|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:55:59   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

18 so Maji malo premajhne. user posted image  Bo verjetno imela 19. Ma bom videla v trgovini ko ji izmerimo nogico.


moj pikolinko pa nosi št. 17user posted image user posted image user posted image user posted image



Moja pa copatke 19, čevlje pa 18. Odvisno od modela copatk.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:56:02   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tana7

1. v tem, da vaši ful več spijo? 2x dnevno po 45 min
2. da so v hojicah?  ne
3. da so v stajicah?  ne
4. da še ne plazijo toliko in jih ni potrebno toliko paziti?  plazi se vsepovsod in se vsepovsod vstaja ampak mi je ni treba čuvat, ker ne pada
5. da jih stari starši malo čuvajo?  ne
6. ???

res me ful zanima, v čem je skrivnost
hvalauser posted image



Jaz jo pustim, da se kar sama igra, če pa se noče sama pa se jaz z njo. Pri Jaku sem bila sužnja otroka in se ne grem več. Komaj sem se rešila klopa. Zdaj pa jo kar samo pustim, ker drugače bo trajalo do 3. leta, da se bo naučila sama igrat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:56:05   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tana: mene pa zanima kje ti kupuješ bio zelenjavo in ostal stuff ? Kako veš, da je bio? Meni se zdi, da je vse sama natega, prodana po višji ceni. A sem samo jaz "nejeverni Tomažek"?


Nisi edina. To kar je v trgovini zame ni bio pa lahko 10x piše gor bio. Jaz poznam eno tetko, ki vem da ima res bio. Je družinska kolegica. Pa od moje tete je zelenjava bio in moje mami. Ampak še ta bio je vprašljiv, ker ne vemo koliko škropiv in .... gre po zraku na tale bio.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:56:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tana7

zdaj pa grem, pa si me lahko privoščite, ali pa po ZS, da bo bolj zabavnouser posted image


sori ampak tegale posta nisem pričakovala od tebe user posted image  Sem kar užaljena.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 19:59:29   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

POGLEJTE, KAJ NAM JE **** ZAMOLČALA. JA, DEREM SE user posted image  Ti, ti, ****, zakaj nam nisi dala linka user posted image user posted image

KLIK



oooo zanimivouser posted image  Še ime smo izvedeli.

Pišuka, nam pa ga ni hotela napisat... ****, res te bom po riti...


ej endomy, ime od patrika bi pa lahko prej nam povedala kot novinarkiuser posted image



Sem malo prebrala komentarje spodaj pa so eni user posted image . Za ime se pa strinjam. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:00:01   
barbaw
A se moramo danes nazaj držat? user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:00:51   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tana7

1. v tem, da vaši ful več spijo? 2x dnevno po 45 min
2. da so v hojicah?  ne
3. da so v stajicah?  ne
4. da še ne plazijo toliko in jih ni potrebno toliko paziti?  plazi se vsepovsod in se vsepovsod vstaja ampak mi je ni treba čuvat, ker ne pada
5. da jih stari starši malo čuvajo?  ne
6. ???

res me ful zanima, v čem je skrivnost
hvalauser posted image



Jaz jo pustim, da se kar sama igra, če pa se noče sama pa se jaz z njo. Pri Jaku sem bila sužnja otroka in se ne grem več. Komaj sem se rešila klopa. Zdaj pa jo kar samo pustim, ker drugače bo trajalo do 3. leta, da se bo naučila sama igrat.


enako user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:01:58   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

ku ku, a ni nobene? Mogoče ilegalke?
 
Danes je Alja za večerja jedla namazan sirček na kruhu in je uspela , seveda na koncu z muko , pojest 3/4 sredice. Začuda, se ni nič davila. Tako od slej naprej bo večerja uvajanje kruha.user posted image


jaz pridem vsake tolko časa mal pokukat

zdej sem aneji otipala zobek. očitno bo kmalu venih - dere se pa tudi temu primerno.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:02:02   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

A se moramo danes nazaj držat? user posted image


Ne zakaj pa? Bomo pa čvekale do 210 straniuser posted image Sicer pa bomo videli koliko bo večernih čvek sploh na brojuuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:03:00   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

ku ku, a ni nobene? Mogoče ilegalke?
 
