|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:07:24   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

Jutrooooooooooo user posted image  user posted image  user posted image

Spanje kot po navadi.... je pa Carica prehlajena in smo s pumpico nosek spraznili.... in fasali eno flasko aptamila vec kot po navadi.... user posted image  Skupaj s sinocno flasko je spila 440 ml aptamila... user posted image .

misar, blaza, bravo k ste se naspali user posted image

pina, itata, teh par dni je polna lunca in vecina malckov zaradi tega ful slabo spi... pa se meteo napoved je obupna... pritisk ful pada in bo ful dezval...

V Bruslju dezuje in piha precej mocen veter z Atlanskega... tudi napoved je vetrovna za ves teden, tako da bo Carica bolj malo zunaj... 
[/quote

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:09:39   
blaža
Evo Blaž je šel spat, jaz pa pijem že drugo user posted image .

pol se pa moram napravit za v Kp. Neverjetno kolko robe rabiš, ko maš m ale otroke. Pa še peluške od matije, ki spi z njimi, pa knjigice, da bosta z babico in dedijem brala,....user posted image , da ne govorim kolko robe za Blaža.

No pol si še lase umijem in zlikam, pa kosilo nardim pa je.

Si tipkamo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:19:45   
blaža
Evo sem prebrala intervju iz One in sem navdušena nad tem človekom. vse lepo pošteno opisuje, tudi kar se tiče epiduralne in ostalih metod. Pa lepo pove kaj nam naši zdravniki vse skrivajo pred nami, pa o rezanju presredka po nepotrebnem,...No sej vem, da se tudi tle mnoge od vas ne bi ravno strinjale z njim, ma je pa res enakega mišljenja kot jaz. Jaz sem odločno za naraven porod brez pospeševanja po nepotrebnem, brez anestezij, epiduralne,... no to govorim samo zame in za moje telo, prav je da se vsaka zase odloči. je pa tudi prav, da ve kakšne so lahko posledice in je fajn, če kero zanima, da si to prebere.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:38:27   
misar
evo Lana je v varstvu, jaz se pa že z drugo user posted image razvajam. zdaj se moram mal med knjige zabrisat, ker mam končno vse možnosti, da spackam še ta dva zadnja izpita s faksa. no če naredim enega bom že zelo vesela.


sicer pa maj 78, sem prebrala tvojo zgodbo, res katastrofalno doživetje...jaz bi jih menda kar tožilauser posted image

nič grem zdaj mal bukve premetavat

lepo se imejte


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:42:22   
dolenjka
Jutro user posted image

Maj, tudi jaz sem prebrala grozljivko, ki so jo tihtih nekaj dni živela user posted image  Spet potrjeno kako prav sem se odločila, ko sem vztrajala da grem v Postojno in ko sem vzelatudi G tam user posted image  On je res en zlat človek.
Sem na SLO times našla en šlanek nekega američana, ki je poročen s slovenko in je ona 1. rodila tu, 2. v ZDA, pri 3. otroku pa sta samo zaradi ginekologa (in to prav mojega) in odnosa, strokovnosti.... prišla roditi v SLO - Postojno. Bom poiskala članek in napopala link. Jaz komaj čakam, da grem spet rodit tja user posted image  user posted image  user posted image

Blaža, se strinjam s teboj. Članka sicer nisem brala, če obstaja v elektronski obliki se priporočam user posted image  
Za vsako stvar, za katero se odločimo je fino, da smo seznanjeni s stranskimi učinki, možnimi posledicami, prednostmi, slavostmi in se potem odločimo na podlagi vsega tega. Zame je porod z epiduralno naraven, ker se narave ne posiljuje, ničesar se ne prehiteva, edino kar je drugače je to, da je zmanjšana bolečina in s tem prorodnica ohrani veliko energije, ki ji potem po porodu in pri okrevanju lahko še kako koristi. Jaz vem, da nisem bila nič utrujena, s carico pa je bilo tudi vse v najlepšem redu...No, pa saj se ve, da smo si različne user posted image
....pri carskem rezu je tako, da je narejen zato, ker v takih primerih pač običajno ni druge možnosti in je bolje za porodnico in otročka. Sem pa odločno proti sprožitvi poroda z umetnimi popadki, prediranjem mehurja,.... kadar je z user posted image  še vse ok, porodnico tudi in je pač samo tisti "rok", ki je bil postavljen, mimo. Naj narava naredi svoje, saj je kontrola zdravnikov zato..... Velikokrat taki porodi, ki so sproženi, trajajo veliko dlje in še kaj......

