|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ponovno noseča
1.2.2009 19:40:04   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image
Bravo za obe!!!
Pa da še jaz pristavim svoj lonček: NOSEČA sem 11 tednov. Pričakujemouser posted image user posted image 20.08.2009.
Tjašo smo pričakovali 11.08.2007, pa sem rodila 15. maja, skoraj 3 mesece prezgodaj. Vzrok:težka preeklampsija in HELLP.
Upam, da bomo tokrat res zibali avgusta, če ne avgosta pa vsaj julija.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ponovno noseča
1.2.2009 19:51:38   
siskamiska
Čestitke vsem trem user posted image user posted image user posted image user posted image .

Seveda boste vse donosile, bom držala pesti!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ponovno noseča
1.2.2009 20:14:20   
anajmad
Mamamia ,koliko nosečk. Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sej bi me kap zadela,če še ktera sporoči veselo novicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ponovno noseča
1.2.2009 20:21:20   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan
user posted image user posted image user posted image
Bravo za obe!!!
Pa da še jaz pristavim svoj lonček: NOSEČA sem 11 tednov. Pričakujemouser posted image user posted image 20.08.2009.
Tjašo smo pričakovali 11.08.2007, pa sem rodila 15. maja, skoraj 3 mesece prezgodaj. Vzrok:težka preeklampsija in HELLP.
Upam, da bomo tokrat res zibali avgusta, če ne avgosta pa vsaj julija.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem čakala, kdaj nam boš povedala. user posted image  Včasih pokukam k avgustovkam 09 in sem te videla na seznamu.

Tudi jaz sem spet avgustovka. Marušo smo pričakovali 30.8.07, rodila se je pa 5.7.07.

Tokrat pa je PDP 6.8.09.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ponovno noseča
1.2.2009 22:38:07   
biba 78
Glej ti naše nosečke...čestitke vsem....punce, zelo ste pogumne...vsaka vam čast!!!!!user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ponovno noseča
1.2.2009 22:47:46   
kaja02
user posted image user posted image user posted image  vsem trem pa mirno nosečnost ter zdržte vseh 9m,

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ponovno noseča
2.2.2009 9:10:57   
*raci*
Morem povedat, da mi je  tako toplo pri srcu, ko vidim, kok lepih želja in čestitk. Hvala punce. Za pdp še ne vem, ker imam prvi pregled v četrtek, sama pa ne morem nič zračunat, ker sem imela zelo neredne M.
Drgač mi je pa slaboooo in se cele dneve vlečem kot pljunek user posted image user posted image    KDAJ bo MINIL ?????

Doma imam 3 leta staro navihanko, ki že kar nekja čas govori, da bi imela sestrico ali bratca. Ja, pa sva ji mogla ugodit ....user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ponovno noseča
2.2.2009 9:48:54   
k1
bibyzan si se težko odločila za to? tudi jaz sem mela zaradi preeklampsije prezgodnji porod, pa so mi zdravniki rekla, da sem svoje v bistvu že naredila. tako da.... ne bomo več reskirali...

poročajte kako vam gre. držim pesti za vse, da bo sedaj vse ok.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ponovno noseča
2.2.2009 11:11:09   
bibyzan
Zdravo k1!!

Pred zanositvijo sem bila na večih posvetovanjih pri oji G, ki se je posvetovala tudi s kolegi. Tudi v Lj ko sem rodila, sem takoj vprašala, če bom še lahko imela kaj otrok. Meni so rekli takole: 50:50. S tem, da sem imela poleg preeklampsije še HELLP. Vprašala sem tudi na Pušenjakovem forumi in je bil odgovor isti. PA da se v bistvu v večih prierih ne ponovi oziroma kasneje kot pa.
Je pa bilo pri meni tudi to, da sem v prvo delala skoz, tudi ko sem imela gležnje take, da jih sploh nisem imela, pa pritisk kr lep čas 150/90. Tak da je blo vse skup eno pretiravanje. To sedaj obžalujem, obenem pa sem hvaležna, da imamo povsem normalno razvito punco.
Tako sem že po prvem pregledu pristala na bolniški, kontroliram pritisk, večkrat grem počivat...
Upam, da nam uspe priti čim bližje roku. Predvsem si želim prekoračiti vsak 30. tednov.
Kako hitro si pa ti rodila?
Aha, vidim da v 29. tednu.
no, hotel asem napisati še to, da sma v bistvu takoj bila odločena, da bova imela vsaj še enega otroka. Da se ne bom za Tjašo na smrt bala. Poleg tega pa nobena nosečnost ni ista. Če bo ta potekala v redu, bomo mogoče imeli še nega.

