19   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čao babeuser posted image

evo poročilo s pregleda...
--moj user posted image ma že celih 2500guser posted image je že ornk dec, je rekla da po roku gledano je cel večji in težji...
--naslednji pregled mam 3.2.2009, takrat bo 35tednov in bom mela 1.ctguser posted image
--zredila sem se za +16kg skupaj...
--obseg trebuščka mam 105cm

mislm da nism nč pozabla.. pozabla sm jo uprašat kok je velik - dolgi... tega ne vem pa me firbec matra, sam ne vem...

no tko, to je na hitr...zdej grem pa sobo pospravlat pa pripravlat, mam veliiiik dela... bi rada vse zrihtala da mi res sam cote ostanejo za prat....user posted image

čao,papa



waw...super...je pa res že ornk...da te ne bo prehitel user posted image

...full mam filing, da mama isto G, a jo imaš v Laškem?


ja Korana Kuštrin al ka je... ta je v Laškem ja... ka a ti tut v Laško hodiš?user posted image



_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:36:04   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čao babeuser posted image

evo poročilo s pregleda...
--moj user posted image ma že celih 2500guser posted image je že ornk dec, je rekla da po roku gledano je cel večji in težji...
--naslednji pregled mam 3.2.2009, takrat bo 35tednov in bom mela 1.ctguser posted image
--zredila sem se za +16kg skupaj...
--obseg trebuščka mam 105cm

mislm da nism nč pozabla.. pozabla sm jo uprašat kok je velik - dolgi... tega ne vem pa me firbec matra, sam ne vem...

no tko, to je na hitr...zdej grem pa sobo pospravlat pa pripravlat, mam veliiiik dela... bi rada vse zrihtala da mi res sam cote ostanejo za prat....user posted image

čao,papa



waw...super...je pa res že ornk...da te ne bo prehitel user posted image

...full mam filing, da mama isto G, a jo imaš v Laškem?


ja Korana Kuštrin al ka je... ta je v Laškem ja... ka a ti tut v Laško hodiš?user posted image




Ja ja...sem mela pravi filing. Jaz imam v četrtek 22.1.1 pregled, 1. ctg pa 12.2.. Si ji rekla za Streptokoka B?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:36:09   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čao babeuser posted image

evo poročilo s pregleda...
--moj user posted image ma že celih 2500guser posted image je že ornk dec, je rekla da po roku gledano je cel večji in težji...
--naslednji pregled mam 3.2.2009, takrat bo 35tednov in bom mela 1.ctguser posted image
--zredila sem se za +16kg skupaj...
--obseg trebuščka mam 105cm

mislm da nism nč pozabla.. pozabla sm jo uprašat kok je velik - dolgi... tega ne vem pa me firbec matra, sam ne vem...

no tko, to je na hitr...zdej grem pa sobo pospravlat pa pripravlat, mam veliiiik dela... bi rada vse zrihtala da mi res sam cote ostanejo za prat....user posted image

čao,papa


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:39:27   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čao babeuser posted image

evo poročilo s pregleda...
--moj user posted image ma že celih 2500guser posted image je že ornk dec, je rekla da po roku gledano je cel večji in težji...
--naslednji pregled mam 3.2.2009, takrat bo 35tednov in bom mela 1.ctguser posted image
--zredila sem se za +16kg skupaj...
--obseg trebuščka mam 105cm

mislm da nism nč pozabla.. pozabla sm jo uprašat kok je velik - dolgi... tega ne vem pa me firbec matra, sam ne vem...

no tko, to je na hitr...zdej grem pa sobo pospravlat pa pripravlat, mam veliiiik dela... bi rada vse zrihtala da mi res sam cote ostanejo za prat....user posted image

čao,papa



waw...super...je pa res že ornk...da te ne bo prehitel user posted image

...full mam filing, da mama isto G, a jo imaš v Laškem?


ja Korana Kuštrin al ka je... ta je v Laškem ja... ka a ti tut v Laško hodiš?user posted image




Ja ja...sem mela pravi filing. Jaz imam v četrtek 22.1.1 pregled, 1. ctg pa 12.2.. Si ji rekla za Streptokoka B?


sem jo uprašala kko je kej s tem, pa mi je še mal razložila... in je rekla da to delajo po 35.tednu, da jo naj spomnim če bom želela.... jo bom kr spomnla, sej zgubit nimam kej, se raj za brez veze testiram kokr da je kej narobe... pa ti? ka ste se zmenle, se boš tut ti testirala?