No, zdaj pa konec filozofiranja, to je samo moje mnenje....

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:46:26   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jutro user posted image

Maj, tudi jaz sem prebrala grozljivko, ki so jo tihtih nekaj dni živela user posted image  Spet potrjeno kako prav sem se odločila, ko sem vztrajala da grem v Postojno in ko sem vzelatudi G tam user posted image  On je res en zlat človek.
Sem na SLO times našla en šlanek nekega američana, ki je poročen s slovenko in je ona 1. rodila tu, 2. v ZDA, pri 3. otroku pa sta samo zaradi ginekologa (in to prav mojega) in odnosa, strokovnosti.... prišla roditi v SLO - Postojno. Bom poiskala članek in napopala link. Jaz komaj čakam, da grem spet rodit tja user posted image  user posted image  user posted image

Blaža, se strinjam s teboj. Članka sicer nisem brala, če obstaja v elektronski obliki se priporočam user posted image  
Za vsako stvar, za katero se odločimo je fino, da smo seznanjeni s stranskimi učinki, možnimi posledicami, prednostmi, slavostmi in se potem odločimo na podlagi vsega tega. Zame je porod z epiduralno naraven, ker se narave ne posiljuje, ničesar se ne prehiteva, edino kar je drugače je to, da je zmanjšana bolečina in s tem prorodnica ohrani veliko energije, ki ji potem po porodu in pri okrevanju lahko še kako koristi. Jaz vem, da nisem bila nič utrujena, s carico pa je bilo tudi vse v najlepšem redu...No, pa saj se ve, da smo si različne user posted image
....pri carskem rezu je tako, da je narejen zato, ker v takih primerih pač običajno ni druge možnosti in je bolje za porodnico in otročka. Sem pa odločno proti sprožitvi poroda z umetnimi popadki, prediranjem mehurja,.... kadar je z user posted image  še vse ok, porodnico tudi in je pač samo tisti "rok", ki je bil postavljen, mimo. Naj narava naredi svoje, saj je kontrola zdravnikov zato..... Velikokrat taki porodi, ki so sproženi, trajajo veliko dlje in še kaj......

No, zdaj pa konec filozofiranja, to je samo moje mnenje....


kerega pa maš ginekologa?

Če boš pa 2. rodila v Postojni, te pridem pogledat.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:47:46   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jutro user posted image

Maj, tudi jaz sem prebrala grozljivko, ki so jo tihtih nekaj dni živela user posted image  Spet potrjeno kako prav sem se odločila, ko sem vztrajala da grem v Postojno in ko sem vzelatudi G tam user posted image  On je res en zlat človek.
Sem na SLO times našla en šlanek nekega američana, ki je poročen s slovenko in je ona 1. rodila tu, 2. v ZDA, pri 3. otroku pa sta samo zaradi ginekologa (in to prav mojega) in odnosa, strokovnosti.... prišla roditi v SLO - Postojno. Bom poiskala članek in napopala link. Jaz komaj čakam, da grem spet rodit tja user posted image  user posted image  user posted image

