|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke2007- 2.del
28.2.2011 17:10:15   
kapica
Punce, kako ste pa kaj ostale?
Mi se dobro drzimo, fajn se rihtamo, otroci so iz dneva v dan vecji in samostojnejsi. Lejla se ze postavlja na nogice, tako hiti, da jo komaj spremljam.
Jaz sem svoje nosecniske odvecnosti poboljsala, sem bila v fitnes programu, da sem se koncno resla zadnjih 3-4 kg. Sem tako ponosnauser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Julijke2007- 2.del
3.3.2011 18:47:46   
corfu
Kapica user posted image user posted image user posted image user posted image  pridna user posted image user posted image user posted image  jaz ima viška še 5kg in komaj čakam rolanje in tek user posted image user posted image user posted image  no kakšen trebušnjak ne bi bil odveč user posted image

Otroci so pridni, Aljaž gre v šolo jeseni, Manca bo stara že 4 leta, no pa to itak veš user posted image user posted image   Brina ta mesec dopolnih polnih 6 mesecv, le kam čas beži user posted image

Ajvy user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Julijke2007- 2.del
3.3.2011 21:59:54   
anja7
Ajvy tud jst sm šokirana nad tvojo novico, ampak vsak zase najbolje ve. za brez veze se to zihr ni zgodil. Mah sej je res včasih tale lajf težk. Vsi mamo vzpone in padce in večinoma se jih ok reši, ampak so pa trenutki in odločitve ko enostavno ne gre. In Ajvy vrjamem, da ti je zdele težko, tudi zaradi punčk. Ampak jst še zmer pravm da je to bolš, kot pa da bi naši otroci gledal starše k se non stop pričkajo,.. Matr sm čist notr padla.
No jst vam moram pa povedat, da so mi podaljšal porodniško, tko da sem od 1.3. spet doma. Vmes sem bla dva mesca in 10 dni v službi, zdej pa se crkljam z mojimi tremi pikci! Je prou luštn, pa še z Ulo lohk velik trenirava doma.
Kapica sem vesela, da ste ok!
Kako pa kej ostale punce? vs res pogrešam, pa tele naše debate, k smo jih mele!user posted image user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Julijke2007- 2.del
4.3.2011 12:54:51   
corfu
Hoj, punce tudi jaz vas pogrešam..user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Julijke2007- 2.del
8.3.2011 14:12:16   
rumba
Še jaz, še jaz user posted image user posted image user posted image vas objamem.
Ajvy, drži se.user posted image

Pri nas nič novega. Hana gre jeseni v šolo in je že sedaj čisto navdušena. Posluša Aneja, ki mora vsak dan par minut na glas brati in se je tako sama od sebe naučila pisati in nekaj malega prebrati.user posted image Pri Aneju je bila to znanstvena fantastika do drugega razreda. Seveda ima tudi Julija svoj zvezek in trenutno so vse strani popisane z HO HO HO... Jp, Božišča imamo v familiji.user posted image
Sicer pa komaj čakam, da se dnevi otoplijo in da bomo spet več zunaj.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Julijke2007- 2.del
8.3.2011 21:33:18   
kapica
Pridne ste , da ste se oglasile, vas je uzitek prebratiuser posted image user posted image user posted image .

Ajvy, kako se ti drzis? A je kaj novega? Oglasi se kaj... Kot vidis, me smo tu, ko je treba.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Julijke2007- 2.del
10.3.2011 13:04:45   
corfu
Hoj, kako ste? Super, da je vreme malo boljše je takoj lepši dan user posted image  Mi smo zdravi (trkam) in že komaj čakamo morje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Julijke2007- 2.del
15.3.2011 15:27:03   
Češnca
Punce moje... user posted image user posted image user posted image  Še sama ne vem, kako sem danes "zašla" sem. user posted image  Tudi jaz vas pogrešam.
Smo ok, mala dva pridno rasteta, Juš se malo manj pridno redi (ampak je na srečo vse ok, tudi njegove driske naj bi s časom izzvenele). Navihana sta, da je joj, včasih komaj sledim - pa saj same veste, kako je to! user posted image user posted image user posted image
Sicer je pa Anžej še vedno ena klepetulja, Juš posledično govori zelo malo oz. samo takrat ko ima kaj za povedat in potem nekje z nule reče "Daj mi to." in  "To''j Ažeja."
Trenutno sem (spet) na bolniški. letošnje leto nam ne prizanaša z virozami. user posted image  Anžej se sicer odlično drži, predvsem Juš hitro zboli, pa tudi jst sama se ne rešim "prehlada". Komaj čakam morjeeeeee! user posted image