< Sporočilo je popravil bibyzan -- 2.2.2009 11:13:25 >

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ponovno noseča
2.2.2009 12:28:39   
Andromeda
bibyzan - čestitke tudi tebi! user posted image user posted image user posted image Naj traja vseh 9 mesecev in brez zapletov! user posted image

raci - držim pesti za četrtkov pregled, pa sporoči nam kako in kaj!

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ponovno noseča
5.2.2009 14:10:41   
Davana
Čestitke vsem trem tudi od mene... user posted image user posted image





_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ponovno noseča
6.2.2009 11:44:24   
Andromeda
Hello!

raci
- kako je bilo včeraj na pregledu?

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ponovno noseča
6.2.2009 14:25:26   
*raci*
Živjo!
No, naj povem, kako je blo na prvem pregledu.  Naša pikica je velika že 13mmuser posted image user posted image se pravi, da sem nekje v 6.-7. tednu. Pri naslednjem pregledu, ki ga imam 05.03, bova bolj natančno dorekle kje sem. Mi je pa za pdp izračunala 30.09. Ampak, jaz ostanem kar pr vas user posted image user posted image  Dobila sem tudi že prvo slikico in vidla kako utripa, je bla pa res divja user posted image user posted image user posted image  Za naslednjič prinesem DVD in jo bova posnele. Drugač sem pa dobila Buscopan tablete proti krčem, saj me zadnje 3-4 dni kar pošteno špika v sp. delu trebuha. Morem it tud na pregeld krvi, ker sem RH  neg.

Drugače mi je še vedno slabo, kot pri norcih. Mam pa tud en drug problem, pa ne vem kako naj se se z njim spopadem. Naj prej povem, da nisem paničar niti komplikator, ampak ....

KOt veste sem prvo nosečnost končala v 26. tednu z CR, cela nosečnost je bla o.k., kar  en dan me je močno špiknlo in izgleda, da mi je popusti čep(tega takrat nisem vedla). No, šla sem tako k moji G na pregled, ki je potrdila, da sem odprta 3-4 cm in me takoj napotila v porodnišnico. Po 3 dneh ležanja v porodni sobi in treh ustavljeni porodih sem začela močno krvavet in izvedli so ugentni CR, saj sva ble obe s hčerkico življensko ogroženi. Kar sva z mojim preživljala tiste tri mesce na intenzivni niti ne bom razlagala, ker je prehudo.

Gre pa za sledeče. Za drugo nosečnost sem kar dolgo zbirala pogum. IN se tud nekeko prepričala, da bom šla v ambulanto za rizične nosečnosti ter da mi bodo naredili cerklažo. No in včerj na pregledu jaz to moji g povem in mi pravi, da ni potrebe, da me bo dobro spremljala, da če bo potrebno, me bo napotila takrat, ko bo kaj nakzovalo, da cerklaž pa sploh več ne delajo. Jaz sem okamenela. Kaj zdaj, moji plani so bli drugačni???!!! Je rekla naj se ne sekiram in uživam v nosečnosti, da je zaenkrat vse o.k., MV dolg 33 mm, vse tako kot treba. Da če bo do česa pršlo, da se da rešit z zdravili in strogim ležanjem. Ne vem, no.... kaj naj nardim, po eni strani ji dam prov,  po drugi pa, kaj pa če,.... Cerklaže pa ne morem zahtevat.

Rekla mi je tudi, da lahko poiščem drugo mnenje, pa sej vem, da lahko. Joj, rada bi samo preživela lepo nosečnost brez nepotrebne panike.

Mater sem se razpisala, ampak morem slišat kaj ve menite.

