|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 11:25:45   
blaža
Te popolnoma razumem, da si razočarana nad odnosom tvojega bivšega moža do vajinega otroka.

zgleda, da ga le nima tako zelo rad, ker, če bi ga imel, mu ne bi bila potrebna taka organizacija in sploh ne bi bilo pod vprašanjem, kje in kdaj se bosta z otrokom vidla, ampak, bi si on sam želel, da se čim večkrat vidita.
Pa k sebi bi ga vzel, vsakokrat, ko bi sin imel počitnice, in bi ga sam poklical ter povabil. Pa še tista izjava, da on ( sin) ni edini v njegovem živeljenjuuser posted image

nima smisla prirejat situacijo sinu, ker je itak prepameten in ve koliko je ura. Te popolnoma razumem, da te boli ta situacij, ker vidiš, da vajin sin zaradi tega trpi, ker je že velik in ve kako stojijo stvari. Ja res se ljubezni ne da kupit.

Daj sinu, da vseeno sprejme situacijo taka kot je, ker nima smisla, da živi v nekih utvarah, pa če je to še tako boleče zanj.

Imata pa oba ful srečo, da imata sedanjega partnerja in očima, ki vaju ima zelo rad. Na žalost je tako. In to je treba sprejeti.

Žal ti nisem dala kakšnega pametnega nasveta, vem, pa da je lažje, da sprejmete otrokovega očeta takšnega kot je in da se pač zanima za svojega otroka toliko kot se. Prisilit ga v nič  ne moreta.

Kaj pa kakšen pogovor na štiri oči z njim? Da bi se vidva o tem konkretno pogovorila in da vidiš dejansko kaj je na stvari. Sem dobila občutek iz tvojega pisanja, da ima njegova partnerka nanj precej velik vpliv.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 11:26:55   
angel_rebelde
Nekateri so takšni... Moj bivši otroka ni želel, jaz pa nisem želela splavit... Sedaj se zanj sploh ne zanima, jaz pa ne silim.. Sem pa prepričana, da bom na istem kot ti, ko moj mali odraste. In sploh nevem, kaj in kako povedati, ker ne bi rada otroka zavajala z lažmi, če ga oče ne mara in ga noče videti... mogoče se do takrat strezne in spomni, da ima otroka, ampak močno dvomim.

Lahko pa povabiš bivšega in njegovo punco, da prideta oba tja... Vse naj deluje po Patrickovih planih, torej oba se naj podrejata njemu.. Kaj pa vem, zapletena situacija je to, upam da uspešno rešite, brez razočaranja otroka...

BTW: Full lepo ime, Patrick user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 11:27:03   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: jana banana

Jah tezka je tale, sploh ker nimaš vpliva. Lahko pa probas zadovoljit potrebe otroka, da jih razdelis na 2 dela:
1. del: fotr nej pride v Egipt za en mesec - mislim, da bosta zelo kvalitetno preživela čas skupaj, ker itak fotr ne bo mel kej druzga delat kot z otrokom se ukvarjat.
2. del: razloži otroku, a bo dedka videl poleti, ko boste šli v Slovenijo

Ampak to je vse začasna rešitev, ker cez pol leta se bo zgodba verjetno ponovila - takrat pa naprej....


Tocno to je moj plan.user posted image  Saj je tukaj ni gostilen in prijateljev... partnerka je pa seveda vabljena da pride z njim, samo tu bo le gostja in bo le imel glavno besedo Patrick... Vsaj upam.

Saj tako se meni zdi... no pravzaprav je to ideja mojega sedanjega partnerja.user posted image



Ta predlog se tudi meni zdi fajn.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 11:45:36   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: ****
In sicer njegov plan je da ga direkt iz Brnika popoka k svoji mami v Italijo tam prezivita kak teden potem pa gresta se na morje na Hrvasko in potem ga odlozi na Brniku na letalo...


Meni se zdi tale plan dokaj v redu. Saj babico ima najbrž otrok tudi rad, a ne. Je čisto fajn, da je malo tudi pri njej.

