|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 10:05:31   
Februarka08
Dan, dan!

Spala še kar, sem šla šele ob 7h na vcuser posted image
Včeraj zvečer smo šli potem avto gledat od naših in je user posted image user posted image mmmm, da bi jaz imela takegauser posted image user posted image no ja, upam da bo enkrat tudi pri naši hiši moj sanjskiuser posted image user posted image
Spet mi je slabo, ker sem pila kavo, morm it po jogurt ali nekaj da tole poplaknem... sva jo pa spila z dragim na terasici v senčki in je blo super, ne vem zakaj to večkrat ne naredivauser posted image je pa padel včeraj pogovor, malo solzic je blo vmes, ne vem koliko bo to kaj zaleglo, mogoče za kakšen tedenuser posted image ampak je blo potem lažje, ko ni blo več cmoka v grluuser posted image

Žabarkeuser posted image lepo da ste uživaleuser posted image glede imen in nickov pa... me februarke se včasih še kar po nickih kličemo na kavicah, pa čeprav se že vse dooooolgo poznamouser posted image

Moj user posted image je pa nor rataluser posted image pa to ni res... prav zaboli me včasih... saj sem navajena še od prej, ampak pozabišuser posted image ponoči je sploh kriza ko sem pri miru, se bojim da bo tako kot pri tamali, ko ni skoraj nič spala kot dojenčekuser posted image no ja, bomo mogli preživetuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 10:06:31   
majakla
 
Pozdravljene. user posted image
Lepo, da ste se imele fajn, sem mislila na vas.
 
Danes sem imela še merjenje MV, rekla je,
da je zelo zaprt, na papirih pa piše 4,9 cm.
 
Tudi dojenčka je premerila in vidim, da piše PDP
glede na UZ: 17.9. user posted image   Upam, da se mu ne bo ki
res taaako mudilo. Mi je 2.9. bolj všeč. user posted image
 
Morda veste kaj pomeni Fetal position: VERTEX?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 10:10:11   
majakla
pA SE MORAM RES VEDNO NEKAJ ZMOTIT!!!
 
Popravek:
Mi je (2.9.) 2.10.´09 bolj všeč. user posted image
 
Morda veste kaj pomeni Fetal position: VERTEX?

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 10:19:52   
Crystall
En lep pozdravček! user posted image

Mene že od včeraj nekaj zvijam, ampak se ne dam user posted image . Je že res, da sem doma in počivam ... vendar si urejam spletno stran o nakitu, urejam še šolske zadeve, pošiljam maile, čaka me pošiljanje sporočil kolegicam, pa danes me čaka ustvarjanje še ne vem kakšnih darilc. JUpiiiiiiiiiiiiiiiiii .... z eno besedo: MOJ (ups. NAJIN) DAN user posted image

Michelle ... hvala za lepe besede, ki si mi jih namenila user posted image . In seveda hvala vsem ostalim user posted image user posted image . Michelle ... teb pa en kup čestitk ... za SLUŽBO (bravo Posavci user posted image ), za nova očala in seveda za tisto izjavo, da ne veš, če je to zadnja nosečnost user posted image user posted image user posted image  Jz tudi vem, da bom imela več otročkov. So mi pa velike družine zeloooo všeč.

Vsem čestitke za uspešno opravljene preglede. user posted image  Tile naši user posted image  so pa res pravi korenjaki user posted image

Drage žabarke: Sem vam prav fouš, ker nisem bila z vami na klepetu. Verjamem, da ste se imele FENOMENALNOOOO.

Sicer pa če je katera na fb ... naj me poišče po nickom zvezdica eva ... bo prijetno še tam malce poklepetat user posted image


_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 10:31:47   
Februarka08
Crystal in ostale, sem na FB, naj me katera pofočka, pošljem ime in priimek na ZSuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 11:00:00   
boob
da vas še jst pozdravim

učeri je blo prou fino pr žabarju user posted image  user posted image  user posted image

jst sm tud na FB

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 11:09:33   
griseldis
Pozdravljne punce!!!
Že dolgo vas nisem brala, smo se intenzivno pripravljali za prihod dojenčka, šli smo v nabavo posteljice, vozička in v šolo, tako da sem veliko zamudila, bom probala nadoknaditi.