user posted image

user posted image

rumba Hana gre v šolo?! user posted image  Anej v drugem... O, joj, eno leto mi je nekje ušlo! user posted image

bačko, corfu lepe sončke imata! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajvy čisto sem v šoku... Kako ste??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nimam kaj pametnega napisat. Življenje nas včasih pelje po čudnih poteh, kaj pa vem. Držim pesti, da se stvari rešijo, kot je za vaju in vajini punčki najbolj prav!
Kako je Tarja?

< Sporočilo je popravil Češnca -- 15.3.2011 15:28:48 >


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Julijke2007- 2.del
1.4.2011 10:22:16   
Ajvy
Tko pa smo pridelali svoje prve šive...Tisa je padla dva dni nazaj..si ranila čelce...dobila 3 šive...pa celo noč smo jo zbujali...tko da je bilo pestro...danes je že ok...pravijo ,da se vse lepo celi...tko da gremo v nove boje naprej....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Julijke2007- 2.del
4.4.2011 14:38:46   
rumba
Češnca, kaka lepotca sta tvoja dva! user posted image

Kako ste kaj ostale? Kako vaši otročki?
Dajte malo napisati, kako kaj napredujete z raznimi športnimi aktivnostmi, he, he..
Julija se ni niti pod razno hotela postaviti na smuči. Že ko sem ji obula pancerje, so ji bili "čeveljčki" čisto pretrdi in pretežki. Takih pa že ne bom imela na nogah! Amen! S sankami ni bil problem se 100x zabiti, riti z nosom po snegu, z glavo v kupu snega... Ne, ne, to je vse super.user posted image Zdaj pa kolo. Šiba kot norc, a koleščkov ne smemo sneti. Če ji pa med vožnjo odpade, pa še opazi ne. Sem jih za hec ta vikend odstranila, pa se niti usesti ni hotela. Trma na kvadrat. Sicer pa ima še 12 colskega. S skirojem so tudi dirke, na rolerje je pa še nisem postavila. Si mislim, da bo ista reakcija, kot pri pancerjih.

Sicer pa se naša dama zelo rada sama igra v sobici, si dodeli neko vlogo (običajno je mamica ali šolarkauser posted image ) in se neštetokrat preobleče od glave do pet, si navesi po pet tobic hkrati, vse verižice, špange.... Če jo zmotiš med igro, je jezna kot ris. Se kar zadere, da jo motim.user posted image Zanimivo je pa to, da je v vrtcu najraje v fantovski družbi in sicer z največjimi razgrajači.user posted image
No, toliko.... Javite se kaj.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Julijke2007- 2.del
5.4.2011 11:31:10   
corfu
Punce pozdravljene user posted image

No, glede športov, naša zelo rada smuča sploh je uživala v Kranjski Gori na tisti Bedančevi mini vlečnici, plačala sva tudi učitelja parkrat po dve uri in je bolj navdušena kot Aljaž. Rolerje je imela veliko željo imet, ker jih imam jaz seveda, no ko sva šli pa v trgovino pa je rekla, da bo raje ko bo 5 let stara user posted image  je mislila da se obuješ in pelješ user posted image  Na čase je zelo trmasta oz. bom rekla da ima zelo močen karakter user posted image  tudi v vrtcu je nekako vodja celotnega krdela, otroci pa kr za njo rinejo in jo imajo zelo radi. Govori non stop, Brino skoz neki štima, tako da mi gre včasih prav na živce user posted image  pa Aljaža tud rada pokomandira. Po drugi strani je pa izredno socialna in sočutno do ljudi in živali. Mah je en tak sonček, ki zna pa tudi v minuti vse živce spit user posted image . Sm da so zdravi.

Za Tiso user posted image user posted image user posted image

Češnca res imaš dva cukra user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Julijke2007- 2.del
6.4.2011 21:19:29   
Ajvy
Rumba...šport...Tarja je pač med bolj nerodnimi..tut malo zaradi ušeska...
Zelo rada vozi kolo, skiro ji je tut všeč....najraje pa teka naokrog ...