Pa prosim, ne mi takoj rečt poišč si drugo G, ti imaš prov. Ali imam res?? A me razumete, ne bi rada po nepotrebnem paničarla, lahko pa da bo zdaj vse o.k.

lp

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ponovno noseča
6.2.2009 20:30:17   
Janeja
raci, jaz dam pa kar prav tvoji ginekologinji. Če je vse OK, MV dovolj dolg,... ne tvegaj s cerklažo.
Za moj prezgodnji porod je bila namreč kriva ravno cerklaža. 14 dni po opravljenem posegu mi je kar na enkrat začela odtekati plodovnica, končalo pa se je naslednji dan s spontanim porodom v 24T. Uradno razlog pa je bakterijska okužba zaradi cerklaže. Te bakterije so potem dobesedno predrle plodove ovoje user posted image . Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi raje celo nosečnost strogo ležala, kot pa še enkrat tole tvegala.
Pa itak praviš da je vse OK, da bo GIN redno spremljala tvoje stanje in ti merila dolžino MV. Po moje je to dovolj in cerklaža "brez razloga" ni potrebna.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ponovno noseča
6.2.2009 21:19:26   
Andromeda
raci - user posted image za malega, 13 mm fižolčka! Drugače pa se sprosti in uživaj v nosečnosti in ne misli, da bo šlo kaj narobe, misliti moraš pozitivno in zaupati svoji G, verjetno tudi ona ne bi tvegala. Še enkrat - uživaj in ne paničari! Verjamem,da si marsikaj hudega s hčerkico prestala na intenzivni in te to iz dneva v dan "preganja" in da se bojiš, da boš še enkrat vse to doživela. Ampak pozitivne misli pa tudi delajo čudeže in tvoja pikica bo čutila, da si srečna in pomirjena in tudi ona se bo tako počutila! user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ponovno noseča
8.2.2009 12:40:35   
* Mateja *
Tudi jaz vsem trem novim nosečkam čestitam. Predvsem za pogum! Četitke.

jaz ga nemreč nimam in ne vem, če bom še kdaj nosečka, ker me še zdej po 4 letih stiska, ko pomislim na bolnico.

Bravo ženske. Želim vam dolgo nosečnost in zdrave dojenčke.!!!!!!!!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ponovno noseča
8.2.2009 17:32:48   
Anya22
Bravo punce. Občudujem vas!!! Čestitke vsem trem nosečkam!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ponovno noseča
8.2.2009 17:42:12   
majči22
Vsem vam, veselim nosečkam čestitam.
Bodite vesele in brez skrbi! Vse bo vredu!!
ghfhfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhfg           bgggggggggggggj ( no tole so pa čestitke od moje hčerkice Lineuser posted image )
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ponovno noseča
11.2.2009 12:34:14   
*raci*
Punce sporočam vam, da grem po drugo mnenje. pregled pa imamže jutri in komej čakam, da zvem na čem sem.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ponovno noseča
11.2.2009 12:41:18   
Ajvy
Čestitke vsem tem pogumnim borkam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da boste šle tokrat vse čez rok...., dan , dva , seveda...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ponovno noseča
11.2.2009 19:36:58   
Noseckica
Hvala vsem. user posted image

Ajvy, tebi pa čestitam za drugo hčerkico - Tiso. user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ponovno noseča
16.6.2009 22:13:49   
bibyzan
Kako kaj druge nosečke?!
Na začetku smo se fajn pofočkale. Zdaj pa tišina!!
Jst se moram pohvalit, da sem prehitela samo sebe, saj sem že v 31. tednu. Za cele štiri tedne. Pa še sedaj skoraj brez težav, razen zatekanja, zdaj ko je ful vroče. Pritisk je še super.
Kako pa kaj raci??

Lp, pa se še javim kaj.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ponovno noseča
18.6.2009 16:13:06   
Noseckica
No, da se še jaz javim.

Noseča sem točno 33 0/7 (tudi jaz sem prehitela samo sebe user posted image ).

Me je pa v torek zvečer začelo boleti na desni strani trebuha in sem se že bala, da gre za popadke. Šla sem se pokazat v porodnišnico (malo prej prišla domov), popadkov ni bilo, bolečina je pa tudi popustila. Ker sem v prejšnji nosečnosti imela preeklampsijo, so mi zdaj naredili še vse možne preiskave in vsi rezultati so super. Pritisk imam cca. 125 / 75 in zdravniki so zaenkrat zelo zadovoljni s potekom moje nosečnosti. user posted image je skoraj 14 dni večji, tehta pa cca. 2.380 g.

< Sporočilo je popravil Noseckica -- 18.6.2009 16:16:32 >

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ponovno noseča
30.6.2009 18:49:55   
onur
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ponovno noseča
30.6.2009 22:01:42   
24.teden
Nič nimam veliko časa, da spremljam forum, ampak ČEEESTIIIITKEEE od mene, držim pesti in verjamem, da bo nosečnost dolga :)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?