|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:21:18   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj pol danes zvečer ne bo nobenega tle?user posted image  a boste vsi joto z razlogom kuhali?user posted image

Srečno kekec!


A ti Pehta ne bos user posted image


ne ta pehta pravi, da ma zaenkrat dovoljuser posted image ..če sem jo prov razumela..


alo user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:22:15   
dolenjka
tortelini, rdeca pesa ...jota?
 
 
takole, tole ste mi zakuhale!! user posted image  Me je Stipe vprašal če mi danes ko pridem lačna domov paše takle jedilnik..... user posted image  user posted image  jaz pa bolna in nisem 3 dni nič ležala user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:22:21   
mlavla
kolk jih imata pa vidva v vajinem  planu z dolenjko?..če ni skrivnost

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:23:39   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

dolenjka..a si ti že kaj bolje...oz. tvoje zdravje?


žal ne user posted image  slabše očitno, ker nič ne počivam user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:24:50   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

kolk jih imata pa vidva v vajinem  planu z dolenjko?..če ni skrivnost


on 3, pa jaz 3, kar pomeni, da še 1 user posted image  rodim, pa imam 3 doma, ker zdaj imam 2 user posted image  user posted image  user posted image  On ima pa 1 sinkota od prej user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:45:02   
pina-1
dannnnn..

A STE VI NORI ALI KAJ. Me ni dva di in smo že na novem deluuser posted image user posted image

ni tako. Moji dalmatinci so šli stran. Blo je kratko a čudovito. Je pa sedaj celo stanovanje v razsulu. Sej si lahko predstavljate, če je bo v 48m2 7 ljudiuser posted image

PRi nas je novo to, da ima ana nov zob. Zgornjo levo dvojko. Bo pa kamlu venih še druga..

Za nazaj nisem nič brala, tako da niam pojma kaj se dogaja.

Stipe baje maš ti danes praznik?user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:55:16   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

dannnnn..

A STE VI NORI ALI KAJ. Me ni dva di in smo že na novem deluuser posted image user posted image

ni tako. Moji dalmatinci so šli stran. Blo je kratko a čudovito. Je pa sedaj celo stanovanje v razsulu. Sej si lahko predstavljate, če je bo v 48m2 7 ljudiuser posted image

PRi nas je novo to, da ima ana nov zob. Zgornjo levo dvojko. Bo pa kamlu venih še druga..

Za nazaj nisem nič brala, tako da niam pojma kaj se dogaja.

Stipe baje maš ti danes praznik?user posted image


Ja, danes je Dan slovenskega vojaskega letastva user posted image  Jelusicka si je dala pobriti ramena in hrbet... samo zaradi nas letalcev user posted image ...
Mamo res super ministrico... user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 16:55:59   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

dannnnn..

A STE VI NORI ALI KAJ. Me ni dva di in smo že na novem deluuser posted image user posted image

ni tako. Moji dalmatinci so šli stran. Blo je kratko a čudovito. Je pa sedaj celo stanovanje v razsulu. Sej si lahko predstavljate, če je bo v 48m2 7 ljudiuser posted image

PRi nas je novo to, da ima ana nov zob. Zgornjo levo dvojko. Bo pa kamlu venih še druga..

Za nazaj nisem nič brala, tako da niam pojma kaj se dogaja.

Stipe baje maš ti danes praznik?user posted image


Ja, danes je Dan slovenskega vojaskega letastva user posted image  Jelusicka si je dala pobriti ramena in hrbet... samo zaradi nas letalcev user posted image ...
Mamo res super ministrico... user posted image



Pa se popek si je pobrila... user posted image

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 17:17:35   
Maj78
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Ojla, mi smo bolani, smrekco morm še podret,aja pa porodno sem napisala, drugače pa nč novga.


pozdravljena..

kje pa se da prebrat to tvojo zgodbo..


Ne vem kam naj jo prpopam, a jo lahko kr sm?

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 17:38:25   
MetiLu
Janez spi drugo rundo, ma sva mela borbe spet ... pol ure sva se **** ... user posted image

Zdele pa možeka čakam, ker je kosilo že ready ...