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Julijke2007- 2.del
8.4.2011 13:20:26   
angel_rebelde1
Ojla punce!

Dolgo me ni bilo tukaj na forumu, posledica tega pa je, da sem pozabila geslo, zato imam sedaj nov uporabniški račun z 1 dodano user posted image

Mi smo odlično, vsak dan vedno bolj napredujemo. Patrick je prava čveka, z menoj govori cele dneve, ni niti 5 minut tiho. V vrtcu je pa zgodba drugačna, je bolj sramežljiv.
Je zelo priden, na čase bolj trmast ampak gre.
Ker že govorite o športih - ja, on se ukvarja z nogometom - ga vsak dan igra, zunaj ali notri, ni važno, samo da je. Igra tudi odbojko, hehe. Ker je prisoten zmeraj na mojih treningih in tekmah, ima željo se naučiti in mu zaenkrat zelo dobro uspeva. Tudi drsanje ima rad, smučanja pa še nisva probala - namreč mami ne zna smučati user posted image
Zdaj ima še željo, da bi mu za rojstni dan kupili rolarje - ni kaj, se zgleduje po mami user posted image
Drugače pa vozi se rad s kolesom, ampak med potjo nazaj se mu "ne da" .. s skirojem pa bi lahko fural celo Slovenijo user posted image
Govori tudi nemško - sicer ne še tekoče, ker bolj pokaže z rokami, ampak počasi pa bo. Še bolje zna nemško kot jaz, ki se ga mimogrede učim user posted image (ja, partner je iz Avstrije)..


Ajvy, vsaka stvar je za nekaj dobra. Slaba tolažba, vem ja, ampak sčasoma boš videla, da je tako bilo boljše. Najbolj pomembni so seveda otroci in njihova čustva. Saj bo user posted image
P.S. : Kako to misliš zaradi ušesa? Če bolj slabše sliši, še ni nobene veze, da se ne bi mogla s športom ukvarjati. user posted image

Punce, ste pa zelo slabe s pripenjanjem slik vaših sončkov. Jaz bi jih rada gledala user posted image



< Sporočilo je popravil angel_rebelde1 -- 8.4.2011 13:21:02 >

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Julijke2007- 2.del
8.4.2011 13:29:35   
angel_rebelde1
Ups... Sem prej narobe prilepila slike.

Patrick :

user posted image

user posted image


(odgovor članu angel_rebelde1)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Julijke2007- 2.del
8.4.2011 14:20:44   
corfu
Uh, kakšen sonček je user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu angel_rebelde1)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Julijke2007- 2.del
8.4.2011 14:22:51   
corfu
user posted image


No tole je pa naša Manca user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Julijke2007- 2.del
13.4.2011 13:10:34   
anja7
Češnca,angel_rebelde1,corfu - kaki cukri, res!

kako ste babuške? Pr nas nč kej novega razn to, da je Ula zdej že pravi profi v kobacanju, ampak stoja na nogicah nam pa še zmer ne uspevauser posted image , ampak upam da se tud to enkrat poprav. Mam še mesec in pol do konca podaljšane porodniške in me že kr mal zvija ob misli na službo!
Drugač smo pa kr ok.Pripravljamo se na prve letošnje počitnice-gremo verjetn 30,al pa 1.5 za enih 5 dni mal na morčka. Tilen je ok, dogaja mu 100/h, nabrit,nagajiv,klepetav,...zvečer pa zlo crkljiv!
No pa še fotke od mojih dveh sončkov
user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Julijke2007- 2.del
15.4.2011 12:16:30   
corfu
Anja, kaj sta lušna user posted image kakšne težave pa ima Ula? Upam, da čimprej poštimate zadeve user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Julijke2007- 2.del
15.4.2011 14:03:54   
Ajvy
oi...kako kaj punce...
Mi smo seveda spet bolni...Tisa spet ušeska...itak....Tarja pa je ujela laringitis....