Blaža, se strinjam s teboj. Članka sicer nisem brala, če obstaja v elektronski obliki se priporočam user posted image  
Za vsako stvar, za katero se odločimo je fino, da smo seznanjeni s stranskimi učinki, možnimi posledicami, prednostmi, slavostmi in se potem odločimo na podlagi vsega tega. Zame je porod z epiduralno naraven, ker se narave ne posiljuje, ničesar se ne prehiteva, edino kar je drugače je to, da je zmanjšana bolečina in s tem prorodnica ohrani veliko energije, ki ji potem po porodu in pri okrevanju lahko še kako koristi. Jaz vem, da nisem bila nič utrujena, s carico pa je bilo tudi vse v najlepšem redu...No, pa saj se ve, da smo si različne user posted image
....pri carskem rezu je tako, da je narejen zato, ker v takih primerih pač običajno ni druge možnosti in je bolje za porodnico in otročka. Sem pa odločno proti sprožitvi poroda z umetnimi popadki, prediranjem mehurja,.... kadar je z user posted image  še vse ok, porodnico tudi in je pač samo tisti "rok", ki je bil postavljen, mimo. Naj narava naredi svoje, saj je kontrola zdravnikov zato..... Velikokrat taki porodi, ki so sproženi, trajajo veliko dlje in še kaj......

No, zdaj pa konec filozofiranja, to je samo moje mnenje....


kerega pa maš ginekologa?

Če boš pa 2. rodila v Postojni, te pridem pogledat.user posted image


dr. Merlo - itak user posted image  

upam, da nisi mislila, da mislim Taševa user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:48:32   
Blacky*
dan,

no mi smo od P, zdaj pa še jaz šibam k svoji zdravnici.

Val ima virozico, ki naj bi bila ok v dnevu ali dveh... tako gre lahko že jutri v vrtec če bo ok, vročina je padla, iz nosa pa še vedno teče.

Se javim še potem, ker ne smem zamuditi.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 9:54:57   
Februarka08
Jutro.

Noč še kar, 1x ji je moj šel dat dudo (ker se tud premaknit nisem mogla zarad križauser posted image ), potem sem pa še jaz mogla 1x vstat ker je jokalauser posted image in preden sem najdla dudo, je že spalauser posted image ne vem kaj ji je blo danes ponoč, to se ni zgodilo že uffffffff... pa nič zato, spale sva do 8.15user posted image potem je pojedla veeeeeeeelik krožnik medolinota in zdaj mi že stanovanje uničujeuser posted image
Maj78 jaz sem tvojo zgodbo že pokomentirala, lahko še enkrat povem, da je za user posted image no, na srečo, se je na koncu vse dobro izteklo user posted image

Baje je zunaj pasje mraz, tako da še študiram, če bova kej nos ven pomolile... mogoče okrog 11h za kakšne pol urceuser posted image tamala ma itak živčnega ker je skoz not, jaz pa tud... Stipe, kakšno vreme mateuser posted image
Pa pojma nimam kaj naj skuhamuser posted image user posted image
Sem si pa že glavo umila in sfenala in je res super če maš malo krajše lase, parkrat sem krtačo potegnila in sem kot da bi od frizerja prišlauser posted image user posted image

Zdaj se morm it pa mal s hčerko ukvarjat... vas pridem še kej pogledatuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:00:39   
blaža
Jaz bi šla pa še pri tretjem v izolo rodit. Samo, da ne bi želela Nate- babice.user posted image  je obupna, sej je bla nekrat prav cela tema zaradi nje odprta.user posted image

V Postojni pa nimam dobrih izkušenj.

Ko sem pri drugi nosečnosti krvavela, sem šla tam na urgenco, ker smo bli s kolegi ravno z mulčki na pici.
In me je pregledal en star G., pa na žalost ne vem kdo je bil, pa sem vprašala, da od kje tolko krvi, pa je rekel ja , da če bo obstal bo, če ne pa ne, da je to narava. ko sem ga pa dvakrat vprašala, če vidi utrip, me je kar ignoriral. Pa mi zraven na ultrazvoku kazal plod, da kao to je to.

To je bla sobota in ker mi ni dalo mira in sem čutla, da je nekaj zelo narobe, sem šla v nedeljo takoj še v Izolo, pa je prvo pogledala utrip in rekla: Žal mi je, ma ni utripa. Ja z pa: Sej sem vedla, da je nekaj hudo narobe.

