|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 6:48:49   
Ronči
neznam prlepit slikeuser posted image

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 6:49:02   
Ronči


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 7:46:37   
ksenjak
Jutro!

Ja, kako so res luštni tile naši sončki. Pravi navihančki, no vsaj naša. Jaz novejših slik še nisem uspela na računalnik dat, zato pa imam prvo, ko je tamala praznovala 1. rojstni dan (poleg nje Lanej) in pa eno iz decembra 08.

user posted image


No, tu se vidi, kako dobra je mamica v fotografiranju.

user posted image


Lp

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 8:19:09   
bačko
Jutro!
Baja upam da je vse uredu s teboj in z user posted image .Čuvaj se!Bogi Rene!user posted image user posted image user posted image user posted image
Zvesta in Freycha vidve pa sta pridne!user posted image user posted image user posted image Obema želim veliko sreče pi zipitu!user posted image
Ajvy mi imamo Mullerjeve 4+.In sem zelo zadovoljna z njimi!Pa prosim da se zdaj čuvaš ko si čisto pred koncem!
Zvesta Izak pa je pravi fant že!user posted image user posted image
Sanek pri nas bo Žana kar lepo zraven hodila.Če pa bomo šli vsi 4 kam pa bomo še njen voziček vzeli.Poštnina je odvisna od teže.Če ti bo poslalal z odkupnino bo zraven verjetno poštna nakaznica in za 30 evrov pride poštnina na nakaznico 5% od zneska.To pošta zaračuna zato da lahko pošiljatelju vrne denar.Imave p aiste misli glede sprejema novega člana.Ampak sem si rekla da se ne bom več obremenjevala s tem in bom počakala kaj bo ko se bo rodil!
Freycha kako je lušna Dita.Pravi cuker je!user posted image user posted image user posted image
Žana pa je začela govoriti koliko je stara.Jo je včeraj vprašal en majster ki je bil pri tašči in mu je rekla leto in pol.Začela je govoriti stavke z tremi ali dvema besedama.Je rekel da gospod da imjo oni doma staro 16 mesecev punčko in da zelo malo govori.Prav pridna je naša Žana.
Nič lepo se imejte in uživajte.Grem poklicati za 3D ultrazvok!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 8:26:04   
Freycha
Zvesta sam ti se mal preveč po meni zgleduješ. Odar se učiš, si fuuull veliko tu na RRuser posted image user posted image  a maš kako tako zanimivo temo za učit se, al kaj? user posted image user posted image user posted image

Waw Bačko, to pa potem res že full govori user posted image user posted image user posted image

joj KsenjaK kake dolge laske že imauser posted image  Dita bo glih pri trehi mela tako dolge user posted image  pa luštna je fulluser posted image

Ronči sej nič hudega, klikneš na link, pa se odpre. In je kaj dobrega spekla?user posted image user posted image user posted image

wow sanekova, jaz tut že fuuullll dolgo nisem videla Žive... pa fuuull je velka (al se pa sam men tko zdi)user posted image user posted image
Hej, ne bo šlo pri Marogici, ker je ob sobotah šele ob 12h odprto user posted image user posted image  Nekam drugam bo treba......

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 9:06:11   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Zvesta sam ti se mal preveč po meni zgleduješ. Odar se učiš, si fuuull veliko tu na RRuser posted image user posted image  a maš kako tako zanimivo temo za učit se, al kaj? user posted image user posted image user posted image



se vidi, ne? včeraj ni bil ravno dan za učenje.... sicer pa zgodaj zjutraj not spravim....

zdaj sem bla že v vrtcu, na pošti, v trgovini, v knjižnici....

sem se odločla, da skuham danes krompirjevo juho z avokadom...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 9:09:36   
zvesta
aja, za 31... Jaz nič ne obljubim... Odvisno od ure (ob 10.30 Izak že spi), vremena, moje naučenosti in zdravja...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 10:57:45   
Ajvy
oj...jem zajtrk in posedam za računalnikom..potem...potem grem pa nazaj počivat...

sem mau prehlajena....pa bom raje počivala....

Zvesta....čist si pridna z učenjem....user posted image user posted image user posted image
vidim ,da si tudi z opravki čist naspidirana....user posted image user posted image user posted image

Sanek....se mi zdi čisto normalno ,da se ubadaš s tem vprašanjem...boš vilda ......sicer pa se najbrž spomniš .da sva se tudi midve z Ullo o tem pogovarjali....
Boš vidla da bo....čisto logično je, da se porajajo takšna vprašanja......user posted image user posted image user posted image user posted image
Super za ŽIvo ,da tak super je......
iiiiiiiiiiii...kakšna baba je že user posted image user posted image user posted image vav kak cortek.....
Jep a tebi podobna, a ne??

Ronči....kak fejst je KLara....user posted image user posted image user posted image a tkolele sta skupaj piškotke pekli....nama ni ratal....

Ksenjak ....kaki cortki....madona ima Kiara las user posted image user posted image user posted image user posted image

Bačko...sej jst se čuvam...sam zgleda sem preveč prjazna do bacilovja user posted image
Kako si ti??

