|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 16:18:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ne, bo kar sin del stanovanjske opreme...ce se lahko malj posalim... user posted image

Kar se mene tiče, se lahko brez problema - razumem zaje*ancijo user posted image ... ampak ko si ravno to omenila - pazi, da ne bo njegov oče tako mislil in to brez štosa... v takem primeru pa postani hinavska, sebična, zaščitniška ali, po domače povedano - pi*da - in ga zabriši iz stanovanja ven. Resno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 16:32:58   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja, sem se ze odlocila.

- otroka ne bom vec v vato zavijala, ce se mojemu molku rece vata... Fajn se mi zdi tisti odgovor od Kerense, ko pravi da naj povem resnico in zraven dodam, da jaz tako mislim...

Sploh mi je odgovor od Kerense kar orenk oci odpru...

- bivsi pa ce ne bo v kratkem povedal kakega dobrega in zame ( za varnost otroka) sprejemljivega plana... mu se vedno nudimo stanovanje v Egiptu. stroske poti in hrano ter vse ostalo kar bo zapravil tu pa naj si kar sam placa...


Evo tako nekako imam v mislih..




Glej ****, bolj kot berem to žalostno zgodbo, bolj imam občutek, da bo izkoristil to stanovanje v Egpitu, zraven vzel novo partnerko, in se bosta imela fino. Brez sina.
Ker se mi zdi, da si poizkusila vse, se kupiti cas z ocetom, vse za tvojega sina, ki ga imas neizmerno rada.

Edino kar se nisi poizkusila in kar bi verjetno resno zaleglo - tako ali drugace je to, da bi pustila stvari na miru. Ko ga jebe, deda butastega (oprosti izrazu). In ce se z dolocenimi nacrti za pocitnice recimo ne strinjas, to objasni tudi bivsemu. Ne, ne zelis, da se tvoj sin pocuti odrinjenega, zelis, da mu pokaze, da ga ima rad in da mu nekaj pomeni. Ne dopuscas moznosti, da bo zgolj videl Brnik in letalo. Basta. Ce to ne zmore, prav, tamalega ne bo v Slovenijo in naj se znajde kakor hoce, ve in zna. Ti se drzis svojega dela dogovora, ti mu omogocas stike. Ce jih on ne sprejme na tvoj nacin, v koncni fazi imas 100% skrbnistvo in do 18.leta starosti tvojega otroka si ti odgovorna zanj in bos ti presodila, ali so doloceni pogoji za otroka primerni ali ne. Mene kar srh spreleti, ce pomislim, da ga je ze lani pustil na cedilu glede morja, prav tako ga lahko letos, lepo ga posadi nazaj na letalo in gre na morje brez njega. Ker se je ena frcafela tako odlocila, on ji pa kot cucek sledi. No way, vsaj ne mojemu sinu!

Pa se eno vprasanje: si vse pogoje glede pocitnic v Sloveniji povedala tudi 'tamalemu'? Si mu povedala ockov plan, da ne bo videl starega očeta, da ne bo videl nič, razen ceste in letala? Da ga verjetno ne bo peljal niti k sebi domov? Pa je sin še vedno za?

Drugače pa - ves poklon tebi in tvojemu novemu partnerju, sploh za potrpljenje in ljubezen, ki jo izkazujeta vsem svojim otrokom. Vsakemu bi poknilo, ti pa si še vedno tako umirjena in iščeš možnosti, da bi svojemu bivšemu čimbolj olajšala stike z otrokom. Res poklon.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 16:41:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ne, bo kar sin del stanovanjske opreme...ce se lahko malj posalim... user posted image

Kar se mene tiče, se lahko brez problema - razumem zaje*ancijo user posted image ... ampak ko si ravno to omenila - pazi, da ne bo njegov oče tako mislil in to brez štosa... v takem primeru pa postani hinavska, sebična, zaščitniška ali, po domače povedano - pi*da - in ga zabriši iz stanovanja ven. Resno.


A ves da ne stekam?

Midva z mojim imava v mislih samo da mu rentava eno opremljeno stanovanje tu v blizini... Pa gresta lahko vsak dan potem na kak izlet ali pa ce doma cepita..
Mislim bi pa Patrick z njim ( ker dvomim, da bo prisla njegova partnerka ) stanoval ta cas.