_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:41:07   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čao babeuser posted image

evo poročilo s pregleda...
--moj user posted image ma že celih 2500guser posted image je že ornk dec, je rekla da po roku gledano je cel večji in težji...
--naslednji pregled mam 3.2.2009, takrat bo 35tednov in bom mela 1.ctguser posted image
--zredila sem se za +16kg skupaj...
--obseg trebuščka mam 105cm

mislm da nism nč pozabla.. pozabla sm jo uprašat kok je velik - dolgi... tega ne vem pa me firbec matra, sam ne vem...

no tko, to je na hitr...zdej grem pa sobo pospravlat pa pripravlat, mam veliiiik dela... bi rada vse zrihtala da mi res sam cote ostanejo za prat....user posted image

čao,papa



waw...super...je pa res že ornk...da te ne bo prehitel user posted image

...full mam filing, da mama isto G, a jo imaš v Laškem?


ja Korana Kuštrin al ka je... ta je v Laškem ja... ka a ti tut v Laško hodiš?user posted image




Ja ja...sem mela pravi filing. Jaz imam v četrtek 22.1.1 pregled, 1. ctg pa 12.2.. Si ji rekla za Streptokoka B?


sem jo uprašala kko je kej s tem, pa mi je še mal razložila... in je rekla da to delajo po 35.tednu, da jo naj spomnim če bom želela.... jo bom kr spomnla, sej zgubit nimam kej, se raj za brez veze testiram kokr da je kej narobe... pa ti? ka ste se zmenle, se boš tut ti testirala?




ja, mi2 sva že zmenjene. mi je kr v karton vpisala, da ne boma pozabile. kr naredi, sej po mojem ti ne bo računala, men ne bo je rekla...sam ne okol govort.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:41:15   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz pa bom danes kar zrezke spohala, pa krompir in solato zraven.

Aja, punce..jaz sem že dobila odločbo od CSD za porodniško in za denar namesto paketa. Pa včeraj sva šla očetovstvo priznati.user posted image user posted image user posted image Papirologije je konec..zaenkrat....user posted image user posted image user posted image



In kdo od vaju je zdaj očka? user posted image user posted image


Dvakrat lahko ugibaš! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:41:37   
helimaša
čao!

ja kok ste pa ve pridne.....ma sej ne morem vrjet......vas sploh ne sledim pa tud za nazaj se mi ne da brat......
jst sm še zmer ful prehlajena.....kašlam kot osel......Maša je tud začela ful kašlat tko da ponoč itak nč ne spimo......ma jih v vrtcu v mrazu vn vlačjo.....za ****.....pa vsi so smkavi pa jih kr rinejo vn......tko da sm dons kr mojmu naročila da jo morjo met not.....
drgač pa itak nč novga.....jst bi sm spala.....ponoč itak ne spim zjutri bi pa do treh če bi lahko.....v glavnem obup.....in se prov bedno počutim k nč pametnga ne nrdim.....
bom mogla it en dan mal v akcijo za user posted image .....morm kšno stvar kupit.....da mam pol mir.....
nč grem južno skuhat......

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:41:54   
tasa_m
najaa in novo hvala lepa..bom nardila res kr na čebuli..je najbolj ajnfoht user posted image user posted image

samo moram še minutko počakat,da se mi stalijo..sem malo pozabljiva pa sem ji pozabla ven dat...

najaa
a pomaranče nabijejo sladkor gor?? se mi zdi da so mi en čas pomagale, zdaj pa več ne..Saj zdaj ko si devam inzulin imam sladkor celo pod mejo tak da bom zmanjšala dozo pred zajtrkom na 1enoto, pred večerjo in kosilom pa bom pustila na 2 enoti.. ziher je ziher,..da nebom čez 14dni pa poslušala user posted image user posted image

NoBady ti pa maš pravega korenjaka že.. user posted image user posted image bravo za pregled in za super novičke. Zmerit pa ga verjetno itak ne more er je prevelik..zato ga tehtajo.. Tak je men moja G. rekla ko sem vpr. za dolžino..


(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:43:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz pa bom danes kar zrezke spohala, pa krompir in solato zraven.