Enostavno se tistemu G. ni dalo ukvarjat z mano. Pol sva se z mojim ustavla na Markovcu( hrib, ko greš iz Izolske bolnice v Koper) pre dcerkvijo in sem mislila, da is bom dušo izjokala.

Sem pa sanjala en teden pred tem, da me moja bivša delodajalka, s katero sem imela ful problemov, ko mi ni dala plač in me je nosečo z Matijo vlačla po sodiščih, da me stiska za trebuh in jaz kričim, na pomoč, da mi bo otroka zadušila. In res je verjetno lih tisti vikend odmrl, ker so mi rekli, da je nekje en teden že odkar ...

Pa še nekaj časa pred tem sem sanjala , da sem našla v omari za čevlje pri mami malega okostnjakca fetusa. In ko sem povedala mami kakšne more sem imela, je rekla,d a so to itak samo sanje. Na žalost je bla kot neka slutnja.

točno na večer ko sem zvedela, da je odmrl, sem še bruhala od živcev in zaspala. Sanjala sem pa kaktus z dvema modrima cvetkoma kot spomnčici, je pa imel lonček v katerem je bil kaktus dve taki ročki, ki sta bili polomljeni.

Pol sem čakala naslednji dan še na obrazijo, pa je kmalu vse samo ven padlo, dokler sem prišla na vrsto. no tako bi jaz dočakala doma , ko mi je rekel tisti v Postojni, da naj počivam. Lih v školjko bi padlo vse skupaj.

Pa še sesra ko me je vozla v operacijsko, mi je tako posmehljivo rekla, da zakaj jočem, da če me je strah. Sem rekla, ne me ni srah, mi je odmrl. Kot, če bi bla kaka najstnica in ponesreči zanosila na kakšnem rave party ju pa sem prišla delat splav. No pol ko je vidla da ga je usračkala, me je cel cajt tolažla.

No najbolj pa sem bla hvaležna mojemu G. Lovšinu v Izoli. ko sem čakala, na obrazijo sem vprašala, če je tam moj dr. Lovšin, pa mi je anestezist povedal, da on danes ima ambulanto. In pol so me verjetno vidli, da kakšna sem in pridem v operacijsko in ga vidim, kako me že čaka. to mi je ful pomenlo, da je on opravil.

Ne vem kdaj mi o šlo to skozi. Sej sem srečna da imam Matijo in blaža, ma mojga user posted image , ne bom nikoli pozabla, pa čeprav je bla mala pikica pri 9t. takrat majo pa že rokice in nogice,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:02:06   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jutro user posted image

Maj, tudi jaz sem prebrala grozljivko, ki so jo tihtih nekaj dni živela user posted image  Spet potrjeno kako prav sem se odločila, ko sem vztrajala da grem v Postojno in ko sem vzelatudi G tam user posted image  On je res en zlat človek.
Sem na SLO times našla en šlanek nekega američana, ki je poročen s slovenko in je ona 1. rodila tu, 2. v ZDA, pri 3. otroku pa sta samo zaradi ginekologa (in to prav mojega) in odnosa, strokovnosti.... prišla roditi v SLO - Postojno. Bom poiskala članek in napopala link. Jaz komaj čakam, da grem spet rodit tja user posted image  user posted image  user posted image

Blaža, se strinjam s teboj. Članka sicer nisem brala, če obstaja v elektronski obliki se priporočam user posted image  
Za vsako stvar, za katero se odločimo je fino, da smo seznanjeni s stranskimi učinki, možnimi posledicami, prednostmi, slavostmi in se potem odločimo na podlagi vsega tega. Zame je porod z epiduralno naraven, ker se narave ne posiljuje, ničesar se ne prehiteva, edino kar je drugače je to, da je zmanjšana bolečina in s tem prorodnica ohrani veliko energije, ki ji potem po porodu in pri okrevanju lahko še kako koristi. Jaz vem, da nisem bila nič utrujena, s carico pa je bilo tudi vse v najlepšem redu...No, pa saj se ve, da smo si različne user posted image
....pri carskem rezu je tako, da je narejen zato, ker v takih primerih pač običajno ni druge možnosti in je bolje za porodnico in otročka. Sem pa odločno proti sprožitvi poroda z umetnimi popadki, prediranjem mehurja,.... kadar je z user posted image  še vse ok, porodnico tudi in je pač samo tisti "rok", ki je bil postavljen, mimo. Naj narava naredi svoje, saj je kontrola zdravnikov zato..... Velikokrat taki porodi, ki so sproženi, trajajo veliko dlje in še kaj......