Moznost imata veliko... Lahko se hodita kopat na bazen, lahko gresta k piramidam, pa v muzej pa na trznco pa Nile tover, pa v kino...ma res imata ogromno moznosti.

Druga varianta je da si on iz Slo placa en aranzma na morju in nam pove v katerem hotelu je in se mi pripeljemo Patricka tja in seveda sami krijemo stroske za Patricka... da ga ne bo za denar prevec skrbelo.
Ker to je bilo prvo kar je vprasal, ce pridem v Egipt abos dala kej denarja zraven...user posted image
Pa ze tko vse sami placamo...

Mi je pa zanimivo da po eni strani pravi kako je tezko zivet pa ima placo okrog 2000 euro. In on revez ne more prezivet...

Ko pa recem, da naj bo mal fer in naj se zamisli kake stroske ima res Patrick in koliko on prispeva z prezivnino pa rece, da t4sko verjame da otrok vec kot 380 euro kosta na mesec...( on namrec placuje 190 euro)

A stekas on nima niti 2000 euro zadost en drug bi pa mogel imet 380euro...user posted image user posted image

Potem mi je se povedal da je Patricka v celoti dal k sebi kot davcno olajsavo, ker imam jaz itak ze zadost svoja dva otroka user posted image

Ampak ko mu pa recem ce mu posljem original racun od solnine, ki je bila letos okrog 3000 euro... ga pa ne zanima...user posted image

Ma dej... ze od nekdaj se tok trese za  vsak denar. Zato ga itak pustim cist pri miru itak se dober da prezivnino placuje...Pa dokler nas nas moz prezivlja mi itak ni panike...


Samo  se vedno razmisljam pa mi res ni jasno... Kako lahko das prednost neki tuji osebi ( kot on partnerki) , ker vse skupaj se je zacelo ko sta onadva zacela bit skupi, najprej po malem, sedaj pa vedno bolj...
In pa ni mi jasno kaka zenska je to??

Zanimivo, da se tu ni razen ene javila nobena maceha, ker ponavadi so full glasne? user posted image  No , ker me res zanima kako one to vidijo?

Ker jaz imam otroke rada in mislim da bi imela rada tudi mozevega , ce bi ga imel... ker otrok je otrok.

Kva sem se hola rect..imam full polno glavo.user posted image  Sem sama doma s tamalim... pa imam prevec cajtauser posted image  pol pa sam razmisljam...no bom kasneje zapisala ce se bom spomnila...


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 16:45:20   
Pikapolonica_
****, joj, samo teh ne kliči na kup.user posted image user posted image Je redkokatera res zglednauser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 16:54:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_



Glej ****, bolj kot berem to žalostno zgodbo, bolj imam občutek, da bo izkoristil to stanovanje v Egpitu, zraven vzel novo partnerko, in se bosta imela fino. Brez sina.
Ker se mi zdi, da si poizkusila vse, se kupiti cas z ocetom, vse za tvojega sina, ki ga imas neizmerno rada.

Edino kar se nisi poizkusila in kar bi verjetno resno zaleglo - tako ali drugace je to, da bi pustila stvari na miru. Ko ga jebe, deda butastega (oprosti izrazu). In ce se z dolocenimi nacrti za pocitnice recimo ne strinjas, to objasni tudi bivsemu. Ne, ne zelis, da se tvoj sin pocuti odrinjenega, zelis, da mu pokaze, da ga ima rad in da mu nekaj pomeni. Ne dopuscas moznosti, da bo zgolj videl Brnik in letalo. Basta. Ce to ne zmore, prav, tamalega ne bo v Slovenijo in naj se znajde kakor hoce, ve in zna. Ti se drzis svojega dela dogovora, ti mu omogocas stike. Ce jih on ne sprejme na tvoj nacin, v koncni fazi imas 100% skrbnistvo in do 18.leta starosti tvojega otroka si ti odgovorna zanj in bos ti presodila, ali so doloceni pogoji za otroka primerni ali ne. Mene kar srh spreleti, ce pomislim, da ga je ze lani pustil na cedilu glede morja, prav tako ga lahko letos, lepo ga posadi nazaj na letalo in gre na morje brez njega. Ker se je ena frcafela tako odlocila, on ji pa kot cucek sledi. No way, vsaj ne mojemu sinu!

