|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009
22.7.2009 20:20:20   
Februarka08
Ojla...

Jaz čakam da tamala zaspi, grem pod tuš in zaključim današnji danuser posted image
Joj, jutri je Žabar... sem mojmu omenila, pa ima delo, jaz se pa ne bom vozila tako dalečuser posted image upam da se kdaj drugič vidimouser posted image

Priprave na porod - MM se čisto strinjam s tabouser posted image user posted image ker jaz sem se še v avtu smejala, ko sem popadke predihavala, nič me ni bilo strah, komaj sem čakala da bo za mano, mami mi je hotla začet nekajkrat pripovedovat, da to le ni tako mala stvar in da bo bolelo, pa sem jo vedno ustavila in rekla, bom že videla, bodi tihouser posted image tako da pogumno, koliko jih je že skoz dalo, pa bomo me tuduser posted image

Evo, pa še moja slikca bušija, danes je 28 t.user posted image Samo ne vem zakaj je na sliki manjši trebuh kot v resniciuser posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Oktobrke 2009
22.7.2009 20:29:52   
Februarka08
Še 4 strani naklofamo pa gremo že na 2. deluser posted image user posted image user posted image čvekeuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Oktobrke 2009
22.7.2009 20:45:51   
gorenka
oj punce se sam na hitrco javim...vas bom jutri zjutrej prebrala...dons se čist nč dobr ne počutm in grem nazaj na kavč...mislm da je vročina...moj user posted image  cel dan že kolobocije zganja, me dol tišči in trebuh razteguje...tko da mi je tut dihat težko. na en krajši sprehod mi je ratal zjutrej it, pol je blo pa koncuser posted image  tko da jutri upam da bom kej boljš da prilezem do žabarja (no al pa priskakljamuser posted image ). če mi slučajn rata mam eno vprašanje za tiste k ste tam bolj domače: a je kej parkinga tm okol al morm prej ket avto pustit?

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Oktobrke 2009
22.7.2009 22:03:40   
karmen b
Čer...komaj čakam, da dobim tist sladoled, je toooook dober...mljask....se vidimo jutri ob štirih.

Zdej grem pa spat, da ne gledam tega gradbišča po stanovanju. So danes zaključli s štemanjem kopalnice. Upam, da bo vsaj do konca drugega tedna gotova, ker tole je pa taka svinjarija, da sem raj kar zanaj cel dan.

Lahko noč in čim manj premetavanja vam želim...(gorenka, dej si no kupi blazino za dojenje, pa med noge in pod trebuh zatlač, mogoče ti bo pa pasal)


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu gorenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Oktobrke 2009
22.7.2009 22:51:40   
Aniiita
priprave na porod:

se strinjam tudi sama, ja..veliko je povezano z našim načinom razmišljanja  in odzivanja (pa mislim nasploh v življenju, ne zgolj glede poroda). Sedaj berem knjigo Modrost rojevanja in mi je blizu..

Piše med drugim, da je povezava med tem, če držiš zaprta in stinjena usta (zaradi bolečine) in zaprtostjo oz.odprtostjo porodnega kanala.. Bolj ko se na vseh mestih sprostiš, bolj se odpreš.

Sama si bom zadnji mesec ali malo prej vzela za res redne meditacije in sproščanje (sedaj sem še malo neredna..), pomaga pa baje tudi kopel senenega drobirja, ki mi ga je ena znanka že podarila..pa seveda malinov čaj..in mazanje presredka..madona, bom imela dela s sabo user posted image

Aja, pa še zelo ena zelo pomembna stvar- telovadba oz. hoja user posted image

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 0:39:15   
rozilu
Ojla pupe!