---------------------
Tudi meni.
Probaj ga edino prepričat, da vključi še kakšen izlet do Vrhnike, magari, ko gre iz Italije proti Brniku.
Mislim, da pretiravaš, ****, saj kot razumem ima oče plan, da bi bil z otrokom cca 14 dni. Zato v dobro svojega otroka, ga raje diplomatsko prepričaj še za Vrhniko, in bo tvoj otrok nadve zadovoljen.
To, kar pa si ti misliš o njegovem očetu, pa ni tema, o kateri bi debatirala z otrokom. (Čeprav je tip zame bednik, ker mu več pomeni nova partnerka in njene želje, kot lastni sin in njegove želje. Vem pa, da je mali milijon takšnih ljudi in med njimi tudi precej žensk user posted image ).

Hočem reči, da lahko izpelješ načrt tako, da boste vsi zadovoljni. Saj ti sama pri sebi pa itak veš, da od bivšega ne moreš pričakovat, da bo tak kot si ti želiš, da bo. Saj je vendar zato bivši, ne? user posted image


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 11:50:08   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ****

In se... tej bivsi " tasci" za Patricka, prav tako dol visi. Nikdar ne vparsa zanj, mu ne pise in ga ne klice...

-------------------
Torej črtaš taščo iz plana in basta. Minimalno teden dni morja z očetom in 2 obiska Vrhnike.
Volk sit, koza cela user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 11:51:47   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ****
In na koncu koncev lahko zberem denar in sparam ali pa vzamem kredit in pridem z njim se jaz in ostali ter za ta mesec najamemo stanovanje. Kar je pa ze vecji problem, ker kdo ti bo oddal stanovanje samo za 1 mesec??

-----------------
Glej, če hočeš, se vse da. Verjemi user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 12:12:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: ****
In na koncu koncev lahko zberem denar in sparam ali pa vzamem kredit in pridem z njim se jaz in ostali ter za ta mesec najamemo stanovanje. Kar je pa ze vecji problem, ker kdo ti bo oddal stanovanje samo za 1 mesec??

-----------------
Glej, če hočeš, se vse da. Verjemi user posted image !


Lej, mislim da nisem dovolj razumljivo napisala.

Jaz lahko uredim bivanje.
Lahko mi vsi pridemo..
Lahko ...

Pa kaj bo Patrick imel od tega ce si bo v tem casu ( recimo 1 mesec) oce vzel zanj cas morda 2 x po par urc??



Otrok zeli bit z ocetom .

In ker nihce nima dopusta en mesec ali pa 3 kolikor ima Patrick pocitnic, bi si Patrick zelel biti z ocetom kolikor bi mu pac dovoljeval cas po njegovi sluzbi...Rad bi bil z njim pri njemu doma. To je problem, ker oce tega ne zna omogocit.

Uredu ce bi ga peljal 10 dni ali pa kolikor koli ze na morje, super. Samo oba tako Patrick kot jaz dvomiva da bi do tega prislo.Zaradi lanske izkusnje...

Zato bo bolje pa se ceneje da on pride na morje v Egipt.Pa bo imel Patrick isto od tega.

Samo starega ata pa ne bo videl in vseh ostalih ( bivsi sosolci in prijatelji) , ki so bili del njegovega zivljenja dolga leta...

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 12:20:39   
Anonimen
Pa hvala vsem za spodbudo ker mi je prec lazje pri srcu.user posted image user posted image In hvala za cestitke Patricku.
Praznovali smo ze vceraj, ker ima Patrick danes druge opravke.user posted image

Evo slikca mojih 3 sonckov:

user posted image

in torta:
user posted image


Se enkrat hvala za spodbudne besede... Bomo res kar tako naredili, naj pride v Egipt.
Za vse ostalo pa... bom videla kaj bo cas prinesel. Predvsem mi je v tolazbo da mi je sedanji moz rekel da naj se ne sekiram in da bo on zrihtal tako da Patrick cez poletje ne bo nic pogresal...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 12:42:25   
srki
Fantu bi mogoče kar direkt povedala, da ga sicer ima rad, ampak se očitno bolj podreja svoji sedanji partnerici.