Pa se eno vprasanje: si vse pogoje glede pocitnic v Sloveniji povedala tudi 'tamalemu'? Si mu povedala ockov plan, da ne bo videl starega očeta, da ne bo videl nič, razen ceste in letala? Da ga verjetno ne bo peljal niti k sebi domov? Pa je sin še vedno za?

Drugače pa - ves poklon tebi in tvojemu novemu partnerju, sploh za potrpljenje in ljubezen, ki jo izkazujeta vsem svojim otrokom. Vsakemu bi poknilo, ti pa si še vedno tako umirjena in iščeš možnosti, da bi svojemu bivšemu čimbolj olajšala stike z otrokom. Res poklon.



Hvala za lepe besede. Trudiva se za otroke... saj nama delajo tako veselje. user posted image

In zelo dobro me razumes, cesa se bojim... Boli me joko za vse samo nocem spet dobit otroka z strtim srcem nazaj iz Slovenije!!
In pa seveda da mora poskrbeti za varno bivanje to pa itak, kar pa pri njegovi mami prav gotovo ni.

Kar pa zadeva tvoje vprasanje, ce Patrick ve... Ja ve saj to ga je cist zlomilo.
Ker k bivsi " tasci" noce it, je bil lani pa sta prisla po 3 dneh domov, ker je bilo baje grozno...Raje ne govorim. Saj itak ves kaksne so pjandure.

In tega , da ne more k njemu  pa itak ne razume?

In ne, sedaj bi on sel v Slovenijo samo ce gremo tudi jaz in otroci, rad bi peljal tudi sedajsnjo tasco, s katero se res tako dobro razumeta, da to pa sam v filmih vidis..tud play station skupaj igrata...zenska stara skor 60 let sablja  in se gresta vojno zvezd... skor sem se polulala od smeha ko sem to videla user posted image user posted image user posted image
In rad bi obiskal starega ata - bivsega tasta.

Tako da razmisljam tudi v tej smeri, ce bi mi nasli kako stanovanje za najet za 1 mesec na Vrhniki ali v Ljubljani bi bilo super.


(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 16:57:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

****, joj, samo teh ne kliči na kup.user posted image user posted image Je redkokatera res zglednauser posted image


Sej vem... zato me pa cudi kako me ni nobena spluvala.user posted image user posted image

Sam ves se najdejo tud dobre...user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 16:57:36   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Si mama, ki skušaš narediti vse najboljše za svojega sina.
Povprečni moški verjetno ne zna in ne ve, kaj naj bi počel z najstnikom vsak dan.
Skratka on 350 dni v letu čisto lepo živi in v resnici, čeprav ima otroka v srcu rad, ne zmore in ne zna ustreči otroku, saj ga ne čuti  tako kot ti.

So pa najstniki zelo dojemljivi za stvarnost in tvoj sin zagotovo vse stvari, ki si jih napisala ve in čuti. Vprašaj ga, kaj bi  on rad in kaj misli, da bi bilo izvedljivo glede na lani. Kaj je optimalno glede na situacijo?
Mislim,da ste RRjevke že napisale dosti rešitev in skupaj s sinom, jih bosta  tudi našla.
Tudi z moje strani čestitke za rd!



