|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:18:43   
nanka
dobro jutro še z našega meglena in mrzlega konca.

Zoji je šele danes padla vročina na 37,5, kašlja pa kpt nora, Natka še vedno hrope in smrka, tako da zankrat še ni videti konca temu.

Ilatic vztrajaj na skupnem sestanku tako deklet kot strašev in skupaj raziščite kaj in kako. Pri nas so velikokrat Tjašo izločile, tako da nima lepih spominov na OŠ, je pa pregurala, nekako. Zatekala se je v knjižnico, kjer je brala.

Lex in Karamela krasni punci sta.





(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:19:34   
Netta

mirjam, ze od 8. meseca naprej hodis? Vau! Potem imas pa res ze dolgo sprehajalno dobo Pa Ana? Ze kaj kaze, da bo tud ona tko hitra? In ja, se strinjam, da ne omenjas vec potresa ... si pa o vetru govorila ... najbrz tud pri nas piha


ne nič ne kaže, pa mi je kar fajn, kar naj gre bolj počasi. moj se še danes heca, da sem zato tako štorasta, ker sem kar shodila, ko telo še ni bilo pripravljeno na touser posted image user posted image user posted image

pa kako to, da si tako daleč zobarja omislila???


Široki rezanci z japkam se hecaš?


ne...sem našla recept od sestre nikoline...nisem še nikoli prej naredila...je pa zraven še kisla smetana in jajca...bomo vidli kako bo izpadlouser posted image

mojcek - user posted image user posted image user posted image

majuska - grem iskat recept!



(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:23:47   
Netta
majuska - recept!

30dag širokih rezancev...lahko so tudi druge testenine
1/2 kg jabolk
sladkor ciet
2dl kisle smetane
margarina
jajce

Testenine skuhaš. Jabolka narežeš na listke. Pekač namažeš z margarino, daš vanj plast rezancev, nanj jabolka, ki jih potreseš s cimetom in sladkorjem in spet plast rezancev. Poliješ s kislo smetano v katero razžvrkljaš jajce in malo sladkorja. Pečeš 30 min do 40 min na 200 stopinj.

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:25:07   
Netta
zdaj pa na sonček...kje vas potem najdem...na osemki??? pa pa...user posted image

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:31:11   
Blacky30
user posted image

Danes sem se lepo naspala, do 9.30, čeprav je Teja še ob polnoči, ko sem sezname skup paklala, lepo žvrgolela v posteljici in ni hotla zaspat. Je čakala, da jaz pridem. Ker ko sem se ulegla v mojo posteljo, je zaspala takoj v svoji. Potem sva jedli ob 7.30, takrat je tudi Nejc vstal, potem pa je ona zaspala nazaj, jaz pa poleg Nejca na sedežni, ko je gledal risanke. Danes sem ga pustila doma, ker ful kašlja in se bojim, da se ne bi še česa nalezel v vrtcu. Tam jih je namreč še samo nekaj, vse ostalo je bolno (Metuljcek, se popravljam, kajne?user posted image ). In ker jutri praznuje rd, ne bi rada, da  bi spet letal okol z vročino kot lani. Lani nam je sredi čage, večje, kot letos, vsi sorodniki so bili tukaj, zakuhal na 39 z gnojno angino, ampak on se ni vdal. Kar dalje je normalno funkcioniral, zabaval goste, le lička je imel ful rdeča. Falotek moj!user posted image

A so vam všeč moji seznamčki??? Sem se res potrudila, veste.user posted image user posted image

Zdaj edino, kar se zna zgodit je, da manjka kje kak podatek, ker saj veste, še vedno nimam prebranih 30 strani na 7. delu in morda se tam vmes skriva kak pomemben. Tak da don't worry, bom vse prebrala in podatek bo že na naslednjem seznamu zraven.user posted image

Populis - hvala! Da si me navsezgodaj zjutraj ob moji kavici tak lepo nasmejala s temi slikicami Lare in Staša.
Prekrasne so, tvoji komentarji jih pa še samo popestrijo!user posted image user posted image user posted image  Pa ful lep napis imate v čakalnici v RA.user posted image