Kaj pa če bi prišel v Slovenijo k staremu atu, ker ga ima tudi tako rad, mogoče bi bilo boljš za njega.

To je res zoprna in žalostna situacija, da ti partner več pomeni kot otrok. Saj ne, da ti ne sme, samo otrok je otrok in tisti mesec na leto, ko sta skupaj, bi se pa lahko potrudil in mu dal vedeti, da mu je pravi oče.

Upam, da boste tole rešili in da za tvojega sinka ne bo to preveč boleče. Pa vse najboljšeuser posted image .

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 12:50:09   
Anonimen
Problem je da oce nima casa in zanimanja za stike ...


Kako ga nima user posted image .

A ne planira meseca dni pocitnic z njim, en teden v Italiji, ostali cas na Hrvaskem? Problem je edino v tem, da je bivsa tasca alkoholik in da to ni primerno okolje za otroka. Vse ostalo pa...isces probleme tam kjer jih ni. Kolikor je oce malo brizen toliko si ti pretirano zascitniska. Otrok pri teh letih ze zelo dobro dojema in cuti resnico in s kompliciranjem za cisto vsako sekundo, ki jo oce prezivi ali pa ne z njim, je brezpredmetno. Stokrat lahko reces, kako ga ne razumes, kaksen je, ampak s tem ne bos spremenila nic. Izhajaj iz dane situacije in iz nje potegni najboljse za otroka. Pogrevanje stvari, kaj je bilo in kaj ne eno leto nazaj, je totalno brezveze. S tem za svojega otroka ne delas cisto nic dobrega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:00:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Fantu bi mogoče kar direkt povedala, da ga sicer ima rad, ampak se očitno bolj podreja svoji sedanji partnerici.

Kaj pa če bi prišel v Slovenijo k staremu atu, ker ga ima tudi tako rad, mogoče bi bilo boljš za njega.

To je res zoprna in žalostna situacija, da ti partner več pomeni kot otrok. Saj ne, da ti ne sme, samo otrok je otrok in tisti mesec na leto, ko sta skupaj, bi se pa lahko potrudil in mu dal vedeti, da mu je pravi oče.

Upam, da boste tole rešili in da za tvojega sinka ne bo to preveč boleče. Pa vse najboljšeuser posted image .



Stari ata je v domu ostarelih.  Zato se Patricka zelo veseli.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:02:25   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Problem je da oce nima casa in zanimanja za stike ...


Kako ga nima user posted image .

A ne planira meseca dni pocitnic z njim, en teden v Italiji, ostali cas na Hrvaskem? Problem je edino v tem, da je bivsa tasca alkoholik in da to ni primerno okolje za otroka. Vse ostalo pa...isces probleme tam kjer jih ni. Kolikor je oce malo brizen toliko si ti pretirano zascitniska. Otrok pri teh letih ze zelo dobro dojema in cuti resnico in s kompliciranjem za cisto vsako sekundo, ki jo oce prezivi ali pa ne z njim, je brezpredmetno. Stokrat lahko reces, kako ga ne razumes, kaksen je, ampak s tem ne bos spremenila nic. Izhajaj iz dane situacije in iz nje potegni najboljse za otroka. Pogrevanje stvari, kaj je bilo in kaj ne eno leto nazaj, je totalno brezveze. S tem za svojega otroka ne delas cisto nic dobrega.


S tem se popolnoma strinjam.