S temle se strinjam. IN glede na prvi odstavek zgoraj napisanega bi jaz naredila nekaj čisto drugega, kot večina. Neodgovorni človek se nauči odgovornosti zgolj tako, da mu jo naložiš. Da ga postaviš pred dejstvo in ne odstopaš. Torej bi rekla bivšemu, da ga otrok hoče videt, da joka, ker ni zihr, al ga bo videl ali ne, da ga ima otrok rad in ga potrebuje in da je prav da se vidita. Rekla bi mu, da sem vesela, ker je našel žensko, s katero je srečen, da želim, da se počasi tudi sin spozna z njo, kot se je spoznal z mojim novim možem, da razumem, da zato potrebuje nekaj časa, da nimam nič proti oz. da sem vesela, če gresta skupaj magari sama na morje, da v italijo hodit se mi ne zdi varno, ker sam ve, da z alkoholikom, ki te povrhu ne mara ni luštno in fajn niti varno biti, zato tega ne pustim, da bi bilo ful fajn, če obiščeta vmes še dedka, ter da bo otrok pri njemu od takrat in takrat in to cel mesec, ker bi edino tako bilo normalno in fajn, kar se otroka tiče in njegovih potreb. Pa da se o datumu lahko še pogovarjava. Da naj si vzame čas, da razmisli, kako bo to izpeljal, ampak da ti veš, da ga ima on rad in da ceniš to, da misli nanj in da ti je fajn, da bosta končno lahko skupaj, da je ta mali itak čist neproblematičen, ampak da svojega očita pa res mora videt, ker ga zelo pogreša....in da o tem ni debate ali pride v slo ali ne - torej da otrok pride. evo, nekaj v tem smislu bi mu rekla,potem bi mu pa pustila čas in bi ga počasi počasi in vztrajno pripravljala na to, da bosta skupaj. Ne bi sploh popustila in drugih rešuitev iskala. V vsakem primeru pa ne bi potem nič komplicirala, kam bi otroka peljal, (razen tele babice v italiji), ker važno je, da se oče sploh navadi biti z otrokom, da se ga ne boji, kako biti sam z njim in kaj z njim početi, ker navajen ga pa zihr ni, niti njegova ženska, se čisto premalo vidita. Ampak tole, da bo uredil s svojo žensko ni tvoj problem, je njegov in naredi to za njegov problem, preloži s tem ko zahtevaš, da gre tja to nanj - če mu ti rihtaš variante, kam s ta malim, npr. v egipt, potem ga spet razrešiš odgovornosti - ne delat tega, on mora biti fotr, on mora zrihtat. V tem primeru si bo moral organizirat ali prostor za en mesec, da bo imel kje bivati z njim, če bo njo izločil iz špila, ali pa mu bo to pretežko in bo moral otroka predstaviti tudi njej - kar je tudi čist ok. Preloži nanj odgovornost! Nepreklicno. Glede na vse napisano se mi zdi, da je pač toliko štorast in toliko neodgovoren, pa da nima občutka za svojega lastnega otroka, ne zdi se mi pa toliko, da ga sploh ne bi maral.
Jaz sem tolk zoprna, da bi vztrajala pri tem. Ne bi se pustila odgnat. Tudi ne bi pustila prestavljanja datumov. Če pa bi se človek po vsem potuhnil in ga ne bi bilo, bi otroku razložila čist po kmečko, kaj je na stvari in kako se reči odvijajo. Povedala bi mu tudi, da ni on kriv za to, pa na tiste njegove zakaje bi mu rekla, da je življenje pač pogosto nepravično, da ima vsak od nas ogromno reči nad sabo, ki jih mora prenesti, pa da smo lahko še srečni, da imamo boljšo usodo kot tisti v gazi, in da je sicer to, kar se mu dogaja žalostno, ni pa nemogoče za prenesti, ker je še vedno iz veliko strani zelo ljubljen človek in da to, da oče ne naredi vsega zanj, kar bi moral, ne more biti pogoj za njegovo srečo, da se mora usmeriti na to, kaj vse v življenju ima fajnga, ne pa na to, česa pa res nima.


Prenesi odgovornost na fotra! Ne mu je še vedno odvzemati in ti početi reči namesto njega. Ne se več pregovarjati. Postavi ga pred dejstvo. Srečno!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 17:12:54   
zinkazi
tvoj bivši ni sposoben sprejeti odgovornosti. pošteno do sina bi bilo, da ve kakšnega očeta ima.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 18:56:27   
CLAUDY11
user posted image user posted image user posted image user posted image smili se mi otrok !!!! težk mu bo to obrazložit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 19:00:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Tako da razmisljam tudi v tej smeri, ce bi mi nasli kako stanovanje za najet za 1 mesec na Vrhniki ali v Ljubljani bi bilo super.