Aja, punce..jaz sem že dobila odločbo od CSD za porodniško in za denar namesto paketa. Pa včeraj sva šla očetovstvo priznati.user posted image user posted image user posted image Papirologije je konec..zaenkrat....user posted image user posted image user posted image



In kdo od vaju je zdaj očka? user posted image user posted image


Dvakrat lahko ugibaš! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image verjetno je 50:50 user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:45:29   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jaz sem nazaj..zrihtala pa NIČ!!
Sem se skregala z računovodkinjo in vihravo odšla.. user posted image user posted image



Kot se za tapravo nosečnico tudi spodobi! user posted image

ja najaa točno user posted image
ma v pogodbi mi piše da imam plačo 15..ona pa men zdaj pamet soli,da ima šef do 18 cajt nakazat in pol naj pridem da mi vpiše plačo.. user posted image user posted image krasta.. grr sem bla jezna user posted image



Sej te čist razumem, da si jezna. Sam ponavad je res tako, da imajo kakšne 3 dni v dobrem za plačo.
In kaj zdaj? Greš 18. nazaj?


Samo potem to mora v pogodbi o zaposlitvi pisati..npr. izplačilo plač do vsakega 18. tega v mesecu... user posted image pa čeprav je potem praksa, da vedno 15. tega nakažejo!!! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:49:16   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čao babeuser posted image

evo poročilo s pregleda...
--moj user posted image ma že celih 2500guser posted image je že ornk dec, je rekla da po roku gledano je cel večji in težji...
--naslednji pregled mam 3.2.2009, takrat bo 35tednov in bom mela 1.ctguser posted image
--zredila sem se za +16kg skupaj...
--obseg trebuščka mam 105cm

mislm da nism nč pozabla.. pozabla sm jo uprašat kok je velik - dolgi... tega ne vem pa me firbec matra, sam ne vem...

no tko, to je na hitr...zdej grem pa sobo pospravlat pa pripravlat, mam veliiiik dela... bi rada vse zrihtala da mi res sam cote ostanejo za prat....user posted image

čao,papa



waw...super...je pa res že ornk...da te ne bo prehitel user posted image

...full mam filing, da mama isto G, a jo imaš v Laškem?


ja Korana Kuštrin al ka je... ta je v Laškem ja... ka a ti tut v Laško hodiš?user posted image




Ja ja...sem mela pravi filing. Jaz imam v četrtek 22.1.1 pregled, 1. ctg pa 12.2.. Si ji rekla za Streptokoka B?


sem jo uprašala kko je kej s tem, pa mi je še mal razložila... in je rekla da to delajo po 35.tednu, da jo naj spomnim če bom želela.... jo bom kr spomnla, sej zgubit nimam kej, se raj za brez veze testiram kokr da je kej narobe... pa ti? ka ste se zmenle, se boš tut ti testirala?




ja, mi2 sva že zmenjene. mi je kr v karton vpisala, da ne boma pozabile. kr naredi, sej po mojem ti ne bo računala, men ne bo je rekla...sam ne okol govort.  user posted image user posted image user posted image


no boma vidla če ma mene tut tuk rada ko tebeuser posted image če me ma, mi bo tut zastonj nrdilauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:52:07   
NoBady
js se morm kr poslovit, ker sm na obisku pri sosedi pa po RR brskam... morm it
lepo se mejte, papa


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:55:52   
Pupa7
NoBody čestitke za tvojega korenjaka!!! user posted image user posted image user posted image

Tasi, ti pa kar idi k dohtaru če se ti zdi da ni tak ko mora bit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo za zihr vse vredu!!!


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 13:00:17   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jZ P bom danes nardila gov. zrezke in krompirjeve krokete pa mešano solatko..

grem mal na kulinariko pogledat, če je kak recept al bo mi katera puca svetovala ?? pleaseeee

priznam da govejih šniclov še nisem delala, mi jih je stalno tašča dala za zraven user posted image



Jaz dam kar kar na čebulo zrezke in malo zalijem z vodo, da je prekrito. Pa solim, malo česna... Kuham cca 45 minut in ves čas pazim, da je dovolj vode.

jaz tudi...user posted image pa malo zamrznjene zelenjave zraven, pa kuham kakšno uro, na koncu pa dodam še kislo smetano in gorčico...če pa je preredko pa že malo podmetim ali kar drobtine/pšenični zdrob dodam.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 13:11:41   
mediuhec
punce, ne spet preveč o hrani. moje kosilo bo šele čez ene 3 ure!

pupa7, dali: naš pikec ima tudi obdobja, ko lumpa po trebuhu da je joj. zadnjič sem za malico zmazala kruh z nutelo: čez 5 minut je pa čist podivjal v trebuhu. bo že velik jedec, ko pride ven, kaj pravite?