Mi smo imeli zadnjo položnico 98€, ogrevamo pa 57m2 + galerija, ker imamo visok strop, gre vsa toplota gor user posted image

Za drugega user posted image se pa tudi meni počasssss oglaša želja, samo zaenkrat sva se odločila da počakava še kakšno leto, že zaradi moje službe ... upam, da nas kaj ne preseneti, ker sem brez prjatlce, pa še malo bolj aktivni smo zadnje čase user posted image  vsem ki se pa že trudite za novega člana, pa naj vam hitro uspe user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 18:56:10   
Maj78
Naš škrat pa nič noče jest že cel dan edino zjutraj je popil okol 9ih 210 mleka, pol pa nč noče več dat v usta, upam da se hitr pozdrav ker tole mi ni všeč in če mi jutr ne bo nč jedu ga peljem k pediatru, pa če me una nadere al pa ne.

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:02:04   
itata
čer,
hvala vsem za ponudbe za naročit just kremico, mi jo bo meti naročila, ker grem vsak dan usput - dolenjka tebi pa hvala, ampak tete ne poznam pa bi pol čakala, da prideš ti nazaj pa sej veš kako bi to blouser posted image
v službi sem se danes preselila v novo pisarno. žal nisem več samauser posted image  sam ni pa krize. baje mi danes še explorer pošlihtajo tko da bom ažurna. prečitala sem pa bolj malo. upam, da nisem velik zamudila...
jakob je danes ponoč bil spet uro pa pol pokonc sem spet zmatrana, sam ne preveč. je bil pa cel dan dobro razpoložen in jedel je normalno, tko da bi rekla, da je prehlad v odhajanju. upam!!!
vsem bolančkom objemčke, ostalim pozdravčke!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:06:28   
MetiLu
Itata, kremica in olje sta naročena, naročila se oddaja v nedeljo, tko da bom dobila enkrat drug teden, pa se bova zmenile, kdaj jo prideš iskat. Do takrat ti pa mojo posodim, pa se jutri oglasi ko boš šla domov user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:17:44   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj pol danes zvečer ne bo nobenega tle?user posted image  a boste vsi joto z razlogom kuhali?user posted image

Srečno kekec!


I tebi Pehta user posted image


U nizka!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:19:44   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj pol danes zvečer ne bo nobenega tle?user posted image  a boste vsi joto z razlogom kuhali?user posted image

Srečno kekec!


A ti Pehta ne bos user posted image


Ne Pehta pa ne kuha jote ampak Žgance!user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:25:33   
pina-1
blaža, sej ni važno kaj kuhaš, bašta da je zraven klobasauser posted image user posted image user posted image user posted image

stipe, ne morem verjet, da se je vaša ministrica uredila za vas letalceuser posted image user posted image user posted image

no mi smo nafto natankali, denarnico sprazniliuser posted image , amapk sedaj smo dobri za ene dve zimi.

Otroka gledata mamma mio in plešeta, vsaka na svojem koncu, jaz sem pa malo poročila gledala, ker že dolgo nisem ležala na psotelji. Bi morala malo popeglat, pa se nikakor ne morem spravit. Očitno bo jutri ta dan, ko bova s peglo kramljali.

a bo kera z mano kako rekla zdej?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:27:00   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Ojla, mi smo bolani, smrekco morm še podret,aja pa porodno sem napisala, drugače pa nč novga.


pozdravljena..

kje pa se da prebrat to tvojo zgodbo..


Ne vem kam naj jo prpopam, a jo lahko kr sm?


ja lahko dej. jaz to vedno rada berem. sem obsedena z dojenčki, rojstvi in takimi zgodbami. pa vedno mam solzne učke. Mi je žal, da ne bomo več imeli otrok, ma taka je naša odločitev zaradi financ, pa slabo prenašam nosečnosti. Zelo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:27:47   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

blaža, sej ni važno kaj kuhaš, bašta da je zraven klobasauser posted image user posted image user posted image user posted image

stipe, ne morem verjet, da se je vaša ministrica uredila za vas letalceuser posted image user posted image user posted image

no mi smo nafto natankali, denarnico sprazniliuser posted image , amapk sedaj smo dobri za ene dve zimi.

Otroka gledata mamma mio in plešeta, vsaka na svojem koncu, jaz sem pa malo poročila gledala, ker že dolgo nisem ležala na psotelji. Bi morala malo popeglat, pa se nikakor ne morem spravit. Očitno bo jutri ta dan, ko bova s peglo kramljali.

a bo kera z mano kako rekla zdej?


Ja res je.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:32:23   
blaža
evo me Pina kje si zdaj?

obiske sem odpravla, sem pa dobila še eno verižico Morellato. Lepa je res. Taka moderna.