Lumpa, jaz se žal moram strinjat z večino. Če vidiš, da otrok trpi, ga moraš peljati v P. Ne moreš le čakat, da mine do 1. leta starosti. Če pa sama praviš, da JE nekaj NAROBE z njim. Ga valjda ne boš pustila še pol leta trpet, kaj pa če je res kaj hudo narobe. Ziher boš enkrat naletela na nekoga, ki te bo poslušal. Verjemi!user posted image
In po tvojem opisu sodeč, je z Lukcem tudi po moje nekaj narobe. Ne sitka noben otrok cel božji dan, če je sit, previt in naspan. Razen, ko je bolan.

Nič, grem Teji kašico naredit, pa pridem potem nazaj.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:35:55   
ilatic
Evo sem ga klicala in brž mi je vrgu pod nos kako da ji zaupam, če me je izneverila pri šminkanju. Rekel je da ni panike da se lahko dobimo samo ne danes. Danes so bo pogovril z Iris. Ko sem mu omenila za tablete je rekel naj jo doma zaposlim da ne bo imela časa da razmišlja o neumnostih. HALO!!!! 12 let bo zdaj stara Iris, valjda jo poznam kdaj se ji godi krivica, kdaj mi res laže!!!! Ne ne to bom zrihtala. Morm pa povedat da mi smo prišleki tuki in da samo mene vika ostale starše pa tika!!!!

Mislim da je neki na tem in to bom razćistila. Žal mi je! Ji ne dajem potuho, vse sem mu verjela na govorilnih, samo ko sem videla reakcijo Iris pa mama ve kdaj je kaj res in kdaj ne. Če bi bilo to res vem da bi Iris odreagirala čisto drugače.
Pa mi rečete če nimam prov in da poslušam instinkt ki mi pravi da se ji je zgodila krivvica!

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:39:29   
netki
jutrooooo

no dane sem bla pa že mal pridna...sem pomila po tleh in zdej le malo lepše zgleda....ko se tilen zbudi pa še malo pospravljanjauser posted image

pri nas je že bil sonček, zdej je pa megla.....takoj ko se spet pojavi šibava ven !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

včeraj sem tilnu kupila fliperja in komaj čakam da ga sprobamo danes... me prav zanima kako bo

aja pa še tale prigoda....včeraj sem mami dala oba pokeca in ju je peljala domov, grem v trgovino in naenkrat zunaj slišim sirene, pa še ena in se malo zamislim....pa še in še in še, cel kup rešilcev in gasilcev....vsa živčna odletim ven in poklicem mami ki mi vsa nasmejana pove da so prispeli domov....men se je odvalil tak kamen od srca, ker sem se ful ustrašla...kličem še mojga in tud je bil ok.......no zgodila se je zelo huda prometna huda prometna nesreča, čelni trk dveh vozil....ful poškodovanih, tudi huje....en kolega se je mimo peljal ko se je zgodilo in še cesta ni bila zaprta in je rekel da je ležalo vse povprek, za volanom oseba s krvavim obrazom, eden je pristal v prtljažniku....groza user posted image user posted image user posted image user posted image vzrok: vožnja po nasprotnem pasu user posted image user posted image

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:47:13   
glugluglu
Blacky, danes pozvoni poštar, mi poda neko veliko kuverto za katero sem morala podpisati, jo odprem, prvo potegnem ven katalog in vame skoči en lep, dober mačo manuser posted image . To je bilo pred eno uro za dobro jutrouser posted image . Se ti prav lepo zahvaljujem.user posted image

Jaz bom ziher še kaj naprej naročila, glede št. tr, pa mi pošlji zs.






(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:47:51   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Blacky, točno ta link sem že jaz sasuli prilimala. user posted image Švoh, švoh bereš. user posted image

netki - kapo dol! user posted image



Jaaa, ampak ta isti link je pa pred tabo nalepila že mojcek.user posted image user posted image user posted image  Tak da tudi ti slabo bereš.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:50:10   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: mirjam80

majuska - recept!