Vav..a se je Žani jezik razvezal user posted image user posted image user posted image bravo Žana,...user posted image user posted image user posted image
To bo sedaj super a ne mami ??

Danes me je Tarja čist presenetila, ko sem ji rekla, da greva v vrtca , da jo tam Irena čaka..( vzgojiteljica)..pa me gleda pa reče: Timon tut...pa ji pritrdim...pa ona Jan Tut....pa spet prtrdim...Že tut (anže)...v glavnem skoraj celo skupino mi je naštela....razen punc user posted image user posted image user posted image po mamici seveda....
IN ko sva prišli v vrtec..se jo je JAn tolk razveselil....da sem bila kr paf....ah tile mali otročki...niso več tako mali....




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 12:13:50   
kapica
Joj, punce, zal se ne utegnem pogosteje oglasit in vas prebrat. Pridne cvekice ste postale, bravouser posted image .

Mi smo v redu, vsi smo zdravi, varuske sem vse odpovedala. Mam dost, ce otrok ne sprejme, gotovo, kaj cem.  Sedaj smo fajn ritem ujeli, lepo se imamo, dnevi bojo vedno daljsi in toplejsi, tako da bomo lahko vec zunaj. V glavnem prva kriza je mimo in ne rabim pomoci zaenkrat. Pa se moz bo zacel manj delat in bo vec pomagaluser posted image .

Ajvy, cakam, kdaj bo tvoj sms sem gor priletel z fajn novickouser posted image . Drzim pesti.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 12:38:44   
Češnca
Dan!

Iiiiiii kaki cartki so ti naši julijčki - vsi po vrsti!!! user posted image user posted image user posted image

kapica super, da ste ujeli ritem, le uživajte! user posted image

bačko user posted image  za Žano - zgleda, da bi se z Anžejem v pogovoru fajn ujela! Pa še manijo na avto(buse) mata. user posted image

Ajvy user posted image user posted image user posted image  čuvej se! Res ne bi blo fajn, da zdej zboliš! user posted image  Tarja za takšno naštevanje imen - ma vse fante pod kontrolo! user posted image  Anžej se tud ful stiska z Lano iz varstva, pa lupčkata se in plešeta. user posted image user posted image  Ajej, kam smo (že) pršli!
Prstana sta pa zlata, ja. Pa čist enostvna, moj s kamenčkom.

Men gre zdravje na bolš, z Anžejevim kašljem mamo ponoč akcijo - revček moj!, njegov očka je pa tud zmer slabš in smo dons vsi doma.



_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 13:53:06   
tejči77
nimam časa - na hitrco, sem prišla preverit, če je še ajvy še v enem kosu.user posted image  Vse OK, drži se dalje od bacilov.
Vse ostale, neskončno lepe fotke, tak so zlati vaši malčki.user posted image user posted image user posted image
lp

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 21:06:46   
poldy
No evo mene, naj vam bo, se javljam po doooooolgem času user posted image
Mi smo zaenkrat  še zdravi, klepetavi, nagajivi in predvsem plezajoči po vsem možnem. Tudi Urša hoče večino stvari že narediti sama, z malo moje pomoči. No recimo, zjutraj mi prinese pleničko, robčke in puder, pa se vleže na kavč, potem mi prinese njene cunje in mi jih po vrstnem redu daje v roke in pove kaj bova oblekle. Joj, kako hitro se učijo.....Je že sama, razen juhe ji ne pustim vedno, ker predolgo traja, ker žlico okrog obrne(večkrat zanalašč), pol pa reče "ups soji"(sori)...Pobira pa že vse besede, tko da mormo pazit, kako govorimouser posted image
Jaz sem bolje z mojo depresijo, mi zdravila kar lepo pomagajo, danes sem bila na kirurški odstranitvi modrostnega zoba, hvalabogu da je zadnji, ker še enkrat ne bi šla. Boli ko user posted image ,naklofen je prijel šele po enih dveh urah, tako da je seaj v redu, upam da bo kako uro še držal, ker se ne bi rada ne vem kako filala z zdravili, samo v tem primeru ene par dni drugače pač ne bo šlo.....
O drugem user posted image sicer razmišljamo, samo s temi zdravili ne bi blo najbolj pametno(čeprav sem jih pri zanositvi z Uršo tudi jemala), bomo pa videli kako dolgo bo še trajala terapija, pa se mogoče kmalu odločimo, če se ne bo prej že kaj samo prijelouser posted image . Mirene nimam na nočni omarici, ker po vaših izkušnjah sodeč, ni ravno učinkoviuser posted image ta tam

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 21:10:29   
poldy
user posted image

slikca ni nova, je od 14 meseca, jih morm še z aparata dol dat user posted image , ampak malo za pokušino

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 21:19:54   
Ajvy
oj...kako smo kaj......mi smo kar v redu......
dan je bil tko tko....

Kapica---full dober te je brat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me veseli, da ste tako fajn ritem ujeli user posted image user posted image user posted image user posted image bravo vi user posted image user posted image user posted image
Super ,da se je možek tak lepo določil, da bo več doma...se mi zdi ,da to največ pomeni.....

