|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
23.2.2009 21:26:55   
bojcy
spominčica 3, v Tutta per il bambino vozička PP GT3 niso imel nobenega razstavljenega. Sem pa vprašala zanje in so rekli, da se jih da naročit in da je čakalna doba od 3 tednov do 1 meseca, cena tega vozička pa je tukaj 400€. Prijazni prodajalec nam je pokazal tudi vzorce blaga za vse tri kombinacije vozička, ampak mi smo se na koncu kar odločili za rdečo-sivo kombinacijo.
V Io bimbo pa so imel razstavljenega rdečega, in je bila cena 440€, ampak smo ga takoj dobili, ker so ga imel ana zalogi. Tko, da smo ga na koncu kar tu kupili. Lupinico in pa torbo bom pa kupila pri nas v baby centru.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
24.2.2009 13:04:05   
metka_zone
Cena 400evrov???Za peg perego gt3? Kje pa je trgovina? Gledala sem na Bimbomarketu, ampak tam je bil 519evrov in poštnina mislim da 30 evrov.Se morda da v tej trgovini naročiti tudi preko interneta?

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
26.2.2009 7:10:18   
bojcy
ja 400€.Sam toliko stane samo športni del,ki pa se spusti čisto v vodoravni polažaj, tako da ne rabiš imeti košare. Lupinica pa stane še 130€. Za to cebo se ga da dobiti v trgovini Tutto per il bambino v Monfalcone. Ga je pa potrebno prej naročiti, ker ga nimajo na zalogi.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
26.2.2009 8:44:13   
nikani
Če koga zanima imajo v Celju v otroški trgovini Pingo na Dečkovi cesti 4 (zraven giga športa in Eurospina) PP GT3 za 428,40€. Ravno sem ga kupila, imeli pa so ga v vseh treh barvnih kombinacijah. Cena je sicer enaka kot vsepovsod drugje po Sloveniji (476€) ampak imajo 10% gotovinski popust. Še telefon, če kdo potrebuje 03/5472-427 ali 051 648-260.

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
26.2.2009 19:12:22   
spominčica3
IZVIRNO SPOROČILO: bojcy

ja 400€.Sam toliko stane samo športni del,ki pa se spusti čisto v vodoravni polažaj, tako da ne rabiš imeti košare. Lupinica pa stane še 130€. Za to cebo se ga da dobiti v trgovini Tutto per il bambino v Monfalcone. Ga je pa potrebno prej naročiti, ker ga nimajo na zalogi.


Rečeno je bilo da se ga čaka en mesec, mene so klicali po 10 dneh da je voziček prišel user posted image

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
26.2.2009 21:30:31   
bojcy
ja super, to je pa kar hitro v 10 dneh. user posted image

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
26.2.2009 21:59:17   
metka_zone
Pa se ga da naročiti tudi preko interneta v tej trgovini? Ker če se moram dvakrat peljati v italijo se mi bolj splača ga kupiti v Celju v Pingu, kjer sem kupila prejšnji GT3 za 428 evrov, je le 11km stran...
Aja, pa zanima me kako je z varnostjo, če imaš streho obrnjeno v obratni smeri in imaš otroka proti sebi, da ga vidiš ( to prakticira kar nekaj punc , tudi sama sem poizkusila prej na starem ) in imaš otroka v zimski vreči. Je možno, da otrok pod naklonom zdrsne ven?

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
27.2.2009 17:18:32   
pikaro
mene pa zanima,če je katera naročevala preko bimbomarketa. Nekje sem zasledila,da je poštnina v Slovenijo 40€, ampak meni napiše da je 60€. ????

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
27.2.2009 20:30:10   
bojcy
ja če se ga da sedaj dobiti v Celju za 428€, mislim, da se ti bolj splača potem ga kupiti pri nas. Če preračunaš da moraš dati še za bencin in v Italiji še za cestnino si potem na istem ali še na slabšem.

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
5.5.2009 10:35:39   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ssprdamj

Zivjo!

A morda veste, kako pa je cenovno? Enako kot v Slo ali morda ceneje (Chicco, Peg perego)?



Sprda, po moje je ceneje, vsaj če je tako, kot je v Avstriji.

(odgovor članu ssprdamj)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
5.5.2009 10:40:14   
MATEJKA_
jaz mam peregota - kupla preko www.mami.si - spletna trgovina uvoznika in distributerja.
dostava nad 30 € al nekaj takega je zastonj.  10. v vsakem mesecu pa imajo 10 % popust na vso opremo. meni se je splačalo - sem kupila mod. sistem in je blo dosti cdeneje kot drugje. za italijo sem malo gledala, pa je bilo dražje, enako je veljalo za avstrijo (kjer so bili enaki vozičko celo do 50 € dražji).

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: VOZIČKI - ITALIJA
6.5.2009 0:12:40   
DanijelaNeli
Matejka...a mi lahko poveš kateri model modularnega Peg perego si vzela?

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Partner/ica in nosečnost
пеперутка16

Ali vaš/a partner/ica ve, v katerem tednu ste noseči?

Da. (60%)

Ne, vedno pozabi. (20%)

Ne, ne zanima ga/jo. (20%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!