In zdaj, gledena to, kako je stanjo s taščo, bi bilo mogoče res potem najboljše, če bi okčka prišel k vam. Saj če jaz pomislim, bi si hčerka mojega gotovo ful želela, da bi priše, k njej za en mesec, da mu lahko pokaže svoje življenje tam, svoje prijatelhe, šolo ... No, saj je šel za par dni, ampak če bi šel pa za cel mesec, bi bilo pa sploh super. Kar tako naredite, res, če se da. To bo mogoče v trenutni situaciji za oba najboljše.
Pa naj magari gresta potem v Egiptu kam kampirat za en teden, da bosta res ves čas en z drugim.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:07:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Problem je da oce nima casa in zanimanja za stike ...


Kako ga nima user posted image .

A ne planira meseca dni pocitnic z njim, en teden v Italiji, ostali cas na Hrvaskem? Problem je edino v tem, da je bivsa tasca alkoholik in da to ni primerno okolje za otroka. Vse ostalo pa...isces probleme tam kjer jih ni. Kolikor je oce malo brizen toliko si ti pretirano zascitniska. Otrok pri teh letih ze zelo dobro dojema in cuti resnico in s kompliciranjem za cisto vsako sekundo, ki jo oce prezivi ali pa ne z njim, je brezpredmetno. Stokrat lahko reces, kako ga ne razumes, kaksen je, ampak s tem ne bos spremenila nic. Izhajaj iz dane situacije in iz nje potegni najboljse za otroka. Pogrevanje stvari, kaj je bilo in kaj ne eno leto nazaj, je totalno brezveze. S tem za svojega otroka ne delas cisto nic dobrega.


1. V Italijo bi ga peljal samo zato ker ga nima kam drugam!! K sebi domov ga ne more.
Ker kot si zgoraj prebrala tudi on ne hodi v Italijo...

2. V morje pa dvomim, zaradi izkusenj iz preteklega poletja. In ce je resen ga imal lahko tudi pri nas - morje, samo se lepse in cenejse je.Tako da ce je namenil 14 dni otroku ali pa res cel mesec jih lahko prezivi v Egiptu, kakor jih sam zeli...Mi smo mu pripravljeni najeti stanovanje kriti stroske...

Vse kar pricakujem od njega je, da si vzame teh 14 dni ali cel mesec ce mu to omogoca sluzba... v celem letu, samo za otroka.

Samo ne vem ce bo kaj iz tega?

A prevec pricakujemo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:09:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Problem je da oce nima casa in zanimanja za stike ...


Kako ga nima user posted image .

A ne planira meseca dni pocitnic z njim, en teden v Italiji, ostali cas na Hrvaskem? Problem je edino v tem, da je bivsa tasca alkoholik in da to ni primerno okolje za otroka. Vse ostalo pa...isces probleme tam kjer jih ni. Kolikor je oce malo brizen toliko si ti pretirano zascitniska. Otrok pri teh letih ze zelo dobro dojema in cuti resnico in s kompliciranjem za cisto vsako sekundo, ki jo oce prezivi ali pa ne z njim, je brezpredmetno. Stokrat lahko reces, kako ga ne razumes, kaksen je, ampak s tem ne bos spremenila nic. Izhajaj iz dane situacije in iz nje potegni najboljse za otroka. Pogrevanje stvari, kaj je bilo in kaj ne eno leto nazaj, je totalno brezveze. S tem za svojega otroka ne delas cisto nic dobrega.


S tem se popolnoma strinjam.

In zdaj, gledena to, kako je stanjo s taščo, bi bilo mogoče res potem najboljše, če bi okčka prišel k vam. Saj če jaz pomislim, bi si hčerka mojega gotovo ful želela, da bi priše, k njej za en mesec, da mu lahko pokaže svoje življenje tam, svoje prijatelhe, šolo ... No, saj je šel za par dni, ampak če bi šel pa za cel mesec, bi bilo pa sploh super. Kar tako naredite, res, če se da. To bo mogoče v trenutni situaciji za oba najboljše.
Pa naj magari gresta potem v Egiptu kam kampirat za en teden, da bosta res ves čas en z drugim.


Hvala ... pa v nasem primeru smo dali jasno vedeti da vabilo velja za oba za oceta in za njegovo partnerko.user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:11:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Problem je da oce nima casa in zanimanja za stike ...