Češnca.....a to so že mali zaljubljenčki user posted image user posted image user posted image
Super za prstana...sej simpl je najboljš.....no, vsaj kar se mene tiče....
user posted image user posted image user posted image da se čimprej pozdravite....

Tejči...hvala za skrb.....moj user posted image se še ne da.....

Poldy....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako sem vesela, da si nas le uslišala in malo javila.....
Super ,da ste vsi ok..to je zelo lepo slišat.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Urša...je pa že orenk baba....user posted image user posted image user posted image user posted image sploh ne morem verjet, kako hitro rastejo in kako samostojni že so.....

Zares me veseli, da si se uspela malo javit......le daj se še večkrat....




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 21:30:21   
poldy
Rada preberem, če je kaj novega, samo večkrat se mi ne da nič napisat, ker sem ponavadi zvečer, ko Urša zaspi, jaz že tko utrujena, da samo na hitro preletim pa grem spat še jaz....Groza, mene bo pobral en dan od nenaspanosti..

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 21:54:09   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: poldy

Rada preberem, če je kaj novega, samo večkrat se mi ne da nič napisat, ker sem ponavadi zvečer, ko Urša zaspi, jaz že tko utrujena, da samo na hitro preletim pa grem spat še jaz....Groza, mene bo pobral en dan od nenaspanosti..


a ne moreš spati.....al se Urša zbuja???


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 22:42:22   
Ajvy
nočko punce......

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 22:45:05   
poldy
Urša večinoma prespi vse noči, zadnje par dni jo nekaj meče po konci, samo so druge stvari, ki me utrujajo čez dan, pa tudi Urša mi čez dan zelo malo spi in nonstop je aktivna, tako da me kar zmatra.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 22:45:26   
poldy
Jaz grem tudi počasi pod kovter, nočko

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 23:21:38   
rumba
Jeeee, kako luštni so vsi naši julijčki!user posted image user posted image user posted image  No, tu je še naša Julija, sicer malo flekasta ob prehlada....user posted image
user posted image

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke2007- 2.del
29.1.2009 6:04:43   
majrim
dobro jutro punce..nekaj za lep danuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke2007- 2.del
29.1.2009 6:21:46   
zvesta
jutro še od mene....

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke2007- 2.del
29.1.2009 6:51:17   
Ronči
Kako lepo da so spet slikice na vrsti!!!!!!!!! morale bi bit večkrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Včeraj smo ble pri alergologu. Klara ima alergije, vendar nedokazane, pravi alergologinja da jih več kot 50% ne dokažejo. Testirali so jo na pršice, mleko, sojo, jajca, psa, mačko,  pa še ene tri (več kot 10 ne smejo na enkrat) in vzeli kri. Test je bil negativen, vendar če se bo po krvi videlo da so možne alergije gre na dodatna testiranja. Ima pa od rojstva kremo advantan, ki pomaga pri razpokani koži (pregibi, vrat, za ušesi....) in še eno kremo za flekce po obrazu.
Zaenkrat je diagnoza atopični dermatitis.

Jaz sem bila pa na orl. Že leta in leta imam probleme s sluhovodi. Zelo so suhi, zato jih moram mazat s kremo..... no in sedaj imam enako z nosom user posted image , ta spredji del user posted image nosnice v nosu ki ga vidimo user posted image ) je tako suh, da imam baje same kratse notr user posted image , globje pa vse vneto user posted image .... vneto imam tudi grlo (od nosa).... no sedaj imam kremo za nos, kremo za sluhovode, sprej za nos in tablete po terapiji (dva meseca) moram it na slikanje sinusov in na kontrolo.... Kdo bi si mislil, šla sm pa zaradi gerba..... Mater to je pa ko si v kristusovih letih.....





_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke2007- 2.del
29.1.2009 6:52:47   
Ronči
Na orl je rekel, da so moji problemi povezani z Klarinimi (dedno) vendar da se kažejo na drug način)...no nism ga čist razumela kako bi blo lahko to povezano....

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke2007- 2.del
29.1.2009 7:57:34   
bačko
Ajvy jaz sem uredu!Zgleda so Tarji bolj fanti všeč ker si ji njihova imena zapomnilauser posted image !Že zdaj to kaže kaj šele bo!Mi je prav všeč ko Žana toliko govori in tudi vedno bolj je samostojna.Pridna je, ni kaj!
Češnca pomoje bi bila zelo zanimivo ko bi Nažej in Žana začela debato o avtomobilih!user posted image
Poldy Urša pa je zelo pridna.A že sama je?Moram tudi jaz počasi začeti Žano navajati da bo sama jedla.
Rumba kako je Julija luškana!user posted image user posted image user posted image Sem pa opazila da imajo vsi vaši otroci že zelo dolge lase.Naše pa nima!user posted image user posted image user posted image Prav počasi ji nekja rastejo!
Ronči boga!user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da bo vse uredu z sluhom in da res ni to kaj dedno!
Lepo se imejte!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?