Če se boš odločila za to, mi sporoči. Saj veš, da sem že celo življenje najemnica user posted image  in ni hudič, da ne bi še ene "luknje" za en mesec našli. Samo budžet mi zaupaj (lahko na ZS).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 20:56:02   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

****, joj, samo teh ne kliči na kup.user posted image user posted image Je redkokatera res zglednauser posted image


Sej vem... zato me pa cudi kako me ni nobena spluvala.user posted image user posted image

Sam ves se najdejo tud dobre...user posted image


hja si presenečena ne, da niso vse take kot si ti ne? Hvala bogu nismo vsi take sorte.  Zato se ne bom spuščala na tvoj nivo in začela poniževat, pametovat in te prikazovat v slabi luči, ker si tega vsekakor ne zaslužiš prav tako kot marsikatera druga ki  je bila že več krat napadena z vaše strani.  Pa pustimo zdaj to.
Jaz sem imela partnerja z otrokom in vsekakor te partnerke od tvojega bivšega ne zatopim. Predvidevam, da je ženska srednjih in zrelih let čeprav njeno obnašanje kaže vse drugo kot to. Čeprav je ne poznam predvidevam, da je ona tista katera drži bivšega na kratki ketni in mu suflira. To pa mislim zato, ker je tvoj biši rekel da mora njo vprašatuser posted image . Očitno je da ona nosi hlače. Kako lahko da partnerko na 1 mesto mi tudi ni jasno. Pri mojem bivšem, je bil otrok no.1 , služba in šele jaz če je bil čas. Prav tako je bivši imel obdobje ko je delal do 6 zjutraj in šel direkt žurirat s kolegi. Čeprav je vedel da mora ob dveh po malega. In takrat sem jaz bila tista katera ga je 100x klicala da naj slučajno ne pozabi it po malega. Ampak ko sem proti drugi uri slišala da je že pijan sem mu raje rekla da naj pokliče bivšo in odpove obisk kot pa da ga mali takega gleda. Prav tako sem jaz veliko krat rekla da naj gre po malega pa ga pripelje k nama čeprav nista za tisti dan imela obiska v planu. Ampak s časom se je vidlo da bivši hoče naju z otrom striktno ločit. Čeprav sma se z malčkom imela zelo rada večkrat me je poklical in vprašal kje sem in zakaj me nikoli ni ko je on pri atiju, jaz pa sem si izmešljevala izgovore. Pa nima veze. Kaj hočem povedat. Kriv je tovj partner, ki je navadna reva. P......a mu je zmešala glavo in on se obnaša kot nek najstnik. Ne zaveda se odgovornosti in malega bitja ki ga potrebuje. Sramota. Vedi pa da z leti bo on otroka začel bolj potrebovati kot otrok njega in takrat bo mu za vse žal. Kaj pametnega ti nevem svetovati. Edino jaz nebi otroka več pošiljala če je tako očitno ne zaželjen. Vem da pogreša očeta in da si ga želi ob sebi. Ampak raje obvaruj njegovega srčeka in ne dovoli da mu ga spet zlomijo. Sedaj je v takih letih ko bo počasi začel gledat za puncami. Mogoče se v kratkem zaljubi in med počitnicami več nebo pomislil da bi šel  k očetu svojo simpatijo pa pustil za mesec dni doma. Vsekakor  pa ne ostani svojemu bivšemu dolžna dobene krepke besede.
Da bi pa njegovo partnerko poklicala pa vprašala če bi jo motilo če bi mali prišel k njima pa nisi pomislila? Mogoče bi to kaj zaleglo.

Držim pesti za Patricka da bo se vse obrnilo tako kot si on želi v svojem srčekuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 21:12:32   
Taula


Glej ****, bolj kot berem to žalostno zgodbo, bolj imam občutek, da bo izkoristil to stanovanje v Egpitu, zraven vzel novo partnerko, in se bosta imela fino. Brez sina.
Ker se mi zdi, da si poizkusila vse, se kupiti cas z ocetom, vse za tvojega sina, ki ga imas neizmerno rada.
 
Jaz imam tudi žal tak občutek, da bosta onadva prišla na zastonj počitnice dol.user posted image  




_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 21:14:51   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



Glej ****, bolj kot berem to žalostno zgodbo, bolj imam občutek, da bo izkoristil to stanovanje v Egpitu, zraven vzel novo partnerko, in se bosta imela fino. Brez sina.
Ker se mi zdi, da si poizkusila vse, se kupiti cas z ocetom, vse za tvojega sina, ki ga imas neizmerno rada.
 
Jaz imam tudi žal tak občutek, da bosta onadva prišla na zastonj počitnice dol.user posted image  





se strinjam tudi mene je tega strahuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 21:23:18   
babylove
Pa kako naj otroka zascitim pred takimi soki????