No, zdaj pa konec filozofiranja, to je samo moje mnenje....


kerega pa maš ginekologa?

Če boš pa 2. rodila v Postojni, te pridem pogledat.user posted image


dr. Merlo - itak user posted image  

upam, da nisi mislila, da mislim Taševa user posted image  user posted image


Ne se mi je zdelo, da je Merlo, čeprav sem čula tudi ful slabega o njem od sosede, ki ga ima in ni tako zanemarljivo malo kar je povedla. No pa ti ne bom kvarla slike o njem. Sej za mojega tudi nekateri kej pokritizirajo, pa je meni vseeno najbolj zlat na svetu.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:04:07   
Maj78
Ja no lepi komentarji na mojo porodno user posted image , drugače sem rodila v Lj porodnišnici ker je moja ginekologinja iz leonišča (in se celo poznamo) in v bistvu (seveda to je samo moje mnenje) je mene zajeb..., ker glede na to da sem rodila 27.2 in mi je naredila zadnji UZ 4.2., bi lahko če bi mi vmes naredila še kak UZ videla dejansko kaj se z otrokom dogaja, glede na to da so mi vsi napovedovali prezgonji porod zaradi vseh težav v nosečnosti ona pa me je pustila čez rok pa sploh ne bom komentirala ker je itak brez veze in adijo pamet. Ampak zdej morm najdt kako pametno ginekologinjo h kateri bom hodila, ker k njej ne mislm it več razen če je ne vem kaj.....


_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:08:47   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Jutro.

Noč še kar, 1x ji je moj šel dat dudo (ker se tud premaknit nisem mogla zarad križauser posted image ), potem sem pa še jaz mogla 1x vstat ker je jokalauser posted image in preden sem najdla dudo, je že spalauser posted image ne vem kaj ji je blo danes ponoč, to se ni zgodilo že uffffffff... pa nič zato, spale sva do 8.15user posted image potem je pojedla veeeeeeeelik krožnik medolinota in zdaj mi že stanovanje uničujeuser posted image
Maj78 jaz sem tvojo zgodbo že pokomentirala, lahko še enkrat povem, da je za user posted image no, na srečo, se je na koncu vse dobro izteklo user posted image

Baje je zunaj pasje mraz, tako da še študiram, če bova kej nos ven pomolile... mogoče okrog 11h za kakšne pol urceuser posted image tamala ma itak živčnega ker je skoz not, jaz pa tud... Stipe, kakšno vreme mateuser posted image
Pa pojma nimam kaj naj skuhamuser posted image user posted image
Sem si pa že glavo umila in sfenala in je res super če maš malo krajše lase, parkrat sem krtačo potegnila in sem kot da bi od frizerja prišlauser posted image user posted image

Zdaj se morm it pa mal s hčerko ukvarjat... vas pridem še kej pogledatuser posted image



Pr nas dezuje in je topleje...je pa ful vetrovno..user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:09:53   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jutro user posted image

Maj, tudi jaz sem prebrala grozljivko, ki so jo tihtih nekaj dni živela user posted image  Spet potrjeno kako prav sem se odločila, ko sem vztrajala da grem v Postojno in ko sem vzelatudi G tam user posted image  On je res en zlat človek.
Sem na SLO times našla en šlanek nekega američana, ki je poročen s slovenko in je ona 1. rodila tu, 2. v ZDA, pri 3. otroku pa sta samo zaradi ginekologa (in to prav mojega) in odnosa, strokovnosti.... prišla roditi v SLO - Postojno. Bom poiskala članek in napopala link. Jaz komaj čakam, da grem spet rodit tja user posted image  user posted image  user posted image

