|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročni šopek
12.4.2005 9:23:41   
Bejba
Rada bi imela kakšen izviren poročni šopek, pa ne vem iz česa in tudi nobene pametne slikice ne najdem na internetu. Ima kakšna kakšno zanimivo idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poročni šopek
12.4.2005 9:34:01   
nejcko

Jaz sem ga imela iz ivanščic. Ker pa, ko sem se poročila, so v naravi že počasi izginjale, sem jih pač kupila gojene.
V rezervi pa sem imela še poljsko cvetje ali pa suho cvetje.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poročni šopek
12.4.2005 9:34:28   
Bejba
kira, nimaš nobenega albuma, ker nisi prijavljena :zmeden:. Vsaj jaz nič ne vidim pod tvojim imenom.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poročni šopek
12.4.2005 9:34:46   
CIPRESA
Jaz sem po mojem njenju imela res lepega, mi ga je ozdelala ga. Omerzova iz Domžal. Drugače pa pojdi v kakšno cvetličarno in ko boš omenila poroko, ti bojo ziher pokazali albume v katerih so slike poročnih šopkov, razne šopke za na mize, za avto.... vsaj meni so.

Lahko pa si ga ogledaš pri meni v albumu med slikami.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poročni šopek
12.4.2005 9:40:12   
Bejba
Našla, kira :bravo:. Ja, je res lep.

Pa tvoj tudi Cipresa (mimogrede, bila si zelo lepa nevesta).

Morava še malo po cvetličarnah, ja. Mi kakšno priporočate, ki ima solidne cene in je kje v LJ ali okolici.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poročni šopek
12.4.2005 9:41:38   
Pupica
Meni je všeč kaj čisto naravnega, tako da ga še nisem imela, če bi ga bi bile pa to šmarnice ali marjetice.

Ja ampak tale od kire je tut lep.:bravo::bravo:
So mi pa vrtnice nekako prežvečene,in tko vsakodnevne:zmeden:

:kuza:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poročni šopek
12.4.2005 9:49:47   
Bejba
Jaz sem tudi nekaj za šmarnice navijala, ampak a se da šmarnice dobiti poleti (avgusta) :zmeden:?. A ni njihov čas pomlad?

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Poročni šopek
12.4.2005 9:51:15   
žiža
v mojem albumu si lahko eno fino varianto za ženina pogledaš. Pod Najin da.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Poročni šopek
12.4.2005 9:58:08   
Anonimen
Ja, iz ivanščic šopek mora biti zelo lep. Pa iz hortenzij sem ga tudi že videla in je bil zanimiv.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Poročni šopek
12.4.2005 9:58:22   
Metuljčica04
Jaz sem ga imela iz belih kal.Zelo lepe rože,ki jih naročiš posebaj,nimajo jih vse cvetličarne.

L.p:rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Poročni šopek
12.4.2005 9:59:25   
Anonimen
A niso šmarnice poleti? Kdaj se hodi v cerkev k šmarnicam?

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Poročni šopek
12.4.2005 10:04:11   
žiža
maja

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Poročni šopek
12.4.2005 10:04:49   
CIPRESA
Ja tudi na to moraš malo mislit, če se poročiš tam konec julija potem ti v tisti vročini ne zdrži ravno nevem kaj, pa naprimer za kale mi je rekla da jih ne more dobit, potem šmarnice so le maja edino če so kako drugače vzgojene to pa nevem.

Jaz sem imela vrtnice zato ker mi je pač roža všeč, pa še ni preveč zahtevna. Je imela moja prijateljica kale sredi avgusta, ko se jih je dobilo le še v južni italiji da so jih naročili v slovenijo (meni se nebi dalo tolk ubadat s tem) in ji je potem naredila cvetličarka šopek, ki je bil nič ne rečem zelo zelo lep ampak tam proti popoldnevu je začel spreminjati barvo in na ohcet je bil že rjavkast.
Tko da vsaka roža terja tudi svoje. Za kale vem da jih ne smeš preveč prijemat ker tam rata rjava in potem črna.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Poročni šopek
12.4.2005 10:16:19   
viv_
Jaz sem imela ful lepega (jasno ne) :)-, sem imela samo en velik cvet hortenzije, na sredini je bila pa vrtnica.
Bom jutri poskenirala in pošljem!

lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Poročni šopek
12.4.2005 10:34:04   
žlička
sem dala v album tudi moj šopek, jaz nisem hotela nič posebnega, čist preprostega, le vrtnice, okoli zeleni listi in peclji poviti z bež trakom, kot je bila moja obleka

CIPRESA, tudi jaz sem se poročila na Tuštanju:love:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Poročni šopek
12.4.2005 10:46:16   
Anonimen
Mislim,da tukaj lahko dobiš kar nekaj idej

Poroka : Najina poroka : NajPoroka.Com : Najpopolnejši poročni portal
Poroka : Najina poroka - najpopolnejši poročni portal : NajPoroka - poročni vodič za mladoporočence
www.najina-poroka.com/cvetje.asp?item=letni_cas - 26 KB - 04.04.2005 - hitri predogled
Lp

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Poročni šopek
12.4.2005 10:48:05   
lutka
Zdaj sem pa tudi jaz dala moj šopek v album.Je že šest let kar sva rekla,DA,ampek meni je šopek še vedno všeč:love:

Je pa slika malce slabša,sem kar z digitalcem preslikala.
so pa vrtnice bile drugače vijolične.Drži ga pa moja pupa ko je bila sta 2 leti(že malce utrujena):angel:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Poročni šopek
12.4.2005 10:54:23   
kofetek2010
moj je bil pa iz rumenih kal ;)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Poročni šopek
12.4.2005 10:57:28   
Tinna
Lutka zelo lepa slikica.:bravo:

Jaz sem imela pa vse s kalami. Šopek, na torti, v cerkvi, na avtu,.... Bela barva je zelo lepa in nežna...aja meni no.:)-:)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Poročni šopek
12.4.2005 10:58:52   
lutka
Hvala Tinna:ups:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Poročni šopek
12.4.2005 11:13:03   
Maxica
Lahko pogledate tudi moj poročni šopek v albumu.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Poročni šopek
12.4.2005 11:14:33   
viv_
Naj ena naredi samo album poročnih šopkov, pa se da vse slike tja... sej bodo še kdaj prav prišli :)


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Poročni šopek
12.4.2005 11:15:45   
Urška*
Meni je zelo všeč od Maxice šopek!!:bravo::bravo::bravo:

lp:)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Poročni šopek
12.4.2005 11:16:30   
Anonimen
Meni pa tista plastika pri teh šopkih nikoli ni bila všeč. A se to ne da kako bolj naravno izvesti?

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Poročni šopek
12.4.2005 11:27:01   
žlička
men je tut vsec od maxice sopek, namesto tiste plastike pa lahko naredijo tako kot pri meni, meni so sopek naredili v Eli - Moste, bez trakec pa so fiksirali z buckami, nakoncu katerih so bile perlice, lepo je izpadlo

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?