|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročni šopek
12.4.2005 11:27:16   
mimica
Tudi jaz sem imela šopek iz kal in sicer julija in je bila ful vročina, pa je ostal zelo lep. Prijateljica, ki ga je ujela ga je imela tudi še nekaj časa. Je pa res, da moraš imeti sveže rože, ker če niso ti v vročini tudi vrtnice hitro ovenejo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Poročni šopek
12.4.2005 11:30:55   
kofetek2010
MS - kje je moj poročni šopek? glede na to, da si ga ujela, bi že bil počasi čas, tri leta je že! :)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Poročni šopek
12.4.2005 11:34:00   
Maxica
Pa saj za tisto plastiko itak držiš, tako da naj se ne bi videlo, ne vem, no, vsaj mene nikoli ni motilo-v poročnem šopku sem vedno le rože gledala:ups:.;)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Poročni šopek
12.4.2005 11:38:15   
Seven*
Nejcko, isti okus imas kot jaz. Mislim, da bo tud moj nekega dne zgledal podobno.. :bravo:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Poročni šopek
12.4.2005 11:40:25   
Anonimen
Jaz pa najprej tisto plastiko zagledam..., potem mi je pa več ali manj vse podobno.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Poročni šopek
12.4.2005 11:52:27   
nejcko

Ja, Seven, če so že meni najbolj všeč preproste natur stvari - od tebe, biologinje, kaj drugega sploh ne bi pričakovala, haha.


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Poročni šopek
12.4.2005 11:55:03   
CIPRESA
Žlička iz kje pa si da si se tam poročila. Kako si izvedela za ta grad????

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Poročni šopek
12.4.2005 11:57:11   
CIPRESA
Daj še kakšno sliko gor zlička da vidim kako je bilo pri tebi

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Poročni šopek
12.4.2005 11:58:03   
Maxica
Evo, Splišni, tokrat brez plastike;):
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Poročni šopek
12.4.2005 11:59:19   
Anonimen
Oooo, hvala lepa!

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Poročni šopek
12.4.2005 12:09:05   
Seven*
Samo koliko bi pa te rozice zdrzale, je pa vprasanje. Pomojem bi zelo hitro ovenele.. :((:((:((

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Poročni šopek
12.4.2005 12:27:55   
Maxica
Seven, morda pa cvetličarji poštimajo tudi te rožice tako, da zdržijo čim dlje. Bi se bilo za pozanimat. Ker jaz sem imela v tisti plastiki (ki Splišni ni všeč;)) mokro gobo, da vrtnice niso ovenele. Morda kaj podobnega naredijo tudi z ivanjščicami:zmeden2:.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Poročni šopek
12.4.2005 12:47:27   
Pupica
Ej na to pa tut jaz nisem pomislila:zmeden::zmeden::zmeden:
Ja pol pa kr bodečo nežo, k zdrži že zlo dolg časa brez vode:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Punce a si predstavljate gnečo za vašimi hrbti k bi šopek metale:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Pomoje b vsi zbežal, sam kaka pehta z zlo utrjenimi rokami, b se zapodila....
jao pa kvaj dons z mano...da nisem risanke ponoč gledala:)-:)-:)-:)-:kuza:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Poročni šopek
12.4.2005 12:49:50   
CIPRESA
Uf Kira tole je pa kort iz pravljice!!!

LEPO,LEPO

CIPRESA:nosecka:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Poročni šopek
12.4.2005 12:53:43   
nejcko

Jaz, če bi se fajn potrudila, bi mogoče takrat še nabrala ivanščice, samo mi je tudi cvetličarka rekla, da ne bodo dolgo obstale, sploh ker je šla sezona cvetenja v naravi že počasi h koncu. Če bi bilo to čisto na začetku, bi pa verjetno bile obstojne. Ena znanka je imela šopek iz poljskih ivanščic in je rekla, da ji je pušeljc lepo zdržal.
Hja, kar se pa ostalega poljskega cvetja tiče, je pa res vprašanje, kako bi obstalo, zato sem jaz imela v rezervi še suho cvetje.
Torej jaz sem imela v glavi: če ne bo šlo z ivanščicami, bom poskusila ostalo poljsko cvetje, če pa niti to ne bo šlo, pa suho. No, na koncu sem lahko realizirala kar prvo idejo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Poročni šopek
13.4.2005 8:31:03   
viv_
Evo še moj šopek v albumu ...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Poročni šopek
13.4.2017 12:13:28   
mpritr1
Poročni šopek lahko izdelate tudi sami (diy): http://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocni-sopek/diy-popoln-porocni-sopek-sami-doma/

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Poročni šopek
28.3.2019 12:49:16   
mpritr1
Predlagam, da tukaj preverite ideje in trende za poročni šopek: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocno-cvetje/porocno-cvetje-cene-top-cvetlicarne-porocni-naprsni-sopek-dekoracija-poroke-porocni-aranzma-trendi/ poleg pa boste našli še podatke o povprečnih cenah v Sloveniji. Cheers!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Poročni šopek
2.4.2019 20:32:20   
GasperUD
Hvala za odgovor.

(odgovor članu mpritr1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?