|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:15:25   
AKP
Cveka kakšen kos torte bi pa zdaj z veseljem pojedla.
Lananai iste pomisleke sem imela pri prvem otroku. Še prve dneve sem bila čisto zmedena, ko sem gledala to malo štruco, ki so mi jo prinesli vsake tri ure, da sem jo nahranila in potem zopet odnesli. Sploh se mi ni zdelo, da je to moj otrok in da sem jaz mama. Ko sem pa prišla domov in sem  začela skrbeti za njega, takrat pa sem vedela, mama sem in sem ga bila res vesela in v user posted image . Pri hčeri je bilo čisto drugače in tudi občutki so bili drugačni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:16:56   
Anonimen
lananai: ja bolje se je it pokazat za brez veze, kot pa da je pol kaj narobe, ti kar pojdi k G. se boš vsaj pomerila če nič druzgauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:18:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Cveka kakšen kos torte bi pa zdaj z veseljem pojedla.
Lananai iste pomisleke sem imela pri prvem otroku. Še prve dneve sem bila čisto zmedena, ko sem gledala to malo štruco, ki so mi jo prinesli vsake tri ure, da sem jo nahranila in potem zopet odnesli. Sploh se mi ni zdelo, da je to moj otrok in da sem jaz mama. Ko sem pa prišla domov in sem  začela skrbeti za njega, takrat pa sem vedela, mama sem in sem ga bila res vesela in v user posted image . Pri hčeri je bilo čisto drugače in tudi občutki so bili drugačni.



ja no ti kar daj, sem vam poslala celo torto pa si jo razdelteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:20:33   
Obelix
Meni je bilo tudi ful čudno, ko sem rodila. Devet mesecev sem razmišljala o nosečnosti, pa o malih oblačilih, ko pa sta prišla dojenčka, sem pa ugotovila, da nič ne vem. Kar naenkrat nisem bila več nosečnica, ampak mama. Saj se hitro navadiš, ampak je pa zanimiv občutek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:21:12   
AKP
Imam eno vprašanje za vse, ki ste že rodile. Ob kateri uri ste rodile. Me res zanima. Jaz sem prvič rodila ob 10.45, drugič pa ob 11.25. Moja mama je mene rodila ob 16.00, sestro pa ob 17.00 uri, kolegica pa je oba otroka rodila okrog 15.00 ure. Zdaj pa ne vem ali je to naključje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:21:24   
Biba Maja
Cveka30 vse naj naj user posted image user posted image user posted image !!!

lananai: glede izcedka, pojdi se pokazat G. Boš bolj mirna. Meni se je tako zgodilo decembra, sem zvečer imela takšen roza izcedek, naslednji dan pa rjav. Sem bla čist paf... Me je G pregledala in user posted image , in je blo hvala bogu vse OK. Je rekla, da je izcedek glivične narave in mi je dala neko kremo, ki sem si jo 7 dni zvečer vstavljala . Sem pa imela rjav izcedek samo tisti dan, potem pa nič več. Me je potem G kar dala v bolniško. Res pa je, da sem prejšnji dan delala cel dan, trebuh mi je proti koncu službe že ful otrdeval, in sem bila res utrujena.

: pri nas se začne naslednji teden, in bo 2x na teden (ob torkih in četrtkih). Sem vprašala G, če je kak problem, da hodim v MŠ, glede na to, da sem v bolniški, pa je rekla, da mi to itak pripada in da kar naj grem, če pa bo kdo kompliciral, pa mi bo ona napisala dovoljenje. Kar pa se tiče telovadbe, mi je rekla, da mi bolj priporoča sprehode, da naj na telovadbo pač ne grem.

(odgovor članu Obelix)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:23:38   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Imam eno vprašanje za vse, ki ste že rodile. Ob kateri uri ste rodile. Me res zanima. Jaz sem prvič rodila ob 10.45, drugič pa ob 11.25. Moja mama je mene rodila ob 16.00, sestro pa ob 17.00 uri, kolegica pa je oba otroka rodila okrog 15.00 ure. Zdaj pa ne vem ali je to naključje.