AR1....Tarja ima težave zaradi ušeska , ki je delno naglušen...in sicer ima težave s ravnotežjem...kar se bo sčasoma sicer popravilo...sedaj pa moramo biti pozorni na to.....

iiiiiiiiiii..kakšni cukri so Julijci...in bratci in sestrice....waw.....krasni....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Julijke2007- 2.del
16.4.2011 21:08:39   
Češnca
Ooooooooooooo, kakšni srčki!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  In kako je lepo, ker se nas je kar nekaj oglasilo! user posted image user posted image user posted image

Hvala za pohvale. user posted image

Naš Anžej je tudi navdušen nad kolesom (še ne zna vozit brez pomožnih kolesc), skirojem, rolerji, drsal je žal samo enkrat (mu je bilo zelo všeč). Najraje je v vodi in pod njo, pa smuča zelo rad. Zelo rad hodi v vrtec, prav uživa tam. user posted image  Je pa največji v celi skupini (vsi so letnik 2007) in prav zdajle noro raste, mu sploh ne sledim!!
Juš se pa skoraj ne loči od žoge. user posted image  Pa neprestano se lovita, tako da je pogosto na riti. Ampak se ne da, nič ne stoka, vstane in šiba dalje. No, voda je tudi pri njem zakon, zato se hecam, da bo vaterpolist.

Ajvy joj, mene kar mal skrbi, ko pomislim, kolkokrat se zna zgodit, da bo treba it kaj šivat... Zaenkrat je imel Anžej spahnjen komolec in smo bili zaradi tega na urgenci.
Upam, da hitro pozdravite ušeska in laringitis, pa da je za letos konec prehladov itd... user posted image user posted image user posted image

ar1 lepo te je brati! user posted image  Super, da Patrick tako "pobira" nemščino, bravo!! Ja, tamaučki to kar mimogrede. user posted image

anja7 jst bi šla tudi na morjeeeeeeeeeeee!! user posted image user posted image  Uživajte!!!

user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Julijke2007- 2.del
16.4.2011 22:54:06   
anja7
Corfu; mah tale naša Ula je en posebn otrok. Ampak res. Luštna je za pojest, pa tud taka pridna-pa navihana punčka je, pa same lase so jo user posted image . Že od vsega začetka mamo težave s težo. Ma dobrih 7 kil, kar je res zlo zlo malo, pa non stop ene težave s kakanjem, pa zdej ma sum na alergijo na KM,...  Kar je pa najbl problematična zadeva pri njej, so pa mehke nogice. nasplošno je precej hipotona, tko da se pr 15 mescih ne postavlja na noge. v gležnjih je čist mehka.Upam, da se bo to zrihtal-očitno je to vse posledica izpahnjenih kolkov, ki jih je mela že ob rojstvu.Sicer zdej že dobr mesec kobaca, pa vstaja na kolena, tko da močno močno upam, da se bo to porihtalo. Zdele v torek mamo spet preglede na pediatrični kliniki.ji bojo delal UZ trebuščka, pa zahtevala bom teste za alergijo, da bomo vsaj vedl pri čem smo!!
Drugač je pa zlo živahno detece, tko da upam, da ne bojo kej najdl.
Tilen je pa trenutno v enem težkem/tečnem obdobju! Skoz ga neki sračka, ampak sej bo!
Ajvy; user posted image za tvoji punci, pa zate!!! Držim pesti da se tud ve čim prej zrihtate!
Češnca kok sta fletna res!!user posted image  morm povedat, da vas res pogrešam, pa da bi blo lepo, da bi mal večkrat počvekale!!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Julijke2007- 2.del
17.4.2011 7:30:07   
corfu
Anja, držim pesti za vašo Ulo user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce lepo da se oglasite, jaz vas tudi pogrešam user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Julijke2007- 2.del
16.5.2011 22:50:27   
Ajvy
kako ste kaj punce.....
Me smo ok..rastemo, čas beži...se mi zdi ,da -..še malo pa bo Novo leto....lol

Upam,da vam zdravje služi...in da ste vsi ok


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Julijke2007- 2.del
17.5.2011 16:18:44   
corfu
HOj

Kje se punce? Ajvy ne seri kakšno novo leto, čakaj da najprej mine dopust in morje potem se bomo pa o barvi bunkic na smrekici pogovarjale user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Julijke2007- 2.del
18.5.2011 11:54:44   
Ajvy
corfu....he he---si me nasmejala.....
Seveda prej še morje....jst upam,da ga bomo tudi me letos kej videle...čeprav ne kaže nič dobro.....sej bo...
Kam se vi odpravite letos?


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?