30dag širokih rezancev...lahko so tudi druge testenine
1/2 kg jabolk
sladkor ciet
2dl kisle smetane
margarina
jajce

Testenine skuhaš. Jabolka narežeš na listke. Pekač namažeš z margarino, daš vanj plast rezancev, nanj jabolka, ki jih potreseš s cimetom in sladkorjem in spet plast rezancev. Poliješ s kislo smetano v katero razžvrkljaš jajce in malo sladkorja. Pečeš 30 min do 40 min na 200 stopinj.



zelo mikavno ... hvala Mirjam user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 10:54:17   
Gracie
Blacky30 imaš zs

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:02:17   
3jeMi
vstala ob 6h...šla nazaj spat ob 9h...vstala zdele...prišla sem gor...najprej zagledala odprt nov del...skor kap sunla...vidla, da je aktualen še ta del...si že oddahnila...videla kolk strani napisanih...in...NO COMMENT
user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
  user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
    user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:04:40   
Majuska
3jeMi ... ne tolk učk obračat, se ti bo zvrtelo user posted image

pa da vas malce spomnim ... http://bibaleze.si/multimedia/fotografije_otrok/aleksander-zimski.html



_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:10:18   
neboglasnica
Ma jaz sem obupala. Ker mi je klik nekaj nagajal, so mi svetovali naj naložim novi Adobe Reader... in sedaj mi vse strani kar valovijo, tako da me oči bolijo ko vas prebiram. Ko tole uštimam, vas pa poiščem, kjerkoli že boste.

Pa pa

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:15:49   
tims
Dobro jutro, kljub temu da bi šla kar nazaj spat. Po moje rabim cuker, pa sem zato tok slabe volje zadnje časeuser posted image .

Mal sem vas preletela, pa mislim, da se moram z Neboglasnico in Populis mal usest pa pogovort. Kaj se to pravi, tak nadlegovanje mojga bodočga zeta? Almera, a ti kar mirno tole prenašaš al kaj?user posted image

Karamela, vici so pa svetovni. Si me pa res nasmejalauser posted image user posted image user posted image . Čarovnica?!?!?!user posted image user posted image user posted image

Metuljček, hvala ker si pihala na kolenček, pa sem do spanja še 2x pokasirala in sem ugotovila, da se lahko sam še v vato zavijem.

Mi smo pa včeraj dobili domov iz šole. da mormo pridt Tima vpisat. In itak da sem se spet zjokala. Jooooj, kok gre hitr čas. Sploh ne morem verjet, da gre septembra kr v šolo, no. Še mal, pa bom plačevala za maturanca.....user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:26:37   
3jeMi
Jaz bom zdajle spremljala superveleslalom iz Kitzbühel-a in močno upala, da se zopet ne bo komu kaj hudega zgodilo... user posted image
Upam, da bo z Albrehtom vse OK, bogi dečko... user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:29:55   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

Jaz bom zdajle spremljala superveleslalom iz Kitzbühel-a in močno upala, da se zopet ne bo komu kaj hudega zgodilo... user posted image
Upam, da bo z Albrehtom vse OK, bogi dečko... user posted image


Mene je kar mrazilo, ko sem vidla, kako se je lomil tam po hribu. Groza.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 11:37:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:52:48   
Blacky30
Eh, idi se solit, lex, jaz sem tudi bila prepričana, da imaš ti vročino. Si pisala tak besno in tak zmedeno, da sem vse narobe zastopla. Ojej, boga Vita, evo zanjo  user posted image user posted image . Upam, da je do zdaj vročina že padla.user posted image

Eh, lejli nimaš kaj zamerit, itak ne bereš za nazaj.user posted image user posted image user posted image

Mojcek, jaz sem obrazec za podaljšanje porodniške dvignila na CSD. Lahko ti P napiše priporočilo, jaz je nisem prosila, ker je nekaj jamrala, pa sem lih tak dobla podaljšano.