Ta prvič 21.07,drudgič 6.32,tretjič....? Jaz sem bila rojena ob 17.00

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:24:39   
Biba Maja
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Imam eno vprašanje za vse, ki ste že rodile. Ob kateri uri ste rodile. Me res zanima. Jaz sem prvič rodila ob 10.45, drugič pa ob 11.25. Moja mama je mene rodila ob 16.00, sestro pa ob 17.00 uri, kolegica pa je oba otroka rodila okrog 15.00 ure. Zdaj pa ne vem ali je to naključje.



Jst sem hčero rodila ob 16.35, drugič bomo pa videli user posted image

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:29:07   
Anonimen
gledam na uro in mi kaže že kar nekaj šasa 8:40h in mi jele zdajle v lajšto padel da ura stojiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:30:13   
AKP
OliveOyl imaš čisto različne ure. sem rekla možu, da bom našo deklino rodila ob podobni uri, kot sem prva dva. Pa mi je rekel, da bo sigurno čisto druga ura. Ima občutek, da bo zvečer user posted image

(odgovor članu Biba Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:30:40   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

gledam na uro in mi kaže že kar nekaj šasa 8:40h in mi jele zdajle v lajšto padel da ura stojiuser posted image user posted image user posted image

Danes imaš dober razlog za nakup nove...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:31:00   
Anonimen
vsem hvala za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Biba Maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:32:25   
BarbyD
Jutro punceuser posted image

Kolk ste pridneuser posted image

Jaz sem prvič rodila ob 6.50 začelo se je pa ob 2 ponočiuser posted image ...imam pa nekako občutek da se bo ta porod tudi začel enkrat po polnoči...ker jeuser posted image nekje od 1 do 5 zjutraj čist preveč aktivenuser posted image in enako je blo pri hčerkiuser posted image

cveka vse naj najuser posted image user posted image

(odgovor članu Biba Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:32:28   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

OliveOyl imaš čisto različne ure. sem rekla možu, da bom našo deklino rodila ob podobni uri, kot sem prva dva. Pa mi je rekel, da bo sigurno čisto druga ura. Ima občutek, da bo zvečer user posted image


Sva se glih včeraj pogovarjala kdaj bo treba it rodit,sva sklenila,da bova šla tokrat dopoldan.user posted image  Ja zvečer al pa ponoči,se mi zdi,da jih gre največ.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:33:31   
OliveOyl
O BarbyD...Kako si?

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:36:04   
Anonimen
jaz sem prvič rodila ob 22:01h začelo se pa je ob 13h, no na koncu je bil CR

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:36:20   
BarbyD
OliveOyl superuser posted image pa ti??user posted image user posted image

sej vas kar redno berem samo ste tok pridne da se sploh ne "znam" vklučit v debatouser posted image user posted image hi hi

Kako je s tvojo bolniško?? vse kot je treba?user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:39:47   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: BarbyD

OliveOyl superuser posted image pa ti??user posted image user posted image

sej vas kar redno berem samo ste tok pridne da se sploh ne "znam" vklučit v debatouser posted image user posted image hi hi

Kako je s tvojo bolniško?? vse kot je treba?user posted image


Čedalje boljše...user posted image
Bolniško sem dobila podaljšano do konca,edin v odločbo so mi napisali da moram strogo ležat in biti doma,zdaj pa mal cvikam da me kakšen stric iz ZZZS-ja ne obišče.Klinc ga gleda,saj ne grem nikamor edin pred hišo.