Enostavno. Ne vsiljuj ga očetu, če ga ta noče oz. nima časa zanj. Stiki so fajn, če so v obojestranskem intersu. Ko so pa enemu zgolj obveza, pa nima smisla. Otrok lahko tudi brez očeta odraste.

_____________________________






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 21:28:41   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Pa kako naj otroka zascitim pred takimi soki????


Enostavno. Ne vsiljuj ga očetu, če ga ta noče oz. nima časa zanj. Stiki so fajn, če so v obojestranskem intersu. Ko so pa enemu zgolj obveza, pa nima smisla. Otrok lahko tudi brez očeta odraste.


tudi tu se morem podpisat.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
25.1.2009 22:43:15   
jana banana
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



Glej ****, bolj kot berem to žalostno zgodbo, bolj imam občutek, da bo izkoristil to stanovanje v Egpitu, zraven vzel novo partnerko, in se bosta imela fino. Brez sina.
Ker se mi zdi, da si poizkusila vse, se kupiti cas z ocetom, vse za tvojega sina, ki ga imas neizmerno rada.
 
Jaz imam tudi žal tak občutek, da bosta onadva prišla na zastonj počitnice dol.user posted image  






Jst pa ne verjamem, da se bo ona sploh pojavla. Ce bo, bo prišel sam.
K njima ga pa nebi pošiljala nikol vec, ker kaj pa veš...
Mogoče pa ta tvoj bivši špara otroka neprijetnih trenutkov z njegovo sedanjo....

Sej bolje, ce otrok ni tam zaželjen, da ne hodi tja. Res mu ni treba biti se v kaksni sceni, kjer se oče in  njegova kregata glede njega.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 9:12:31   
Lalica1
Res zapletena zadeva.

Če ste že zmetali toliko denarja za stike Patricka z njegovim očetom, bi ti svetovala, da še zadnjič riskirate in naj tvoj bivši res pride k vam. Če mu je kaj do sina bo ta čas izkoristil zanj, če mu ni, bo ta čas izkoristil za brezplačne počitnice. V zadnjem primeru ga lepo črtaj iz svojega življenja in sina sooči z realnostjo. V prvem primeru pa tudi mislim, da ni tvoj dolžnost financirati njune skupne trenutke v prihodnje! Se bo človek pač na svoji koži moral naučiti življenja, ki ga bo počasi začelo tepsti.

Vam pa želim vso srečo (še posebej Patricku!)!

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 11:38:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Pa kako naj otroka zascitim pred takimi soki????


Enostavno. Ne vsiljuj ga očetu, če ga ta noče oz. nima časa zanj. Stiki so fajn, če so v obojestranskem intersu. Ko so pa enemu zgolj obveza, pa nima smisla. Otrok lahko tudi brez očeta odraste.


In zakaj imas obcutek, da ga vsiljujem?

Ce bi bilo po moje tud ce nikdar nista skupaj, ker ima mali res fajn druzino in novega oceta, kar tudi sam veckrat pove. Toda nikdar mi ni padlo na pamet da govorim cez bivsega in tudi v prihodnosti ne mislim.

Ocitno nisem dovolj razlocno napisala, da se je otrok navadil da ima z ocetom tudi po locitvi ogromno stikov ceprav je ta imel partnerke in sluzbo in...
Sedaj pa se je to spremenilo in sicer tako, da oce se vedno planira potem pa mu v zadnjem momentu nekdo ( predvidevam, da ta partnerka) opere mozgane.

Torej ali je vsiljevanje to, da oce poklice in pove takrat in takrat bova sla na morje sem ze rezerviral, glej da bos pripravila otroka ker jaz ne morem kar prestavljat dopusta niti rezervacije...

Potem pa pride ta datum, pa nic od tega , ker se je odlocil da bo seboj raje odpeljal partnerko?

Vsiljevanje bi bilo, ce bi jaz njega klicala, kdaj bos imel cas za otroka!!! Toda jaz tega ne pocnem.

On klice in mi pove takole in takole sem se odlocil, potem pa pride do tega pa ni nic od tega...

Joj, kolikokrat ko smo se ziveli v Sloveniji ga je otrok cakal njega pa ni bilo...

In ja par mesecev nazaj je bilo zmenjeno, da Patrick pride za celo poletje k njemu in bosta stanovala v njegovem stanovanju...

