|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potovanje z letalom
12.4.2005 14:15:20   
bena
Pozdravljene vse mamice in tiste, ki še pričakujete. Nujno potrebujem vašo pomoč. Sem v začetku 10. tedna in čez dobrih 14 dni imam rezervirano potovanje z letalom v Pariz. Pred tem sem se s svojim ginekologom sicer posvetovala, ali je potovanje z letalom v času nosečnosti varno. Zatrdil mi je, da s tem ni nič narobe. Odsvetoval mi je le uživanje hrane, ki jo strežejo na letalo. Kljub temu sama pri sebi nisem najbolj pomirjena, saj me skrbi, da bom s tem morebiti škodila otroku, ali celo splavila. V kolikor katera od vas o tem ve kaj več, ali ima s tem že kakšne izkušnje, jo prosim za nasvet, ali bi bilo morebiti potovanje boljše odpovedati. Tisočkrat hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   potovanje z letalom
12.4.2005 14:18:06   
pi
Jaz ne vem zakaj bi naj letalo škodilo otroku, mislim da je dolga vožnja z avtomobilom veliko bolj nevarna.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   potovanje z letalom
12.4.2005 17:07:06   
Petra P.
Če G reče, da je z negove strani o.k., pol je o.k. Mi smo v 5. mesecu leteli v Grčijo. Nobene reakcije.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   potovanje z letalom
12.4.2005 18:52:32   
KMALU
Ko si noseca lahko potujes z letalom do 8 mesecev. Ko si v osmem pa rabis zdravnisko porocilo, da lahko potujes.
Je pa res da se po osmem ne priporoca - zakaj, ne vem.

...Ce se pa zgodi, da dobis popadke na letalu pa imajo dovolj usposobljene ljudi, da ti pomagajo roditi - ampak za to je bolj malo moznosti.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   potovanje z letalom
12.4.2005 19:38:38   
Anonimen
Lahko letis, vendar tak kot so zgoraj rekle!
Preveri ce imajo na letalu vse za nosecke urejeno, da nebos kje doma ostala:)-

(odgovor članu bena)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   potovanje z letalom
13.4.2005 10:21:25   
Aja32
Bena, ne skrbi, jaz grem čez dober teden z letalom na Portugalsko in sem se tudi posvetovala z mojim G., pa je rekel, da ni nobene panike. :bravo::bravo::bravo:

A:nosecka:

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?