Najprej: ja, jutri (oz. že danes) Žabar ob 16h user posted image . Enkrat sem sicer predlagala pol ure prej, samo vidim, da ste vse odkljukane za to uro, tako da bo tudi to kul! Upam, da končam s shoppingom do takrat user posted image

Crystall... ti si pa pravi zgled lepe in zadovoljne nosečke user posted image , upam da je tvoj dragi ponosen nate! Pa tudi drugi bušiji so prav super, seveda ko je pa tak fajn oktobrski user posted image noter. user posted image

Porod... jooooj, tako še ne razmišljam o tem... sploh ne vem al naj se ful pripravim (samo da se ne bom pol ful napsihirala, ker bom razmišljala kaj vse gre lahko narobe), al naj se pač prepustim dogodkom... Kakorkoli, user posted image bo prišel ven user posted image . Bom pa vsekakor upoštevala vaše nasvete glede priprav: malinov čaj, masaža presredka... za meditacijo sem pač prelena, bodo pa sprehodi upam aktualni.

Se vidimo jutri v čim večjem številu, mogoče bi pa morale rezervirat eno veliko mizo user posted image

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 5:44:07   
ninasiki
dobro ( slabo ) jutro

znorela bom ubistvu same vidte zakaj ura je 5.30 jst pa k sova ker tašča misl da je sama u bajt user posted image user posted image user posted image  že tko sm se ponoč na vsake pou ure zbujala ker mi je vroče pa me sramna kost boli vse me sbri po ceumu telesu vsak končk kože uglaunem vse je šlo narobe in sm prou tečna k driska in zdej seveda ne bomo nič spali čez dan bom pa k da me je kdo iz riti izvleku za nikamoruser posted image user posted image user posted image user posted image

POROD jst sm že tko povedala da kooooomi čakam da pride ta dam ker se ga tooo veselim da sploh nimam cajt razmišlat in si neke psihične probleme delat kako bo kokr bo pač bo mi je že blo tko usojeno me pa zaenkrat ni še nič strah

baby pa zdele tko brca da me celo premetava ponoč ga sicer nism nč čutla tko za bo verjetno prva ura 5.30 user posted image  upam ker ta je še nekako znosna no ja čene bomo pa pač celo noč pokonc čez dan bomo pa spal user posted image

zdele grem pa mal še po bajt rogovilt pa se javim ko boste kaj napisale user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 5:52:31   
ninasiki
user posted image

evo bejbe ker sm danes prva sm vam skuhala eno dobro kavico, po kavici pa že zdrau obrok dobr tek user posted image
 
user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 7:11:39   
karmen b
Dobro jutro user posted image

Hvala za kavico in zajtrk ninasiki. Kavice sicer ne pijem, a sem prebričana, da bi tale že dišala čudovito in okus bi bil najbrž božanski user posted image

Zarad tašče je pa tko, da če te vsako jutro takole zbuja, ji moraš pa kar povedat. Sej verjetno se da vse lepo zment. Mam takega očka, ki ne zna drugače po hiši hodit, kot tank. Samo mam srečo, ker ne vstaja sredi noči. Pa sem mu lepo povedala naj vrata na pantih pusti in naj koraka tako, do vne bo v kleti pristal, pa kar zaleže za nekaj časa. Potem, ko pa malo pozabi, ga pa spomnem, saj veš, z leti mal spomin začne nagajat.user posted image


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 7:26:48   
gorenka
Jutro! Hvala nina za takole lepo kavico za na vse zgodej. user posted image  
Jst dons boljš spala k včerej. Po moje tut zato k sm bla zvečer že tko zmatrana da sm sam padla u postlo...no zbudila kot ponavad ob 6h, ampak sej to je že itak normaln zame, glavn da je blo tistih nekej urc kvalitetnih. Tko da sočustvujem s tabo nina k spet nis spala tko k treba, kr se pa tašče tiče je pa tko: k bo enkrat pogruntala da te ni za prenašat k si tečna in neprespana, bo začela zjutrej balet po bajt plesat da te nau zbudilauser posted image

Kr se pa blazine za dojenje tiče...ja, je bla v planu da jo nabavm včerej, sam sm bla tko zanč da nism nikamor šla popoldne...tko da to si itak mislim nabavt.