Imam eno resno vprašanje. Ali ima katera od vas RH + in v materinski knjižici napisano da je bil ICT pozitiven? Zanima me kaj je kateri ginekolog rekel, glede tega testa. meni moja ni nič rekla in sem slučajno videla, da je ta test pozitiven in ko sem se pozanimala, kaj to pomeni me je skor infarkt zadeluser posted image . Zato bi prosila za nasvet glede tega, če je katera v isti situaciji!

Hvala.


_____________________________

Najina žabica predvidoma pride 24.10.09

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 11:45:48   
katrin***
čaw punceuser posted image ,

Žabarke... lepo vas je blo spoznat - SUPER STE! Da pa si bom vse zapomnila, bo treba pa tole še kdaj ponovit a neuser posted image user posted image user posted image

muca*maca... user posted image user posted image user posted image  se mi je kar zdelo da ne boš prišla do telovadbeuser posted image user posted image user posted image

rozilu...samo da je bilo vse o.k na pregleduuser posted image user posted image user posted image

frrr...da le šle vse po tvojem zgledu rodti bi blo zlo fajn ja user posted image user posted image

Vsem čestitke in pozdrave preden čez dobre 4 urce šibamo na morje spet mal pogledat in se vam javim čez dober teden. Bodte pridne pa ne tolk čvekat, da ne bom cel popoldne za računalnikom sedela k pridem domovuser posted image  da vas preberemuser posted image .

Uživajte pa ne preveč po sončku hodit pa božajte svoje bušije - ti bušiji so začel že poslušatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu griseldis)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 12:06:00   
majakla
user posted image  user posted image  user posted image

user posted image

Ni luškano?

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 12:06:35   
Crystall
Katrin ... uživaj na morju! Par zamahov še namesto mene naredi user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 12:13:58   
malaMravljica
majakla, ne vem kako smo delali otroke za pdp 2.10 user posted image user posted image   nekaj cudno je to vse skupaj. jaz sem bila vceraj na pregledu in mi pdp-ja ni premaknil, je pa rekel, da je dojencek ze tezak cca 1950 g, velik tudi za en ornk tedn vec, po uz sem ze tam v 33 tednu nekje. Pol me je pa se vprasal dohtar, ce sem bila jaz tezka, ko sem se rodila. grrrr... pa tako sem se veselila majhnega otroka, da bo lazje rodit. sicer pa je baje zelo lepo z glavico dol, glede vstave je rekel, da ni ovir za naraven porod. Delal mi je ctg in rekel, da sedaj imam preglede na 2 tedna. Sicer sem se zmenila, da pridem naslednjic sele 12.8, ker sem do takrat non stop na dopustu. slikce na uz pa ni bilo sans, da jo naredi, dojencek je prevec migal.
Zelezo sem pa zadnjic prav napisala, meni ga meri tako kot sem rekla, sedaj sem sla pod spodnjo mejo in mi je hotu ene tablete dat, pa sva pol oba pozabla in sem brez ostala. Bom sedaj pa veliko koprivovoega caja pila in bo.

men je pa danes vroooooooce, jupiiiii.... lep vikend vsem!