Potem je bilo samo 1 mesec..

Sedaj je ne sem oddal svoje stanovanje in ga bom kar iz Brnika odpeljal v Italijo pol pa mal na morje...

U get the picture????

Ce po resnici povem se bojim, da ga se na Brnik ne bo prisel iskat ker bo ravno tisti dan in tisto uro moral nekaj nujnega za njo narest...in to bi pa jaz od tukaj potem mal tezko resevala in pa predvsem se ne grem vec takih igric, ker skodijo mojemu otroku.

Se mi ni dalo v podrobnosti razlagat... ampak mislim, da je jasna slika.


(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 11:41:52   
Anonimen
Gina:

Kot vedno si napisala res zelo dober nasvet... hvala.




Hvala tudi vsem drugim  in nekaj sem pa le potegnila od vsega skupaj...user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 11:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana banana




Jst pa ne verjamem, da se bo ona sploh pojavla. Ce bo, bo prišel sam.
K njima ga pa nebi pošiljala nikol vec, ker kaj pa veš...
Mogoče pa ta tvoj bivši špara otroka neprijetnih trenutkov z njegovo sedanjo....

Sej bolje, ce otrok ni tam zaželjen, da ne hodi tja. Res mu ni treba biti se v kaksni sceni, kjer se oče in  njegova kregata glede njega.


Joj, to mi pa ni prislo na pamet...user posted image  

Dober, da si mi tud ti odprla  oci...se tega se mi manjka...user posted image  

Hvala!!

(odgovor članu jana banana)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 12:02:31   
jazsemjaz
Res nisem vsega podrobno prebrala, zato je mogoče to, kar ti želim reči, že kdo prej napisal.

Jaz osebno otroka samega ne bi pošiljala v Slovenijo. Ker kdo mu bo pa stal ob strani, ko njegov oče spet ne bo izpolnil, kar mu bo obljubil? Vi mu iz Egipta ne boste mogli prav veliko. Res je tudi to, da vseh želja pač ne moremo naenkrat izpolniti. Bo pa za kakšno leto izpustil prijatelje v Sloveniji, mogogče bo naslednje leto že tolk bolj "močen", da se bo tudi ob neizpolnjenih obljubah znal bolje sam pobrati in v sebi najti moč in videti, da ni vse tako, kot zgleda.

Naj pride tvoj bivši v Egipt, pa tudi če pride s parterko, ne obremenjuj se preveč s tem, ali bo on prišel samo na brezplačne počitnice. Ti delaš to za svojega sina in ne za svojega bivšega partnerja. Ampak naj bo to prvič in zadnjič. Kajti prav te počitnice lahko veliko razjasnijo. Naj tvoj sinek letos njemu zastavi tista vprašanja, ki si jih nekaj strani nazaj napisala, da jih zastavlja tebi. In če bo prišel tvoj bivši v Egipt, ne obljubljaj sedaj sinku, kako lepo se bosta imela in koliko časa bosta skupaj preživela - naj to spozna od svojega očeta.

In če bosta čas preživljala skupaj v Egiptu bo Patrick imela nekoga ob sebi, v kolikor ga bo oče spet prizadel. Saj ni treba, da njegovega očeta kaj dajaš v črno luč, ampak pred njim ga tudi ne kuj v zvezde. naj sam spozna, kaj so realna tla in kdo je kakšen.

Mislim, da bo vsako leto lažje. Patrick bo odrastel, sam bo spoznal, kdo ga ima resnično rad in verjemi, takrat bo ponosen, da si njegova mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 12:12:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

****, joj, samo teh ne kliči na kup.user posted image user posted image Je redkokatera res zglednauser posted image


Sej vem... zato me pa cudi kako me ni nobena spluvala.user posted image user posted image

Sam ves se najdejo tud dobre...user posted image


hja si presenečena ne, da niso vse take kot si ti ne? Hvala bogu nismo vsi take sorte.  Zato se ne bom spuščala na tvoj nivo in začela poniževat, pametovat in te prikazovat v slabi luči, ker si tega vsekakor ne zaslužiš prav tako kot marsikatera druga ki  je bila že več krat napadena z vaše strani.  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaksna pa sem?