Porod: ne študiram nič o tem. Jst sm 100% da bo vse tko k treba in se ne obremenjujem že v naprej s tem. K bom pred tem se mislim z mojo g. pogovort o načinu poroda in to je to...do takrat pa uživam kot user posted image . Sm pa za varianto lajšanja bolečin (če bo opcija epiduralne se je ne mislim brant)...






(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 7:32:32   
gorenka
Karmen - parking pr žabarju? kako je kej s tem? če mi bo ok in mi rata pridt..

(odgovor članu gorenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 7:55:34   
frrrr
priprave na porod... hotela sem vam povedat, da se lahko potem preveč psihiraš ali vse prav delaš in si zaradi tega napet, če se prej nekaj full pripravljaš. sproščenost je glavna in odpiranje mv ter sam potek poroda je pogojeno s tem kako se lahko sprostiš. men so na mš rekli, da nej med vsakim popadkom izkoristim čas in se čimbolj sprostim, pa sem očitno to dobro opravila. upam, da bo tut v drugo tolk izi. in tudi vam želim enako...

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 7:56:55   
frrrr
pa dobro jutro, nosečke!

gorenjka - parking okol žabarja je bolj čuden... je en kup prostorov, kamor lahko avto stisneš... neki parkirišč je tut od gostilne... je pa vse tam okrog, ni treba neki daleč hodit.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 7:58:14   
gorenka
ja, so tut nam tko na MŠ povedal...prvo je biti sproščen, pol pa že nekak gre...se bomo držale tega a ne? in pol vse tko hitr rodile k frrruser posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 8:49:10   
Anonimen
Živijo....user posted image

Jutri se lepo imejte pri Žabarju, zame je itak predeleč, pa tudi v službi bom, tako da kakšno kepico še zame pojejte user posted image

Danes ponoči sem spet imela veseli krč. Pijem Mg, ampak sem bila včeraj pod stresom ( no saj še danes nisem čisto sproščena ) in mislim, da je to vplivalo. Ker tudi najin user posted image  ne miga tako kot ponavadi. Prav čuti, če jaz nisem sporščena in dobre volje. Tako,da se le potrudite za svoje user posted image , da boste srpoščene.

Vsem, ki izbirate vozičke želim čim lažji nakup. Midva sva kupila Brevija 3v1 in nama je všeč. Lahek, gre v moj avto ( ki je majhen ), in ker sem tudi jaz majhna mi je zelo pomembno, da je lahko vodljiv. In ko sva ga testriala se nama je zdel super. Upam, da se bo tako obnesel tudi kasneje v okobru.


(odgovor članu gorenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 9:03:45   
rozilu
Evo nosečke ste že pridne, jaz komaj ustanem, ve pa že pol strani napisale (no nekatere po nesrečnem naključju, ane Nina?). Aja, pa hvala za kavo in zajtrk, jaz sem ravno melono pospravla... zdaj pa še kake muslije user posted image

Jaz sem spala kar dobro, v bistvu mi zadnje čase kar gre. Edino moja user posted image Rozika me vsaj enkrat na noč zbudi, ko hoče jest ali pa it ven (ali pa oboje). Tako da se kar privajam na budnico ponoči user posted image

Grem se spokat, potem pa v Lj... sej v Žabarju pa se bomo že spoznale, ne? Bušiji pa tko? user posted image Al moramo met kake posebne majčke (jaz sem mojo "pridem oktobra" ravno včeraj fliknila v pranje user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 9:19:57   
muca*maca
Punce, dobro jutro!!!

Neverjetne ste, ura je 9 zjutri, pa sem vas skoraj pol ure brala. Pa sem vas včeraj tudi  prebrala user posted image

Moj otroček pa zelo pridno brca in se premetavauser posted image , mislim, da se je obrnil v zadnjem tednu. Je bil z glavico navzdol obrnjen na zadnjem pregledu, sam sem ziher, da zdele leži prečno s hrbtom navzgor, ker me tok na obe strani navzdol suva user posted image user posted image user posted image

Žabar!!!  Danes ob 16h! Jaz se že ful veselim, da spoznam še nekatere druge! Tako, da upam, da pridete v čim večjem številu. Pridite, pridite! Za parkirat se ob taki uri tudi brez problema dobi. Če ne na parkirišču, pa zunaj na ulici. Lahko pa pridete s kolesaom, takokot jaz user posted image user posted image user posted image

Akupunktura - tole je pa zbudilo moje zanimanje. A mi lahko prosim poveste kaj več? Kje, kolikokrat, kje najdem kaj več informacij?