Blaža, se strinjam s teboj. Članka sicer nisem brala, če obstaja v elektronski obliki se priporočam user posted image  
Za vsako stvar, za katero se odločimo je fino, da smo seznanjeni s stranskimi učinki, možnimi posledicami, prednostmi, slavostmi in se potem odločimo na podlagi vsega tega. Zame je porod z epiduralno naraven, ker se narave ne posiljuje, ničesar se ne prehiteva, edino kar je drugače je to, da je zmanjšana bolečina in s tem prorodnica ohrani veliko energije, ki ji potem po porodu in pri okrevanju lahko še kako koristi. Jaz vem, da nisem bila nič utrujena, s carico pa je bilo tudi vse v najlepšem redu...No, pa saj se ve, da smo si različne user posted image
....pri carskem rezu je tako, da je narejen zato, ker v takih primerih pač običajno ni druge možnosti in je bolje za porodnico in otročka. Sem pa odločno proti sprožitvi poroda z umetnimi popadki, prediranjem mehurja,.... kadar je z user posted image  še vse ok, porodnico tudi in je pač samo tisti "rok", ki je bil postavljen, mimo. Naj narava naredi svoje, saj je kontrola zdravnikov zato..... Velikokrat taki porodi, ki so sproženi, trajajo veliko dlje in še kaj......

No, zdaj pa konec filozofiranja, to je samo moje mnenje....


kerega pa maš ginekologa?

Če boš pa 2. rodila v Postojni, te pridem pogledat.user posted image


dr. Merlo - itak user posted image  

upam, da nisi mislila, da mislim Taševa user posted image  user posted image


Ne se mi je zdelo, da je Merlo, čeprav sem čula tudi ful slabega o njem od sosede, ki ga ima in ni tako zanemarljivo malo kar je povedla. No pa ti ne bom kvarla slike o njem. Sej za mojega tudi nekateri kej pokritizirajo, pa je meni vseeno najbolj zlat na svetu.user posted image


O ne, ti lahko čist mirno napišeš vse, ker meni je zlat in oh in sploh, če pa se bo kdaj kaj zataknilo, ga pa niti sekunde ne bom več v zvezde kovala, Tako da smo na jasnem....ne za vsako ceno, tako to je pri meni.
Meni je veliko pomenilo, ko sem mu prinesla vse papirje iz Belgije od nosečnosti, da me je sploh sprejel, vse pogledal, naslednji dan sva se slišala po telefonu, če bi slučajno hotel še kak papir ali preiskavo....moram reč da me je lepo spremljal, hodil iz ambulante v bolnico z mano na CTG, me na CTG naročal ko je bil dežuren...mi je pa hotel sprožiti porod, pa mu nisem pustila, ker je bilo s carico in menoj po njegovih besedah vse ok. Tako da ima tudi on te "fore" s sprožitvijo, samo se nisem dala user posted image  Po porodu mi je pa prišel čestitat in rekel da sem bila spidi gonzales user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:11:01   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Maj78

Ja no lepi komentarji na mojo porodno user posted image , drugače sem rodila v Lj porodnišnici ker je moja ginekologinja iz leonišča (in se celo poznamo) in v bistvu (seveda to je samo moje mnenje) je mene zajeb..., ker glede na to da sem rodila 27.2 in mi je naredila zadnji UZ 4.2., bi lahko če bi mi vmes naredila še kak UZ videla dejansko kaj se z otrokom dogaja, glede na to da so mi vsi napovedovali prezgonji porod zaradi vseh težav v nosečnosti ona pa me je pustila čez rok pa sploh ne bom komentirala ker je itak brez veze in adijo pamet. Ampak zdej morm najdt kako pametno ginekologinjo h kateri bom hodila, ker k njej ne mislm it več razen če je ne vem kaj.....



katero G pa imaš user posted image

Ja, za zamenjato jo pa definitivno je....a na CTG te je dala kakšen user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:21:22   
lillchy123
maj user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok

punce, mene so ravno klicali iz ORL. v petek imava sprejem in če bo vse ok, bo v ponedeljek Luka operiran.saj vem, da bi mogla bit vesela, ker bo pol slišal, ampak trenutno samo jokam....