Danes je Alja za večerja jedla namazan sirček na kruhu in je uspela , seveda na koncu z muko , pojest 3/4 sredice. Začuda, se ni nič davila. Tako od slej naprej bo večerja uvajanje kruha.user posted image


jaz pridem vsake tolko časa mal pokukat

zdej sem aneji otipala zobek. očitno bo kmalu venih - dere se pa tudi temu primerno.



No zgleda, da bo tvoja kmalu v klubu zobatihuser posted image Pri nas still nothing

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:03:18   
tally
ku ku user posted image

_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:03:53   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tana: mene pa zanima kje ti kupuješ bio zelenjavo in ostal stuff ? Kako veš, da je bio? Meni se zdi, da je vse sama natega, prodana po višji ceni. A sem samo jaz "nejeverni Tomažek"?


Nisi edina. To kar je v trgovini zame ni bio pa lahko 10x piše gor bio. Jaz poznam eno tetko, ki vem da ima res bio. Je družinska kolegica. Pa od moje tete je zelenjava bio in moje mami. Ampak še ta bio je vprašljiv, ker ne vemo koliko škropiv in .... gre po zraku na tale bio.


jaz samo vem, da v določnih trgovinah prodajajo kao BIO zadevo, ampak to sploh ni bio, ampk ima samo gor nalepljene etikete-PREVERJENO-ker sem delala v taki trgovini. Pa ne bom govorila o imenu, da ne bo kdo rekel, da širim slab sloves

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:04:53   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

ku ku user posted image


Čivkaj mala mojauser posted image Ne ti men ku kuuser posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:06:22   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

ku ku user posted image


Čivkaj mala mojauser posted image Ne ti men ku kuuser posted image


he he moram še E. malo mirit ker hoče ven iz pojstlice skočit user posted image , bo treba dno spustit


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:06:36   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

tana: mene pa zanima kje ti kupuješ bio zelenjavo in ostal stuff ? Kako veš, da je bio? Meni se zdi, da je vse sama natega, prodana po višji ceni. A sem samo jaz "nejeverni Tomažek"?


Nisi edina. To kar je v trgovini zame ni bio pa lahko 10x piše gor bio. Jaz poznam eno tetko, ki vem da ima res bio. Je družinska kolegica. Pa od moje tete je zelenjava bio in moje mami. Ampak še ta bio je vprašljiv, ker ne vemo koliko škropiv in .... gre po zraku na tale bio.


jaz samo vem, da v določnih trgovinah prodajajo kao BIO zadevo, ampak to sploh ni bio, ampk ima samo gor nalepljene etikete-PREVERJENO-ker sem delala v taki trgovini. Pa ne bom govorila o imenu, da ne bo kdo rekel, da širim slab sloves


To se mi je zdelouser posted image  Vidiš taka krasna sijoča jabolka. Ja vrajt, bio zadeve pa takeuser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:07:23   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

ku ku user posted image


Čivkaj mala mojauser posted image Ne ti men ku kuuser posted image


he he moram še E. malo mirit ker hoče ven iz pojstlice skočit user posted image , bo treba dno spustit



Jaz sem že, pa baraba mala kar nogo dviguje, da bi splezala venuser posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:07:30   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

A se moramo danes nazaj držat? user posted image


Ne zakaj pa? Bomo pa čvekale do 210 straniuser posted image Sicer pa bomo videli koliko bo večernih čvek sploh na brojuuser posted image


jaz odpadem, nažalost....

pa še sporočilo od aneje

b zhzgh33frffffffffffffffffffffffffa aafsd5

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:08:19   
tally
kaj sem zamudila danes?
zjutraj sem ujela slikice od vaših kopalnic  in lahko samo user posted image user posted image user posted image lepi sta.

pa AT se plazi user posted image user posted image , pa verjetno še kaj .........................



_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:08:53   
Anonimen
Čer. Da ne boste mislile, da sm čist pozabila na vas. Sm bla par dni brez računalnika, dons sm pa izkoristila cel dan pa se potepala. Jutr ga bom pa tud user posted image .
Drugače pa nč novga pri nas, vse po starem. Gaja ma ponoč še zmer zbujanja, včasih 2x včasih 8x, ma bo že, upam da čimprej. Z njenim noskom mamo pa še zmer probleme, al ma zabasanga al pa ji teče vn. Ponoč zarad tega smrči, pa se premetava....pomoje se tud zarad tega tolk zbujauser posted image  Kakšen predlog? Tiste ki ste že dale Operil kakšne imate izkušnje?
Aja pa še neki me zanima. Tiste ki pišete prošnje za službo kaj najprej napišete sebe al prejemnika?