No zdej sem pa res oborožena z nakitom. sem dobuila še dve zapestnici, uhane, pa to verižico.user posted image

No Blaža smo skopali, pol je zeksal 300ml z rižolinotom, pa že smrči. matija pa z mojim še malo gleda risanke, pol gre pa spat.

Aja pa prošnjo sem poslala na tisto firmo, kar preko meila. res dobro, da ni treba več pisem pošiljat. Mi se je zdelo kar fajn, ko je taka možnost.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 12.1.2009 19:33:01 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:40:41   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

evo me Pina kje si zdaj?

obiske sem odpravla, sem pa dobila še eno verižico Morellato. Lepa je res. Taka moderna.

No zdej sem pa res oborožena z nakitom. sem dobuila še dve zapestnici, uhane, pa to verižico.user posted image

No Blaža smo skopali, pol je zeksal 300ml z rižolinotom, pa že smrči. matija pa z mojim še malo gleda risanke, pol gre pa spat.

Aja pa prošnjo sem poslala na tisto firmo, kar preko meila. res dobro, da ni treba več pisem pošiljat. Mi se je zdelo kar fajn, ko je taka možnost.user posted image


evo me tu.
je bila pri nas vmes mala nesreča in je bil jok. POl sem Mio tolažla, pa je ana začela vriskat, ker je bla sem mela mio v naročju...No pol sta bli pa obe pri meni. Ahhhh
No sedaj je hudo že za nami in sem zopet tu.

Blaža, a vi že spite? mi se okoli 20 komi spravimo v kopalnico. ČE ne je prezgodi pokonci zjutraj. HB za mamma mia filem, ker je mir v bajti. Ana tako lepo pleše. Cuker maliuser posted image  

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:51:18   
blaža
Blaž gre spat ob sedmih. sam si je nardil tak urnik in neglede nato kdaj gre spat, se vedno isto zbudi, smo ga probali dat kasneje, pa je še večja štala. no sej matija je do lani hodil spat ob sedmih. pol je zjutraj brez problema sam vstal za v vrtec. Letos, ki je malo večji gre pa za osmo.

Ej Blaž tudi tako pleše, da je prav veselje gledat. Samo da vklopiš muziko že trza po ritmu. strašen je.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:51:42   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Naš škrat pa nič noče jest že cel dan edino zjutraj je popil okol 9ih 210 mleka, pol pa nč noče več dat v usta, upam da se hitr pozdrav ker tole mi ni všeč in če mi jutr ne bo nč jedu ga peljem k pediatru, pa če me una nadere al pa ne.


ti ga kar pelji,mi gremo jutri ob 7:20... zgodaj, a vsaj parkirali bomo brez težav user posted image user posted image

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:52:58   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Naš škrat pa nič noče jest že cel dan edino zjutraj je popil okol 9ih 210 mleka, pol pa nč noče več dat v usta, upam da se hitr pozdrav ker tole mi ni všeč in če mi jutr ne bo nč jedu ga peljem k pediatru, pa če me una nadere al pa ne.


ti ga kar pelji,mi gremo jutri ob 7:20... zgodaj, a vsaj parkirali bomo brez težav user posted image user posted image



za t se pa ne sekiraj. jaz sem zelo strupen, ko se gre za moja otroka. ne cedim, pa če se njim zdi še tako brezvezno.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:56:28   
blaža
ma kje ste zdej?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarski sončki - 9. del
12.1.2009 19:56:56   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Naš škrat pa nič noče jest že cel dan edino zjutraj je popil okol 9ih 210 mleka, pol pa nč noče več dat v usta, upam da se hitr pozdrav ker tole mi ni všeč in če mi jutr ne bo nč jedu ga peljem k pediatru, pa če me una nadere al pa ne.


ti ga kar pelji,mi gremo jutri ob 7:20... zgodaj, a vsaj parkirali bomo brez težav user posted image user posted image



za t se pa ne sekiraj. jaz sem zelo strupen, ko se gre za moja otroka. ne cedim, pa če se njim zdi še tako brezvezno.


jaz tudi jezika ne šparam, zadnjič sem jih klicala ker zelo malo uporablja desno rokico, pa mi je rekla, ja gospa mopgoče bo pa izraziti levičar.... pa sem rekla ja ni problema, samo da mi ne boste na naslednjem pregledu začeli glavo prat kaj nisem prej prišla in da je zdaj vse zamujeno... no pa je zdravnica zbolela in bomo to tudi jutri uredili... samo če mi reče kaj se mi bo kar zmešalo

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?