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:25:00   
Stipe air force
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

maj user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok

punce, mene so ravno klicali iz ORL. v petek imava sprejem in če bo vse ok, bo v ponedeljek Luka operiran.saj vem, da bi mogla bit vesela, ker bo pol slišal, ampak trenutno samo jokam....


Super za Lukeca... tebi bo pa sigurno lazje ker ves da vsi drzimo pesti... se posebej v ponedeljek in vemo da bo vse ok user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:26:18   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

maj user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok

punce, mene so ravno klicali iz ORL. v petek imava sprejem in če bo vse ok, bo v ponedeljek Luka operiran.saj vem, da bi mogla bit vesela, ker bo pol slišal, ampak trenutno samo jokam....


to so solze sreče user posted image  user posted image  user posted image  Bomo navijali in držali pestke za Lukca user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:31:55   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

maj user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok

punce, mene so ravno klicali iz ORL. v petek imava sprejem in če bo vse ok, bo v ponedeljek Luka operiran.saj vem, da bi mogla bit vesela, ker bo pol slišal, ampak trenutno samo jokam....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsi smo s teboj, vsi bomo mislili na Lukcauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:32:59   
srečka nosečka
dan, user posted image

maj - sem prebrala tvojo zgodbo, pa sem čisto user posted image  user posted image  user posted image . Verjamem, da bo naslednji porod veliko bolj lep.  user posted image
K sreči sem jaz imela super porod in najboljše osebje v MB P, kakor tudi svojo G. user posted image  Zato me takšne zgodbe žalostijo, ker je rojstvo otroka res najlepši dogodek v življenju user posted image , čeprav ima kdaj grenki priokus.

Mislim, da bova midve kmalu zakurblale voziček in šle ven, pa čeprav je hladno. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:35:50   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

maj user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok

punce, mene so ravno klicali iz ORL. v petek imava sprejem in če bo vse ok, bo v ponedeljek Luka operiran.saj vem, da bi mogla bit vesela, ker bo pol slišal, ampak trenutno samo jokam....


stiskamo pesti in pošiljamo user posted image   - VSE BO OK user posted image




_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:36:45   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

maj user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok

punce, mene so ravno klicali iz ORL. v petek imava sprejem in če bo vse ok, bo v ponedeljek Luka operiran.saj vem, da bi mogla bit vesela, ker bo pol slišal, ampak trenutno samo jokam....


vsekakor bomo mislili na vaju..in držali pesti..user posted image

verjamem pa,da te obdajajo razna občutja..tudi strah...vendar bo vse poplačano..boš videla

< Sporočilo je popravil mlavla -- 13.1.2009 10:37:34 >


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:36:55   
Februarka08
Čez točno 1 mesec začnem delatuser posted image brrrrrrrrrrrrr, me kar zmraziuser posted image jest bi bla doma... a napiše kera opravičilo? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:38:25   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

maj user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok

punce, mene so ravno klicali iz ORL. v petek imava sprejem in če bo vse ok, bo v ponedeljek Luka operiran.saj vem, da bi mogla bit vesela, ker bo pol slišal, ampak trenutno samo jokam....


vsekakor bomo mislili na vaju..in držali..user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držim pesti, da bo vse vredu!

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Februarski sončki - 9. del
13.1.2009 10:39:18   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Čez točno 1 mesec začnem delatuser posted image brrrrrrrrrrrrr, me kar zmraziuser posted image jest bi bla doma... a napiše kera opravičilo? user posted image user posted image user posted image

ja mene je tud včeri mal zadelo..saj sem se zavedala, da če bi hodila v službo..bi morala včeraj pričeti z delom...
očitno sem glede študija vsaj v eni prednosti..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?