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 12:46:20   
Februarka08
Malamravljica, a je mogoče da ma že skor 2 kguser posted image user posted image user posted image user posted image ??? Vau, to pa bo korenjakuser posted image user posted image super, še malo, pa ga boš mela v rokahuser posted image

Jaz sem se ravno mal načvekala s kolegico po telefonu, zdaj pa spet lenarim... kosilo mamo še od včeraj, tako da nimam nič dela, pa že včeraj ga je tašča skuhala, ga danes samo pogrejeuser posted image user posted image tamala spi, tako da je tišinauser posted image blagodejnouser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 13:15:11   
Meliitak
fino punce...vidim da ste uživale pri Žabarju medtem ko smo eni delal...verjetno ste še kakšno kepco za nas ostale pojedle he, he...
...tud men je včeri tašča kuhala, dons ko pa sem frej pa sm se odločla da bo ješprenjček z zelenjavo, k zdrave hrane že doooolg niseh kuhala he, he....enostavno mi ne diši al pa kot druge pravijo za junk food njami, se jim pridružujem he, he...
...danes popoldan mam merjenje MV in upam na najboljše...me je user posted image dons zjutraj tok dregnil dol v nožnico da me je kr zabolel in sem šla takoj nazaj ležat, glede na to da je zadnje dni karbolj len je taka brca kr presenečnje...

zdej pa mal jest, pa mal oprat in gremo he, he...držte pesti na najboljše...uživajte 

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 13:43:41   
Februarka08
Meliiitak, kam pa greš na merjenje MV? Če se ne motim, greš samoplačniškouser posted image jaz tudi študiram... držim pestiuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 15:03:32   
Crystall
tane ... upam, da tole bereš ... jz nisem bila v bolniški ... tako, da ti ne morem nič pomagat user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 15:15:27   
tea85
hej.

tako , danes smo blii na dolgo pričakovanem pregledu. in sem prav vsa nasmejana, saj sem vidla mojo pupiko, kakšen obrazek ima, še bolj sem pa vesela, da smo zdaj potrdilii da bo res punčka user posted image
res sem bila danes tak ganjena, ko sem vidla svojegauser posted image in vsaj malo kako zgleda, da bi jo gledla celi danuser posted image user posted image

tudii lepo raste in pridobiva na teži, tudi moj trebuh je vedno večji user posted image a kot kaže je z mojo punčko vse vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image


naslednjii pregled imam : 25.8.09


zadnjič sem bila v toplicah, in sem se tako zmatrala od plavanja, saj nisem mogla ne vem kolko plavatuser posted image blo pa je fajn, pa še sončekme je malo dobo.

lep dan vsem



_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 15:33:54   
Anonimen
Čestitke za preglede user posted image in pa srečno vsem, ki jih imate v zadnjem času.user posted image

Griseldis žal ne vem nič v tvojem primeru, upam, da ti lahko katera pomaga.

Oooo ve žabarke upam, da ste snedle kakšno kepico tudi za nas ostale.

Kar se tiče špikanja v nožnici se pri meni zopet pojavla vsak dan. Zadnič ko me je krč ponoči, me je potem po wc-ju tudi v nožnici tako špikalo da joj. Upam, da se mi MV ne krajša, ker ni ravno dolg ( 28 mislem da user posted image -se mi trenutno ne ljubi iti v knjižico pogledat ).Pijem pa Mg vsak dan 150g. Ali katera vzame 2x na dan magnesol ?

(odgovor članu tea85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 15:38:17   
Crystall
Tea85 ... čestitke za malo prinčipezo, ki še veselo miga v bušijo. user posted image

Pravoda ... ti se pa čuvaj. Jz zdej res ogromno počivam in priznam, da mi zeloooo paše! user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 15:41:21   
Anonimen
Ja saj se trudim počivati samo me tale služba tako zmatra, da še popoldne nanjo mislim. Imamo eno pomembno zadevo in upam, da bo v ponedeljek konec. Ali bo pač dobro ali ne. Meni je že čisto vseeno. Najraje bi bila doma pa res počivala. Ma saj bo...Res se moram spraviti k večjemu počitku. 