Kako ga nima user posted image .

A ne planira meseca dni pocitnic z njim, en teden v Italiji, ostali cas na Hrvaskem? Problem je edino v tem, da je bivsa tasca alkoholik in da to ni primerno okolje za otroka. Vse ostalo pa...isces probleme tam kjer jih ni. Kolikor je oce malo brizen toliko si ti pretirano zascitniska. Otrok pri teh letih ze zelo dobro dojema in cuti resnico in s kompliciranjem za cisto vsako sekundo, ki jo oce prezivi ali pa ne z njim, je brezpredmetno. Stokrat lahko reces, kako ga ne razumes, kaksen je, ampak s tem ne bos spremenila nic. Izhajaj iz dane situacije in iz nje potegni najboljse za otroka. Pogrevanje stvari, kaj je bilo in kaj ne eno leto nazaj, je totalno brezveze. S tem za svojega otroka ne delas cisto nic dobrega.


1. V Italijo bi ga peljal samo zato ker ga nima kam drugam!! K sebi domov ga ne more.
Ker kot si zgoraj prebrala tudi on ne hodi v Italijo...

2. V morje pa dvomim, zaradi izkusenj iz preteklega poletja. In ce je resen ga imal lahko tudi pri nas - morje, samo se lepse in cenejse je.Tako da ce je namenil 14 dni otroku jih lahko prezivi v Egipttu, kakor jih sam zeli...Mi smo mu pripravljeni najeti stanovanje kriti stroske...

Vse kar pricakujem od njega je da si vzame teh 14 dni v celem letu, samo za otroka.

Samo ne vem ce bo kaj iz tega?

A prevec pricakujemo?


****,seveda ne pricakujes prevec.Trudis se po svojih moceh,in kapo dol za tvoj nacrt njegovega bivanja v Egiptu.Prakticno mu omogocis skoraj brezplacne pocitnice.Ce se s tam ne bo strinjal,mu res ni pomoci in tvojem sinu pac povej kako stvar stoji z ocetom.
Imas krasne otrocke,vse triuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:12:57   
Anonimen
Samo ne vem ce bo kaj iz tega?


Ne vem.
Ce bos se naprej nadaljevala v tem smislu, pogrevanju starih stvari in iskanju ovir, se bo tako tudi nadaljevalo. Daj cloveku priloznost in mu zaupaj, ce od njega pricakujes, da se obnasa odgovorno.

Vedno imas dve moznosti.
Samo trikrat (ali kolikorat ze) si ga prisel pogledat in si neodgovoren oce.
Trikrat si ga prisel pogledat in otrok je bil vesel. Rad bi, da sta se veckrat skupaj. Mogoce petkrat? Sedemkrat? U got the difference?

Zaupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:20:17   
Anonimen
Sej jaz vem v cem je problem... in sam to mi ni jasno...user posted image

Ker prej pred to partnerko je tud imel kar nekaj zvez in so hodili skupaj na izlete pa...

Skratka imel je cajt in za zenske - ljubezen -partnerke ( ne vem kako bi bilo prav se izrazit ) in za otroka...

Patrick ni nikdar bil prikrajsan za cas z ocetom...

Sedaj pa taka sprememba??

In to je tisti problem, kako razlozit da ga nekdo ne mara in mu ni niti pripravljen dat prilike da ga spozna...in pa kako lahko oce to dopusca?
Tisti oce, ki mu je se pred dvema letoma govoril , brez skrbi midva bova vedno skupaj...cez poletje bos prisel ti k meni cez zimo pa jaz k tebi...

Eh , sej nima smisla... kdor je hotu je ze razumel kaj sem hotela vprasat.

Men je samo hudo ker sem nemocna, pa nic druzga, ko vidim da otrok trpi...Nisem zascitniska...MicII ...NISEM!
Samo ljubim svoje otroke tako kot ti svoje, kot vsaka mati in ce nekoga ljubis in trpi trpist tud ti in bi mu rad pomagal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:24:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Samo ne vem ce bo kaj iz tega?