Voziček - joj, prejoj. Jaz še kar upam, da se bo pojavila dobra duša in nama ga podarila. In se zato v velikem logu izogibam trgovinam z vozički. Čeprav se mi zdi, da drug teden bi me lahko kaj zamikalo user posted image

Hvala za kavico in zajtrk.

Se vidimo ob 4h pri Žabarju. Je toooook dober sladoled.

user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 9:33:27   
Aniiita
Dobro jutro vsem user posted image

kava me sicer ne gane..uni sendvič bi pa z veseljem (če je s pečenim pršutom in ne s šunko) user posted image

Uživajte danes pri Žabarju user posted image Midva greva pa do morja malo danes..se že veselim plavat (najina dojenčica pa tudi menda user posted image )

Frrr, meni se pa zdi, da si bolj skuliran, če izvajaš vse te priprave, ki jih mam jst namen..no, verjento je odvisno od človeka, jaz sem taka- če se pripravim (tukaj bo menda še najpomebnejša psihična priprava),zaupam vase in sem tako sproščena. Seveda pa ni za komplicirat, se strinjam..in je na koncu (oz. že na začetku user posted image ) zelo pomembno verjetje, da bo šlo vse ok in pozitivna energija ter naravnanost.

Drugače se pa tudi jaz ful veselim, da bom kmalu imela to naše bitjece v rokah.. Samo še malo, punce user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Aniiita -- 23.7.2009 9:34:46 >

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 9:44:23   
majakla
Dober dan.

Uf, kak ste zgodne.
Sem res samo jaz taka lenuhinja? user posted image

Nina hvala za zajtrk, bil je 1A. user posted image

Joj, sladoled, mmm - jaz bi tudi!
 
No, ko se dobimo v MB, pa bom ziher tudi jaz tam. user posted image

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 10:00:40   
Anonimen
Dobro jutro
Jst sm tut dons zelo slabo spala, na 1h sm hodila na wc, pa nč mi ni pasal, pa še zgaga me je pekla user posted image
Hvala za kavico in zajtrk :)
Mogoče mi uspe pridt user posted image
Zdj pa pičimuser posted image

Papa

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 10:00:43   
Februarka08
Jutro.

Nekatere ste pa res zgodneuser posted image jaz sem tud spala spet slabo ker sem mogla na vc in potem nikakor ne nazaj zaspatuser posted image user posted image za znoret... sem bla kot čukuser posted image zjutraj ko se pa tamala zbudi, bi pa spala kot polhek... eh... ne vem kako bomo uskladili, ko se bosta 2 zbudila in zahtevala svojeuser posted image user posted image marička, mene to bolj skrbi kot pa poroduser posted image porod bo minil, vse ostalo nas pa še čaka!