(odgovor članu Crystall)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 16:46:07   
Anonimen
Hei
No jst sm pa iz šopinga in sm fuuul zadovolna z nakupom. Sm kupla 2xbodi z dolgimi rokavi, pižamco (majčka in hlače), 3x štunfke, pa jopco in za vse v h&m-u dala 30,7€, v Muller-ju pa sm za uno brisačo za dojenčke pa krpico dala 6,99€
Beby center mene 100% ne vid, razn za jogi k ga bomo tm kupl.
Se mi je pa dons neki zanimivga zgodl, ko sm s kolegico čakala na bus, mi je ena starejša gospa ponudila prostor, da se usedem user posted image , to se mi je 1. zgodl!
Sm pa drgač po 3h urah in pol šopingeranja čist konc, zdj noge v lavorju namakam pa jih hladim, prov žgejo me podplati, nism jst več za šetkanje.
Jst mam tut FB, tko da me tut lohk dodate. Ime na Z.S.

Zdj  grem pa mal počivat pa noge v luft držat

Pa pa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 16:55:26   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: Crystall

tane ... upam, da tole bereš ... jz nisem bila v bolniški ... tako, da ti ne morem nič pomagat user posted image


sorči, zgleda, da sem z eno drugo pomešala, hvala vseeno.user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 17:21:23   
Crystall
Tane ... zdele sem spet dobila tvoje sporočilo ... Na mail dobim obvestilo, da sem prejela tvoje sporočilo, na ringaraji ga pa ni nikjer user posted image  in ne morem odpisati. Drugače pa je ena vem, da imela te probleme, sam ne jaz. Dej kar tukajle objavi vprašanje. Pa ti bo prava oseba najbrž kar hitro odgovorila. Sicer ti pa želim čimlepšo nosečnost s čim manj težavami! user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 17:36:17   
tane
Crystall, hvala še enkrat. Ja meni tudi zdaj po drugem ZS ni shranilo med poslanimi ZS-ji ne vemuser posted image .

Za čim lepšo nosečnost kolikor imamo še do konca pa seveda velja tudi zate in vse oktoberke...jaz komaj čakam, da dobim v roke najinega prvega čmrljčka, seveda pa ne prezgodaj vse ob pravem časuuser posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 19:17:28   
najčka
Oj kako ste kaj? Vidim da ni nobene nikjer, a ste vse na morje ušle? Danes je pa tako vroče da bi se najraje vrgla v morje, sam najbrž ima tudi morje kar precej stopinj. No tolk da vam sporočim da sem spet dobila pismo od komisije da imam podaljšano bolniško samo do 27.7 Očitno bo treba spet kako pritožbo napisat,al pa ne vem da sem še ta en mesec pa pol na zavodu pa grem lahko vsaj kaj na morje. kaj mislite? Bi imela kakšna kak predlog?

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Oktobrke 2009
24.7.2009 20:18:27   
Februarka08
Hojla...

jaz nisem nikamor ušla... na žalostuser posted image smo bli pa spet celo popoldne zunaj, skoraj 5 ur, tamala je mal čofala, jaz sem mal na ležalniku ležala, čeprav ne dolgo, sem bolj mogla letat potem za njouser posted image
Jaz pa obožujem sonček, če ne bi bla user posted image bi se kar parila in parila na sončkuuser posted image user posted image zdaj se pa malo posončim, da ne bom čisto bela in mi ful pašeuser posted image jaz obožujem poletje, morje, sonceuser posted image

Smo pa danes kupili 1. stvar za user posted image user posted image user posted image user posted image ležalnik, ki je bil znižan 50% in ga je moj letel iskat, ker je bil zadnji, dobili smo idealno barvo v bež-zeleni kombinaciji, ker ne vemo katerega spola je user posted image user posted image user posted image je bil pa samo 19.90€user posted image ga bom poslikala in pokazala.

Lep večer, mi2 še nekaj časa ne bova mela miru, bo šla tamala danes mal kasnej spat, ker mamo jutri piknik in ne bo počitka opoldne, tako da špilava na taktiko, da bo dalj spalauser posted image no, bomo vidliuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...





sindarin

Kaj je vaša najbolj pogosta prva odločitev pri nakupu igrače?

izberem igračo (48%)

določim okvirno ceno (24%)

izberem trgovino in potem poiščem igračo (15%)

drugo (14%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!