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:09:11   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Špelin@: hvala
 
hijenca: ma daj, a sedaj pa še tiuser posted image Te bom z valjerjem po glavi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek. [/image]A je dragi srečno pristal?


Imam občutek, da me je ena z user posted image po glavi.

Ni mi všeč, kako je stekla prej tista debata, ker res nobena nobene ne ugovarja.

Pa OK.

Nimam pojma, kdaj je pristal, vem da je potem takoj letel v službo ker imajo sestanek.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:09:37   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

A se moramo danes nazaj držat? user posted image


Ne zakaj pa? Bomo pa čvekale do 210 straniuser posted image Sicer pa bomo videli koliko bo večernih čvek sploh na brojuuser posted image


jaz odpadem, nažalost....

pa še sporočilo od aneje

b zhzgh33frffffffffffffffffffffffffa aafsd5



aaaaa zakaj pa? Ju3 bom pa jaz malo manj na netu je "veliki Đombe" domauser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:11:35   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Čer. Da ne boste mislile, da sm čist pozabila na vas. Sm bla par dni brez računalnika, dons sm pa izkoristila cel dan pa se potepala. Jutr ga bom pa tud user posted image .
Drugače pa nč novga pri nas, vse po starem. Gaja ma ponoč še zmer zbujanja, včasih 2x včasih 8x, ma bo že, upam da čimprej. Z njenim noskom mamo pa še zmer probleme, al ma zabasanga al pa ji teče vn. Ponoč zarad tega smrči, pa se premetava....pomoje se tud zarad tega tolk zbujauser posted image  Kakšen predlog? Tiste ki ste že dale Operil kakšne imate izkušnje?
Aja pa še neki me zanima. Tiste ki pišete prošnje za službo kaj najprej napišete sebe al prejemnika?


Vedno se piše najprej prejemnik, potem pa "ponižni prosilec"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:12:30   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Čer. Da ne boste mislile, da sm čist pozabila na vas. Sm bla par dni brez računalnika, dons sm pa izkoristila cel dan pa se potepala. Jutr ga bom pa tud user posted image .
Drugače pa nč novga pri nas, vse po starem. Gaja ma ponoč še zmer zbujanja, včasih 2x včasih 8x, ma bo že, upam da čimprej. Z njenim noskom mamo pa še zmer probleme, al ma zabasanga al pa ji teče vn. Ponoč zarad tega smrči, pa se premetava....pomoje se tud zarad tega tolk zbujauser posted image  Kakšen predlog? Tiste ki ste že dale Operil kakšne imate izkušnje?
Aja pa še neki me zanima. Tiste ki pišete prošnje za službo kaj najprej napišete sebe al prejemnika?


Kaj pa zobki, je že kaj novega in hrana, že je bolje?In še nekaj; a že hodi????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:13:31   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Čer. Da ne boste mislile, da sm čist pozabila na vas. Sm bla par dni brez računalnika, dons sm pa izkoristila cel dan pa se potepala. Jutr ga bom pa tud user posted image .
Drugače pa nč novga pri nas, vse po starem. Gaja ma ponoč še zmer zbujanja, včasih 2x včasih 8x, ma bo že, upam da čimprej. Z njenim noskom mamo pa še zmer probleme, al ma zabasanga al pa ji teče vn. Ponoč zarad tega smrči, pa se premetava....pomoje se tud zarad tega tolk zbujauser posted image  Kakšen predlog? Tiste ki ste že dale Operil kakšne imate izkušnje?
Aja pa še neki me zanima. Tiste ki pišete prošnje za službo kaj najprej napišete sebe al prejemnika?


Sebe napišem pred prejemnikom.

Tudi moja ima tudi zabasan nos in ima vzdignjeno vzglavje. Operil je pri nam pomagal 1x, sedaj pa še ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 20:13:33   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

ku ku, a ni nobene? Mogoče ilegalke?
 
Danes je Alja za večerja jedla namazan sirček na kruhu in je uspela , seveda na koncu z muko , pojest 3/4 sredice. Začuda, se ni nič davila. Tako od slej naprej bo večerja uvajanje kruha.user posted image


jaz pridem vsake tolko časa mal pokukat

zdej sem aneji otipala zobek. očitno bo kmalu venih - dere se pa tudi temu primerno.



user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?