Ne vem.
Ce bos se naprej nadaljevala v tem smislu, pogrevanju starih stvari in iskanju ovir, se bo tako tudi nadaljevalo. Daj cloveku priloznost in mu zaupaj, ce od njega pricakujes, da se obnasa odgovorno.

Vedno imas dve moznosti.
Samo trikrat (ali kolikorat ze) si ga prisel pogledat in si neodgovoren oce.
Trikrat si ga prisel pogledat in otrok je bil vesel. Rad bi, da sta se veckrat skupaj. Mogoce petkrat? Sedemkrat? U got the difference?

Zaupaj.


Zal se zadnjidve leti to zaupanje odraza tako, da otrok trpi.

Ko bi ti vedela koliko planov je ze v tem letu predlozil...Zgornji je samo zadnji med njimi.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:31:19   
bskrle
Si mama, ki skušaš narediti vse najboljše za svojega sina.
Povprečni moški verjetno ne zna in ne ve, kaj naj bi počel z najstnikom vsak dan.
Skratka on 350 dni v letu čisto lepo živi in v resnici, čeprav ima otroka v srcu rad, ne zmore in ne zna ustreči otroku, saj ga ne čuti  tako kot ti.

So pa najstniki zelo dojemljivi za stvarnost in tvoj sin zagotovo vse stvari, ki si jih napisala ve in čuti. Vprašaj ga, kaj bi  on rad in kaj misli, da bi bilo izvedljivo glede na lani. Kaj je optimalno glede na situacijo?
Mislim,da ste RRjevke že napisale dosti rešitev in skupaj s sinom, jih bosta  tudi našla.
Tudi z moje strani čestitke za rd!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:33:36   
Anonimen
Zal se zadnjidve leti to zaupanje odraza tako, da otrok trpi.


Ne vem, je tezko govoriti na pamet in tezko je reci, kaj je bolje, ali ga izolirati od trpljenja ali iti po ovinkih naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:36:26   
Anonimen
Men je samo hudo ker sem nemocna, pa nic druzga, ko vidim da otrok trpi...Nisem zascitniska...MicII ...NISEM!
Samo ljubim svoje otroke tako kot ti svoje, kot vsaka mati in ce nekoga ljubis in trpi trpist tud ti in bi mu rad pomagal.


Delujes ze zascitnisko, ampak nima veze, ni to glavna stvar v tem trenutku.

Verjamem pa, da ti je hudo, ko poskusas najti pravo pot za vse, pa se nobena ne izkaze za dobro izbiro. Kaj pa vem, nisem dovolj pametna. Nasilje ni prava pot, ampak brez da bos postavila doloceno mejo, ne boste prisli naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:40:25   
Anonimen
Jaz bi naredila tako.
Pretehtala bi, koliko skode naredi en teden pri babici, ki pije in koliko skode naredi iskanje idealne resitve in kompromisov za vse. Ker tudi tu je skoda, ne tako ocitna, ampak skrita in dogotrajna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 13:56:18   
Anonimen
Ja **** je kriva za to ja ker je zaščitniška. Kristus ej....

On bi mogu najdt rešitev.
On bi si moral želet bit z otrokom.
On bi mogu zdej gruntat kako naj to izvede.
On bi mogu mislit na otroka ne na svojo rit.
On bi mogu vedet da se k pijancem ne vozi otrok na počitnice.
Njega bi moglo skrbet kako se njegov otrok počuti.
On bi mogu......

Kle pa ona dobesedno prosi, pa še plačala bi, sam zato da bi bil njen sin z očetom. Njemu pa za moje pojme dol visi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 14:01:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

****, nič kaj zavidljiva situacija. Tvoj bivši je ena neodrasla reva. Sicer bi otroka za otorka skrbel tako kot je treba. Tako pa ga očino bolj skrbi, kaj bo rekla sedanja partnerka. Spremenil se ne bo.