Jaz nisem mela nobenih priprav, nobenega mazanja, čaja ali karkoli drugega pa sem se odprla v 1 uri na 10 cm, nič bla rezana, rodila 1,2,3. Jaz mislim, da je veliko od telesa odvisno, ker moje kolegice so se tud na veliko mazale, pa je enim pomagalo, drugim ne, pa pile čaj in ne vem kaj še vse... saj nočem nobeno strašit ali kaj podobnega, samo res dajte psiho čisto na minimum in bo vse okuser posted image če pa slučajno do kaj pride (že trkam da ne bi), so pa tam usposobljeni ljudje, bojo poskrbeli za nasuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 10:26:56   
najčka
Uf ste pa res pridne. No pa saj pravijo da takole okrog petega in šestega meseca rataš mal bolj aktiven. No kakor kdo. pri meni je tako da je user posted image ful v akciji, mami pa je daleč zadaj, najraje bi samo spala. No ja do žabarja bom že nekak priskakljala. bom šla pa pol ure prej od doma. Ena je spraševala kako se bomo spoznale, mislim da ne bo nič falila če se usede za mizo kjer bodo sami bušiji brez izjemuser posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 11:38:07   
Meliitak
super je slišat da niti ni  pomembna nevemkakšena priprav na porod, le da si bolj sproščena...bom probala mal se skulirat, če ne prej pa preden grem na dopust pa v začetku porodniške...da se najin user posted image ne bo preveč matral, pa mamica tud seveda...kar se tiče pa kremic  in čajčkov...čajček mam sicer doma, tko da ga bom spila kak glaš, o mazanju pa še nevem kako pa kaj...mam eno dobro prijateljico katera mi je predlagala da b bila ona zraven, da me mal zmasira in pripravi vsa potrebna eterična olja, le da bom bolj sproščena, pa jo držim za besedo...moj user posted image bo sicer naredu šolo za očete, a se še ni odloču al bo pri porodu al ne, men pa itak ne bo kul da se bom tam sama zvijala in predihavala, ko pa bom nekoga rabila, tko da mam dva v planu he, he...ampak bo že mogl bit ane

...ooo jest bi tud šla k žabarju, sam je pa ta teden treba popoldan delat...no ja si bova pa z mojim user posted image privoščila sladoled za vikend...obvezno planico...morm se kmal zagrebst, ker moj dragi lahko kar celo banjco naenkrat zmaže he, he...pa ma pol tud on bušija ne sam jest he, he...pa bo drugič žabar padu, pol avgusta ko bom na dopustu a je prov?

spim pa tud jest bl tko, se morm vsake tok zbudit in vstat ker me začne spodnja noga bolet ker pač na bokih spim, tko da se sprehodim, grem na wc, nakaj spijem in nazaj na drugi bok...pa jasno med noge kak povšter in pod glavo še enga...pa pol mal traja da se skup spravm in nadljujem spanje, če seveda nimam kakšnih črnih misli...takrat pa spanec kake 2 uri sigurno ni zagotovljen...ja seveda, premikam se pa bolj po polžje ko se uležem, pa me še vedno vsake tolk useka in začnem globok dihat...ampak bo že mogl bit ane...

ajde, držte se in dobr sladoled želim

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 11:48:17   
lunika
Dober dan čvekice!
Nekaj časa Vam nisem pisala, pa vidim, da komaj dohajam stvari, tako čvekate!
Ja jaz sem imela včeraj pregled in je hvala bogu vse ok! Otrček se je skoz nekaj obračal, pa zehal, ko pa je zehal je pa dal rokico pred usta! Je rekla g kako imate pa Vi vljudnega otročka že sedaj da rokico pred usta, ko zeha! user posted image Facko mali!

Glede vozička pa tudi je že v prihodu v Slovenijo, sem včeraj dobilo obvestilo, da bo v 4 dneh pri nas! Naročila sem ga pa preko spleta v Nemčiji, Hartana!

Glede poroda, je pa tudi mene kr malo trah kako bo, amoak js pravim nobeni še ni noter ostal, tudi meni ne bo! Bo že nekako! Za epiduralno se pa verjetno ne bom odločila, da mi ne bodo kej falili!

Imejte se lepo na sladoledu, ko se pa dobimo v Velenju pa pridem! lp in lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Oktobrke 2009
23.7.2009 12:47:45   
Februarka08
Joj, mene pa spet hormoni dajejo, sem tako slabe volje da ne najdem nobene pozitive danes v tem dnevuuser posted image pa nobenga nimam da bi mu povedala kaj me mučiuser posted image ne vem kako naj mojmu kaj razložim, ker itak ni učinka, tako da... mah, ne bom še tukaj o tem, bom mogla zgleda mal potrpet, da me nehajo teli hormoni mučituser posted image

Lep dan punce, uživajte na sladoledu!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu lunika)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?