Karamela, lex, krasne fotke!!!user posted image user posted image user posted image

Metuljcek, vauuu, tebe pa res meče.user posted image user posted image  Itak imaš jagode vsakodnevno na jedilniku, potem pa te še ponoči Jan Plestenjak preganja. Jaooo, bejba.....user posted image user posted image  Se sploh nisem začudila zadnjič, ko si nam maskoto poiskala, če je ne bi vidla, bi vedela,da je nekaj z jagodami.user posted image user posted image user posted image  hec, hec......da ne bi kaj zamerla.user posted image

VAuuu, Saška je nosečka???? Nisem vedla, je nazadnje nekaj mutila v intervjujih.user posted image user posted image user posted image

Mirjam, recept prosim za to čudo testenin z japkami.user posted image

Tinky, že spet generalka?!?!?!?? Pa če ste se komaj vselili. Al pa midve narobe pojmujeva besedo "generalka". To pri nas pomeni vse elemente ven zložit, pomit police, vse nazaj not zložit, vse obleke presortirat, skratka pospravit omare, vso tako delo, ki se ga ne lotiš vsak dan. Vidva pa to delata vsak teden???? Al vaju čaka samo obično pucanje?user posted image

Puzzli so že na tleh, čakajo Tejo, da se zbudi, pa malo se morajo preluftat, ker res smrdijo.user posted image

Metuljcek, včeraj je Teja jedla brokoli, korenček in bučke in to je ob polnoči tudi pokakala.user posted image  Pa zdaj zjutraj me je čakala še ena taka porcija.user posted image

Aja, btw. netki je odprla 8. del, ker smo zdaj na 7., veš???? Zato pa se mi je zadnjič zdelo čudno, kak bi ti rada odprla 10. del, če pa je še en vmes.Pa sem mislila, da si pač sentimentalno vezana na 10-ko, kot je karamela na 6-ko.user posted image  Torej si se zmotila in bi rada odprla 9. del???

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 11:55:09   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

Blacky, danes pozvoni poštar, mi poda neko veliko kuverto za katero sem morala podpisati, jo odprem, prvo potegnem ven katalog in vame skoči en lep, dober mačo manuser posted image . To je bilo pred eno uro za dobro jutrouser posted image . Se ti prav lepo zahvaljujem.user posted image

Jaz bom ziher še kaj naprej naročila, glede št. tr, pa mi pošlji zs.



user posted image user posted image user posted image  Sem ti dobrega dedca poslala, ne?user posted image  Me veseli, da sem ti polepšala jutro.user posted image  Dobiš zs.

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 11:56:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 11:58:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 12:08:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 12:10:03   
nanka
IZVIRNO SPOROČILO: zimska



user posted image

Tako masko smo včeraj dobili. Moj srček težko diha, piska mu v pljučih. Ne vemo točno - če je spet bronhiolitis ali pa že astma. Včeraj smo bili v ZD na saturaciji (97 - kar je ok), samo piska in se napreza, je dobil že tam masko, potem pa še ventolin in ta tulc za domov. Na 4 ure ima po 3 vdihe, najhujše je ponoči, ko ga moram zbujat in se ustraši maske, noče dihat v njo in je čisto rdeč v obraz, potem zajoka in zadiha. Imam občutek, kot da bi ga hotla zadušit z njo... Vdihi se bodo manjšali na 6 in 8 ur, bo pa to trajalo še en teden. Do takrat sva obsojena na osamitev ( nobenih stikov z zunanjim svetom, da še česa ne pobere...) Pa tak sva se čuvala... user posted image


Zimska z Natko je enako, samo da sva midve dobile ventolin za inhalacije in ji ga dajem v masko. Tudi naša je imela 97 saturacijo, hrope pa še vedno, že 10 dni. Meni se že počasi rola. Popoldne greva na pregled, samo naša ni imela nič vročine.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 12:10:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?