Kar se tiče Patrika, če se ne motim, je že v najstniških letih? Otrok si zasluži resnico, četudi ni lepa. Enkrat se bo moral soočiti s tem, da njegov očka pač ni tako popoln, da noče preživljati časa z njim in da za to Patrik ni kriv, temveč je problem v njegovem očku. Patrika obdaja ljubeče okolje, bodite mu v podporo in mogoče skušajte iz situacije izvleči največ. Saj je pameten fant, bo že počasi razumel, da vsi ljudje niso sposobni uresničiti svoji obljub in včasih je žal takšen tudi očka. Ima pa zato super mamo, očima in vse ostalo sorodstvo, ki ga je vzelo za svojega. Verjamem, da mu bo zelo hudo, ampak ne vidim smisla v temu, da bi se otroka ščitilo - prepričana sem, da že sam dobro ve, kako (ne)zanesljiv je njegov oče. Samo soočiti se mora s tem.
Srečno.


Se popolnoma strinjam s tem.
Čeprav si oče utrga tisti čas zase Patrik dobro ve, da to ni to, kar bi on pričakoval od očeta, zato še toliko bolj sili k njemu, želi si njegove pozornosti. Pa ne z izletom, ki je poln spletk in izmikanj, ampak da dejansko zaživi z njim (pa naj bo to en dan ali dva meseca), da je del njegove družine.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 14:01:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Si mama, ki skušaš narediti vse najboljše za svojega sina.
Povprečni moški verjetno ne zna in ne ve, kaj naj bi počel z najstnikom vsak dan.
Skratka on 350 dni v letu čisto lepo živi in v resnici, čeprav ima otroka v srcu rad, ne zmore in ne zna ustreči otroku, saj ga ne čuti  tako kot ti.

So pa najstniki zelo dojemljivi za stvarnost in tvoj sin zagotovo vse stvari, ki si jih napisala ve in čuti. Vprašaj ga, kaj bi  on rad in kaj misli, da bi bilo izvedljivo glede na lani. Kaj je optimalno glede na situacijo?
Mislim,da ste RRjevke že napisale dosti rešitev in skupaj s sinom, jih bosta  tudi našla.
Tudi z moje strani čestitke za rd!



Tocno tako kot si napisala zelo je dojemljiv in zato me je zlomilo dva dni nazaj ko se mi je razjokal...
Vse skozi ocitno nosi v sebo vseskupaj sedaj pa je butnilo ven in ja, cist me je sesulo...

Bila sem in sem se vedno nepripravljena na podati odgovore na vprasanja, ki mi jih je zastavil.

- Zakaj me ona ( mozeva partnerka) ne mara? Kaj sem ji naredil pa sej me sploh ne pozna...

-Zakaj ne morem it ko ociju, pa saj imata prostor?

-Saj ne bom v napoto, bom res zelo priden.
.
- Pa zakaj moj oci vedno neki obljublja pol pa nic od tega? Jaz se pa veselim pa delam plane potem pa ...

-Pa mi rece te bom poklical takrat in takrat, pa cel dan doma visim ob telefonu pa cakam, pa si delam plane kaj vse mu moram povedat..on pa ne poklice?

- Pa zakaj me oci ne mara? Pa zakaj ni babo ( moj sedanji partner) moj pravi oci, ker me ima bolj rad. 

- Pa zakaj ce jaz ne smem k njemu on ne pride k meni?


Zakaj, zakaj...


Ene stvari so cist prehude za napisat, ker ti res lahko samo srce poci?

Pa kako mu bos na taka vprasanja odgovoril??user posted image user posted image

Itak da ga samo stisnem k sebi pa bozam in kaj vec kot saj bo vse urdu bos videl itak nimam za rect... v glavi pa meljem in premlevam kaj in kako naj naredim da bi bil otrok srecen?

No sej kar nekaj sem potegnila iz telih odgovorov... tako da vsaj kaj narest mi je mal bolj jasno..


(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?