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 12:23:24   
Vešča
IZVIRNO SPOROČILO: ****

In sicer njegov plan je da ga direkt iz Brnika popoka k svoji mami v Italijo tam prezivita kak teden potem pa gresta se na morje na Hrvasko in potem ga odlozi na Brniku na letalo...


Mislim, da je za otroka pomembno samo tole.

Ti pozabi, kaj je bilo lani, ne razmišljaj, kaj se dogaja med bivšim in ta novo, zakaj ga bivši noče imeti doma ipd. !!! POZABI!

Tvoja dolžnost je, da omogočiš otroku, da je letos par tednov s svojim očetom - pa četudi je to v Italiji in na Hrvaškem. Meni se zdijo prav lepe počitnice, za otroka naravnost čudovite. Namesto dedka bo pa videl babico - so what. Glavno pa je, da bo ta čas ves čas s svojim očetom, ki ga ima rad in ga pogreša! Morda tudi očetu lanska varianta ni bila všeč, zato se je letos domislil načina, kako bo res lahko bil s sinom.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 12:27:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Vešča

IZVIRNO SPOROČILO: ****

In sicer njegov plan je da ga direkt iz Brnika popoka k svoji mami v Italijo tam prezivita kak teden potem pa gresta se na morje na Hrvasko in potem ga odlozi na Brniku na letalo...


Mislim, da je za otroka pomembno samo tole.

Ti pozabi, kaj je bilo lani, ne razmišljaj, kaj se dogaja med bivšim in ta novo, zakaj ga bivši noče imeti doma ipd. !!! POZABI!

Tvoja dolžnost je, da omogočiš otroku, da je letos par tednov s svojim očetom - pa četudi je to v Italiji in na Hrvaškem. Meni se zdijo prav lepe počitnice, za otroka naravnost čudovite. Namesto dedka bo pa videl babico - so what. Glavno pa je, da bo ta čas ves čas s svojim očetom, ki ga ima rad in ga pogreša! Morda tudi očetu lanska varianta ni bila všeč, zato se je letos domislil načina, kako bo res lahko bil s sinom.




Bo treba pa kar celo temo prebrat, Vešča, ker prek te tvoje rešitve so punce že šle user posted image

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Bivsi partner, otrok...pa se kaj!
26.1.2009 12:27:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Res nisem vsega podrobno prebrala, zato je mogoče to, kar ti želim reči, že kdo prej napisal.

Jaz osebno otroka samega ne bi pošiljala v Slovenijo. Ker kdo mu bo pa stal ob strani, ko njegov oče spet ne bo izpolnil, kar mu bo obljubil? Vi mu iz Egipta ne boste mogli prav veliko. Res je tudi to, da vseh želja pač ne moremo naenkrat izpolniti. Bo pa za kakšno leto izpustil prijatelje v Sloveniji, mogogče bo naslednje leto že tolk bolj "močen", da se bo tudi ob neizpolnjenih obljubah znal bolje sam pobrati in v sebi najti moč in videti, da ni vse tako, kot zgleda.

Naj pride tvoj bivši v Egipt, pa tudi če pride s parterko, ne obremenjuj se preveč s tem, ali bo on prišel samo na brezplačne počitnice. Ti delaš to za svojega sina in ne za svojega bivšega partnerja. Ampak naj bo to prvič in zadnjič. Kajti prav te počitnice lahko veliko razjasnijo. Naj tvoj sinek letos njemu zastavi tista vprašanja, ki si jih nekaj strani nazaj napisala, da jih zastavlja tebi. In če bo prišel tvoj bivši v Egipt, ne obljubljaj sedaj sinku, kako lepo se bosta imela in koliko časa bosta skupaj preživela - naj to spozna od svojega očeta.

In če bosta čas preživljala skupaj v Egiptu bo Patrick imela nekoga ob sebi, v kolikor ga bo oče spet prizadel. Saj ni treba, da njegovega očeta kaj dajaš v črno luč, ampak pred njim ga tudi ne kuj v zvezde. naj sam spozna, kaj so realna tla in kdo je kakšen.

Mislim, da bo vsako leto lažje. Patrick bo odrastel, sam bo spoznal, kdo ga ima resnično rad in verjemi, takrat bo ponosen, da si njegova mami.


Hvala... tocno tako sem si zamislila vse skupaj.

(odgovor članu jazsemjaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?