(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:41:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

gledam na uro in mi kaže že kar nekaj šasa 8:40h in mi jele zdajle v lajšto padel da ura stojiuser posted image user posted image user posted image

Danes imaš dober razlog za nakup nove...user posted image user posted image


ja sej jo bom šla res kupit, ker mi gre na živce, sem misenla da je kriva baterija, pa je čist šla sekundni kazalec gre mal naprej pa mal nazajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:42:05   
Dudica1
user posted image

jaz sem že nazaj...kupila barvo...zeleno za sobico...user posted image ...tako da zdaj mam pa zajtrk...jogurt...
prvič se je začelo ob 6h zjutraj končalo pa 14.50 popoldne...zdaj sva se pa odločla da greva glih tako da bova prej še malega peljala v vrtec...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:43:15   
Anonimen
jaz sem dobila tud podalšano bolniško do konca in so pi tud napisal da moram počivat, samo k dr ali G. grem lahkouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:43:29   
BarbyD
hehe...no super...sej bo hmal porodniška pa boš lahko mirno šla na kakšen sprehoduser posted image

Kaj pa počutje? vse ok? pri meni se je zaenkrat kar umirilo vseuser posted image user posted image edino vodo imam skoz slabouser posted image bom vidla jutri kaj bo o imam pregleduser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:44:15   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Jst sem pa včeraj prvič pomislila, da sem lahko dejansko že jutri mama in me je malo strah ratalo. Pa sploh ne poroda, ampak biti mama. user posted image  Sem se včeraj na wcju obrisala in je bilo malo svetlo roza barve, danes zjutri tudi. user posted image  Boli me nič ne, tko da upam, da se to neha. Še dobro, da je vikend pred mano, bom probala malo počivat... Čeprav tudi zdej nič fizičnega ne delam. Imam pa čez en teden pregled in bom to omenila. Bejbi se premika, tko da tu je vse OK. Mi je pa dejansko dalo mislit, da bi lahko že šla rodit, pa sploh še nisem pripravljena na to?? A bom sploh pripravljena, ko bo tu 39. ali pa 40. teden? A si lahko vnaprej pripravljen biti starš? Po moje se šele takrat zaveš, ko malo štruco v naročju držiš.


Lananai, sem se kar nasmehnila, ko sem prebrala, da je še eno prešinilo to, kar je tudi mene prejšnji teden... Zdej, ko sem doma na dopustu, mam seveda misli na paši in zato mi tut razne "traparije" hodijo po glavi... Jaz sem čist isto pomislila kot ti user posted image .
No, pr men je blo še tako, da sem celo cunjice nekaj zlagala in mal premetavala dojenčkove stvari, pa se mi je zdelo, kot da to za nekoga drugega delam, ne pa za svojga otroka...
Ko sma rihtala sobico včeri, se mi je zdelo kot da bo samo neka "teta iz Amerike" prišla na obisk in da ji pripravljamo sobo, ne pa da bom dejansko dobila otroka za cel lajf?! hehe.... Verjetno je to normalno...
Aja, pa pejt pokazat tale izcedek!!!
No, mene tut zmeri prešine, da ne bi kake popadke že dobila... Sploh, ko sm mela kak krč, al pa ko mi trebuh nekam ven pritiskal in bil čist trd...

Dans sm spala kr ok, ampak me pa vseeee boliiii... Mam kr muskel fibr od včerajšnjega barvanja sobice....

Cveka, vse NAJ NAJ za rojstni daaaan!!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:45:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

user posted image

jaz sem že nazaj...kupila barvo...zeleno za sobico...user posted image ...tako da zdaj mam pa zajtrk...jogurt...
prvič se je začelo ob 6h zjutraj končalo pa 14.50 popoldne...zdaj sva se pa odločla da greva glih tako da bova prej še malega peljala v vrtec...user posted image user posted image user posted image



no kakšno barvo si kupila,user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Majčice 2009 - 2. del
26.2.2009 8:49:34   
lananai
Hvala za vse nasvete. Glede izcedka - ni bila krvavitev in niti ni bilo sluzi, ampak je bil le tisti belo-rumen izcedek, ki je med nosečnostjo pogosto povečan, obarvan svetlo svetlo roza. Zdaj ni nič več, je normalno rumenkast. user posted image  Bi se pa najbrž res šla pokazat moji G, če ne bi bila 100km stran od moje službe in 160km stran od mojega doma. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?