|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 15:51:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 15:51:57   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

očitno ne bom...lahk dam pa slikico


dej user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 15:52:09   
Blacky30
In spet bomo jutri praznovali rd z bolnim Nejcem.user posted image user posted image  Tak kot lani. Samo jutri imamo samo kosilo v ožjem krogu kot prejšnjo soboto za Tejin mali rd. Tak da ne bo panike, bo lahko počival.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 15:53:18   
Blacky30
Bravo, lumpa za odprtje 200. strani!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 15:54:19   
anikabd

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

sem mal brskala, tkole pravi tanč...

nič posebnega, driska se že umirja in pri črevesnih okužbah je pač tako,

Obisk pri zdravniku za takšno drisko ni potreben. Le če bi trajala več kot 14 dni, otrok bi odvajal več kot 5-7x dnevno tekoče blato, ne bi pil in skoraj nič jedel, bi svetovala obisk pri zdravniku.

še to:

zaenkrat samo opazujte. Če namreč otrok dobro pije in nima hudih bolečin v trebuščku, potem lahko pričakujemo, da se bo dnevu ali dveh stanje izboljšalo. Lahko gre za katero drugo črevesno okužbo, če pa bi takšno odvajanje trajalo dlje časa, bo potreben obisk pri zdravniku. Drisko jemljemo kot kronično oz. začnemo iskati neinfekcijske vzroke, če traja dlje kot 2 tedna. Saj vem, da je dolgo, ampak razen tega, da bi sedaj vzeli blato na preiskave in dobili izvid čez 3-4 dni, ni kaj storiti. Pa tudi izvid bi bil pomemben samo za primer, če bi driska trajala dlje časa, kajti drisk ne zdravimo z nobenimi zdravili.

lp



umpalumpa-imate pa res smolo. Glede na to kar ti je napisala Tanč, bi jaz vseeno na tvojem mestu šla k P. Govorim ti iz svojih izlušenj. Naši user posted image so le še premajhni, da bi kar čakali.

Za vaju pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 15:55:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4981
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 15:58:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4982
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 15:59:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4983
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 16:02:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:14:18   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Tinky, že spet generalka?!?!?!?? Pa če ste se komaj vselili. Al pa midve narobe pojmujeva besedo "generalka". To pri nas pomeni vse elemente ven zložit, pomit police, vse nazaj not zložit, vse obleke presortirat, skratka pospravit omare, vso tako delo, ki se ga ne lotiš vsak dan. Vidva pa to delata vsak teden???? Al vaju čaka samo obično pucanje?user posted image



zame generalka pomeni, da posesam, pobrišem po tleh, pobrišem prah, spucam šipe in spuliram kopalnico (polivam po tleh). To je pri nas na sporedu tedensko.
Omare pa pridejo na vrsto samo 2x letno, ko se menja garderoba.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:14:28   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

a vaši vedno z jokom pokažejo lakoto ali jim daste prej???




moj si začne čučat palec in vem, da je lačen



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:16:50   
nanka
Midve sva nazaj o zdravnika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kljub naročeni uri sva čakali 2 uri v ambulanti pa zdravi dojenčki za sistematskega in cepljenje in en kup kašljajočih otrok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , potem se naj pa pozdravi?

V glavnem Natka še zmeraj hrope, nadaljujeva z inhalacijami dokler ne bo zdrava, nos še vedno zamašen, vlivaj fiziološko in to je to. Zoja ima že 4 dni vročino kljub antibiotiku, nič takega, jo imajo drugi tudi dlje, za kašljanje pa inhalacije z ventolinom ( ji dajem že zdaj tri dni). V glavnem vse to sem vedela in že delala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:17:03   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Tinky, že spet generalka?!?!?!?? Pa če ste se komaj vselili. Al pa midve narobe pojmujeva besedo "generalka". To pri nas pomeni vse elemente ven zložit, pomit police, vse nazaj not zložit, vse obleke presortirat, skratka pospravit omare, vso tako delo, ki se ga ne lotiš vsak dan. Vidva pa to delata vsak teden???? Al vaju čaka samo obično pucanje?user posted image



zame generalka pomeni, da posesam, pobrišem po tleh, pobrišem prah, spucam šipe in spuliram kopalnico (polivam po tleh). To je pri nas na sporedu tedensko.
Omare pa pridejo na vrsto samo 2x letno, ko se menja garderoba.



Ahaaa, no, temu mi rečemo pucanje bajte. Da mi bo zdaj jasno, da ne postavljaš nove bajte na glavo enkrat tedensko.user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:22:23   
nanka
IZVIRNO SPOROČILO: lex

glux3 splača se tistemu, ki ima večjo plačo


Splača pa se preračunati, ker so zdaj samo trije razredi in če enden od partnerjev z olajšavo pade v nižji razred se splača uveljavljati le-temu. Recimo Moj ima plačo večjo kot jaz in on je na sredini drugega razreda, jaz imam plačo manjšo kot on, pa še vedno padem v drugi razred samo bolj na začetku. V tem primeru se splača meni uveljavljati, ker bom z olajšavo padla v nižji razred in bom s tem upravičena do plačila manj davka. Jaz vedno preračunam na e-davkih, samo moram počakati na izpiske od izplačevalcev. Ker teh še ni, se lahko še vedno na koncu pritožim na izdano odločbo. Čeprav lani je bilo vsseno kdo jih uveljavlja, ker sva bila na istem. Pa tako ali tako jih mož že med letom uveljavlja, ker ima rajši večjo plačo vsak mesec.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:35:29   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

kua je...
user posted image



sam tu je pa res taka: ka te spečem zdj al takoj?! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:39:57   
lex
HD z Vito mata iste štumfkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - dobre fotkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 16:53:24   
metuljcek321
Zivjo!

Smo na 8. delu. Najdete nas tukajle:

http://www.ringaraja.net/forum/Julijske_%C4%8Dvjake_08__VIII%25_del_%3A%29/m_3692343/tm.htm


See you there!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 17:54:50   
Gilo
IZVIRNO SPOROČILO: populis

IZVIRNO SPOROČILO: lejla969

Kdaj bo spet kakšno srečanje v Ljubljani?


Kr zmenimo se, sicer Trojane bodo pa tud vsak čas padle.


GILO; si spregledala ko sem te par dni nazaj vprašala iz katerega konca lj si?user posted image


Kje si pa vidla, da bi naj bila iz Lj? Sem namreč iz Celja user posted image

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 17:56:52   
lejla969
Ej Gilo, smo na VIII. delu. Pridi tja, te pogrešamo!

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 20:13:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gilo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4995
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?