dali: teli Hartani zgledajo ful dobri. midva sva si enga nagledala, pa kljub temu da je bil manjši, ni šel v prtljažnik. škoda res. pa barve so mi tud ble ok.

malacebelica: jaz pa ne znam tko dobro štrikat user posted image , če ne bi tud kaj naredila. veselo ustvarjaj!

felix7: o, še ena, ki veselo odšteva dneve do konca službe. sej bo, še malo!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 13:58:58   
dana
No tudi jaz odštevam še zadnje dni. Jutri je zadnji !!!!! JUUUUPIII. Res da me čaka konc januarja še zagovor, ampak že to da bom doma, da se mi ne bo treba furat v službo, pa zjutraj vstajat - že to bo SUPER.


(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 14:00:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

punce, ne spet preveč o hrani. moje kosilo bo šele čez ene 3 ure!

pupa7, dali: naš pikec ima tudi obdobja, ko lumpa po trebuhu da je joj. zadnjič sem za malico zmazala kruh z nutelo: čez 5 minut je pa čist podivjal v trebuhu. bo že velik jedec, ko pride ven, kaj pravite?

dali: teli Hartani zgledajo ful dobri. midva sva si enga nagledala, pa kljub temu da je bil manjši, ni šel v prtljažnik. škoda res. pa barve so mi tud ble ok.

malacebelica: jaz pa ne znam tko dobro štrikat user posted image , če ne bi tud kaj naredila. veselo ustvarjaj!

felix7: o, še ena, ki veselo odšteva dneve do konca službe. sej bo, še malo!


potem bo naš nor na kranjske klobase user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 14:02:17   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: dana

No tudi jaz odštevam še zadnje dni. Jutri je zadnji !!!!! JUUUUPIII. Res da me čaka konc januarja še zagovor, ampak že to da bom doma, da se mi ne bo treba furat v službo, pa zjutraj vstajat - že to bo SUPER.




super dana, pol boš lahko veeeliiiiko spala, če bo v trebuščku mirno user posted image

glede diplome, boš pa itak še prej povedala kdaj maš točn zagovor, da ti bomo držale pesti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 14:37:12   
lejca
ojla..

kak to ,da vam ne povejo kolk je mali/mala velika...men kr zracuna ...s tem da zmeri stegnenico...pa ma sistem da mu pol kr zracuna kolk je nas velik

nobady a tvoj mali je pa ze 25oog , v katerem tednu pa si?

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 15:07:34   
Dali*
Torej je danes po kosilu spet na vrsti siesta...po malo postih sodeč...user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 15:08:51   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

ojla..

kak to ,da vam ne povejo kolk je mali/mala velika...men kr zracuna ...s tem da zmeri stegnenico...pa ma sistem da mu pol kr zracuna kolk je nas velik

nobady a tvoj mali je pa ze 25oog , v katerem tednu pa si?

lejca


ejla...so ti že porihtali?

NoBody pa ma PDP 8.3....ja ma kr velikana. Bomo videli kok bo kaj naš...komaj čakam na drug teden...točno čez en teden imamo fotoshooting...user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 15:15:14   
lejca
oj dali..sele zaceli so...se en teden jih bom mela tukaj...

aha, datum ima 8.3..se pravi da bi moj mali  mogu met ze kar 2000g, ce prav razmisljam

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 15:17:52   
trezika
dandan
Mi smo meli pa dans pregled user posted image user posted image user posted image  vse je tako kot mora bit... pikec ima že celih 1777 g user posted image user posted image  (na zadnjem pregledu je imel 998 g user posted image )...mami se je zredila za dodatne 3 kg in jih od sestre spet poslušala...ampak me to sploh ne gane...še G mi je rekel, da imam zdaj dober izgovor za to, da se redim user posted image user posted image user posted image  

Zdaj pa se grem malo k čiščenju spravit...imam danes nekam veliko energije user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 15:20:27   
Lolita23
Živjo!!!

Vsem, ki še kuhate ali jete dober tek.
Jaz sem imela danes zadnjič MŠ, pa sej no nekaj novih prijemov.
nobadyuser posted image user posted image user posted image user posted image za pregled, pa sem jaz mislial, da nosim veliko punco, no ti nosiš velikega fanta.user posted image Sam zdaj mi pa ni jasen to z pregledi, ker jaz imam 1. ctg komaj na začetku marca, čudno.user posted image user posted image user posted image

lepi vozičkiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?